Lekarze

Lekarze - ostatnio dodane strony

 • drboron.pl

  drboron.pl

  Gabinet Ginekologiczny dr n. med. Roberta Boronia ma swoją siedzibę w Piszu. Zajmuje się świadczeniem usług ginekologicznych. W ofercie dostępne są między innymi następujące usługi: diagnostyka i leczenie schorzeń dotyczących niepłodności par małżeńskich, badania cytologiczne, zabiegi na szyjce macicy, USG przezpochwowe, opieka po porodzie. Prowadzący Gabinet doktor Rober Boroń, skończył studia na Akademii Medycznej w Warszawie w 1986 roku, ma zatem już niezbędne doświadczenie zawodowe. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty i zapoznać się z cennikiem usług, warto zajrzeć na stronę internetową Gabinetu.

  Data dodania: 27 09 2020 szczegóły wpisu
 • opdent.pl

  opdent.pl

  OPDENT to sieć profesjonalnych i nowoczesnych poradni dentystycznych, które znajdują się w Bieruniu i Lędzinach w województwie śląskim. Kliniki zapraszają dorosłych oraz dzieci do skorzystania z usług w ramach NFZ lub odpłatnych. Zajmujemy się stomatologią zachowawczą, profilaktyką, protetyką, endodoncją, implantologią a oprócz tego chirurgią stomatologiczną i wybielaniem zębów. Posiadamy innowacyjne urządzenia i zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów. Zapewniamy atrakcyjne ceny, miłą atmosferę i szeroki zakres świadczonych usług. Na stronie internetowej umieściliśmy więcej informacji o ofercie.

  Data dodania: 25 09 2020 szczegóły wpisu
 • Ochota na uśmiech - gabinet stomatologiczny i medycyny estetycznej

  Ochota na uśmiech - gabinet stomatologiczny i medycyny estetycznej

  Ochota na uśmiech to miejsce stworzone z pasji do dawania zdrowego i pięknego uśmiechu naszym pacjentom. W naszej ofercie jest pełen zakres usług stomatologicznych oraz wiele rodzajów zabiegów medycyny estetycznej – wszystkie usługi świadczymy na najwyższym poziomie, o czym mogą świadczyć opinie naszych zadowolonych Pacjentów. Posiadamy wysoko wykwalifikowany zespół medyczny, a zabiegi wykonujemy przy użyciu najwyższej klasy specjalistycznego sprzętu rekomendowanych marek. W naszym gabinecie przyjmujemy pacjentów bez względu na wiek. Do każdego podchodzimy indywidualnie i holistycznie proponując najlepsze rozwiązania w oparciu o nowoczesne metody leczenia. Przyjazne gabinety i wnętrza oraz rodzinna atmosfera zapewniają dobre samopoczucie w trakcie leczenia, a wizyty kontrolne są czystą przyjemnością.

  Data dodania: 20 09 2020 szczegóły wpisu
 • jolantagolik.pl

  jolantagolik.pl

  Zaburzenia równowagi psychicznej czy sytuacje kryzysowe to wskazania do konsultacji u specjalisty. Zapraszamy do Pracowni Psychologicznej Jolanta Golik w Mikołowie, która oferuje wsparcie w rozwoju osobistym i planowanie przyszłości osobistej oraz zawodowej (coaching). W ramach usług przeprowadzane są sesja psychoterapii indywidualnej, konsultacje psychologiczne i poradnictwo psychologiczne. Jeżeli chcesz uporządkować swoje życie i emocje, zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 15 09 2020 szczegóły wpisu
 • kardiologlegnica.pl

  kardiologlegnica.pl

  Gabinet kardiologiczny prowadzony przez specjalistę kardiologa Urszulę Maciejak mieści się w Legnicy. Można tu skorzystać z szerokiego pakietu usług na wysokim poziomie. Placówka specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu nadciśnienia tętniczego, choroby niedokrwiennej serca, niewydolności serca, migotania przedsionków, arytmii, miażdżycy czy wielu innych schorzeń układu krążenia. Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i gwarantuje profesjonalizm, konkurencyjne ceny i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 09 2020 szczegóły wpisu
 • podologgorzow.pl Usuwanie modzeli Gorzów

  podologgorzow.pl Usuwanie modzeli Gorzów

  Gabinet Podologiczny Tatiana Waluk zaistniał z myślą o zdrowiu i ładnym wyglądzie stóp naszych pacjentów. Wykonujemy różnorodne zabiegi pielęgnacyjne i realizujemy leczenie grzybicy. Jeżeli potrzebują Państwo chwili relaksu, proponujemy fachowy masaż stóp lub pedicure. Nasze usługi realizujemy z wykorzystaniem wysokiej klasy sprzętu. Posiadamy nowoczesny laser Lunula, który wspomaga nas w leczeniu grzybicy i regeneracji płytki paznokcia. Zapraszamy do omówienia szczegółów osobiście, telefonicznie lub mailowo. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 08 09 2020 szczegóły wpisu
 • stomatologrodzinnygliwice.pl

  stomatologrodzinnygliwice.pl

  Stomatologia zachowawcza i dziecięca to oferta Gabinetu Stomatologii Rodzinnej w Gliwicach. Oferujemy różnorodne zabiegi stomatologiczne, które obejmują protetykę i odbudowę zarówno zniszczonych zębów, jak i po leczeniu endodontycznym. W tym zakresie oferujemy licówki kompozytowe, odbudowę zębów z użyciem włókien szklanych lub mosty bezinwazyjno-adhezyjne na włóknach szklanych. Wykonujemy również ekstrakcję zębów oraz świadczymy leczenie chorób przyzębia. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 04 09 2020 szczegóły wpisu
 • www.czarnecka-stomatolog.com.pl

  www.czarnecka-stomatolog.com.pl

  Leczenie i odbudowę zniszczonych zębów oferuje Gabinet stomatologiczny prof. dr hab. Beaty Czarneckiej. Oferta placówki obejmuje ponadto stomatologię estetyczną, periodontologię - leczenie chorób przyzębia, profilaktykę i higienę jamy ustnej. W ramach praktyki obsługiwane są zarówno dzieci, jak i dorośli. Leczenie stomatologiczne zębów realizowane jest metodą minimalnie inwazyjną (Minimally Invasive Dentistry) a leczenie próchnicy metodą atraumatyczną (Atraumatic Restorative Treatment). Zapraszamy!

  Data dodania: 19 08 2020 szczegóły wpisu
 • okclinic.pl dentysta Gdańsk

  okclinic.pl dentysta Gdańsk

  W Gdańsku znajduje się ofertą placówki dentystycznej OK Clinic. Zapraszamy do skorzystania z szerokiego pakietu usług związanych ze stomatologią zachowawczą i estetyczną, endodoncją, ortodoncją jak i chirurgią stomatologiczną. W trosce o jakość usług i obsługi zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany personel z długoletnim doświadczeniem, który stale podnosi swoje kwalifikacje na dodatkowych kursach. Oferujemy dostęp do najnowocześniejszego sprzętu i metod leczenia. Zapewniamy indywidualne podejście i konkurencyjne ceny. Szczegóły oferty umieściliśmy na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 11 08 2020 szczegóły wpisu
 • Centrumestetyki.pl - Podolog Katowice

  Centrumestetyki.pl - Podolog Katowice

  Zdrowe stopy, które pięknie prezentują się w sandałach i klapkach to zadanie nie tylko dla kosmetyczki. Podolog diagnozuje i prowadzi leczenie różnych schorzeń od infekcji bakteryjnych, aż po źle rosnące paznokcie, czy brodawki.

  W Centrum Estetyki Ciała w Katowicach pomagamy wracać do zdrowia i cieszyć się ze swojej sylwwetki. Nasz wykwalifikowany personel to dyplomowani lekarze i specjaliści w swoich dziedzinach. Możesz u nas skorzystać z profesjonalnej konsultacji podologicznej. Przeprowadzamy zabiegi m.in. rekonstrukcję płytki paznokciowej, zakładanie klamer ortonyksyjnych i kostki Arkady.

  Oferujemy również szeroką gamę zabiegów kosmetycznych, medycyny estetycznej oraz laseroterapii.

  Zapoznaj się z naszą ofertą i umów się na konsultacje z podologiem w Katowicach!

  Data dodania: 30 07 2020 szczegóły wpisu