Portal ludzi dobrej woli

Portal ludzi dobrej woli

Ocena: 2.8/10 (24 głosów)Strona www.pomoc-dla-mateusza.pl zrodziła się i istnieje po to, by czynnie pomagać i wyszukiwać finanse na niezbędne rehabilitację niepełnosprawnego Mateusza, który uległ niebezpiecznemu wypadkowi i w chwili obecnej znajduje się w śpiączce. Każda pomoc jest niezmiernie ważna i mile widziana. Zachęcamy do odwiedzania strony i do pomocy w powrocie Mateusza do zdrowia min. przez przekazywanie swojego 1% na jego leczenie.Podobne strony
 • Drupal Poznań Team - tworzenie stron www dla osób niepełnosprawnych

  Tworzenie stron internetowych WWW dla osób niepełnosprawnych na terenie Poznania i nie tylko. Tworzenie stron dla osób niepełnosprawnych ruchowo, niedowidzących i niewidomych.

  Standardy WCAG 2.0 i WAI. Wykonujemy także audyty stron które mają być dostępne i nie wykluczać różnych grup społecznych. Jeżeli chcesz sprawdzić czy Twoja strona spełnia zalecenia WCAG - skontaktuj się z nami.

  Krótkie opisy zaleceń WCAG oraz dobrych praktyk programistycznych.

 • Konektia.pl - Społeczność osób niepełnosprawnych

  Szukasz nowych znajomych? Szukasz ofert pracy? Interesujesz się swoimi dolegliwościami? Konektia.pl to portal dla osób niepełnosprawnych, ich opiekunów oraz instytucji przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. Czatuj, koresponduj, randkuj, szukaj pracy, ogłaszaj się, czytaj i pisz artykuły. To tylko początkowe możliwości jakie daje Tobie Konektia.pl Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju RegionalnegoKonektia.pl - niepełnosprawni Online

 • Jarrek.pl - marzę by żyć, żyje by marzyć

  Dzień dobry, jestem Jarek i wraz z rodzeństwem Waldkiem i Marzeną mieszkamy w niewielkiej wiosce Somonino. Chorujmy na dystrofię mięśniową która powoduje że nasze mięśnie zanikają, od około ósmego roku życia poruszamy się na wózkach inwalidzkich.

  Chcieli byśmy zamieszkać w mieście i żyć aktywnie w społeczeństwie, w tym celu zbieramy pieniądze na mieszkanie.

  Jeżeli właśnie zdecydowałeś złożyć swój pit odwiedź te stronę i pobierz darmowy program. Możesz też skorzystać z adresu pozwalającego złożyć pit online przez internet.

  Dzięki tym programom w łatwy i przyjemny sposób rozliczysz swój pit, oraz możesz podarować 1% podatku, wspierając nas w spełnieniu marzeń.

  Więcej informacji o nas na stronie internetowej www.jarrek.pl

  Dziękujemy za pomoc :)

 • Zbudujmy dom bez barier Piotr Dolny

  Nazywam się Dolny Piotr od urodzenia poruszam się na wózku inwalidzkim. Mimo choroby staram się realizować pracuję, piszę. Moim marzeniem jest pomaganie innym – powołanie własnej fundacji. I Ty możesz pomóc mi w realizacji moich planów – wesprzyj moją akcję Budowy Domu Bez Barier. Chcesz wiedzieć więcej o tym kim jestem i co robię Serdecznie zapraszam na moją stronę www.piotrdolny.pl
  Naprawdę niewiele trzeba, by zbliżyć się do celu.

 • Iwanttodream.com - przekaż 1 procent podatku

  Cześć wszystkim mam na imię Waldek od 10 roku życia poruszam się na wózku inwalidzkim, teraz mam 26 lat, choruję na zanik mięśni i bez pomocy innych niewiele mogę zrobić.Wahałem się długo czy zakładać tą stronę, postanowiłem to zrobić ponieważ bardzo chcę spełnić swoje marzenie, jakim jest moje własne mieszkanie. Pochodzę z niewielkiej wioski Somonino, od 6 lat mieszkam w Policach w internacie gdzie się uczę, w tym roku kończę szkołę. Chciałbym dalej mieszkać w tym mieście i czuć się uniezależniony od innych na tyle ile to tylko możliwe. Mam w Policach przyjaciół i swoje drugie życie, którego nie chcę żegnać, dlatego też za pośrednictwem tej strony zbieram środki na swoje własne mieszkanie i proszę was o pomoc w dążeniu do mojego celu. Za każdą pomoc serdecznie dziękuje. Waldek Różanowski

 • Tyflo.pl - źródło informacji o niewidomych i słabowidzących

  Na stronie poruszane są zagadnienia związane z niepełnosprawnością wzrokową. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych takimi tematami, jak: orientacja przestrzenna, rehabilitacja wzroku, adaptacja otoczenia, brajl, życie codzienne i edukacja osób niewidomych i słabowidzących. Rodzice i nauczyciele znajdą tu propozycje zabaw (łącznie z instrukcjami wykonania zabawek) i praktycznych rozwiązań, a także informacje teoretyczne. Tyflo.pl to również aktualne wydarzenia związane ze środowiskiem osób z dysfunkcjami wzroku.

 • My, wy, ONi - informacje o niepełnosprawnych

  Mój blog zawiera wybrane tematy związane z osobami niepełnosprawnymi. Są to ciekawostki, opinie własne czy porady. Tutaj znajdziesz informacje o ulgach rehabilitacyjnych, zasiłkach opiekuńczych i innych luźnych kwestiach dotyczących osób niepełnosprawnych. Chciałbym, aby każdy znalazł tu coś ciekawego dla siebie. Zapraszam serdecznie na moją stronę oraz czynne uczestnictwo w jej tworzeniu. Jeśli masz coś do powiedzenia w kwestiach związanych z szeroko pojętą problematyką osób z niepełnosprawnością (w skrócie ON) to dobrze trafiłeś. Zwykle dyskusja odbywa się poprzez komentowanie moich wpisów. Chętnie odpowiem na każde pytanie związane z tematyką serwisu.