Teletechnika System - Instalacje alarmowe, przeciwpożarowe, monitoring

Teletechnika System - Instalacje alarmowe, przeciwpożarowe, monitoring

Ocena: 4.1/10 (28 głosów)Teletechnika System to firma posiadająca wykwalifikowanych pracowników, którzy są specjalistami na swoich stanowiskach. Od lat pracujemy specjalizujemy się w instalacji telekomunikacji przewodowej i bezprzewodowej wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Posiadamy uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami w zakresie instalacji elektrycznych. Wykonujemy systemy zabezpieczeń, tak aby każdy nasz klient mógł czuć się komfortowo i bezpiecznie we własnym domu. Systemy i instalacje alarmowe zapewniają wygodą i spokój, dzięki wykorzystanej technologii są bezawaryjne. Nasze systemy przeciwpożarowe zostały docenione na terenie całego kraju.

Oprócz instalacji alarmowych i przeciwpożarowych oferujemy centralę oddymiania, okablowanie strukturalne do firm i domów oraz monitoring, który gwarantuje najwyższą jakość i solidność.Od lat świadczymy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, montażu, rozbudowy, serwisowania oraz stałej konserwacji elektronicznych systemów zabezpieczeń.

Aby zapewnić bezpieczeństwo naszym klientom, wyposażamy nasze produkty w najnowocześniejsze technologicznie urządzenia.Podobne strony
 • Telewizja przemysłowa

  Dzisiaj coraz więcej nacisku kładzie się na bezpieczeństwo, a tym samym, tworzy się olbrzymie systemy monitoringu (telewizji przemysłowej), które mają w tym pomóc. Telewizja przemysłowa składa się z grupy wyspecjalizowanych urządzeń, do których należą kamery oraz rejestratory. Kamery przekazują rejestrują obraz, a czasem nawet dźwięk i przesyłają go do specjalnych urządzeń nazwanych rejestratorami cyfrowymi, które jak sama nazwa wskazuje odpowiadają za jego rejestrację i przechowywanie na dyskach twardych.

 • Monitoring CCTV, telewizja przemysłowa. Systemy alarmowe

  Firma Monitoring24alarmy zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą. Jesteśmy firmą inżynierską działającą w branży elektronicznego zabezpieczenia mienia. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie projektowania, instalacji systemów alarmowych oraz telewizji przemysłowej - monitoring CCTV. Działamy na terenie Aglomeracji Śląskiej. Wystawiamy faktury VAT. Oferujemy fachowe doradztwo, każdy projekt wykonujemy z pełnym zaangażowaniem niezależnie od jego wielkości. Projekt systemu wykonujemy bezpłatnie. Polecamy systemy alarmowe, centrale mikroprocesorowe czujniki ruchu, zasilacze, moduły powiadamiania GSM, kamery przemysłowe, rejestratory cyfrowe, widoserwery, fotopułapki, akcesoria CCTV. Na hasło monitoring Bytom oferujemy rabat na instalację systemu elektronicznego zabezpieczenia mienia. Najbardziej wymagającym Klientom polecamy też profesjonalną aplikację NMS. Umożliwia ona podłączenie nieograniczonej ilości kamer IP oraz integrację z systemem alarmowym DSC. Zapraszamy do współpracy.

 • Kontrola dostępu

  Posiadamy stosowne kwalifikacje oraz sprawdzoną i bardzo wyszkoloną kadrę. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie, doskonała wiedza branży niskoprądowej. Za pomocą systemu alarmowego mieszkania, firmy, zakłady przemysłowe, domy, mają ewentualność zapobiegania włamaniom. Działamy błyskawicznie, sprawnie i sprawnie. Naszym klientom oferujemy przetestowane systemy alarmowe, z odpowiednimi certyfikatami.

 • Alarmy domowe - zabezpieczenia

  Wystarczy zaledwie wstukać w jakąkolwiek wyszukiwarkę internetową frazę „systemy alarmowe sklep internetowy” bądź też „Satel cennik” czy inne takie typu hasło, żeby przekonać się, jak imponująca jest panorama usługowa zawierająca monitoring przemysłowy oraz alarmy bezprzewodowe, które pozwalają na zręczną ochronę naszego mienia. Serdecznie zachęcamy wszystkich do skorzystania z fachowych usług w tym zakresie, jakie zapewnia polecana przez nas firma itchome.pl - rzeczona strona online to znakomite miejsce, aby zobaczyć, jak atrakcyjna jest nasza oferta!

 • Kamery przemysłowe

  Każdy ze stuprocentową pewnością chociaż raz myślał jak działa telewizja przemysłowa i  kamery przemysłowe. Jak wygląda konstrukcja i na czym polega. Tak więc każdy monitoring składa się głównie z kamer cctv. To one mają duży wpływ na stabilność obrazu i na skuteczność pracy telewizji przemysłowej. Kamery przemysłowe w znaczącej liczbie przypadków montowane w systemach cctv to kamery z przetwornikiem sony o rozdzielczości między sześćset a siedemset TVL. Następnym istotnym punktem są rejestratory cyfrowe to one odpowiadają za zapisywanie video z kamer monitoringu. Teraz powinno się powiedzieć, że wiele osób decyduje się na atrapy kamer niestety nie są one tak wysoce skuteczne jak zwykła telewizja przemysłowa. Kolejną bardzo ważną częścią każdego zestawy kamer przemysłowych to okablowanie. Ma ono wpływ na jakość obrazu, a ponadto na jego stabilność. W większości wypadków montowane są przewody CU chodź zdarzają się także przewody koncentryczne aluminiowe. Sam sprzęt, a ponadto przewody to nie wszytko istotny jest również montaż monitoringu. Powinien on być wykonany w profesjonalny metodę poprzez autoryzowaną firmę albo przeszkolonego instalatora. Dalszym aspektem który warto poruszyć są akumulatory żelowe wykorzystywane w instalacjach kamer przemysłowych cctv. Dzięki bateriom nasz zestaw kamer ma możliwość pracować, bez prądu i nagrywać obraz nonstop co posiada wpływ na bezpieczną pracę. Każda instalacja kamer musi być być w nie wyposażona. Warto wspomnieć, że dobrze zainstalowany monitoring może być świetnym przyrządem sprawdzeniu pracy, hali czy ochrony przed intruzami. Nie polecamy też instalacje atrapy kamer jako sposób na niedrogą instalacje systemów cctv. Niestety poprzednio czy w późniejszym czasie atrapy kamer w każdym momencie zostaną rozpoznane i stają się bezużyteczne. Jeśli zależy nam na oszczędnościach to ciekawym wyjściem są gotowe zestawy do monitoringu dużo tańsze, przeznaczone do własnego montażu, łatwe w instalacji i bardzo rozpowszechnione montowane. Dla wymagających nabywców proponujemy monitoring ip jest to system z najlepszej półki oferujący obraz HD i FullHD wyposażony w innowacyjne kamery ip zwane także urządzeniami cyfrowymi.
   

 • Quick Net Instalacje

  Firma prowadząca instalacje niskoprądowe na terenie woj. mazowieckiego. Instalacje anten, wzmacniacze GSM, telewizja przemysłowa, repeatery GSM, montaż oraz ustawianie anten LTE, sieci komputerowe, radiolinie bezprzewodowe 5GHz Mikrotik, instalacje alarmowe, systemy punktów dostępu do Internetu hotspot. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalna obsługa. Posiadamy niezbędny sprzęt diagnostyczny oraz instalatorski. Działamy 7 dni w tygodniu.

 • Ip.pl monitoring

  Zapraszamy do nas na stronę wszystkich poszukujących profesjonalnych rozwiązań do monitoringu. W naszym sklepie internetowy znajdą Państwo duży wybór wszystkich elementów na potrzeby prowadzenia monitoringu. Dysponujemy kamerami ip, kamerami kopułkowymi, kamerami zewnętrznymi, rejestratorami, monitorami i wieloma innymi. Jeżeli będzie potrzebny montaż, nasi fachowi monterzy przeprowadzą wszelki prace spranie. Satysfakcja gwarantowana. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej.

 • DMTrade

  DMTrade Mikołaj Tomaszewski to firma, która powstała w 2005r. od samego początku dostraczjąca produkty do odbioru telewizji cały czas poszerzając swoje portfolio począwszy od sklepu internetowego z tunerami cyfrowymi i także artykułami do odbioru telewizji satelitarnej, aż do parunastu tysięcy pozycji asortymentowych, które oferują najróżniejszego gatunku wyroby multimedialne. Dzisiaj DMTrade istnieje na rynku sprzedaży hurtowej zaopatrując kilkuset stałych odbiorców takich jak sklepy RTV, firmy instalatorskie, telewizje kablowe, a także eksportuje towary zaopatrując kilkanaście elektronicznych sklepów on-line w UE. Najbardziej istotnym celem jest zapewnieni klientom najwyższej obsługi, zapewnienie najwyższej jakości towarów i danie wyboru szerokiego asortymentu.

 • Monitoring Ostrzeszów

  Masz dylemat z prądem? Zostaw to fachowcom. Jesteśmy młodocianą firma jednak zdobyliśmy już praktykę w branży usług elektrycznych – m.in. monitoring. Działamy w okolicy województwa wielkopolskiego – najczęściej Ostrzeszów. Nasza propozycja skierowana jest zarówno do inwestorów prywatnych jak i firm. Świadczymy kompleksowe usługi w budownictwie mieszkaniowym, usługowym oraz przemysłowym – alarmy, monitoring, usługi elektryczne.

 • www.sklep.alkam-security.pl

  Alkam Security to warszawska firma, która specjalizuje się w rozwiązaniach teletechnicznych, zajmując dystrybucją elektronicznych urządzeń z zakresu telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, kontroli dostępu i automatyki budynku. W ofercie dysponujemy także wielki asortyment domofonów i wideodomofonów, systemów przeciwpożarowych, systemów kontroli dostępu dodatkowo bezprzewodowego systemu FIBARO. Organizujemy również szkolenia indywidualnie dobrane do potrzeb naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy.