Sprzątanie Warszawa

Sprzątanie Warszawa

Ocena: 3.9/10 (22 głosów)Mieszkań, domów i biur sprzątanie Warszawa - jeśli szukasz oferty sprawdzonej firmy sprzątającej, koniecznie zapoznaj się z ofertą CleanPro, woj. mazowieckie. Ten serwis sprzątający zajmuje się nie tylko praniem dywanów, praniem tapicerki, myciem okien, ale także czyszczeniem lodówek, czyszczeniem piekarników! Firma CleanPro Warszawa oferuje także profesjonalne sprzątanie mieszkań i domów po remontach! Jeśli szukasz doświadczonych specjalistów w dziedzinie jaką jest profesjonalne sprzątanie Warszawa, Legionowo, Piaseczno, Wołomin i okolice, koniecznie zadzwoń do specjalistów z CleanPro - sprzątaczka Warszawa czeka na kontakt! Masz nietypową przestrzeń do wysprzątania? Firma CleanPro z pewnością podejmie się tego projektu!Podobne strony
 • Czyszczenie kostki brukowej, granitu, elewacji z piaskowca

  Czyszczenie kostki brukowej z betonu wibroprasowanego. Do czyszczenia kostki betonowej stosujemy metody wodno-strumieniowe o ciśnieniu do 500 bar. Zastosowanie tak wydajnych agregatów nie jest bezcelowe, w przypadku silnych zabrudzeń jedynie takie urządzenia pozwalają na uzyskanie pożądanego efektu. W połączeniu z mobilnymi nagrzewnicami wody, możemy jeszcze dodatkowo spotęgować efekt czyszczenia.
  Kostka myta jest za pomocą przystawek do powierzchni płaskich tzw. surface cleaner. Specjalny klosz zapobiega przed niepożądanym rozpryskiwaniem się wody wokół czyszczonej powierzchni. Dysze umieszczone na specjalnym ramieniu obracając się z prędkością do 2000 obr/min. spektakularnie odrywają cząsteczki brudu od czyszczonej powierzchni.

 • Wynajem i serwis mat podłogowych

  Jesteśmy młodą i ambitną firmą specjalizującą się w usłudze wynajmu i serwisu mat podłogowych. Nasze maty wejściowe, dzięki unikalnej jakości runa, zatrzymują do 80% zabrudzeń wnoszonych na butach. Dzięki temu przynoszą oszczędności w wydatkach ponoszonych na sprzątanie. Usługa wynajmu mat wejściowych jest szczególnie praktyczna w okresach jesienno - zimowych. Maty stanowią wtedy zaporę dla błota i soli wnoszonej z zewnątrz do budynków. Nie sprzedajemy mat. Wyłożenie mat bez ich cyklicznego profesjonalnego prania nie ma najmniejszego sensu. Maty szybko staną się brudne, zdeptane, poszarzałe, pozbawione swoich niezwykle istotnych właściwości absorbcyjnych. Nasza usługa odciąża Klientów od tego problemu. Cały proces składa się z wstawienia mat do Klienta oraz wymiany mat z brudnych na czyste w ustalonych odstępach czasowych. Pranie odbywa się w profesjonalnej pralni.
  Wynajem i serwis mat podłogowych to usługa skierowana nie tylko do administratorów budynków biurowych, ale także do restauracji (jako zabezpieczenie podłóg na zapleczach kuchennych), barów, warsztatów czy Wspólnot Mieszkaniowych. Naszą działalnością obejmujemy niemal cały kraj. Sprawdź nas!

  Motto Firmy: Nasz kapitał budujemy na partnerstwie.

 • Sprzątanie Poznań - firma sprzątająca Eureka

  Firma sprzątająca Eureka świadczy usługi sprzątania obiektów na terenie Poznania i okolic. Sprzątamy: biura, firmy, domy, po remoncie. Świadczymy również usługi: mycia okien, karcher (czyszczenie/pranie wykładzin, dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej), mycie ciśnieniowe, odśnieżanie. Usługi realizujemy przez 7 dni w tygodniu w dogodnych dla klienta godzinach. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, najlepszy sprzęt i środki, na świadczone usługi wystawiamy faktury vat, zawsze darmowa wycena.

