• POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

pomoc niepełnosprawnym

  • Wolontariat

    Nowoczesny projekt w zakresie pomocy osobom potrzebującym, dzieciom niepełnosprawnym i zwierzętom tworzą młodzi ludzie z Internetowej Platformy Pomagania SiePomaga. Organizacja SiePomaga już od kilku lat stara się nie tylko spełniać marzenia najmłodszych, ale także zaspokajać potrzeby dzieci chorych w zakresie funduszy na leczenie oraz środków medycznych. Istota działa platformy jest bardzo prosta. Na stronie serwisu internetowego osoby chcące nieść pomoc wybierają cel oraz organizacją lub fundację, której chcą pomóc i wpłacić na jej konto środki. Można wesprzeć ogólną działalność fundacji lub wolontariat. Tak zorganizowany mechanizm daje pewność osobom pomagającym, że ich pomoc zawsze trafi we właściwe ręce. Zapraszamy do współpracy osoby dobrej woli, których krzywda innych leży na sercu. Razem możemy wnieść wiele energii w życie ludzi poszkodowanych przez los.

  • Portal ludzi dobrej woli

    Strona www.pomoc-dla-mateusza.pl zrodziła się i istnieje po to, by czynnie pomagać i wyszukiwać finanse na niezbędne rehabilitację niepełnosprawnego Mateusza, który uległ niebezpiecznemu wypadkowi i w chwili obecnej znajduje się w śpiączce. Każda pomoc jest niezmiernie ważna i mile widziana. Zachęcamy do odwiedzania strony i do pomocy w powrocie Mateusza do zdrowia min. przez przekazywanie swojego 1% na jego leczenie.

  • Blog Dominika - 1 procent podatku

    Od dwunastu wiosenek zamieszkuję w Ostrowcu Świętokrzyskim i jestem chory. Chcę Ciebie prosić o podarowanie mi 1% podatku, on wspomoże mnie w opłacaniu opieki. Jeśli możesz mnie wesprzeć to obczaj moją prywatną nowiutką stronkę na której starannie przedstawiam jak możesz mi wysłać 1% podatku, bądź darowiznę. Interesuje się nowinkami technicznymi, filmem i grą w szachy. Uwielbiam podróżować na swoim trójkołowcu po różnorodnych odcinkach. Na mojej stronie możesz poczytać o mnie i pooglądać wiele fotek ze mną.