Lekarze

Lekarze - ostatnio dodane strony

 • Gabinet Stomatologiczny Implantis

  Gabinet Stomatologiczny Implantis

  Marzysz o pięknych, zdrowych i białych zębach, które będą przykuwały wzrok? Jeśli miewasz problemy z uzębieniem i mieszkasz w Krakowie lub jego okolicach, powinieneś poznać ofertę gabinetu stomatologicznego Implantis. Jest o grupa specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy i wkładają w nią całe serce. W obszarze ich działań znajdziesz między innymi stomatologie estetyczną, protetykę, implanty zębów, pedodoncję czy komputerowe znieczulenia. Swoim pacjentom gwarantują delikatność i korzystne ceny. W Klinice Stomatologicznej IMPLANTIS w Krakowie zajmujemy się kompleksowym leczeniem stomatologicznym, m.in. leczeniem zachowawczym, endodontycznym, protetycznym, chirurgicznym oraz implantologicznym. Posiadamy na miejscu tomografię, 4 mikroskopy zabiegowe oraz skaner wewnątrzustny. Nasi Lekarze posiadają Curriculum endodontyczne. Zapraszamy! tel. 511 511 615, tel. 511 511 315

  Data dodania: 06 08 2019 szczegóły wpisu
 • Unity dentystyczne - LUBDENT

  Unity dentystyczne - LUBDENT

  Sklep stomatologiczny LUBDENT oferuje najlepszą jakość i najkorzystniejsze ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalny sprzęt stomatologiczny od renomowanych producentów. Od lat dostarczamy na rynek najwyższej jakości materiały i artykuły stomatologiczne, które doskonale sprawdzają się w gabinetach dentystycznych w całym kraju. Nasz sklep dentystyczny oferuje stałą dostępność narzędzi oraz szybką wysyłkę lub możliwość odbioru osobistego.

  Data dodania: 04 08 2019 szczegóły wpisu
 • Stomatolog Toruń

  Stomatolog Toruń

  Witamy w klinice Esthetic Dental Clinic doktora Łukasza Podlewskiego. W naszych gabinetach stomatologicznych łączymy wysoką jakość usług z przyjaznymi fachowcami w wielu dziedzinach dentystycznych. Na rozwój naszej marki ma wpływ przede wszystkim kompleksowość usług. U nas będziesz w stanie odnaleźć potrzebną pomoc w sferze implantologii, stomatologii piękna, ortodoncji, endodoncji, protetyki, chirurgii, periodontologii, diagnostyki schorzeń, higienizacji i pedodoncji. Zajmiemy się uleczaniem bolących zębów,naprawieniem ich wyglądu, leczeniem kanałowym, zakładaniem aparatów stomatologicznych, a także wybielaniem uzębienia. Na dodatek specjalizujemy się w usługach w ramach nowoczesnych koron zębów i uzupełniania ubytków zębowych. Jesteśmy po prostu praktycznymi przyjaciółmi Twoich zębów.
  Dbałość o zęby i ochrona jamy ustnej to najwspanialszy prezent jaki jesteśmy w stanie sobie podarować. Zdrowy i elegancki uśmiech to wizytówka każdego człowieka. Powinniśmy przywiązywać uwagę do kondycji naszych zębów od najmłodszych lat i kształtować pozytywne zwyczaje . Lecz gdy ból zęba nie daje Ci spokoju, zgłoś się do nas. My rozpoznamy czynniki problemów w jamie ustnej i uleczymy najcięższe przypadki. O Twoje zęby zatroszczymy się z pasją.  Zapraszamy do gabinetów w Toruniu
  Gabinet Stomatologiczny Toruń Rubinkowo
  ul Heleny Piskorskiej 15
  87-100 Toruń

  Gabinet Stomatologiczny Toruń Centrum
  ul Szosa Chełmińska 16
  87-100 Toruń

  Data dodania: 01 08 2019 szczegóły wpisu
 • Psycholog Rzeszów

  Psycholog Rzeszów

  Natalia Złotek - Psycholog w Rzeszowie - Prowadzę konsultacje indywidualne dla pacjentów, którzy mają różne problemy życiowe. Pomagam rozwiązywać konflikty, podnosić się ludziom po trudnych przejściach w życiu, jak śmierć osoby bliskiej lub bolesne rozstanie. Ze względu na rodzaj problemu prowadzę terapię, która ma na celu walkę z określonym problemem w określonym czasie lub pomoc osobą z dużymi problemami, którym pomoc będzie wymagała dłuższego okresu czasu.
  Dzięki systematycznym spotkaniom buduję więź z pacjentem, co pozwala na lepsze zrozumienie problemu, dokładne przeanalizowanie go, uświadomienie jego przyczyn pacjentowi oraz rozwiązanie go. Wielu zadowolonych klientów motywuje mnie do dalszego działania i samodoskonaleniu, wartościom, które staram się również przedstawić swoim klientom.
  Ogromne doświadczenie, które zdobyłam na terenie całego kraju, zwłaszcza w Warszawie, sprawia, że wiem jak radzić sobie z pacjentami, którzy są w sytuacjach kryzysowych. Podczas psychoterapii dla par wspólnie z klientami rozwiązujemy problemy wewnętrznych sporów i rozwiązujemy je. Zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 25 04 2019 szczegóły wpisu
 • Impladent Klinika Stomatologiczna Lublin

  Impladent Klinika Stomatologiczna Lublin

  W naszych gabinetach znajdziesz szeroki wachlarz usług stomatologicznych na każdą kieszeń. Zapraszamy do poznania pełnej oferty Centrum Stomatologii i Implantologii Impladent. Nasze gabinety znajdują się w Lublinie. Profilaktyka, chirurgia, endodoncja to tylko część z usług i zabiegów jakie możecie u nas wykonać. Wieloletnie doświadczenie i najnowocześniejszy sprzęt to gwarancja bezbolesnej wizyty. Zadbaj o swój piękny uśmiech już dziś, zadzwoń i umów się na wizytę!

  Data dodania: 24 04 2019 szczegóły wpisu
 • Poradnia Kardiologiczna w Lublinie

  Poradnia Kardiologiczna w Lublinie

  Od kilkunastu lat w Poradni Kardiologicznej w Lublinie poszerzamy swoją wiedzę w zakresie pomocy osobom z zaburzeniami rytmu serca, niewydolnością krążenia czy wadami serca. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie kardiologii nieinwazyjnej. Całe nasze dotychczasowe doświadczenie pozwala nam trafnie i skutecznie zdiagnozować schorzenia serca i opracować skuteczny plan leczenia. Każdego dnia chętnie doradzamy naszym pacjentom, aby mogli cieszyć się zdrowiem jak najdłużej!

  Data dodania: 03 04 2019 szczegóły wpisu
 • delmed.pl

  delmed.pl

  Przychodnia Lekarska Del MED w Jaworznie jest nowoczesną przychodnią stomatologiczną świadczącą całościowe usługi stomatologiczne dla dzieci i dorosłych. Poza usług komercyjnych, świadczymy też te w ramach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego (NFZ). Specjalizujemy się w stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyce i chirurgii. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zapraszamy do umawiania wizyt.

  Data dodania: 01 04 2019 szczegóły wpisu
 • famidental.pl

  famidental.pl

  Gabinet stomatologiczny FamiDental w Oławie to oferta kompleksowego leczenia dentystycznego dla całej rodziny! O zdrowie i piękno Twojego uśmiechu zadbamy wszechstronnie, od profilaktyki przez nowoczesne leczenie z użyciem mikroskopu po protetyczna odbudowę ubytków zębowych, także z zastosowaniem implantów. Modyfikujemy również wady zgryzu z użyciem szerokiej gamy aparatów, a wszystko bez stresu i bez bólu. Nauczymy Twoje dziecko jak dbać o uzębienie - w ramach usług wykonujemy lakowanie, lakierowanie i wypełnianie zębów mlecznych. Zadzwoń, zapytaj o szczegóły i zarezerwuj wizytę!

  Data dodania: 14 03 2019 szczegóły wpisu
 • stomatolog-kingabarbarzak.pl

  stomatolog-kingabarbarzak.pl

  Prywatny Gabinet Stomatologiczny Kinga Barbarzak w Opolu oferuje całościową opiekę stomatologiczną. Specjalizujemy się również w chirurgii stomatologicznej. Usuwamy m.in.: zęby, korzenie zębów, torbiele i inne. Realizujemy usługi protetyczne i uzupełniamy braki w uzębieniu z użyciem m.in.: koron, mostów, protez. Oferujemy także estetyczną odbudowę zębów z użyciem różnych systemów wybielania lub licówek. Zajmujemy się też leczeniem zębów u dzieci oraz profilaktyką. Gwarantujemy wysoki poziom obsługi, jaki zapewnia 25-letnie doświadczenie i nowoczesny sprzęt. Zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 10 03 2019 szczegóły wpisu
 • TwojPsychologUrsynow.pl

  TwojPsychologUrsynow.pl

  Jesteśmy zespołem tworzonym przez psychologów oraz psychoterapeutów, którzy są niezwykle zaangażowani w swoją pracę. Naszym celem oraz powołaniem jest pomoc każdemu człowiekowi, który tej pomocy potrzebuje. Możesz być pewien, że każdy należący do naszego zespołu psycholog jest świetnie przygotowany do swojej pracy, przy czym nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Natomiast gabinet psychologiczny jest zlokalizowany w dyskretnym miejscu oraz urządzony tak, aby pacjent mógł się czuć komfortowo. Jeśli masz problem i czujesz, że potrzebujesz pomocy specjalisty zgłoś się do nas. Czekamy na Ciebie warszawskim Ursynowie.

  Data dodania: 25 02 2019 szczegóły wpisu