psychiatrzy

 • Psychiatra Elbląg

  Psychiatra Elbląg

  Doktor Tomasz Kardasz to absolwent Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Przyjmuje prywatnie pacjentów w swoim gabinecie psychiatrycznym w Elblągu. Posiada bogate doświadczenie psychiatryczne i prowadzi skuteczne leczenie takich schorzeń jak depresja, nerwica, schizofrenia, DDA, alkoholizm, Alzheimer. W swoim leczeniu kieruje się aktualnymi wytycznymi i doniesieniami ze Świata połączoną z bogatą tradycją Gdańskiej psychiatrii.

  Data dodania: 05 10 2017 szczegóły wpisu
 • Filipowskipsychiatra.pl

  Filipowskipsychiatra.pl

  Lek. med. Łukasz Filipowski - specjalista psychiatra z długoletnim stażem prowadzi prywatny gabinet psychiatryczny zlokalizowany w Rzeszowie. W zakres świadczonych przez niego usług wchodzi diagnostyka oraz kompleksowa pomoc w leczeniu schorzeń takich jak zaburzenia nastroju, zaburzenia psychotyczne i adaptacyjne, lęk i nerwice, zaburzenia pamięci u osób starszych oraz zaburzenia obsesyjno-kompulsywne czy też bezsenność. Zapewnia najwyższej jakości usługi, bezstresową atmosferę oraz atrakcyjne ceny. Po więcej szczegółów dotyczących działalności placówki, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 12 06 2017 szczegóły wpisu
 • Psychiatra Warszawa

  Psychiatra Warszawa

  Przedstawiam Państwu firmę Centrum Psychologiczne z Warszawy, która oferuje leczenie psychiatryczne. Nasz profesjonalny prywatny gabinet psychologiczno psychiatryczny o nazwie Syntonia jest w stanie pomóc Państwu w różnych schorzeniach. Nasi psychiatrzy leczą zaburzenia nastroju, depresję, zaburzenia obsesyjne oraz wszelkiego rodzaju zaburzenia lękowe, w tym na przykład nerwice. Nasz psychiatra, z Warszawy, oceni stan psychiczny, postawi trafną diagnozę oraz w dalszej kolejności nakreśli plan leczenia psychiatrycznego. Jak wiemy w obecnych czasach, kiedy ludzie są stale zabiegani, nie mają czasu na odpoczynek i skupiają się tylko na stresującej pracy, w takich właśnie przypadkach często pomoc psychiatry jest niezbędna. Warszawa, jako centrum biznesu w Polsce to miejsce, w którym ludzie szczególnie mocno narażeni są na stres i przemęczenie. Psychiatrzy, którzy są do dyspozycji w naszych gabinetach w Warszawie to lekarze z dużym doświadczeniem oraz ogromną wiedzą.

  Data dodania: 30 12 2014 szczegóły wpisu
 • Centrum Psychiatryczne Białystok

  Centrum Psychiatryczne Białystok

  Jeśli zmagają się Państwo z objawami depresji, problemami ze snem lub zaburzeniami lękowymi oraz cierpią Państwo w związku z uzależnieniem od nikotyny, hazardu bądź alkoholu, warto poszukać poparcia poprzez Centrum Psychiatryczne „CHOROSZUCHA”, aranżowane przy użyciu profesjonalistów z sfer terapii różnorodnego rodzaju zaburzeń, uzależnień i innych popularnych schorzeń cywilizacyjnych. W ofercie diagnozowanych i leczonych zaburzeń znajduje się także terapia otyłości u osób w każdym wieku. Pełen zasięg usług oferowanych w prywatnym gabinecie Centrum Psychiatrycznego „CHOROSZUCHA” w Białymstoku osiągalny jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 10 2013 szczegóły wpisu
 • Psychiatra Wrocław

  Psychiatra Wrocław

  Jesteśmy poradnią, która działa na terenie Wrocławia zajmując się kompleksowym leczeniem różnego typu zaburzeń związanych z problemami natury psychicznej oraz psychologicznej. Oferta naszej poradni obejmuje diagnostykę i leczenie chorób psychicznych oraz zaburzeń tego typu. Zajmujemy się prowadzeniem terapii indywidualnych oraz poradnictwa psychologicznego. Oferujemy leczenie zaburzeń mowy oraz diagnostykę logopedyczną. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 22 06 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

psychiatrzy - nowa strona:

Adres: