Neurosfera - Neurolog Kraków

Neurosfera - Neurolog Kraków


Szukasz lekarza z zakresu neurologii? Zapoznaj się z Neurosferą! Jest to miejsce, w którym pracują doświadczeni i wykwalifikowani lekarze. Proponujemy pełną opiekę pacjentom ze schorzeniami układu nerwowego. U nas skorzystać możesz z konsultacji z neurologiem, neurochirurgiem, neuropsychologiem, psychiatrą i fizjoterapeutą. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz skuteczne leczenie wielu chorób. Zapoznaj się z naszą ofertą i już dziś umów się na konsultację.Podobne strony
 • Badanie emg, neurolog Warszawa

  EMG w Warszawie Katarzyna Toruńska Neurolog. Gabinet prywatny w Warszawie, wizyty online neurologiczne.

  SPECJALISTYCZNA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W LECZENIU CHORÓB i DOLEGLIWOŚCI NEUROLOGICZNYCH min.:
  - choroba parkinsona
  - choroby napadowe: padaczka
  - choroby nerwowo-mięśniowe: miastenia, neuropatie
  - choroby zwyrodnieniowe np. choroba alzheimera
  - drętwienia i mrowienia
  - otępienia
  - stany poudarowe
  - stwardnienie rozsiane
  - TĘŻYCZKA
  - zespoły bólowe głowy i twarzy.

  Emg badania w gabinecie Warszawskim:
  - najnowszy aparat EMG Keypoint Net
  - ponad 13000 przeprowadzonych badań EMG
  - 20 letni staż w przeprowadzaniu badań EMG
  - możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
  - indywidualna wycena badania EMG
  - wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
  - możliwość konsultacji wyniku badania EMG.

  Konsultacje Neurologiczne jako neurolog:
  - objawy Tężyczki, min.: bóle i zawroty głowy, bezsenność, drażliwość, drżenia mięśni kończyn, kurcze mięśni, niepokój, drętwienia i mrowienia kończyn, uczucie osłabienia
  - dziesięcioletni staż w diagnozowaniu i leczeniu: Tężyczka
  - przeprowadzanie badania EMG – próba Tężyczkowa.

 • Neurolog Poznań. Dr n. med. M. Owecki

  Dr n. med. Michał Owecki jest lekarzem specjalistą neurologiem. Pracuje na stanowisku starszego asystenta w Oddziale Klinicznym Katedry i Kliniki Neurologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Dr Michał Owecki zajmuje się diagnostyką i terapią pacjentów ze schorzeniami układu nerwowego, szczególnie interesując się problematyką chorób zwyrodnieniowych mózgu oraz chorób układu ruchu. Dr n. med. Mihał Owecki Zespół Gabinetów Specjalistycznych ARCHEUS Gabinet Neurologiczny Poznań, ul. Słowackiego 48

 • Neurolog - Zielona Góra

  Dr n. med. Dariusz Kotlęga – lekarz, specjalista neurolog - Zielona Góra. Aktualnie pracuję w Centrum Medycznym Aldemed – udzielam porad neurologicznych zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i prywatnie. Poza wizytą w gabinecie, można umówić się na prywatną wizytę domową w Zielonej Górze i innych okolicznych miejscowościach. Doświadczenie jako neurolog zdobyłem podczas pracy jako nauczyciel akademicki w Klinice i neurolog w poradni neurologicznej. Szkolenie specjalizacyjne odbyłem w Klinice Neurologii w Szczecinie.

 • NYKA WALENTY neurolog konsultacje Trójmiasto

  Profesor medycyny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego Walenty Nyka prowadzi własną poradnię neurologiczną. Jej siedziba znajduje się w Gdańsku. Lekarz neurolog przyjmuje pacjentów cierpiących na rozmaite choroby neurologiczne, skarżących się na długotrwałe bóle głowy, nóg lub kręgosłupa. Jeśli dolegliwości te trwają długo, nie należy ich lekceważyć, bo ich przyczyną może być problem neurologiczny. Profesor Walenty Nyka zajmuje się leczeniem epilepsji, rwy kulszowej i barkowej, a dodatkowo choroby Parkinsona. Prowadzi pacjentów po przebytym udarze. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o gabinecie neurologicznym mieszczącym się w Gdańsku, wejdź na stronę internetową.

 • Najlepszy neurolog w Katowiach

  Masz problemy z układem nerwowym? Męczą Cię dokuczliwe bóle które nie wiesz skąd się biorą? Jeżeli tak to koniecznie odwiedź stronę internetową Gabinet Lekarski Medipol. Jest to prywatna placówka medyczna działająca na terenie Katowic oferująca kompleksową obsługę medyczną w tym m.in. konsultacje neurologiczne. Pamiętaj, że neurologia to skomplikowana dziedzina medycyny więc tylko kontakt ze specjalistami z jej zakresu jakich znajdziesz w naszej placówce gwarantuje pełne wyzdrowienie. Dodatkowo Medipol oferuje pomoc z zakresu konsultacji chirurgicznych, kardiologicznych i wielu innych. Neurologia katowice znajduje się w zasięgu ręki - odwiedź nasz portal internetowy!

 • Neurolog katowice

  Szukasz poradni neurologicznej. Zapraszam do skorzystania z usług prywatnej kliniki Neuro-Care w Katowicach. Zajmujemy się diagnozą oraz leczeniem takich chorób jak: stwardnienie rozsiane (SM), parkinson, alzheimer, bólów związanych z głową i kręgosłupem oraz padaczki. Posiadamy także oddział neurologii dziecięcej, gdzie nasi mali klienci dostają najwyższej jakości opiekę. Naszym głównym założeniem jest indywidualizacja każdego przypadku. Korzystając z naszych usług możesz być pewny, że zastosowane metody leczenia są najnowszymi i najskuteczniejszymi. Nic innego nie pozostaje, jak pożyczyć tylko szybkiego powrotu do zdrowia.

 • MARIA WOJDYŁO badanie wcześniaków Wrocław

  Lekarz specjalista neurologii dziecięcej Maria Wojdyło przyjmuje pacjentów w swoim gabinecie we Wrocławiu. Zajmuje się oceną rozwoju wcześniaków oraz niemowląt z urazami okołoporodowymi czy niską masą urodzeniową. Leczy zaburzenia neurologiczne, jakie manifestują się problemami ze snem, bólami głowy oraz migrenami, padaczką czy tikami nerwowymi. Zajmuje się porażeniami mózgowymi, zakłóceniami rozwoju psychoruchowego i czynności motorycznych. Przeprowadza badania EMG, jakie testują czynności mięśni i nerwów obwodowych. Wszystkim rodzicom udzielane są wskazówki dotyczące sposobów samodzielnej rehabilitacji maluchów. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej.

 • Leczenie padaczki

  Prof. zw. dr hab. Janusz Wendorff jest specjalistą w dziedzinie neurologii. Swoje życie zawodowe związał z Łodzią. Z ogromnym powodzeniem zajmuje się leczeniem padaczki zarówno dorosłych jak i dzieci. Neurolog cały czas rozwija swoją wiedzę i zdobywa nowe doświadczenia. Udało mu się pomóc wielu chorym. Osoby cierpiące na padaczkę, pod opieką profesora Wendorffa, wróciły do normalnego życia. Wykazują także aktywność zawodową. Polecamy neurologa dziecięcego oraz osób dorosłych z Łodzi - Janusza Wendorffa.

 • Neurolog Bydgoszcz

  Neurolog Bydgoszcz - Centrum leczenia bólu i kontuzji AthleticoMed (centrum neurologii i Neurochirurgi) to wiodący w regionie lekarze (neurochirurg, neurolog, ortopeda, kardiolog, anestezjolog, gastroenterolog, endokrynolog) i terapeuci (fizjoterapeuta) nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje w kraju i za granicą. Dołożymy wszelkich starań ay wyleczyć Państwa bóle i choroby kręgosłupa oraz obwodowego i centralnego układu nerwowego.

  Leczenie chorób i dolegliwości neurologicznych: choroba Parkinsona,
  epilepsja,
  spastyczność,
  udar mózgu,
  bóle kręgosłupa
  omdlenia,
  miastenia,
  choroby neuronu obwodowego,
  choroby zwyrodnieniowe,
  migrena,
  otępienia,
  polineuropatie,

  Nasi specjaliści udzielą niezbędnych konsultacji i porad, którei pozytywnie wpłyną na poprawę zdrowia fizycznego, polepszenie samopoczucia, a w dodatku pomogą utrzymać dobrą kondycje psychofizyczną Pacjenta.

 • Neurochirurg Warszawa - synapsa.waw.pl

  Poradnia neurologiczna Synapsa Warszawa to specjalistyczny ośrodek zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń neurologicznych i neurologią powiązanych oraz chorób psychiatrycznych. Oferuje pomoc wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów oraz profesjonalną terapię z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu i odpowiednich metod leczenia. Zakres kompetencji Synapsy umożliwia leczenie dorosłych pacjentów oraz dzieci.