Sprzątanie biur, osiedli oraz obiektów handlowych i przemysłowych

Sprzątanie biur, osiedli oraz obiektów handlowych i przemysłowych


Sprzątamy obiekty, dbamy o czystość wewnątrz oraz na zewnątrz obiektów. Odśnieżamy, myjemy okna na wysokościach, dokonujemy drobne naprawy na obiektach, odśnieżamy oraz dbamy o tereny zielone.

Podstawowe usługi:
 • Sprzątanie klatek schodowych, parkingów otwartych i zamkniętych
 • Mycie okien, (również na wysokości)
 • Pranie wykładzin, żaluzji pionowych, zasłon, firan oraz wszelkiego rodzaju tapicerek
 • Naprawa żaluzji pionowych
 • Naprawa stolarki okiennej PCV (Okucia)
 • Deratyzacja, dezynsekcja
 • Mycie elewacji
 • Mechaniczne doczyszczanie posadzek
 • Utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym
 • Zimowe odśnieżanie ręczne i mechaniczne
 • Drobne naprawy i konserwacja
 • Pielęgnacja zieleni, koszenie trawników, wycinka i prześwietlanie drzew, cięcie żywopłotów.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszej strony i zapoznanie się z pełną ofertą.Podobne strony
 • Multiserwis - Sprzątanie - Warszawa

  Multiserwis to profesjonalne sprzątanie na terenie Warszawy. Wykonujemy usługi głównie dla firm, instytucji, wspólnot mieszkaniowych itp. Zajmujemy się przede wszystkim takimi pracami jak sprzątanie biur, hal, magazynów, sklepów. Swojej pracy poświęcamy się w 100%, ponieważ nasza firma jest firmą rodzinną, prosperującą od wielu lat i dająca nam utrzymanie. Posiadamy w pełni profesjonalny sprzęt do sprzątania oraz wykształcony personel. Zapraszamy do wejścia na naszą stronę - poznają tam Państwo pełną ofertę.

 • Firma sprzątająca Magic Clean Kraków

  Firma sprzątająca Magic Clean Kraków oferuje - sprzątanie biur, utrzymanie czystości. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej w celu zapoznania się z dokładną ofertą firmy. Jeśli zależy Ci na świadczeniu usług najwyższej jakości, zapraszamy do współpracy. Jesteśmy firmą sprzątającą, która dba o najmniejsze nawet szczegóły. Naszym zadowoleniem jest zadowolenie naszych klientów. Firma sprzątająca Magic Clean – sprzątanie biur – Kraków.

 • Sprzątanie Kraków

  Ekotech jest firmą, która od lat zajmuje się kompleksowym utrzymywaniem czystości, czyszczeniem elewacji i budynków, myciem rozległych nawierzchni magazynów, szczegółowym czyszczeniem gablot sklepowych, a także odkurzaniem kratek wentylacyjnych. Ekotech oferuje czyszczenie elewacji z klinkieru i z cegły, elewacji blaszanej oraz usuwaniem wszelkich zabrudzeń wielorakiego rodzaju. Oprócz mycia Ekotech robi pielęgnacje posadzek z kamienia, nakładanie akryli i wosku, krystalizację nawierzchni z marmuru i zabezpieczenia fug. Prócz tego firma proponuje montaż i sprzedaż taśm antypoślizgowych, a zimą usuwanie śniegu z budynków.

 • Odśnieżanie parkingów, ulic Kraków

  W momencie, gdy zima nadciąga ogromnymi krokami, przed zmotoryzowanymi jak co sezon do przejechania te same zaśnieżone drogi. W metropoliach zazwyczaj o tej porze jest odśnieżanie parkingów. Kraków dzięki Bogu jakoś sobie z tym radzi, dzięki wsparciu podmiotów takich jak Slisko.pl.  Na stronie internetowej tej firmy można znaleźć informacje, które zdają się to weryfikować, o czym warto przekonać osobiście. Ludzie jednak zwracają wyjątkową uwagę na to, jak wygląda odśnieżanie ulic. Kraków zazwyczaj zimową porą roku jest przejezdny. Urząd Miejski powierzając tego typu zlecenia firmom, takim jak wspomniane Slisko.pl podejmuje prawidłowa decyzję, bo w tym czasie wartością szczególnie ważną jest odśnieżanie. Skawina znajdująca się nieopodal Krakowa boryka się co sezon z takimi samymi kłopotami.

 • Firma sprzątająca Kraków

  Firma „Błysk” oferuje usługi w zakresie utrzymania czystości wnętrz budynków oraz terenów zewnętrznych. Witryna blysk-sprzatanie.pl prezentuje pełną gamę usług firmy m.in. porządkowe pomieszczeń biurowych, utrzymanie w czystości terenów zielonych, usuwanie śniegu, a nawet kontrolę stanu technicznego pomieszczeń. Dzięki najlepszej kadrze i wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu firma cieszy się wielkim zaufaniem pośród wielu osób. Strona internetowa blysk-sprzatanie.pl zawiera dane kontaktowe oraz dodatkowy formularz zgłoszeniowy, gdzie można zadać szczegółowe pytania dotyczące usług świadczonych przez firmę.

 • Usuwanie sopli

  Przedsiębiorstwo No-snow.pl oferuje swoim klientom fachowe wykonawstwo odśnieżania. Nasi fachowcy są wysokiej klasy specjalistami, którzy mają właściwe kompetencje do prac na wysokościach. Specjalizujemy się w odśnieżaniu dachów, chodników oraz usuwaniu sopli. Proponowane zlecenia wykonujemy w większości na obszarze miasta stołecznego. Pracownicy naszej firmy umieją dopasować odpowiednią technikę a także aparaturę do danej powierzchni odśnieżanej. Oferujemy Państwu znakomitą jakość usług w konkurencyjnych cenach. Nasze usługi wyróżniają się tym, że przeprowadzamy je szybko, umiejętnie i fachowo.

 • cursarius.pl

  Przedstawiamy Państwu propozycję firmy sprzątającej Cursarius. Oferujemy kompleksowe sprzątanie powierzchni biurowych, sklepów wielkopowierzchniowych, a także budynków mieszkalnych. Wspieramy także wspólnoty mieszkaniowe w utrzymywaniu czystości na powierzchni wspólnej. Wykonujemy fachową dezynfekcję powierzchni oraz usuwanie nieprzyjemnych zapachów za pomocą ozonowania. Zajmujemy się także praniem wykładzin, odświeżaniem mebli tapicerowanych oraz impregnacją dywanów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odszukacie Państwo więcej informacji na nasz temat.