Strony niepełnosprawnych

 • Jarrek.pl - marzę by żyć, żyje by marzyć

  Jarrek.pl - marzę by żyć, żyje by marzyć

  Dzień dobry, jestem Jarek i wraz z rodzeństwem Waldkiem i Marzeną mieszkamy w niewielkiej wiosce Somonino. Chorujmy na dystrofię mięśniową która powoduje że nasze mięśnie zanikają, od około ósmego roku życia poruszamy się na wózkach inwalidzkich.

  Chcieli byśmy zamieszkać w mieście i żyć aktywnie w społeczeństwie, w tym celu zbieramy pieniądze na mieszkanie.

  Jeżeli właśnie zdecydowałeś złożyć swój pit odwiedź te stronę i pobierz darmowy program. Możesz też skorzystać z adresu pozwalającego złożyć pit online przez internet.

  Dzięki tym programom w łatwy i przyjemny sposób rozliczysz swój pit, oraz możesz podarować 1% podatku, wspierając nas w spełnieniu marzeń.

  Więcej informacji o nas na stronie internetowej www.jarrek.pl

  Dziękujemy za pomoc :)

  Data dodania: 03 05 2013 szczegóły wpisu
 • My, wy, ONi - informacje o niepełnosprawnych

  My, wy, ONi - informacje o niepełnosprawnych

  Mój blog zawiera wybrane tematy związane z osobami niepełnosprawnymi. Są to ciekawostki, opinie własne czy porady. Tutaj znajdziesz informacje o ulgach rehabilitacyjnych, zasiłkach opiekuńczych i innych luźnych kwestiach dotyczących osób niepełnosprawnych. Chciałbym, aby każdy znalazł tu coś ciekawego dla siebie. Zapraszam serdecznie na moją stronę oraz czynne uczestnictwo w jej tworzeniu. Jeśli masz coś do powiedzenia w kwestiach związanych z szeroko pojętą problematyką osób z niepełnosprawnością (w skrócie ON) to dobrze trafiłeś. Zwykle dyskusja odbywa się poprzez komentowanie moich wpisów. Chętnie odpowiem na każde pytanie związane z tematyką serwisu.

  Data dodania: 25 02 2013 szczegóły wpisu
 • Portal ludzi dobrej woli

  Portal ludzi dobrej woli

  Strona www.pomoc-dla-mateusza.pl zrodziła się i istnieje po to, by czynnie pomagać i wyszukiwać finanse na niezbędne rehabilitację niepełnosprawnego Mateusza, który uległ niebezpiecznemu wypadkowi i w chwili obecnej znajduje się w śpiączce. Każda pomoc jest niezmiernie ważna i mile widziana. Zachęcamy do odwiedzania strony i do pomocy w powrocie Mateusza do zdrowia min. przez przekazywanie swojego 1% na jego leczenie.

  Data dodania: 09 02 2013 szczegóły wpisu
 • Tyflo.pl - źródło informacji o niewidomych i słabowidzących

  Tyflo.pl - źródło informacji o niewidomych i słabowidzących

  Na stronie poruszane są zagadnienia związane z niepełnosprawnością wzrokową. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych takimi tematami, jak: orientacja przestrzenna, rehabilitacja wzroku, adaptacja otoczenia, brajl, życie codzienne i edukacja osób niewidomych i słabowidzących. Rodzice i nauczyciele znajdą tu propozycje zabaw (łącznie z instrukcjami wykonania zabawek) i praktycznych rozwiązań, a także informacje teoretyczne. Tyflo.pl to również aktualne wydarzenia związane ze środowiskiem osób z dysfunkcjami wzroku.

  Data dodania: 22 10 2012 szczegóły wpisu
 • Iwanttodream.com - przekaż 1 procent podatku

  Iwanttodream.com - przekaż 1 procent podatku

  Cześć wszystkim mam na imię Waldek od 10 roku życia poruszam się na wózku inwalidzkim, teraz mam 26 lat, choruję na zanik mięśni i bez pomocy innych niewiele mogę zrobić.Wahałem się długo czy zakładać tą stronę, postanowiłem to zrobić ponieważ bardzo chcę spełnić swoje marzenie, jakim jest moje własne mieszkanie. Pochodzę z niewielkiej wioski Somonino, od 6 lat mieszkam w Policach w internacie gdzie się uczę, w tym roku kończę szkołę. Chciałbym dalej mieszkać w tym mieście i czuć się uniezależniony od innych na tyle ile to tylko możliwe. Mam w Policach przyjaciół i swoje drugie życie, którego nie chcę żegnać, dlatego też za pośrednictwem tej strony zbieram środki na swoje własne mieszkanie i proszę was o pomoc w dążeniu do mojego celu. Za każdą pomoc serdecznie dziękuje. Waldek Różanowski

  Data dodania: 18 07 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Strony niepełnosprawnych - nowa strona:

Adres: