Dr n. med. Dmitry Tretiakow - laryngolog, otolaryngolog

Dr n. med. Dmitry Tretiakow - laryngolog, otolaryngolog

Ocena: 1.0/10 (1 głos)Masz problem z chrapaniem? Ty lub ktoś z Twoich bliskich chrapie, nie pozwalając wyspać się domownikom? Już dziś zgłoś się do doświadczonego lekarza. Oferujemy wysokiej jakości usługi laryngologiczne. Wykonujemy operacje przegrody nosa i operacje migdałków. U nas każdy z pacjentów może liczyć na pełne zaangażowanie w jego zdrowie i uzyskać fachową pomoc. Chcesz skorzystać z porady laryngologa? Zapraszamy do kontaktu.Podobne strony
 • Prywatny laryngolog Konin - Krzysztof Gajewski

  Doktor K.Gajewski posiada duże doświadczenie w zakresie zabiegów operacyjnych. Krzysztof Gajewski ukończył studia na Wydziale Lekarskim I Akademii Medycznej w Poznaniu i uzyskał dyplom lekarza medycyny w 1999 roku. W trakcie studiów i praktykowania zawodu lekarza odbył wiele staży w renomowanych krajowych klinikach zabiegowych, a także w Saginaw North General Hospital w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych. Posiada tytuł naukowy doktora nauk medycznych i jest specjalistą w dziedzinie otolaryngologii-chirurgii głowy i szyi.

 • Aaparaty słuchowe - badania słuchu, laryngolog we Wrocławiu

  Zapobieganie chorobom, które mogą spowodować większe lub mniejsze uszczerbki na naszym słuchu jest niezwykle ważne. Warto robić badania słuchu a jeśli nie jesteśmy w stanie zapobiec choroby należy zwrócić się do odpowiedniego lekarza specjalisty po poradę. Każdy z nas wie, że warto dbać o swoje zdrowie lecz niezwykle rzadko dbamy o nasz narząd słuchu. W tym celu co jakiś okres warto robić bezpłatne badania słuchu, które określą czy istnieją jakieś zagrożenia związane z tym jak będziemy słyszeć za kilka lat. U niektórych osób zanik słuchu pojawia się kilka lat po urodzeniu. W Polsce jak i na świecie jest wiele instytucji które produkują aparaty słuchowe. Są one zbawienne dla osób, które słyszą gorzej lub w ogóle straciły słuch, a chcą normalnie funkcjonować. W Polsce istniej firma, która zajmuje się audio protetyką oraz opieką nad osobami niedosłyszącymi. Jej nazwa to Aparaty słuchowe Wrocław. Oferują oni bezpłatne porady, pomoc w uzyskaniu refundacji, bezpłatne badania słuchu oraz korekty ustawień aparatów słuchowych.

 • Laryngolog

  LARYNGOLOG - dobry laryngolog w twoim mieście, LARYNGOLOG znany i polecany, LARYNGOLOG któremu możesz zaufać. LARYNGOLOG badania, konsultacje, zabiegi.www.laryngolog.przychodnie.pl ma dużo ciekawych informacji, dobrą nawigację a szata graficzna jest w nowoczesnej stylistyce. Bardzo łatwo wyszukuje się tu informacje.
  Strona www.laryngolog.przychodnie.pl z pewnością pozytywnie cię zaskoczy, myślę że chętnie skorzystasz z zawartych tu informacji i specjalistycznych artykułów.

 • Leczenie zawrotów głowy - laryngolog Tychy

  Gabinet Lekarski lek. med. Adama Synowskiego w Tychach od dłuższego czasu specjalizuje się w leczeniu problemów z błędnikiem, oraz pomocy Pacjentom cierpiącym na różnego rodzaju dolegliwości laryngologiczne. W zakres oferowanych świadczeń wchodzą m.in. operacje migdałków, operacje guzów szyi czy też zabiegi migdałka gardłowego. Usługi świadczone są dla Pacjentów z regionu Katowic i miast okolicznych, jednakże w przypadku leczenia zawrotów głowy usługi świadczy dla Pacjentów z całego kraju, Pacjenci chcący skorzystać z oferowanych usług powinni skontaktować się korzystając z danych kontaktowych znajdujących się na stronie internetowej Poradni.

