Lekarze

Lekarze - ostatnio dodane strony

 • HappySmile - dentysta Gdańsk

  HappySmile - dentysta Gdańsk

  Obecnie ilość klinik dentystycznych jest przeogromny. W każdej większej miejscowości jest ich kilkanaście, a czasem nawet kilkadziesiąt. Jak zatem, w gronie tych wszystkich lekarzy, znaleźć tego najlepszego? Dobrze jest w tej kwestii polegać na opinii innych pacjentów. Jeśli zamieszkujemy tereny Trójmiasta, to nienaganną opinią cieszy się tu przychodnia HappySmile z Gdańska. Co jednak wyróżnia ją na tle innych podobnych miejsc? Przede wszystkim szeroki zakres usług. Niezależnie od tego, czy pragniemy wstawić implanty, aparat ortodontyczny czy chociażby wyleczyć zęba - wszystko to zrobią dla nas stomatolodzy tam pracujący. Ale na tym nie koniec. Przychodnia oferuje również szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Do tego dochodzą najwyższej jakości sprzęt i przeszkolona ekipa lekarzy, co sprawia, że nie znajdziecie lepszej opcji niż HappySmile.

  Data dodania: 26 04 2017 szczegóły wpisu
 • Dobry optyk Łódź - plutaoptyk.pl

  Dobry optyk Łódź - plutaoptyk.pl

  Zakład optyczny na obszarze Łodzi to gwarancja wielkiej jakości usług w zakresie optyki. W ofercie zakładu odnajdują się najlepszej klasy soczewki oraz oprawki, które wolno dobrać do własnych potrzeb. Oferta dopasowywana jest rzetelnie do klienta, a zlecenia dopełniane w niezwykle ekspresowym tempie. Ceny za artykuły optyczne są bardzo przystępne, co stanowi ogromny atut zakładu. Firma frapuje się także całościową renowacją okularów przeróżnego typu, która realizowana jest w niezwykle fachowy sposób. Efekty są zawsze zadowalające. Całkowita oferta usług znajduje się na stronie internetowej plutaoptyk.pl.

  Data dodania: 25 04 2017 szczegóły wpisu
 • Dobry ginekolog Łódź - buldeckawozniak.pl

  Dobry ginekolog Łódź - buldeckawozniak.pl

  Gabinet ginekologiczny zajmuje się udzielaniem wsparcia lekarskiego na niezwykle wielkim poziomie. Dobry ginekolog to klucz do sukcesu dla kobiet w ciąży, ale również dla pań, które chcą zadbać o własne zdrowie na każdym etapie własnego życia. W gabinecie znajduje się także doświadczony endokrynolog, z którego usług może skorzystać każdy zainteresowany człowiek. Usługi lekarskie dopełniane są w sposób jak najbardziej fachowy, a zadba o to kompetentna kadra pracowników. Realizowane są także kompleksowe badania oraz diagnostyka. Pełna propozycja usług gabinetu znajduje się na stronie buldeckawozniak.pl.

  Data dodania: 18 04 2017 szczegóły wpisu
 • MEDENTES Implantolog Szczecin

  MEDENTES Implantolog Szczecin

  Klinika stomatologiczna i lekarska MEDENTES mieści się w Przecławiu niedaleko Szczecina. Jesteśmy nowoczesną, doskonale wyposażoną placówką oferującą kompleksowe leczenie dzieci i dorosłych. Świadczymy usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej, parodontologii, pedodoncji oraz estetyki stomatologicznej. Posiadamy specjalistyczny sprzęt diagnostyczny i korzystamy z innowacyjnych metod leczenia. Zapewniamy miłą, bezstresową atmosferę i atrakcyjne ceny. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 10 04 2017 szczegóły wpisu
 • ORTODONTIX Gabinet ortodontyczny Wrocław

  ORTODONTIX Gabinet ortodontyczny Wrocław

  Gabinety Ortodontix gorąco zachęcają dorosłych oraz dzieci do skorzystania ze swojej profesjonalnej oferty. Znajdujemy się we Wrocławiu oraz Dzierżoniowie. Oferujemy pełen zakres leczenia ortodontycznego, dostęp do najnowszych i najskuteczniejszych metod jak również użycie najwyższej klasy materiałów. Stosujemy Stosujemy systemy bezligaturowe, aparaty Insignia z możliwością wyboru zamków (metalowe, porcelanowe, szafirowe czy bezniklowe), aparaty czynnościowe, ruchome bądź retencyjne. Gwarantujemy miłą atmosferę, indywidualne podejście oraz konkurencyjne ceny. Na stronie internetowej znajduje się więcej informacji.

  Data dodania: 07 04 2017 szczegóły wpisu