• PSYCHIATRA - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

psychiatra

 • Psychiatra Elbląg

  Doktor Tomasz Kardasz to absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Przyjmuje prywatnie pacjentów w swoim gabinecie psychiatrycznym w Elblągu. Posiada bogate doświadczenie psychiatryczne i prowadzi skuteczne leczenie takich schorzeń jak depresja, nerwica, schizofrenia, DDA, alkoholizm, Alzheimer. W swoim leczeniu kieruje się aktualnymi wytycznymi i doniesieniami ze Świata połączoną z bogatą tradycją Gdańskiej psychiatrii.

 • Centrum Psychiatryczne Białystok

  Jeśli zmagają się Państwo z objawami depresji, problemami ze snem lub zaburzeniami lękowymi oraz cierpią Państwo w związku z uzależnieniem od nikotyny, hazardu bądź alkoholu, warto poszukać poparcia poprzez Centrum Psychiatryczne „CHOROSZUCHA”, aranżowane przy użyciu profesjonalistów z sfer terapii różnorodnego rodzaju zaburzeń, uzależnień i innych popularnych schorzeń cywilizacyjnych. W ofercie diagnozowanych i leczonych zaburzeń znajduje się także terapia otyłości u osób w każdym wieku. Pełen zasięg usług oferowanych w prywatnym gabinecie Centrum Psychiatrycznego „CHOROSZUCHA” w Białymstoku osiągalny jest na stronie internetowej.

 • Prywatny Gabinet Psychiatryczny Aleksandra Mazur

  Oferuję pomoc lekarską w przypadku:

  Zaburzeń depresyjnych
  Zaburzeń lękowych, fobii
  Zaburzeń adaptacyjnych
  Schizofrenii
  Zaburzeń pamięci
  Bólów psychogennych
  Zaburzeń związanych ze stresem
  Zaburzeń osobowości


  i wielu innych przypadkach

 • Psychiatra Wrocław

  Jesteśmy poradnią, która działa na terenie Wrocławia zajmując się kompleksowym leczeniem różnego typu zaburzeń związanych z problemami natury psychicznej oraz psychologicznej. Oferta naszej poradni obejmuje diagnostykę i leczenie chorób psychicznych oraz zaburzeń tego typu. Zajmujemy się prowadzeniem terapii indywidualnych oraz poradnictwa psychologicznego. Oferujemy leczenie zaburzeń mowy oraz diagnostykę logopedyczną. Zapraszamy do współpracy!

 • Poradnia Psychologiczna SENS

  Centrum Psychologiczne SENS to poradnie skupiające specjalistów w psychoterapii indywidualnej krótko i długoterminowej. Terapeuci pracujący w Centrum SENS świadczą najwyższej jakości usługi w zakresie psychologii, seksuologii, terapii uzależnień, psychologii dziecięcej, terapii małżeńskiej i rodzinnej, jak i również coachingu, rozwoju osobistego oraz zawodowego. Psychoterapeuci pracujący w Centrum Psychologicznym SENS pracują w różnych nurtach, a każdy psycholog korzysta z superwizji.

 • Lekarz Psychiatra Łódź

  Psychiatria jako nauka medyczna przez cały czas się rozwija i wprowadza nowatorskie metody, przydatne podczas leczenia często aktualnie pojawiających się schorzeń psychicznych. Dobry lekarz psychiatra to osoba, która potrafi szybko zdiagnozować problem i wytyczyć najlepszy tryb leczenia. Dobry psychiatra jest w stanie pacjentów chorujących na ciężką schizofrenię tak nakierować podczas leczenia, że będą mogli prawie normalnie egzystować w codziennym życiu. Obecnie psychiatrzy bardzo ostrożnie decydują o leczeniu w szpitalach zamkniętych, ponieważ są dostępne inne skuteczne metody. Dr Jakub Kaźmierski z Łodzi to doświadczony psychiatra, który specjalizuje się w takich zakresach jak depresje, bezsenność i problemy wieku podeszłego. Swoje doświadczenie zawodowe nabywał pracując w Klinice Psychiatrii Wieku Podeszłego, a także podczas pracy w specjalistycznych przychodniach i na oddziałach psychiatrycznych. Aktualnie prowadzi działania naukowe, których efektem był doktorat zakończony z wyróżnieniem. Systematycznie pojawiają się również publikacje w branżowych pismach zagranicznych i krajowych, autorstwa dr Jakuba Kaźmierskiego. Gabinet psychiatryczny jest przeznaczony dla wszystkich którzy szukają harmonii i stabilności w swoim życiu. Pacjenci mogą liczyć na skuteczne leczenie depresji, która jest obecnie chorobą coraz częściej występującą w polskim społeczeństwie. Dr Jakub Kaźmierski prowadzi również profesjonalne leczenie seniorów, cierpiących na demencję starczą i chorobę Alzheimera. Aby umówić się na leczenie wystarczy zadzwonić albo przesłać zgłoszenie za pomocą formularza ze strony www. Przeczytaj więcej na stronie internetowej.

 • Psychiatra Łódź

  Promowana strona online została utworzona, żeby zaprezentować usługi doktora nauk medycznych Zbigniewa Barszcza, który para się psychoterapią i kuracją psychiatryczną. Pierwsza rozmowa sprowadza się do wykrycia kłopotu pacjenta, po czym określa się najskuteczniejsze metody pomocy. Skończone na Uniwersytecie Jagiellońskim studia, a także wieloletnia praktyka gwarantują pełen profesjonalizm. Lekarz oferuje terapie odbywające się regularnie przynajmniej raz w tygodniu. Gabinet mieści się w Łodzi, Plac Pokoju 3/4.

 • Psychiatra Kraków

  W Gabinetach Rozwoju do Państwa dyspozycji pozostają: psycholog, psychoterapeuta i psychiatra. Pomagamy osobom, które borykają się z zaburzeniami psychicznymi, przechodzą przez trudny okres w życiu, a także tym, którzy chcą rozwinąć swoją osobowość. Mamy doświadczenie i wiedzę, które pozwalają nam pomagać Pacjentom z wykorzystaniem najnowszych standardów w tej dziedzinie. Gabinety Rozwoju to przede wszystkim mądry, a zarazem świeży zespół specjalistów, ale nie tylko. Gabinety Rozwoju to także komfortowe, nowoczesne wnętrza, w których o wiele łatwiej zadbać o wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Zapraszamy!

 • Psychiatra Łódź

  Poradnia Zdrowia Psychicznego PSYCHE zajmuje się profesjonalnym leczeniem chorób i zaburzeń psychicznych u dzieci, młodzieży i dorosłych. Misją pracy Poradni jest całościowa opieka, dobrana do każdego dylematu oraz choroby. Zespół tworzą specjaliści z ogromnym doświadczeniem w tej branży. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej pod adresem poradnia-psyche.pl

 • Psychiatra Wrocław

  Ośrodek Terapii Psychiatryczno-Psychologicznej Self, który tworzą lekarz psychiatra oraz psychoterapeuci - psychologowie zajmuje się psychoterapią, indywidualną oraz obejmującą pary i rodziny. Psychoterapia pozwala leczyć problemy i schorzenia natury psychicznej wykorzystując kontakt międzyludzki. Multidyscyplinarny skład zespołu pozwala najskuteczniej nieść wsparcie osobom z kłopotami. Kolejnym atutem ośrodka jest duże doświadczenie oraz cały czas wzmacniana wiedza i doskonalone zdolności praktyczne tworzących go specjalistów. Zespół spotyka się regularnie na naradach, aby wciąż ulepszać strategie pracy. Korzysta z superwizji licencjonowanego superwizora Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »