Firma sprzątająca MD Serwis Kraków

Firma sprzątająca MD Serwis Kraków

Ocena: 1.2/10 (9 głosów)Profesjonalizm, dokładność, dbałość o szczegóły i uczciwe podejście do klienta to nasze główne motto. Zapewniamy wykonanie prac porządkowych przez miły i wykwalifikowany personel, który wyposażony jest w odpowiedni sprzęt sprzątający oraz środki czyszczące. Zajmujemy się kompleksową obsługą różnych przedsiębiorstw i osób prywatnych w zakresie wspierania ich w utrzymaniu czystości. Specjalizujemy się w sprzątaniu po remoncie oraz wykonujemy sprzątanie biur, firm, gabinetów lekarskich, kancelarii, szkół, przedszkoli, żłobków, hosteli, restauracji, sklepów, magazynów, domów, mieszkań. Myjemy również witryny i okna. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.Podobne strony
 • Pranie dywanów, tapicerek, sprzątanie Białystok - gospodyni24.pl

  Jako firma specjalizujemy się w pomocy przy prowadzeniu gospodarstwa domowego. Wiemy, że taka pomoc jest potrzebna czego przyczyną jest coraz większy napływ obowiązków, wzrastające tempo życia oraz indywidualne powody każdego z nas. Solidny fundament swojego doświadczenia zbudowaliśmy podczas wieloletnich wyjazdów do krajów zachodnich w celu świadczenia takowych usług, wiedz również że cały czas w tym co robimy dążymy do doskonałości. Wyobraź sobie jaka to miła perspektywa jakbyś odciążył siebie i swoich bliskich od prawie zawsze żmudnych i uciążliwych obowiązków domowych. Możemy sie wspólnie zgodzić, że jest to bardzo pozytywne rozwiązanie prawda? Teraz jest to możliwe - gospodyni24.pl wyręczy Cię w tym. Zażegnasz raz na zawsze sytuacje związane z brakiem czasu wolnego, niedostatecznym wypoczynkiem oraz uciążliwym sprzątaniem. Zapraszamy www.gospodyni24.pl lub 514-35-39-35

 • Bezsniegu

  Strona firmy odśnieżającej, prowadzącej działalność na terenie Warszawy i okolic. Zajmujemy się odśnieżaniem, dachów, balkonów, ciągów komunikacyjnych, parkingów, ogrodów.

  Poszukujesz firmy, która odśnieży Twoją nieruchomość szybko, sprawnie i efektywnie?

  Nasze Usługi wykonywane są przez profesjonalnych Odśnieżatorów.

  Nasza działalność obejmuje:
  - obiekty użyteczności publicznej,
  - firmy i instytucje,
  - nieruchomości prywatne

 • Sprzątanie biur, wspólnot mieszkaniowych - KrakHud

  Krakowska firma KrakHud działa na rynku od 2007 roku.
  Doświadczenia zbierane przez okres pięciu lat pozwalają nam spełnić Państwa oczekiwania na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy cechują się wysoką kulturą osobistą oraz odpowiednią wiedzą.

  Wykonujemy usługi kompleksowego sprzątania:

  • pomieszczeń biurowych,
  • osiedli mieszkaniowych,
  • kamienic,
  • obiektów użytkowych,
  • powierzchni handlowych,
  • utrzymanie terenów zewnętrznych (zieleń, odśnieżanie).

 • Sprzątanie Poznań

  Kompleksowo sprzątamy różnorakie pomieszczenia jak między innymi firmy, biura, mieszkania czy domy. Przy wykonywaniu usług sprzątających korzystamy z profesjonalnego sprzętu renomowanych firm takich jak Vileda, Makita, Nilifisk, Karcher i inne. Nie straszne są nam zlecenia na sprzątnięcie powierzchni kilkudziesięciu, kilkuset czy nawet kilku tysięcy metrów kwadratowych. Bardzo chętnie nawiążemy stałą współpracę z firmami w zakresie kontraktowego sprzątania na przykład biur.

 • Odśnieżanie Wałbrzych

  Profesjonalne usługi odśnieżania dachów, ulic, chodników, parkingów oraz innych miejsc użytku publicznego. Świadczymy usługi odśnieżania na terenie Wałbrzycha i Świdnicy. Oferujemy przystępne ceny oraz fachową obsługę naszych pracowników. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia warunków oraz terminu naszych prac. Jesteśmy dokładni i otwarci na wszelkie zlecenia. Działamy przez 7 dni w tygodniu przez całą dobę. To sprawia, że jesteśmy wyróżniającą się firmą na rynku usług odśnieżania w regionie. Zapraszamy do kontaktu z nami.

 • blexsprzatanie.pl

  Jeśli szukasz na terenie Polski, a w szczególności Trójmiasta firmy sprzątającej, zapraszamy do kontaktu z BLEX Patryk Lipiński w Rumii. Nasza firma przyjmuje wszelkiego rodzaju zlecenia na wykonanie prac porządkowych. Używamy biobójcze środki do czyszczenia posiadające certyfikat Ministerstwa Zdrowia. To pozwala nam na realizacje zleceń w szpitalach i placówkach medycznych. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który gwarantuje sprzątanie po remoncie i mycie przeszkleń na wysokości. Zapraszamy do współpracy!

 • galar-firma.com

  We Wrocławiu swoją siedzibę ma firma Galar. Istniejemy na rynku od 2015 roku a specjalizujemy się w profesjonalnym sprzątaniu pomieszczeń. Swoje usługi świadczymy w domach, mieszkaniach jak również biurach. Oferujemy odkurzanie, mycie okien, czyszczenie i polerowanie mebli a także dezynfekcję toalet, układanie drobnych przedmiotów, czyszczenie sprzętów tudzież wynoszenie śmieci. Pomagamy też w poszukiwaniu opieki dla dzieci i osób starszych. Oferujemy rzetelność, terminowość i konkurencyjne ceny usług. Żeby dowiedzieć się więcej na temat oferty bądź skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

 • Grupa VIP - firma sprzątająca Kraków

  GRUPA VIP Cleaning and Security Services specjalizuje się w usługach porządkowych oraz profesjonalnym serwisie sprzątającym dla Wymagających zapewniając kompleksową obsługę każdej nieruchomości, każdego obsługiwanego obiektu: biur, firm na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości.

  GRUPA VIP CSS działa też na terenie całej Małopolski i Śląska oferując serwis z zakresu prowadzonych przez siebie usług porządkowych, sprzątających, portierskich, recepcyjnych i innych.