neurolodzy

 • Badanie emg, neurolog Warszawa

  Badanie emg, neurolog Warszawa

  EMG w Warszawie Katarzyna Toruńska Neurolog. Gabinet prywatny w Warszawie, wizyty online neurologiczne.

  SPECJALISTYCZNA INDYWIDUALNA PRAKTYKA LEKARSKA W LECZENIU CHORÓB i DOLEGLIWOŚCI NEUROLOGICZNYCH min.:
  - choroba parkinsona
  - choroby napadowe: padaczka
  - choroby nerwowo-mięśniowe: miastenia, neuropatie
  - choroby zwyrodnieniowe np. choroba alzheimera
  - drętwienia i mrowienia
  - otępienia
  - stany poudarowe
  - stwardnienie rozsiane
  - TĘŻYCZKA
  - zespoły bólowe głowy i twarzy.

  Emg badania w gabinecie Warszawskim:
  - najnowszy aparat EMG Keypoint Net
  - ponad 13000 przeprowadzonych badań EMG
  - 20 letni staż w przeprowadzaniu badań EMG
  - możliwość przeprowadzenia badania EMG w domu pacjenta
  - indywidualna wycena badania EMG
  - wynik bezpośrednio po wykonanym badaniu EMG
  - możliwość konsultacji wyniku badania EMG.

  Konsultacje Neurologiczne jako neurolog:
  - objawy Tężyczki, min.: bóle i zawroty głowy, bezsenność, drażliwość, drżenia mięśni kończyn, kurcze mięśni, niepokój, drętwienia i mrowienia kończyn, uczucie osłabienia
  - dziesięcioletni staż w diagnozowaniu i leczeniu: Tężyczka
  - przeprowadzanie badania EMG – próba Tężyczkowa.

  Data dodania: 20 12 2020 szczegóły wpisu
 • poznan-neurolog.pl

  poznan-neurolog.pl

  Zapraszamy do profesjonalnego gabinetu neurologicznego, który w Poznaniu prowadzi neurolog prof. dr hab. Wojciech Kozubski. Świadczymy profesjonalne leczenie bólów głowy, w tym migreny, stwardnienia rozsianego, choroby Parkinsona i Alzheimera czy innych chorób neurologicznych. Nowoczesny gabinet, wieloletnie doświadczenie i dorobek naukowy to gwarancja fachowej opieki neurologicznej, indywidualnego podejścia do pacjenta i najwyższej jakości obsługi. Zapraszamy do odwiedzenia strony, gdzie prezentowana jest pełna oferta i zachęcamy do umawiania wizyt.

  Data dodania: 06 10 2020 szczegóły wpisu
 • Neurolog Bydgoszcz

  Neurolog Bydgoszcz

  Neurolog Bydgoszcz - Centrum leczenia bólu i kontuzji AthleticoMed (centrum neurologii i Neurochirurgi) to wiodący w regionie lekarze (neurochirurg, neurolog, ortopeda, kardiolog, anestezjolog, gastroenterolog, endokrynolog) i terapeuci (fizjoterapeuta) nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje w kraju i za granicą. Dołożymy wszelkich starań ay wyleczyć Państwa bóle i choroby kręgosłupa oraz obwodowego i centralnego układu nerwowego.

  Leczenie chorób i dolegliwości neurologicznych: choroba Parkinsona,
  epilepsja,
  spastyczność,
  udar mózgu,
  bóle kręgosłupa
  omdlenia,
  miastenia,
  choroby neuronu obwodowego,
  choroby zwyrodnieniowe,
  migrena,
  otępienia,
  polineuropatie,

  Nasi specjaliści udzielą niezbędnych konsultacji i porad, którei pozytywnie wpłyną na poprawę zdrowia fizycznego, polepszenie samopoczucia, a w dodatku pomogą utrzymać dobrą kondycje psychofizyczną Pacjenta.

  Data dodania: 24 07 2017 szczegóły wpisu
 • Leczenie padaczki

  Leczenie padaczki

  Prof. zw. dr hab. Janusz Wendorff jest specjalistą w dziedzinie neurologii. Swoje życie zawodowe związał z Łodzią. Z ogromnym powodzeniem zajmuje się leczeniem padaczki zarówno dorosłych jak i dzieci. Neurolog cały czas rozwija swoją wiedzę i zdobywa nowe doświadczenia. Udało mu się pomóc wielu chorym. Osoby cierpiące na padaczkę, pod opieką profesora Wendorffa, wróciły do normalnego życia. Wykazują także aktywność zawodową. Polecamy neurologa dziecięcego oraz osób dorosłych z Łodzi - Janusza Wendorffa.

  Data dodania: 09 05 2017 szczegóły wpisu
 • MARIA WOJDYŁO badanie wcześniaków Wrocław

  MARIA WOJDYŁO badanie wcześniaków Wrocław

  Lekarz specjalista neurologii dziecięcej Maria Wojdyło przyjmuje pacjentów w swoim gabinecie we Wrocławiu. Zajmuje się oceną rozwoju wcześniaków oraz niemowląt z urazami okołoporodowymi czy niską masą urodzeniową. Leczy zaburzenia neurologiczne, jakie manifestują się problemami ze snem, bólami głowy oraz migrenami, padaczką czy tikami nerwowymi. Zajmuje się porażeniami mózgowymi, zakłóceniami rozwoju psychoruchowego i czynności motorycznych. Przeprowadza badania EMG, jakie testują czynności mięśni i nerwów obwodowych. Wszystkim rodzicom udzielane są wskazówki dotyczące sposobów samodzielnej rehabilitacji maluchów. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 09 2015 szczegóły wpisu
 • Neurolog katowice