 • Krzysztof Łasiński laryngolog Konin

  Prywatny Gabinet Laryngologiczny Krzysztof Łasiński znajduje się w Koninie w Województwie Wielkopolskim przy ulicy Poznańskiej 116. W gabinecie zajmujemy się diagnostyką oraz leczeniem chorób uszu, nosa i zatok, gardła, krtani i szyi zarówno u dzieci jak i dorosłych.

  Gabinet wyposażony jest w aparat do inhalacji nadciśnieniowych AMSA, używany do leczenia wysiękowego zapalenia uszu, zaburzeń drożności i funkcji trąbek słuchowych, oraz zapaleń zatok u dzieci i dorosłych.


  Również zajmujemy się leczeniem operacyjnym w zakresie podstawowych zabiegów laryngologicznych na bazie Oddziału Chirurgii Jednego Dnia w Koninie.

 • OKU-LAR Leczenie chrapania Kraków

  Centrum Medyczne Larmed pozostało ustanowione za sprawą zrzeszonych lekarzy ekspertów z zakresu laryngologii i okulistyki. Centrum Medyczne Larmed świadczy obszerny zakres fundamentalnych porad w zakresie schorzeń laryngologicznych i okulistycznych swoim pacjentom. W Centrum Medycznym Larmed goszczą lekarze specjaliści z aspektu laryngologii i okulistyki. Pacjenci zdołają zapisywać się na wizyty u naszych lekarzy indywidualnie przy ulicy Lwowskiej 17/1 w Krakowie lub telefonicznie w dni powszednie od godziny 10 od 18. Lekarze podejmują pacjentów jedynie w poniedziałki oraz piątki w godzinach 14 - 17. Skrupulatne wiadomości osiągalne na stronie WWW.

 • Gabinet laryngologiczny

  Szukasz laryngologa w Radzyniu Podlaskim? A może chcesz zbadać słuch dziecku? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Gabinet laryngologiczny, jaki prowadzony jest przez Bocheńską Beatę, lek. med. Spec audiologa, foniatrę, otolaryngologa. Diagnozujemy oraz leczymy choroby gardła, nosa, zatok, krtani, przerost migdałków, zaburzenia strun głosowych, polipy w jamie nosowej oraz zaburzeń głosu, słuchu oraz mowy. Wszystkie zabiegi wykonujemy dla małych i dużych pacjentów. Przeprowadzamy także badania: kimografię, videootoskopię, analizę akustyczną głosu i inne. Rejestracji mogą Państwo dokonać telefonicznie. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej.

 • www.laryngolog-gdynia.pl laryngolog

  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę gabinetu laryngologicznego, który mieści się w Gdyni. Zachęcamy zarówno dorosłych jak i dzieci do skorzystania z naszej fachowej oferty. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób uszu, gardła, nosa, zatok i krtani a także wykonywaniem drobnych i większych zabiegów laryngologicznych. Specjalizujemy się też w terapii zaburzeń mowy - dyslalii, jąkania i opóźnionego rozwoju mowy. Zapewniamy profesjonalizm, fachową pomoc oraz dostęp do nowoczesnego sprzętu. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

 • Laryngolog Zamość

  Specjalistyczny Gabinet Laryngologiczny JERZY DERKACZ. Zakres świadczonych usług laryngologicznych Diagnostyka i leczenie chorób nosa, uszu, zatok, gardła, krtani, strun głosowych, języka i ślinianek. Diagnostyka i leczenie zaburzeń słuchu oraz otolaryngologicznych przyczyn zaburzeń równowagi. Przesiewowe badanie w kierunku raka krtani (badanie zalecane szczególnie u palaczy). Przyjęcia pacjentów po uprzedniej rejestracji telefonicznej – czynnej codziennie do godz. 22:00

 • www.sluchlab.pl

  Słuch lab to mieszcząca się w Bydgoszczy firma proponująca swoim klientom pomoc w obszarze badania i diagnozy słuchu i doboru odpowiedniego aparatu słuchowego gdy to potrzebne. Nasza firma współpracuje z NFZ więc w określonych przypadkach macie Państwo możliwość dostania refundacji. Badanie słuchu które oferujemy może odbyć się zarówno u nas w gabinecie od wtorku do piątku od 9 do 17 jak i u Państwa domu w każdy poniedziałek. Zapewniamy najlepszej jakości sprzęt badawczy oraz opiekę doświadczonego lekarza. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji.