Centrum Psychiatryczne Białystok

Centrum Psychiatryczne Białystok

Ocena: 4.6/10 (24 głosów)Jeśli zmagają się Państwo z objawami depresji, problemami ze snem lub zaburzeniami lękowymi oraz cierpią Państwo w związku z uzależnieniem od nikotyny, hazardu bądź alkoholu, warto poszukać poparcia poprzez Centrum Psychiatryczne „CHOROSZUCHA”, aranżowane przy użyciu profesjonalistów z sfer terapii różnorodnego rodzaju zaburzeń, uzależnień i innych popularnych schorzeń cywilizacyjnych. W ofercie diagnozowanych i leczonych zaburzeń znajduje się także terapia otyłości u osób w każdym wieku. Pełen zasięg usług oferowanych w prywatnym gabinecie Centrum Psychiatrycznego „CHOROSZUCHA” w Białymstoku osiągalny jest na stronie internetowej.Podobne strony
 • Lekarz Psychiatra Łódź

  Psychiatria jako nauka medyczna przez cały czas się rozwija i wprowadza nowatorskie metody, przydatne podczas leczenia często aktualnie pojawiających się schorzeń psychicznych. Dobry lekarz psychiatra to osoba, która potrafi szybko zdiagnozować problem i wytyczyć najlepszy tryb leczenia. Dobry psychiatra jest w stanie pacjentów chorujących na ciężką schizofrenię tak nakierować podczas leczenia, że będą mogli prawie normalnie egzystować w codziennym życiu. Obecnie psychiatrzy bardzo ostrożnie decydują o leczeniu w szpitalach zamkniętych, ponieważ są dostępne inne skuteczne metody. Dr Jakub Kaźmierski z Łodzi to doświadczony psychiatra, który specjalizuje się w takich zakresach jak depresje, bezsenność i problemy wieku podeszłego. Swoje doświadczenie zawodowe nabywał pracując w Klinice Psychiatrii Wieku Podeszłego, a także podczas pracy w specjalistycznych przychodniach i na oddziałach psychiatrycznych. Aktualnie prowadzi działania naukowe, których efektem był doktorat zakończony z wyróżnieniem. Systematycznie pojawiają się również publikacje w branżowych pismach zagranicznych i krajowych, autorstwa dr Jakuba Kaźmierskiego. Gabinet psychiatryczny jest przeznaczony dla wszystkich którzy szukają harmonii i stabilności w swoim życiu. Pacjenci mogą liczyć na skuteczne leczenie depresji, która jest obecnie chorobą coraz częściej występującą w polskim społeczeństwie. Dr Jakub Kaźmierski prowadzi również profesjonalne leczenie seniorów, cierpiących na demencję starczą i chorobę Alzheimera. Aby umówić się na leczenie wystarczy zadzwonić albo przesłać zgłoszenie za pomocą formularza ze strony www. Przeczytaj więcej na stronie internetowej.

 • Psychiatra Łódź

  Promowana strona online została utworzona, żeby zaprezentować usługi doktora nauk medycznych Zbigniewa Barszcza, który para się psychoterapią i kuracją psychiatryczną. Pierwsza rozmowa sprowadza się do wykrycia kłopotu pacjenta, po czym określa się najskuteczniejsze metody pomocy. Skończone na Uniwersytecie Jagiellońskim studia, a także wieloletnia praktyka gwarantują pełen profesjonalizm. Lekarz oferuje terapie odbywające się regularnie przynajmniej raz w tygodniu. Gabinet mieści się w Łodzi, Plac Pokoju 3/4.

 • Psychiatra Wrocław

  Jesteśmy poradnią, która działa na terenie Wrocławia zajmując się kompleksowym leczeniem różnego typu zaburzeń związanych z problemami natury psychicznej oraz psychologicznej. Oferta naszej poradni obejmuje diagnostykę i leczenie chorób psychicznych oraz zaburzeń tego typu. Zajmujemy się prowadzeniem terapii indywidualnych oraz poradnictwa psychologicznego. Oferujemy leczenie zaburzeń mowy oraz diagnostykę logopedyczną. Zapraszamy do współpracy!

 • Filipowskipsychiatra.pl

  Lek. med. Łukasz Filipowski - specjalista psychiatra z długoletnim stażem prowadzi prywatny gabinet psychiatryczny zlokalizowany w Rzeszowie. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzi diagnostyka oraz kompleksowa pomoc w leczeniu schorzeń takich jak zaburzenia nastroju, zaburzenia psychotyczne i adaptacyjne, lęk i nerwice, zaburzenia pamięci u osób starszych oraz zaburzenia obsesyjno-kompulsywne czy też bezsenność. Zapewnia najwyższej jakości usługi, bezstresową atmosferę oraz atrakcyjne ceny. Po więcej szczegółów dotyczących działalności placówki, zapraszamy na stronę internetową.

 • Psychiatra Elbląg

  Doktor Tomasz Kardasz to absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Przyjmuje prywatnie pacjentów w swoim gabinecie psychiatrycznym w Elblągu. Posiada bogate doświadczenie psychiatryczne i prowadzi skuteczne leczenie takich schorzeń jak depresja, nerwica, schizofrenia, DDA, alkoholizm, Alzheimer. W swoim leczeniu kieruje się aktualnymi wytycznymi i doniesieniami ze Świata połączoną z bogatą tradycją Gdańskiej psychiatrii.