  Neurolog katowice

  Szukasz poradni neurologicznej. Zapraszam do skorzystania z usług prywatnej kliniki Neuro-Care w Katowicach. Zajmujemy się diagnozą oraz leczeniem takich chorób jak: stwardnienie rozsiane (SM), parkinson, alzheimer, bólów związanych z głową i kręgosłupem oraz padaczki. Posiadamy także oddział neurologii dziecięcej, gdzie nasi mali klienci dostają najwyższej jakości opiekę. Naszym głównym założeniem jest indywidualizacja każdego przypadku. Korzystając z naszych usług możesz być pewny, że zastosowane metody leczenia są najnowszymi i najskuteczniejszymi. Nic innego nie pozostaje, jak pożyczyć tylko szybkiego powrotu do zdrowia.

  Data dodania: 01 07 2015 szczegóły wpisu
 • Najlepszy neurolog w Katowiach

  Najlepszy neurolog w Katowiach

  Masz problemy z układem nerwowym? Męczą Cię dokuczliwe bóle które nie wiesz skąd się biorą? Jeżeli tak to koniecznie odwiedź stronę internetową Gabinet Lekarski Medipol. Jest to prywatna placówka medyczna działająca na terenie Katowic oferująca kompleksową obsługę medyczną w tym m.in. konsultacje neurologiczne. Pamiętaj, że neurologia to skomplikowana dziedzina medycyny więc tylko kontakt ze specjalistami z jej zakresu jakich znajdziesz w naszej placówce gwarantuje pełne wyzdrowienie. Dodatkowo Medipol oferuje pomoc z zakresu konsultacji chirurgicznych, kardiologicznych i wielu innych. Neurologia katowice znajduje się w zasięgu ręki - odwiedź nasz portal internetowy!

  Data dodania: 22 01 2015 szczegóły wpisu
 • NYKA WALENTY neurolog konsultacje Trójmiasto

  NYKA WALENTY neurolog konsultacje Trójmiasto

  Profesor medycyny Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego Walenty Nyka prowadzi własną poradnię neurologiczną. Jej siedziba znajduje się w Gdańsku. Lekarz neurolog przyjmuje pacjentów cierpiących na rozmaite choroby neurologiczne, skarżących się na długotrwałe bóle głowy, nóg lub kręgosłupa. Jeśli dolegliwości te trwają długo, nie należy ich lekceważyć, bo ich przyczyną może być problem neurologiczny. Profesor Walenty Nyka zajmuje się leczeniem epilepsji, rwy kulszowej i barkowej, a dodatkowo choroby Parkinsona. Prowadzi pacjentów po przebytym udarze. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o gabinecie neurologicznym mieszczącym się w Gdańsku, wejdź na stronę internetową.

  Data dodania: 07 06 2014 szczegóły wpisu
 • Przemysław Osip - lekarz neurolog Poznań

  Przemysław Osip - lekarz neurolog Poznań

  Przemysław Osip prowadzi specjalistyczny gabinet neurologiczny w Poznaniu.
  Swoim pacjentom zapewnia kompleksową diagnostykę i terapię chorób układu nerwowego, zajmuje się między innymi takimi zagadnieniami, jak:
  - nowotwory mózgu i innych części centralnego systemu nerwowego,
  - otępienia i zaburzenia funkcji poznawczych (np. choroba Alzheimera),
  - zaburzenia pozapiramidowe i zaburzenia czynności ruchowych (np. choroba Parkinsona,
  drżenie samoistne),
  - inne choroby zwyrodnieniowe układu nerwowego,
  - choroby demielinizacyjne ośrodkowego układu nerwowego (np. stwardnienie rozsiane),
  - zaburzenia obejmujące nerwy obwodowe (np. zespoły cieśni, korzenie nerwów
  rdzeniowych i sploty nerwowe),
  - polineuropatie i inne zaburzenia obwodowego układu nerwowego,
  - choroby połączeń nerwowo-mięśniowych i mięśni (miastenia),
  - bóle głowy, między innymi: migrena, klasterowe bóle głowy, neuralgie nerwu
  trójdzielnego, napięciowe bóle głowy
  - następstwa chorób naczyniowych OUN,
  - następstwa urazów głowy,
  - zespoły bólowo-korzeniowe kręgosłupa,
  - zaburzenia snu i pamięci.

  Posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne – Oddział Leczenia Udarów Mózgu oraz Oddział Neurologiczny CM HCP w Poznaniu, Poradnie Neurologiczne, wieloletni Konsultant Oddziałów: OIOM, Chorób Wewnętrznych, Ortopedycznego, i Chirurgicznego.

  Data dodania: 19 03 2014 szczegóły wpisu
 • Neurolog - Zielona Góra

  Neurolog - Zielona Góra

  Dr n. med. Dariusz Kotlęga – lekarz, specjalista neurolog - Zielona Góra. Aktualnie pracuję w Centrum Medycznym Aldemed – udzielam porad neurologicznych zarówno w ramach kontraktu z NFZ, jak i prywatnie. Poza wizytą w gabinecie, można umówić się na prywatną wizytę domową w Zielonej Górze i innych okolicznych miejscowościach. Doświadczenie jako neurolog zdobyłem podczas pracy jako nauczyciel akademicki w Klinice i neurolog w poradni neurologicznej. Szkolenie specjalizacyjne odbyłem w Klinice Neurologii w Szczecinie.

  Data dodania: 07 08 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

neurolodzy - nowa strona:

Adres: