neurolodzy

 • Neurolog Bydgoszcz

  Neurolog Bydgoszcz

  Neurolog Bydgoszcz - Centrum leczenia bólu i kontuzji AthleticoMed (centrum neurologii i Neurochirurgi) to wiodący w regionie lekarze (neurochirurg, neurolog, ortopeda, kardiolog, anestezjolog, gastroenterolog, endokrynolog) i terapeuci (fizjoterapeuta) nieustannie podnoszący swoje kwalifikacje w kraju i za granicą. Dołożymy wszelkich starań ay wyleczyć Państwa bóle i choroby kręgosłupa oraz obwodowego i centralnego układu nerwowego.

  Leczenie chorób i dolegliwości neurologicznych: choroba Parkinsona,
  epilepsja,
  spastyczność,
  udar mózgu,
  bóle kręgosłupa
  omdlenia,
  miastenia,
  choroby neuronu obwodowego,
  choroby zwyrodnieniowe,
  migrena,
  otępienia,
  polineuropatie,

  Nasi specjaliści udzielą niezbędnych konsultacji i porad, którei pozytywnie wpłyną na poprawę zdrowia fizycznego, polepszenie samopoczucia, a w dodatku pomogą utrzymać dobrą kondycje psychofizyczną Pacjenta.

  Data dodania: 24 07 2017 szczegóły wpisu
 • Leczenie padaczki

  Leczenie padaczki

  Prof. zw. dr hab. Janusz Wendorff jest specjalistą w dziedzinie neurologii. Swoje życie zawodowe związał z Łodzią. Z ogromnym powodzeniem zajmuje się leczeniem padaczki zarówno dorosłych jak i dzieci. Neurolog cały czas rozwija swoją wiedzę i zdobywa nowe doświadczenia. Udało mu się pomóc wielu chorym. Osoby cierpiące na padaczkę, pod opieką profesora Wendorffa, wróciły do normalnego życia. Wykazują także aktywność zawodową. Polecamy neurologa dziecięcego oraz osób dorosłych z Łodzi - Janusza Wendorffa.

  Data dodania: 09 05 2017 szczegóły wpisu
 • MARIA WOJDYŁO badanie wcześniaków Wrocław

  MARIA WOJDYŁO badanie wcześniaków Wrocław

  Lekarz specjalista neurologii dziecięcej Maria Wojdyło przyjmuje pacjentów w swoim gabinecie we Wrocławiu. Zajmuje się oceną rozwoju wcześniaków oraz niemowląt z urazami okołoporodowymi czy niską masą urodzeniową. Leczy zaburzenia neurologiczne, jakie manifestują się problemami ze snem, bólami głowy oraz migrenami, padaczką czy tikami nerwowymi. Zajmuje się porażeniami mózgowymi, zakłóceniami rozwoju psychoruchowego i czynności motorycznych. Przeprowadza badania EMG, jakie testują czynności mięśni i nerwów obwodowych. Wszystkim rodzicom udzielane są wskazówki dotyczące sposobów samodzielnej rehabilitacji maluchów. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej.

  Data dodania: 14 09 2015 szczegóły wpisu
 • Neurolog katowice

  Neurolog katowice

  Szukasz poradni neurologicznej. Zapraszam do skorzystania z usług prywatnej kliniki Neuro-Care w Katowicach. Zajmujemy się diagnozą oraz leczeniem takich chorób jak: stwardnienie rozsiane (SM), parkinson, alzheimer, bólów związanych z głową i kręgosłupem oraz padaczki. Posiadamy także oddział neurologii dziecięcej, gdzie nasi mali klienci dostają najwyższej jakości opiekę. Naszym głównym założeniem jest indywidualizacja każdego przypadku. Korzystając z naszych usług możesz być pewny, że zastosowane metody leczenia są najnowszymi i najskuteczniejszymi. Nic innego nie pozostaje, jak pożyczyć tylko szybkiego powrotu do zdrowia.

  Data dodania: 01 07 2015 szczegóły wpisu
 • Najlepszy neurolog w Katowiach

  Najlepszy neurolog w Katowiach

  Masz problemy z układem nerwowym? Męczą Cię dokuczliwe bóle które nie wiesz skąd się biorą? Jeżeli tak to koniecznie odwiedź stronę internetową Gabinet Lekarski Medipol. Jest to prywatna placówka medyczna działająca na terenie Katowic oferująca kompleksową obsługę medyczną w tym m.in. konsultacje neurologiczne. Pamiętaj, że neurologia to skomplikowana dziedzina medycyny więc tylko kontakt ze specjalistami z jej zakresu jakich znajdziesz w naszej placówce gwarantuje pełne wyzdrowienie. Dodatkowo Medipol oferuje pomoc z zakresu konsultacji chirurgicznych, kardiologicznych i wielu innych. Neurologia katowice znajduje się w zasięgu ręki - odwiedź nasz portal internetowy!

  Data dodania: 22 01 2015 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

neurolodzy - nowa strona:

Adres: