• OKABLOWANIE STRUKTURALNE - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

okablowanie strukturalne

 • Teletechnika System - Instalacje alarmowe, przeciwpożarowe, monitoring

  Teletechnika System to firma posiadająca wykwalifikowanych pracowników, którzy są specjalistami na swoich stanowiskach. Od lat pracujemy specjalizujemy się w instalacji telekomunikacji przewodowej i bezprzewodowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Posiadamy uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami w zakresie instalacji elektrycznych. Wykonujemy systemy zabezpieczeń, tak aby każdy nasz klient mógł czuć się komfortowo i bezpiecznie we własnym domu. Systemy i instalacje alarmowe zapewniają wygodą i spokój, dzięki wykorzystanej technologii są bezawaryjne. Nasze systemy przeciwpożarowe zostały docenione na terenie całego kraju.

  Oprócz instalacji alarmowych i przeciwpożarowych oferujemy centralę oddymiania, okablowanie strukturalne do firm i domów oraz monitoring, który gwarantuje najwyższą jakość i solidność.Od lat świadczymy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, montażu, rozbudowy, serwisowania oraz stałej konserwacji elektronicznych systemów zabezpieczeń.

  Aby zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom, wyposażamy nasze produkty w najnowocześniejsze technologicznie urządzenia.

 • Nexttel - Uslugi telekomunikacyjne

  Nasza firma istnieje na rynku od 2005 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z branży usług telekomunikacyjnych. Oferujemy wysoko zaawansowane produkty i usługi instalacyjne. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze legitymującej się bogatym doświadczeniem możemy oferować wysokiej jakości specjalizowane rozwiązania w zakresie produktów i usług. Jesteśmy elastyczni w realizacji projektów, stale podnosimy nasze kompetencje i jakość oferowanych usług. W oparciu o posiadane kompetencje i zasoby oferujemy szeroki wybór usług specjalistycznych w zakresie wdrażania i integracji kompleksowych systemów telekomunikacyjnych, między innymi: - tworzenie koncepcji rozwiązań technicznych dla operatorów telekomunikacyjnych - tworzenie projektów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych w oparciu o najnowocześniejsze technologie dostępne obecnie na rynku - integracja systemów telekomunikacyjnych pochodzących od różnych producentów - prowadzenie złożonych projektów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych- świadczenie długoterminowych umów serwisowych w zakresie infrastruktury telekomunikacyjnej i teleinformatycznej - zarządzanie infrastrukturą telekomunikacyjną i teleinformatyczną u Klienta (outsourcing) - doradztwo w zakresie wyboru rozwiązań i dostawców sprzętu - usługi instalacyjne - budowa infrastruktury technicznej (okablowanie, zasilanie, projekt techniczny itd.) - nadzór wykonawczy oraz techniczny. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w instalacji, konfiguracji, obsłudze sprzętu i systemów telekomunikacyjnych (takich producentów jak: Ericsson, Tellabs, ECI, Cisco, Sagem, Alcatel-Lucent, NokiaSiemens, Lanex, Schmidt, Panasonic, 3Com, Stratex). Posiadamy status Service Partnera firmy Tellabs oraz jesteśmy partnerem ASP firmy Ericsson. Mamy szeroką wiedzę na temat systemów PDH, systemów SDH, systemów DWDM, systemów IP oraz systemów MPLS. W związku z tym firma Nexttel zajmuje się instalacjami urządzeń pracujących w wyżej wymienionych systemach. Instalujemy również radiolinie. Wykonujemy okablowanie strukturalne. W swojej ofercie posiadamy również osprzęt światłowodowy, kable optyczne oraz szeroką gamę kabli miedzianych, kabli telekomunikacyjnych oraz kabli teletransmisyjnych, szafy telekomunikacyjne i półki 19 cali. Jeśli poszukujesz wsparcia w zakresie teletechniki prosimy o kontakt z nami.

 • TELEMECHANIKA Krzysztof Soboń Łask

  Na stronie firmy TELEMECHANIKA Krzysztof Soboń Łask znajdziesz wszystkie potrzebne Ci informacji dotyczące świadczonych przez nas usług telekomunikacyjnych. Aby jednak przybliżyć Ci nasz profil, kilka istotnych: po pierwsze jesteśmy na runku nieprzerwanie od dwóch dekad, po drugie pomimo, iż wachlarz naszych usług jest szeroki, do najważniejszych zaliczyć można obsługę w zakresie central telefonicznych, telewizji przemysłowej, systemów alarmowych oraz domofonowych. Prowadzimy swoją działalność na terenie byłego województwa sieradzkiego w miastach takich jak Łask, Zduńska Wola, Sieradz, a także Pabianice oraz Łódź. Zapraszamy!

 • Program do kosztorysowania. Okablowanie strukturalne

  Edbud Kosztorys to program komputerowy firmy MTM Digital. Aplikacja dostępna na rynku od 1994 r. Oprogramowanie przeznaczone jest do wykonywania kosztorysów metodą uproszczoną i szczegółową. Program zawiera ponad 270 katalogów norm (KNNR, KNR, TZKNBK, KNZ, KNC ...), słownik kodów CPV i współpracuje z innymi programami kosztorysującymi. EDBUD wczytuje praktycznie wszystkie dostępne na rynku cenniki np. sekocenbud, orgbud, bistyp, e-bistyp, intercenbud, wki, megacennik. Pozwala także na tworzenie własnych baz cenowych.
  Program umożliwia wprowadzanie rozbudowanych wyliczeń przemiarowych i tworzenie przedmiarów zgodnie z FIDIC.

  Program sprzedawany jest w wersji pełnej i branżowej. Wersja branżowa zawiera 20 katalogów norm wybranych przez klienta i jest zdecydowanie tańsza od wersji pełnej.

  Firma MTM Digital świadczy równieżusługi z zakresu okablowania strukturalnego. Projektujemy, układamy i modernizujemy sieci teleinformatyczne.
  Udzielamy 25 letniej gwarancji na wykonane przez nasz sieci w systemach: ADC Krone, Emiter, Legrand, BKT Elektonik.

  W ofercie posiadamy również inne oprogramowanie:
  - programy cad
  - programy do tworzenia harmonogramów
  - programy do projektowania sieci
  - programy do pomiarów elektrycznych
  - programy do świadectw i audytów energetycznych.
  W naszej księgarni budowlanej oferujemy książki, publikacje i cenniki dla branży budowlanej.

 • Profesjonalne systemy przemysłowe

  Dystrybucja okablowania strukturalnego firmy 3M. Kable miedziane. Dzięki wiedzy technicznej, znajomości branży oraz wieloletniemu doświadczeniu przedstawiamy zawsze optymalne rozwiązania bazujące na produktach światowych liderów w dziedzinie osprzętu kablowego takich jak 3M, Euromold, Raychem, GPH, Nowa Plus, Transfix, Barier, Sudkabel, Knipex. Sieci światłowodowe FTTx. Narzędzia do prac kablowych. Taśmy i kleje.