laryngolodzy

 • SŁUCH-INFO audiometria tonalna Poznań

  SŁUCH-INFO audiometria tonalna Poznań

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy Słuch Info. Proponujemy Państwu bezpłatne profilaktyczne badania słuchu, jakie wykonujemy na najwyższej jakości sprzęcie diagnostycznym. W razie konieczności oferujemy naszym pacjentom też pomoc przy wyborze odpowiedniego aparatu słuchowego. Ponadto udzielamy wyczerpujących wiadomości o schorzeniu oraz dajemy praktyczne wskazówki co do rozwiązań i leczenia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby w Poznaniu czy innymi miejscu Polski. Więcej wiadomości dostępnych jest na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 11 2015 szczegóły wpisu
 • Gabinet laryngologiczny

  Gabinet laryngologiczny

  Szukasz laryngologa w Radzyniu Podlaskim? A może chcesz zbadać słuch dziecku? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Gabinet laryngologiczny, jaki prowadzony jest przez Bocheńską Beatę, lek. med. Spec audiologa, foniatrę, otolaryngologa. Diagnozujemy oraz leczymy choroby gardła, nosa, zatok, krtani, przerost migdałków, zaburzenia strun głosowych, polipy w jamie nosowej oraz zaburzeń głosu, słuchu oraz mowy. Wszystkie zabiegi wykonujemy dla małych i dużych pacjentów. Przeprowadzamy także badania: kimografię, videootoskopię, analizę akustyczną głosu i inne. Rejestracji mogą Państwo dokonać telefonicznie. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 01 10 2015 szczegóły wpisu
 • Krzysztof Łasiński laryngolog Konin

  Krzysztof Łasiński laryngolog Konin

  Prywatny Gabinet Laryngologiczny Krzysztof Łasiński znajduje się w Koninie w Województwie Wielkopolskim przy ulicy Poznańskiej 116. W gabinecie zajmujemy się diagnostyką oraz leczeniem chorób uszu, nosa i zatok, gardła, krtani i szyi zarówno u dzieci jak i dorosłych.

  Gabinet wyposażony jest w aparat do inhalacji nadciśnieniowych AMSA, używany do leczenia wysiękowego zapalenia uszu, zaburzeń drożności i funkcji trąbek słuchowych, oraz zapaleń zatok u dzieci i dorosłych.


  Również zajmujemy się leczeniem operacyjnym w zakresie podstawowych zabiegów laryngologicznych na bazie Oddziału Chirurgii Jednego Dnia w Koninie.

  Data dodania: 19 09 2013 szczegóły wpisu
 • OKU-LAR Leczenie chrapania Kraków

  OKU-LAR Leczenie chrapania Kraków

  Centrum Medyczne Larmed pozostało ustanowione za sprawą zrzeszonych lekarzy ekspertów z zakresu laryngologii i okulistyki. Centrum Medyczne Larmed świadczy obszerny zakres fundamentalnych porad w zakresie schorzeń laryngologicznych i okulistycznych swoim pacjentom. W Centrum Medycznym Larmed goszczą lekarze specjaliści z aspektu laryngologii i okulistyki. Pacjenci zdołają zapisywać się na wizyty u naszych lekarzy indywidualnie przy ulicy Lwowskiej 17/1 w Krakowie lub telefonicznie w dni powszednie od godziny 10 od 18. Lekarze podejmują pacjentów jedynie w poniedziałki oraz piątki w godzinach 14 - 17. Skrupulatne wiadomości osiągalne na stronie WWW.

  Data dodania: 01 08 2013 szczegóły wpisu
 • ORL Centrum - nowoczesna otorynolaryngologia

  ORL Centrum - nowoczesna otorynolaryngologia

  Gabinety ORL Centrum to grupa niezależnych profesjonalistów - otolaryngologów. Otolaryngologia to dziedzina medycyny, zajmująca się funkcjonowaniem oraz zaburzeniami funkcjonowania ucha, nosa, gardła i krtani. Ze względu na specyfikę i lokalizację narządów głowy i szyi, lekarze otolaryngolodzy prowadzą także diagnostykę z pogranicza chirurgii szczękowej, okulistyki czy neurochirurgii. Jak widać spektrum działań chirurgicznych obejmuje także leczenie guzów kąta mostowo-móżdżkowego, konfliktów naczyniowo-nerwowych czy niedrożność dróg łzowych. Dla naszych lekarzy najważniejsze są: kompetencja, nowoczesność, profesjonalizm, otwartość oraz poszanowanie potrzeby pacjentów. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej.

  Data dodania: 14 09 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

laryngolodzy - nowa strona:

Adres: