Lekarze

Lekarze - ostatnio dodane strony

 • Dentysta Białystok

  Dentysta Białystok

  Stomatalogia Medix to gabinet stomatologiczny działający w Białymstoku specjalizujący się w leczeniu zębów i całej szczęki. W kompleksowy sposób wykonujemy zabiegi implantologiczne, chirurgii stomatologicznej, leczenia kanałowego, protetyczne czy okluzyjne. Każdy nasz dentysta białystok ukończył polskie i zagraniczne studia i kursy, a także posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Zapraszamy do kliniki Medix w Białymstoku.

  Data dodania: 17 10 2017 szczegóły wpisu
 • Klinika Ortofan - Stomatologia estetyczna Warszawa

  Klinika Ortofan - Stomatologia estetyczna Warszawa

  Klinika Ortofan zapewnia usługi dla całej rodziny. W ofercie są zarówno usługi stomatologii dziecięcej dla niezbyt starych pacjentów, jak i usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej, stomatologii zachowawczej, ortodoncji, periodontologii, czy też tworzenia protez. W Klinice Ortofan wykonywany jest też prześwietlenie zębów. Dentyści w klinice zapewniają różne plany leczenia, które nie tylko są dopasowane do wymagań pacjenta, ale również do jego możliwości związanych z finansami. Wszystkie zabiegi są robione w oparciu o najwyższej jakości produkty oraz nowoczesne sposoby oraz urządzenia.

  Data dodania: 16 10 2017 szczegóły wpisu
 • Psychiatra Elbląg

  Psychiatra Elbląg

  Doktor Tomasz Kardasz to absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Przyjmuje prywatnie pacjentów w swoim gabinecie psychiatrycznym w Elblągu. Posiada bogate doświadczenie psychiatryczne i prowadzi skuteczne leczenie takich schorzeń jak depresja, nerwica, schizofrenia, DDA, alkoholizm, Alzheimer. W swoim leczeniu kieruje się aktualnymi wytycznymi i doniesieniami ze Świata połączoną z bogatą tradycją Gdańskiej psychiatrii.

  Data dodania: 05 10 2017 szczegóły wpisu
 • Gabinet stomatologiczny Sosnowiec

  Gabinet stomatologiczny Sosnowiec

  Gabinet stomatologiczny Dentima to prywatny gabinet, który oferuje spory zakres usług w godnych uwagi cenach. Niezależnie od tego jaką usługę wybierzesz, konsultacja czy też diagnoza będzie zawsze bezpłatna i niezobowiązująca. Dentima to gabinet, który daje dostęp do profesjonalnego leczenia w doskonałych warunkach oraz do sprawdzonych zabiegów opartych na najnowocześniejszych technologiach. Gabinet został wyposażony w urządzenia sprawdzonej jakości czy też materiały dentystyczne sprawdzonej klasy. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z jego ofertą.

  Data dodania: 28 09 2017 szczegóły wpisu
 • Poradnia Psychologiczna SENS

  Poradnia Psychologiczna SENS

  Centrum Psychologiczne SENS to poradnie skupiające specjalistów w psychoterapii indywidualnej krótko i długoterminowej. Terapeuci pracujący w Centrum SENS świadczą najwyższej jakości usługi w zakresie psychologii, seksuologii, terapii uzależnień, psychologii dziecięcej, terapii małżeńskiej i rodzinnej, jak i również coachingu, rozwoju osobistego oraz zawodowego. Psychoterapeuci pracujący w Centrum Psychologicznym SENS pracują w różnych nurtach, a każdy psycholog korzysta z superwizji.

  Data dodania: 25 09 2017 szczegóły wpisu