Odśnieżanie dachów i chodników

Odśnieżanie dachów i chodników

Ocena: 3.4/10 (9 głosów)Jeżeli chcesz by w okresie zimowym śnieg przestał być zmorą dla Ciebie i Twojej firmy skorzystaj z usług naszej firmy. Odśnieżanie dachów, parkingów i chodników wokół terenu Twojej firmy to nasza specjalność. My odśnieżamy, a TY możesz skoncentrować się na swojej działalności. Firma Kompleksbud została założona w roku 1992. Nasza firma działa na rynku usług porządkowych koncentrując się na usługach związanych z utrzymaniem czystości i porządku dla innych podmiotów gospodarczych. Skupiamy się na działalności związanej z porządkowaniem terenów oraz obiektów handlowych i przemysłowych. W okresie zimowym do naszych najważniejszych zadań należą: odśnieżanie dachów, odśnieżanie parkingów i chodników, odśnieżanie dróg dojazdowych. W okresie letnim koncentrujemy się na usługach związanych z utrzymaniem terenów zielonych. Z kolei utrzymanie czystości oraz sprzątanie biur, hoteli, obiektów przemysłowych należą do prac, które wykonujemy przez cały rok.Podobne strony
 • Sprzątanie Poznań

  Apio jest firmą świadczącą profesjonalne usługi sprzątania w Poznaniu i okolicach. Firma posiada nowoczesny sprzęt oraz doświadczoną kadrę. Realizuje usługi z zakresu sprzątania biur, mieszkań, domów prywatnych. Sprzątanie biur małych, średnich oraz dużych w tym hal i magazynów o dużej powierzchni. Apio specjalizuje się w myciu okien. Firmę cechuje sprawność działania, dokładność w wykonaniu usług oraz niskie ceny. Wybierając Apio do sprzątania, wybieramy firmę zorientowaną na efektywność i zadowolenie klienta. Sprzątanie odbywa się błyskawicznie i bez problemowo, a przy tym dokładnie. Firma posiada zestaw narzędzi Karcher, dzięki czemu jej zakres usług jest naprawdę szeroki.

 • Sprzątanie osiedli Łódź

  Nasze przedsięwzięcie zrodziło się z ulubienia porządku oraz higieny. Mamy wiedzę jednak, że na dzień dzisiejszy nie każdy dysponuje wolnymi środkami czasu, który ma możliwość na nie poświęcić. Wielu ludzi -jakie to smutne- nękają alergie na artykuły czystości. Dlatego powołaliśmy podmiot usługowy - EVEREST z siedzibą w Łodzi, które zajmuje się różnorodnymi usługami dotyczącymi sprzątania: między innymi: sprzątanie osiedli Łódź, sprzątanie biur Łódź, mycie okien Łódź. Wycena naszych pracy (Sprzątanie cennik Łódź) uzależniona jest od wielu czynników, pomiędzy których można wylistować: rozmiar i specyfika powierzchni, okresowość sprzątania, wolumen pracowników, rodzaj środków higieny, urządzeń i materiałów użytkowych, które będą zastosowane do realizacji usługi. Zależnie od Państwa potrzeb potrafimy elastycznie skonstruować zlecenie, byście byli usatysfakcjonowani i otoczeni fleszem i rześkością każdego dnia. Akcentujemy, że spreparowanie specyfikacji cenowej jest bez wątpienia nieodpłatne. Dla stałych kontrahentów planujemy interesujące obniżki cenowe.

 • MK Center firma sprzątająca

  Jesteśmy firmą sprzątającą z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się w pełni profesjonalnym sprzątaniem i utrzymywaniem porządku. Posiadamy w swoim zespole wykwalifikowanych pracowników oraz nadzwyczaj fachowy a także nowoczesny sprzęt sprzątający, na skutek czemu jesteśmy bardzo skuteczna firmą. Wykonujemy wszystkie prace związane wraz z zaprowadzeniem porządku nawet w warunkach nader ekstremalnych. Zajmujemy się również sprzątaniem wewnątrz budynków również i na zewnątrz. Z uwagi na nasze duże doświadczenie nasza firma sprzątająca świadczy usługi na najwyższym poziome, a z naszych usług korzysta nader wiele firm tudzież prywatnych osób. Wykonujemy nasze zlecenia bardzo dokładnie i starannie. więc jesteśmy godną polecenia firmą sprzątającą.

 • Firma sprzątająca Warszawa

  Uporządkowana i zadbana przestrzeń poprawia samopoczucie z każdemu z Nas. Po za tym czyste i schludne przestrzenie stanowią o Naszym wizerunku. Dlatego chyba nikogo nie trzeba przekonywać jak ważne jest utrzymanie czystości w biurze. Biuro jest bowiem wizytówką naszej firmy, gdzie przychodzą klienci. Pierwsze wrażenie, jakie wywrzemy na naszych klientach, może przesądzić o naszej przyszłej współpracy.
  Dlatego aby Państwa biuro pozytywnie budowało wizerunek Waszej firmy, a Wasi pracownicy uzyskiwali jak najlepsze efekty zapraszamy do współpracy z firmą sprzątającą WM PROJECT+.
  Nasza firma świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie utrzymania czystości dla firm i instytucji. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza.

  Firma WM Project+ oferuje Państwu usługi z zakresu:
  - sprzątania biur, lokali, instytucji,
  - sprzątania mieszkań, domów,
  - sprzątania po remontach,
  - czyszczenia wykładzin, dywanów i tapicerek,
  - mycia okien, przeszkleń i witryn.

  Działamy na terenie Warszawy i okolic.

  Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

 • www.sopranoo.pl

  Firma Sopranoo, której siedziba zlokalizowana jest w Łodzi, proponuje klientom duży zakres czynności związanych z porządkowaniem. Proponujemy usługi dla kontrahentów prywatnych a także dla firm. Duży wybór proponowanych czynności umożliwi wszystkim kontrahentom wybranie właściwego zakresu wykonywanych prac. Obszar naszej działalności obejmuje Łódź oraz pobliskie miejscowości. Nasza przedsiębiorstwo ma odpowiedni staż pracy w sektorze. Stosujemy środki czyszczące, które zapewniają wysoką skuteczność pracy.