Lekarze

Lekarze - ostatnio dodane strony

 • Centrum Stomatologiczne Atria

  Centrum Stomatologiczne Atria

  Centrum Stomatologiczne Atria oferuje profesjonalne usługi w pięciu placówkach na Śląsku : Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Mysłowice
  Personel z wieloletnim doświadczeniem gwarantuje najwyższej jakości usługi ortodontyczne i stomatologiczne.
  Potrzebne Ci licówki, korony albo aparat ortodontyczny? Zgłoś się do Atrii!
  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Centrum Stomatologicznego Atria

  Data dodania: 18 05 2017 szczegóły wpisu
 • Gabinet stomatologiczny Łódź, Janów, Widzew

  Gabinet stomatologiczny Łódź, Janów, Widzew

  Gdy szukacie specjalistów od leczenia zębów, kiedy dentysta w Łodzi powinien być w pełni profesjonalistą, to nie pozostaje wam nic innego jak skierowanie się w stronę tego wszystkiego co przygotowane zostało w Y-Dentysta (Łódź, Janów, Widzew). Gabinet stomatologiczny proponujący znakomitej jakości rozwiązania, stomatolog który oferuje najróżniejsze usługi leczenia zębów. Zatem zachęcamy serdecznie do współpracy, polecamy wam to co przygotowuje dentyści właśnie w tym miejscu

  Data dodania: 15 05 2017 szczegóły wpisu
 • Gabinet Podologiczny Warszawa - podolog-warszawa.pro

  Gabinet Podologiczny Warszawa - podolog-warszawa.pro

  Gabinet podologiczny Body Move zajmuje się kompleksowym leczeniem różnego typu schorzeń związanych ze stopami. Na zabiegi zdecydować mogą się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Polecane są one wszystkim osobom, które mają problemy z kurzajkami, nagniotkami, czy też odciskami. Podolog zajmie się dodatkowo efektywnym leczeniem grzybicy stóp oraz paznokci, w czym posiada spore doświadczenie oraz umiejętności. Zabiegi przeprowadzane są całkowicie bezboleśnie, przy udziale nowoczesnego sprzętu, bez towarzystwa pyłu w trakcie zabiegów. Skorzystać można z nich aktualnie w bardzo dogodnych cenach rynkowych.

  Data dodania: 10 05 2017 szczegóły wpisu
 • Psychotesty Tarnów

  Psychotesty Tarnów

  Badania psychologiczne przeprowadzamy na podstawie skierowań odpowiednio wystawionych ze strony lekarza medycyny pracy, z Policji czy starostwa,prezydenta miasta. Psychotesty kierowców na różne kategorie prawa jazdy, w tym także dla kandydatów starających się o uprawnienia do kierowania pojazdami (np. kategorii B,dla kierowców zawodowych, uprzywilejowanych, służbowych). Więcej informacji na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 05 2017 szczegóły wpisu
 • Leczenie padaczki

  Leczenie padaczki

  Prof. zw. dr hab. Janusz Wendorff jest specjalistą w dziedzinie neurologii. Swoje życie zawodowe związał z Łodzią. Z ogromnym powodzeniem zajmuje się leczeniem padaczki zarówno dorosłych jak i dzieci. Neurolog cały czas rozwija swoją wiedzę i zdobywa nowe doświadczenia. Udało mu się pomóc wielu chorym. Osoby cierpiące na padaczkę, pod opieką profesora Wendorffa, wróciły do normalnego życia. Wykazują także aktywność zawodową. Polecamy neurologa dziecięcego oraz osób dorosłych z Łodzi - Janusza Wendorffa.

  Data dodania: 09 05 2017 szczegóły wpisu