Lekarze

Lekarze - ostatnio dodane strony

 • B.M.JĘDRAŚ Ortodonta Zielona Góra

  B.M.JĘDRAŚ Ortodonta Zielona Góra

  Jest nam wyjątkowo miło móc zaprezentować Państwu ofertę Centrum Stomatologicznego z Zielonej Góry. Jesteśmy nowoczesną placówką świadczącą usługi dla dorosłych oraz dzieci. Nasza działalność obejmuje stomatologię zachowawczą, estetyczną, protetykę, leczenie zaburzeń narządu żucia, endodoncję, periodontologię, chirurgię stomatologiczną oraz ortodoncję. Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji a w trosce o jakość świadczonych usług zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowanych dentystów. Szczegóły oferty jak również dane kontaktowe dostępne są na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 15 02 2017 szczegóły wpisu
 • APEX Leczenie kanałowe Wrocław

  APEX Leczenie kanałowe Wrocław

  Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę Centrum Stomatologicznego Apex, które mieści się we Wrocławiu. Jest to nowoczesna placówka, w której skorzystać można z szerokiego zakresu usług: profilaktyki, leczenia zachowawczego, chirurgii stomatologicznej, implantoprotetyki i prac protetycznych. Świadczymy zarówno usługi prywatne jak też w ramach kontraktu z NFZ. Korzystamy z nowoczesnego i bezpiecznego sprzętu a w trosce o najwyższą jakość usługi i komfort Pacjenta zatrudniamy tylko wykwalifikowany personel. Więcej informacji o ofercie umieściliśmy na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 10 02 2017 szczegóły wpisu
 • Badania psychologiczne Legnica

  Badania psychologiczne Legnica

  Przeprowadzamy badania psychologiczne dla osób pracujących jako kierowcy (różne kategorie prawa jazdy). Psychotesty mogą także przeprowadzić u nas osoby dopiero starające się o prawo jazdy uczęszczające na kursy prawa jazdy. Oprócz tego wykonujemy badania psychotechniczne dla operatorów maszyn i urządzeń różnego typu,do których wymagane są psychotesty ustawą.Badania psychologiczne odbywają się w Legnicy.

  Data dodania: 08 02 2017 szczegóły wpisu
 • Dentysta Wrocław - Uni-Dental

  Dentysta Wrocław - Uni-Dental

  Gabinet stomatologiczny we Wrocławiu zaprasza osoby dorosłe i dzieci. Warto skorzystać z naszych usług z kilku względów. Przede wszystkim jesteśmy profesjonalistami w pełnym znaczeniu tego słowa. Przejawia się to w tym, że do każdego przeprowadzanego zabiegu dentystycznego podchodzimy z największą starannością, a w trakcie pracy korzystamy z najlepszych narzędzi i materiałów. Ponadto, co warte podkreślenia, panuje u Nas niepowtarzalna atmosfera, która sprawia, że pacjenci czują się u Nas w pełni komfortowo.

  Data dodania: 20 01 2017 szczegóły wpisu
 • ARS DENTANA Gabinet stomatologiczny Gdynia

  ARS DENTANA Gabinet stomatologiczny Gdynia

  Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą Kliniki Stomatologicznej Ars Dentana, która znajduje się w Gdyni. Jesteśmy nowoczesną oraz doskonale wyposażoną placówką zapewniającą pełen zakres usług na najwyższym poziomie. Proponujemy leczenie z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, dziecięcej, endodoncji, periodontologii, protetyki, implantologii a także chirurgii stomatologicznej. Używamy jedynie nowoczesnego i sprawdzonego sprzętu a nad jakością oferowanych usług czuwa wykwalifikowany personel. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie, wystarczy zajrzeć na naszą witrynę.

  Data dodania: 19 01 2017 szczegóły wpisu