Społeczność

Społeczność - ostatnio dodane strony

 • Czas biznesu - blog

  Czas biznesu - blog

  Jeśli trafiłeś na stronę Cena biznesu, na pewno interesują Cię tematy związane z prowadzeniem firmy, finansami i księgowością. Cena biznesu proponuje eksperckie, wartościowe treści przygotowywane przez specjalistów. Znajdują się tu materiały na temat reklamy, buzz marketingu, content marketingu czy promowaniu się na Facebooku. Dodatkowo możesz pogłębić swoje umiejętności tworzenia analizy SWOT w działaniach marketingowych i pisania biznes planu. A jeśli ktoś interesuje się tematyką związaną z pracą w małej firmie czyli korzyściami jakie wynikają z wielozadaniowości w małej firmie oraz o atmosferze jakie tam panują równiez zapraszamy na bloga CZAS BIZNESU - to wszystko i wiele innych ciekawych treści znajdziesz na naszym blogu.

  Data dodania: 01 02 2017 szczegóły wpisu
 • Dyx - Biznes i więcej

  Dyx - Biznes i więcej

  Media IT to blog, na którym znajdziemy wiele materiałów związanych z reklamą internetową, marketingiem i pozycjonowaniem stron internetowych. Możesz przeczytać tu o budowania zaplecza SEO, narzędziach budowania marki, copywritignu czy z jakich elementów powinien składać się Newsletter. Zapraszamy wszystkich, który interesują się marketingiem lub prowadzą własny biznes chcą się promować w internecie.

  Data dodania: 01 02 2017 szczegóły wpisu
 • Nieparzekawy.pl

  Nieparzekawy.pl

  Praktyki to słowo, w oparciu o które powstała firma Nieparzekawy, ciesząca się obecnie rosnącą popularnością. Otwieramy drogi dla studentów, którzy pragną odbyć praktyki w firmach, dzięki którym wzbogaca swoją dotychczasową wiedzę. To prestiż, a jego potwierdzeniem są liczne opinie, jakie zgromadziliśmy na swoim koncie. Ponadto dla studentów, którzy dopiero wkraczają w fazę praktyk proponujemy szereg artykułów, które rozwieją wszelkie wątpliwości na ten temat.

  Data dodania: 09 01 2017 szczegóły wpisu
 • Znajdź swoją Parafie

  Znajdź swoją Parafie

  Posiadamy największą bazę parafii w Polsce. Każda parafia jest szczegółowo opisana, zawierająca dane kontaktowe i dojazdowe do parafii, publikujemy również informacje o naukach przedmałżeńskich. Dodatkowo dajemy unikatową formę oceny twojej parafii oraz możliwość wystawienia opinii! Jeżeli brakuje twojej parafii w serwisie to koniecznie ją dodaj (w ciągu 24h zostanie ona opublikowana). Prowadzimy również bloga na łamach, którego publikujemy nowości z życia parafii.

  Data dodania: 03 01 2017 szczegóły wpisu
 • FUNDACJA RODZIN GÓRNICZYCH Sieroty

  FUNDACJA RODZIN GÓRNICZYCH Sieroty

  Fundacja Rodzin Górniczych założona została w 1997 roku a jej siedziba mieści się w Katowicach. Finansowana jest wyłącznie ze składek i darowizn przekazywanych przez firmy jak i osoby prywatne. Zajmujemy się niesieniem pomocy wdowom, sierotom, inwalidom czy rodzinom górniczym. Uzyskane środki przeznaczamy na stypendia, pomoc finansową oraz leczenie i rehabilitację poszkodowanych. Pomoc z naszej fundacji uzyskało już przeszło 5000 rodzin górniczych, osieroconych dzieci i osób, którym ciężko jest prowadzić normalne życie po utracie bliskiej osoby. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 14 12 2016 szczegóły wpisu