 • Sprzątanie domów Kraków

  Już niedługo Święta a co za tym idzie czekają cię generalne porządki i to nie tylko w domu ale także w swoim biurze. Zastanawiasz się skąd wsiąść na to czas. Pozwól sobie pomóc i skorzystaj z profesjonalnej firmy sprzątającej biura z Katowic. Sprawimy, że każdy nawet najmniejszy zakamarek nabierze czystości. Gwarantujemy pełną dyskrecję oraz zobowiązujemy się do całkowitego zachowania tajemnic w zakresie dotyczącym wszelakich informacji, których ujawnienie mogłoby narazić zamawiającego na szkody i straty. Szukasz firmy sprzątającej z Krakowa? Skontaktuj się z nami już dziś.

 • Firma sprzątająca Bydgoszcz Mich-Mar

  Firma sprzątająca Mich-Mar Marek Michałek jest profesjonalną firmą sprzątającą, oferującą:usługi sprzątające
  usługi remontowe
  usługi elektryczne
  usługi porządkowania i pielęgnacji terenów zielonych
  odśnieżania

  Oferujemy nasze usługi na terenie Bydgoszczy oraz w okolicach województwa kujawsko-pomorskiego.

  W ramach usług sprzątających wykonujemy:sprzątanie mieszkań
  sprzątanie domów
  sprzątanie biur
  sprzątanie hal oraz innych pomieszczeń
  sprzątanie bieżące
  czyszczenie dywanów i wykładzin
  sprzątanie poremontowe
  mycie okien, szyb i witryn
  czyszczenie, pielęgnacja, polerowanie i zabezpieczenie podłóg i posadzek - polimeryzacja
  chemiczne czyszczenie tapicerek samochodowych
  i wiele innych

  W ramach usług remontowych i elektrycznych wykonujemy:układanie paneli podłogowych i ściennych
  układanie kafelek
  tapetowanie
  malowanie ścian i sufitów
  malowanie elewacji
  stawianie ścianek działowych i podwieszanych sufitów
  ocieplanie budynków
  naprawa, montaż, modernizacja i wymiana instalacji elektrycznych
  montaż drzwi wewnętrznych
  i wiele innych

  W ramach porządkowania i pielęgnacji terenów zielonych wykonujemy:kompleksowa pielęgnacja ogrodów
  odchwaszczanie
  program nawożenia roślin
  cięcia sanitarne i korekcyjne
  nasadzanie materiału roślinnego
  chemiczne doczyszczanie i konserwacja kostki brukowej
  koszenie trawników
  aeracja i wertykulacja trawników
  i wiele innych

  Naszymi atutami jest:dostępność usług - usługi świadczymy 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu
  ekologia - używamy środków biodegradowalnych, przyjaznych środowisku
  nowa technologia - używamy nowych, nowoczesnych urządzeń, najlepszych firm: Taski, Karcher, Stiga, Makita

  Zapraszamy do współpracy firmy, wspólnoty mieszkaniowe, placówki z sektora publicznego oraz osoby prywatne.

 • Sprzątanie mieszkań Warszawa

  Firma Propose Home oferuje profesjonalne usługi porządkowe obejmujące: sprzątanie mieszkań i domów, sprzątanie pomieszczeń sanitarnych, mycie naczyń, mycie szafek kuchennych oraz lodówek (zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz), mycie glazury i terakoty, odkurzanie, wycieranie i polerowanie mebli, mycie futryn, listew przypodłogowych, lamp, okien i drzwi, podlewanie kwiatów, pranie dywanów, sprzątanie po remontach oraz wiele innych usług na życzenie Klientów. Zapraszamy!

 • Storage Project - Wywóz starych mebli

  Dla osób borykających się z problemem zagraconych pomieszczeń w domu, firma Storage Project przygotowała specjalną ofertę, w której skład wchodzi opróżnianie mieszkań i piwnic. Gwarantujemy szybkie wywiezienie autem niepotrzebnych przedmiotów. W naszej ofercie czyszczenie piwnic, a także sprzątanie garażu, tak by nieużywane przedmioty nie zajmowały dłużej cennego miejsca w tych pomieszczeniach. Ponad to sprzątanie strychów oraz wywóz wywóz starych mebli. Masz zagracone mieszkanie? Zachęcamy do kontaktu z nami w celu wyceny takiego porządkowania. Zapewniamy, że cena będzie przystępna dla państwa portfela!