Lekarze

Lekarze - ostatnio dodane strony

 • wapdent.pl

  wapdent.pl

  Centrum Stomatologiczne WAPdent w Krakowie to nowoczesny gabinet stomatologiczny, który wykorzystuje innowacyjne rozwiązania w leczeniu zarówno zachowawczym, protetycznym, jak i chirurgicznym. Zapewniamy całościowe usługi stomatologiczne dla dorosłych oraz dzieci, które obejmują ponadto endodoncję i periodontologię, implanty dla osób prywatnych, jak i firm oraz leczenie ortodontyczne. Bazujemy na najlepszych materiałach, zachowując maksymalny poziom higieny i sterylności.

  Data dodania: 05 11 2020 szczegóły wpisu
 • ginekolog-trojmiasto.pl

  ginekolog-trojmiasto.pl

  Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją Gabinetu Ginekologicznego lek. med. Danuta Kurdzis, który znajduje się w Gdańsku. Świadczymy usługi w zakresie poradnictwa, diagnostyki i leczenia chorób kobiecych. Zajmujemy się prowadzeniem ciąży, doborem antykoncepcji i hormonalnej terapii zastępczej. Oferujemy pomoc dla dziewczynek i nastolatek w zakresie kontroli zdrowia i leczenia różnorodnych dolegliwości. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz empatia wobec pacjentek dają gwarancję komfortowej wizyty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  Data dodania: 05 11 2020 szczegóły wpisu
 • dentatus.pl

  dentatus.pl

  Jest nam ogromnie miło móc przedstawić Państwu ofertę placówki DENTATUS z Dąbrowy Górniczej w województwie śląskim. W naszej klinice skorzystać można z szerokiego zakresu usług związanych ze stomatologią zachowawczą, estetyczną lub dziecięcą, leczeniem kanałowym, protetyką, abrazją, profilaktyką czy też wybielaniem. Proponujemy dostęp do innowacyjnych metod leczenia oraz nowoczesnych urządzeń i materiałów. Gwarantujemy miłą i bezstresową atmosferę i konkurencyjne ceny. Po więcej wiadomości na temat oferty lub w celu skontaktowania się z kliniką, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 27 10 2020 szczegóły wpisu
 • wilkdent.pl

  wilkdent.pl

  Szukasz stomatologa w okolicach Katowic? Zapraszamy do skorzystania z oferty Gabinetu Stomatologicznego WILKDENT w Bytomiu, który prowadzi specjalista stomatologii dziecięcej dr n. med. Monika Wilk-Niziołek. Kompleksowa oferta obejmuje zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, estetycznej, protetyki oraz chirurgii. Do gabinetu zapraszamy zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. W ramach leczenia umożliwiamy diagnostykę RTG. Zapraszamy - dajemy gwarancję najwyższej jakości!

  Data dodania: 07 10 2020 szczegóły wpisu
 • drchlebus.pl

  drchlebus.pl

  Klinika dermatologiczna dr Chlebus mieści się w Warszawie. Jest to nowoczesna i profesjonalna placówka, która od ponad 20 lat prowadzona jest przez specjalistów z doświadczeniem zawodowym. Przychodnia specjalizuje się w leczeniu trądziku, dermatologii estetycznej, chirurgii plastycznej, laseroterapii, dietetyce, kardiologii, masażach a oprócz tego wielu innych zabiegach upiększających czy relaksujących. Klinika wyposażona jest w sprzęt najnowszej generacji, a także skuteczne i bezpieczne środki, materiały plus kosmetyki. Zapewnia konkurencyjne ceny, sympatyczną atmosferę i kompleksową pomoc. Szczegóły dostępne są na stronie.

  Data dodania: 06 10 2020 szczegóły wpisu
 • www.ortopedapoznan.com.pl

  www.ortopedapoznan.com.pl

  Szukasz w Poznaniu ortopedy? Zapraszamy na konsultacje do gabinetu dr med. Krzysztofa Ruszkowskiego, specjalisty II stopnia z ortopedii i traumatologii, który świadczy specjalistyczną opiekę ortopedyczną dla dzieci i dorosłych. Jej profil obejmuje leczenie zachowawcze zmian zwyrodnieniowych stawów skokowych, kolanowych i biodrowych oraz kręgosłupa, wady postawy, a także urazy. Zapraszamy na konsultacje!

  Data dodania: 06 10 2020 szczegóły wpisu
 • poznan-neurolog.pl

  poznan-neurolog.pl

  Zapraszamy do profesjonalnego gabinetu neurologicznego, który w Poznaniu prowadzi neurolog prof. dr hab. Wojciech Kozubski. Świadczymy profesjonalne leczenie bólów głowy, w tym migreny, stwardnienia rozsianego, choroby Parkinsona i Alzheimera czy innych chorób neurologicznych. Nowoczesny gabinet, wieloletnie doświadczenie i dorobek naukowy to gwarancja fachowej opieki neurologicznej, indywidualnego podejścia do pacjenta i najwyższej jakości obsługi. Zapraszamy do odwiedzenia strony, gdzie prezentowana jest pełna oferta i zachęcamy do umawiania wizyt.

  Data dodania: 06 10 2020 szczegóły wpisu
 • twojeoko.com

  twojeoko.com

  Klinika Okulistyczna dr Witkiewicza „Twoje oko” w Przemyślu zachęca do korzystania ze swoich usług. Oferujemy leczenie jaskry i korekcję wad wzroku. Przeprowadzamy również leczenie wad powiek oraz tkanek otaczających oczy i oczodoły. Jako jedna z nielicznych placówek w Polsce zapewniamy wybór soczewek wieloogniskowych. W trosce o wysoką jakość prowadzonych usług, zadbaliśmy o nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, postaramy się konkretnie i sumiennie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 06 10 2020 szczegóły wpisu
 • visionmed-okulistyka.pl

  visionmed-okulistyka.pl

  W Lędzinach w województwie śląskim znajduje się klinika VISON-MED. Oferujemy szeroki pakiet usług związanych z okulistyką. Zatrudniamy doświadczonego i wykwalifikowanego lekarza, który wykona specjalistyczne badanie ostrości wzroku przy użyciu nowoczesnego sprzętu. W zakres świadczonych usług wchodzi również badanie dna oka, badanie brzegów powieki, ciśnienia wewnątrzgałkowego czy przedniego odcinka oka. Lekarz wystawia także recepty w ramach refundacji oraz skierowanie na leczenie operacyjne w ramach NFZ. Placówka zapewnia fachowość, sympatyczną obsługę i atrakcyjne ceny. Po więcej informacji wystarczy wejść na stronę.

  Data dodania: 06 10 2020 szczegóły wpisu
 • stomatolog-legnica.com.pl

  stomatolog-legnica.com.pl

  Zlokalizowany w Legnicy Gabinet Stomatologiczny Krystyna Domagała zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie stomatologii, kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Wykonujemy leczenie w ramach NFZ. Każda wizyta zachodzi w miłej atmosferze. Wszelkie zabiegi przeprowadzane są z ogromną dokładnością przez wykwalifikowanych pracowników z obszernym doświadczeniem. Zapewniamy elektroniczną rezerwację wizyt. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, postaramy się konkretnie i starannie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 06 10 2020 szczegóły wpisu