Sprzątanie

 • Grupa VIP - firma sprzątająca Kraków

  Grupa VIP - firma sprzątająca Kraków

  GRUPA VIP Cleaning and Security Services specjalizuje się w usługach porządkowych oraz profesjonalnym serwisie sprzątającym dla Wymagających zapewniając kompleksową obsługę każdej nieruchomości, każdego obsługiwanego obiektu: biur, firm na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości.

  GRUPA VIP CSS działa też na terenie całej Małopolski i Śląska oferując serwis z zakresu prowadzonych przez siebie usług porządkowych, sprzątających, portierskich, recepcyjnych i innych.

  Data dodania: 21 02 2021 szczegóły wpisu
 • kompleks24.pl

  kompleks24.pl

  Kompleksowe usługi porządkowe na terenie Warszawy i okolic świadczy firma Kompleks Dariusz Wojciechowski. Oferujemy najwyższej jakości usługi sprzątania biur i lokali użytkowych, jak również prace porządkowe terenów zewnętrznych. Realizujemy sprzątania na rzecz wspólnot mieszkaniowych i administracji osiedli mieszkaniowych, zapewniając bezpieczeństwo wykonywanych przez nas prac, komfort i dyskrecję. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, zaznajomienia z ofertą i do kontaktu.

  Data dodania: 25 11 2020 szczegóły wpisu
 • firmasprzatajacapoznan.eu firma sprzątająca

  firmasprzatajacapoznan.eu firma sprzątająca

  Całościowe, efektywne i ekspresowe sprzątanie na terenie Poznania i okolic oferuje firma sprzątająca TSUNAMI Agata Roszkiewicz z Poznania. W zakresie usług realizujemy m. in. odkurzanie, czyszczenie podłóg, sprzątanie, odkurzanie i mycie klatek schodowych. Sprzątamy sklepy i odświeżamy witryny, banery, szyldy i reklamy. W ramach sprzątania poremontowego i pobudowlanego segregujemy pozostały materiał budowlany, odpylamy obiekt i kompleksowo myjemy. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 11 11 2020 szczegóły wpisu
 • anilop.org

  anilop.org

  Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Anilop, która swoją siedzibę ma w Krakowie. Specjalizujemy się w sprzątaniu obiektów i terenów zewnętrznych. Można nam powierzyć utrzymanie czystości w domach, biurach, szpitalach, ośrodkach kultury, centrach handlowych, restauracjach, halach magazynowych, firmach i w wielu innych miejscach. Zajmujemy się także myciem okien, posadzek i wykładzin i odśnieżaniem. Proponujemy korzystne formy współpracy, profesjonalizm i efektywność. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej bądź skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.

  Data dodania: 06 11 2020 szczegóły wpisu
 • apcwroclaw.pl

  apcwroclaw.pl

  Firma APC proponuje satysfakcjonujące sprzątanie i usługi porządkowe, które obejmują obiekty służby zdrowia i budynki użyteczności publicznej, hale i magazyny, budynki biurowe czy wspólnoty mieszkaniowe. Dbamy o nawierzchnie, wykonując specjalistyczne prace czyszczące i regeneracyjne, zajmujemy się myciem okien i elewacji, a także obsługą terenów zielonych. Polecamy oprócz tego usługi ochrony mienia oraz usługi ochrony osobistej. Zapewniamy profesjonalizm, terminowość i wysoką jakość usług. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 06 11 2020 szczegóły wpisu
 • pwpniagara.pl czyszczenie mebli Kraków

  pwpniagara.pl czyszczenie mebli Kraków

  Firma sprzątająca PWP NIAGARA Sp. z o.o. we Wrocławiu dostarcza wszechstronną, profesjonalną obsługę, gwarantując najwyższą jakość usług. Specjalizujemy się w sprzątaniu zarówno hal produkcyjnych czy biur, jak i mieszkań oraz domów. Oferujemy porządkowanie hal produkcyjnych i magazynowych, sprzątanie po budowie, sprzątanie gabinetów. Zakres naszych usług obejmuje dodatkowo mycie i polimeryzację podłóg, pranie dywanów, pranie wykładzin, czyszczenie rolet i żaluzji. Pielęgnujemy też tereny zielone. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 04 11 2020 szczegóły wpisu
 • sprzatanie-aist.pl

  sprzatanie-aist.pl

  Jeżeli poszukujesz firmy sprzątającej w Wołominie, zapraszamy do skorzystania z usług firmy AIST, która zapewnia kompleksowe i profesjonalne usługi sprzątania. Zajmujemy się utrzymywaniem czystości w obiektach tj. biura, wspólnoty mieszkaniowe i pomieszczenia socjalne. Swoje usługi świadczymy także w zakresie prywatnych domów i mieszkań, a prace realizujemy na obszarze całego województwa mazowieckiego. Szeroka i elastyczna oferta pozwoli znaleźć każdemu to, czego potrzebuje. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

  Data dodania: 04 11 2020 szczegóły wpisu
 • eps-gdansk.pl

  eps-gdansk.pl

  Przedstawiamy Państwu ofertę firmy Euro-Podłoga-System, która znajduje się w Gdańsku. Świadczymy rozmaite usługi sprzątające w domach i mieszkaniach, biurach, halach produkcyjnych i mieszkaniach. Zasięg naszych usług obejmuje codzienne sprzątanie, prace porządkowe po remontach i budowach, a także prace w miejscach z utrudnionym dostępem. Wykonujemy również konserwacje różnorodnych powierzchni i czyścimy wykładziny dywanowe. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i skuteczne wysokiej jakości środki czystości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie wyszukacie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  Data dodania: 17 09 2020 szczegóły wpisu
 • higienika.eu

  higienika.eu

  Firma Higienika w Lublinie zajmuje się świadczeniem usług sprzątających. Gwarantujemy wszechstronne utrzymanie czystości hoteli, obiektów biurowych, przychodni, gabinetów, obiektów magazynowych oraz obiektów rekreacyjno-sportowych. Dbamy również o czystość hal produkcyjnych, apartamentów i domów po budowie, jak również wspólnot mieszkaniowych. Dostarczamy fachową chemię godpodarczą i środki czystości, co gwarantuje całościowe utrzymanie czystości. Zapraszamy do zaznajomienia się z całą ofertą.

  Data dodania: 16 09 2020 szczegóły wpisu
 • cursarius.pl

  cursarius.pl

  Przedstawiamy Państwu propozycję firmy sprzątającej Cursarius. Oferujemy kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych, sklepów wielkopowierzchniowych, a także budynków mieszkalnych. Wspieramy także wspólnoty mieszkaniowe w utrzymywaniu czystości na powierzchni wspólnej. Wykonujemy fachową dezynfekcję powierzchni oraz usuwanie nieprzyjemnych zapachów za pomocą ozonowania. Zajmujemy się także praniem wykładzin, odświeżaniem mebli tapicerowanych oraz impregnacją dywanów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odszukacie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  Data dodania: 01 03 2020 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Sprzątanie - nowa strona:

Adres: