www.cleanuphome.com.pl

www.cleanuphome.com.pl

Ocena: 4.2/10 (10 głosów)Posiadająca siedzibę w Warszawie firma sprzątająca Clean UP Home serdecznie zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Zajmujemy się sprzątaniem domów, mieszkań jak również usługami dla wspólnot mieszkaniowych na terenie Warszawy i okolic. Można nam zlecić pranie dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej i samochodowej, impregnację skór, mycie okien, sprzątanie pomieszczeń, odśnieżanie a dodatkowo pielęgnację terenów zielonych i koszenie trawników. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług, konkurencyjne ceny oraz elastyczność. Szczegóły oferty zamieściliśmy na stronie.Podobne strony
  • MDO BŁYSK - firma sprzątająca

    MDO BŁYSK - firma sprzątająca Tymbark. Jesteśmy firmą sprzątającą, wykonujemy: pranie dywanów, pranie tapicerek, pranie wykładzin, czyścimy meble, pranie foteli, pranie tylnej kanapy, tapicerka samochodowa, prasowanie, pranie tapicerki meblowej. Jesteśmy firmą z Tymbarku i oferujemy swoje usługi na terenie powiatu limanowskiego i okolic. Czyścimy metoda ekstrakcyjną polegająca na natrysku detergentu na czyszczona powierzchnię a następnie odessaniu go wraz z brudem, dzięki temu powierzchnie szybciej schną oraz można je użytkować już po kilku godzinach. Proponujemy elastyczne godziny pracy, atrakcyjne ceny, solidne wykonanie oraz dojazd do klienta (do 20 km - dojazd gratis).

  • Firma sprzątająca Wrocław

    Nasza firma sprzątająca zajmuje się sprzątaniem od ponad dziesięciu lat. Działamy na rynki dolnośląskim i zajmujemy się sprzątaniem zarówno mieszkań jak i obiektów przemysłowych. Posiadamy grono wyszkolonych pracowników i odpowiedni sprzęt do sprzątania każdego obiektu. Nasze ceny należą do jednych z najbardziej atrakcyjnych we Wrocławiu. Zapraszamy więc wszelkie zainteresowane osoby na nasza stronę internetową.

  • Czystko.szczecin.pl - pranie dywanów w Szczecinie

    Największym problemem współczesnych ludzi jest chroniczny brak czasu. Jesteśmy zapracowani, zabiegani, pochłaniają nas różne obowiązki i zajęcia - do tego stopnia, że nie jesteśmy w stanie zaspokoić jednej ze swoich podstawowych potrzeb, mianowicie utrzymania porządku we własnym domu. Zmęczenie, a czasem zwykła niechęć do tej czynności powoduje, że nie chce nam się posprzątać we własnym domu i niestety z czasem problem narasta. Dlatego warto korzystać z usług firm takich jak nasza, które ułatwiają swoim klientom życie i pomagają im utrzymać porządek w domach, biurach oraz innych miejscach. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie utrzymania czystości w domu i w biurze, a także czyszczenia wykładzin, obić i tapicerki. Zapraszamy na nasza stronę czystko.szczecin.pl !