• REMONTY MIESZKAŃ - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

remonty mieszkań

 • Remonty Warszawa MP-BUD

  Oferujemy usługi remontowe, remonty mieszkań, gładzie gipsowe, malowanie, glazurnictwo, instalacje elektryczne, hydrauliczne, prace wyburzeniowe. Wykonujemy profesjonalne usługi remontowe. Firma nastawiona jest na wysoką jakość remontów i prac wykończeniowych. Przez cały okres działalności zdobyliśmy zadowolenie i zaufanie wielu Klientów wykonując dla nich prace od typowych usług malarskich do kompleksowych remontów mieszkań, domów, lokali użytkowych. Naszym celem jest zaspokojenie Państwa potrzeb w zakresie całościowego wykończenia wnętrz. Jesteśmy mała firmą – i cała kadra kierownicza ogranicza się do właściciela który jest także zaopatrzeniowcem, co pozwala na zaproponowanie Państwu korzystnych warunków cenowych. Każdy Klient otrzymuje pełną dokumentację remontu opisową i zdjęciową wszelkich prac instalacyjnych. Doradzimy, zakupimy i dostarczymy na inwestycję każdy materiał.

 • Remonty mieszkań Łódź

  Serwis internetowy prezentuje ofertę usług remontowych. Jeśli od jakiegoś czasu myślisz o odnowieniu swojego domu lub wnętrza, odwiedź stronę i dowiedz się więcej na temat remontów mieszkań w województwie łódzkim. Poza tym strona informuje o zakresie prac remontowych, na przykład: o malowaniu i tapetowaniu ścian, montażu ścianek działowych w postaci płyt karton-gips.

  Popularnym rozwiązaniem są także podwieszane sufity, które również konstruuje się z płyt typu karton-gips. W serwisie dowiecie się jak urządzić łazienkę lub kuchnię przy niewielkim nakładzie kosztów. A zatem zanim zaczniecie pisać kosztorys remontu mieszkania, domu, kuchni czy łazienki, przeczytajcie artykuły na stronie remonty mieszkań Łódź

  Warto odwiedzić zakładkę usługi remontowe, gdzie można poznać szeroki zakres prac remontowych realizowanych przez usługodawcę. Przeczytajcie więcej na temat malowania sufitów lub poszczególnych elementów wnętrza domu.

 • Remonty mieszkań Warszawa

  Na niniejszej witrynie internetowej udostępniona została oferta firmy Karbud z Warszawy. Funkcjonuje ona na polskim runku usług remontowych od ośmiu lat. Specjalnością firmy są kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz mieszkalnych, biurowych. Atrakcyjna oferta obejmuje m.in. adaptacje poddaszy, montowanie instalacji elektrotechnicznych, modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnej czy też wymianę drzwi. Kadra gwarantuje fachowe usługi na wysokim poziomie. Pracownicy oferują również pomoc przy aranżacji pomieszczeń. Fotografie ukazujące zlecenia można obejrzeć na witrynie www.

 • Remonty Warszawa

  Oferujemy Państwu kompleksową obsługę związaną z remontem mieszkania lub domu i zakładaniem instalacji elektrycznych. Robimy remonty: bieżące, interwencyjne i kapitalne. Jeśli szukają Państwo firmy z wykwalifikowanymi i doświadczonymi w branży budowlanej pracownikami, to zachęcamy do kontaktu. Proponujemy Państwu: usługi malarskie, układanie glazury, zakładanie instalacji elektrycznych, prace murarsko-tynkarskie, prace stolarsko-okładzinowe, kompleksowe prace wykończeniowe. Nasze usługi świadczymy na terenie Warszawy i okolic.Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.

 • Remonty Warszawa

  Prowadzimy działalność remontowo – budowlaną w Warszawie od wielu lat, niezmiennie na wysokim poziomie. Wykonujemy zarówno drobne prace, jak i przedsięwzięcia na szeroką skalę. Zawsze dążymy do zapewnienia klientowi zadowolenia z wykonanych prac. Do zleconych prac podchodzimy z najwyższą starannością i dbałością o zadowolenie klienta. Nasze usługi, spośród podobnych usług, wyróżnia kompleksowość i konkurencyjna cena. Pomagamy naszym klientom już na etapie projektowania inwestycji, dzięki stałej współpracy z architektami wnętrz. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie wykończenia Warszawa służymy Państwu doradztwem w zakresie doboru najlepszych materiałów budowlanych. Naszą ofertę wyróżnia także możliwość uzyskania korzystnych rabatów w hurtowniach materiałów budowlanych. Pomimo możliwości zaoferowania niższej ceny za remont Warszawa nie czujemy się zwolnieni z naszego priorytetu, czyli dbałości o jak największe zadowolenie klienta. Do każdego wykończenia Warszawa podchodzimy z zaangażowaniem i pasją. Dzięki współpracy z gronem specjalistów, jesteśmy w stanie przejąć na siebie cały ciężar logistyczny, doradczy i wykonawczy związany z remont Warszawa. W ramach świadczonych usługi remontowe Warszawa oferujemy także możliwość dostawy materiałów budowlanych. Potrafimy szczegółowo rozplanować remont Warszawa tak, aby całe przedsięwzięcie przebiegło bez niepotrzebnych opóźnień. Jesteśmy ekipą fachową, solidną i dokładną. Zapraszamy do kontaktu

 • Remonty Warszawa - Donatex

  Nowoczesna strona internetowa spełniająca wszelkie oczekiwania każdego klienta firmy Donatex P.H.U - Stemplikowski M. opisuje pełną ofertę firmy, która zawiera usługi skierowane do klientów indywidualnych jak i do większych firm z zakresu: remonty domów jednorodzinnych, mieszkań, biur, malowanie ścian, montaż rolet, okien, drzwi, sufitów podwieszanych, budowę kominków pokojowych, układanie płytek i paneli.

 • Remont Kraków

  Remonty Kraków. Oferujemy remonty oraz wykończenia wnętrz, łazienek, remont całych mieszkań, malowanie, flizowanie, układanie paneli, sufity podwieszane,
  ścianki gipsowe, wyburzanie ścian, tapetowanie, montaż okien, drzwi, wywóz gruzu, biały montaż i inne. Wykonujemy usługi remontowe na terenie Krakowa,
  Warszawy i okolic. Nasi klienci zadowoleni są z jakości wykonywanych usług, jak również z czasu realizacji zlecenia. Zapraszamy do współpracy!!!

 • Wykończenia wnętrz, remonty Wrocław

  Nadrzędną domeną działalności firmy remontowej TGM są usługi remontowe prowadzone na terenie dolnego śląska. Oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych. Ekipa proponuje szeroki pakiet wykonywanych prac, w powiązaniu z bezpłatną wyceną profesjonalnym doradztwem i przystępnym cennikiem. Prowadzony jest również serwis mniejszych usterek czy napraw remontowych typu odświeżanie wnętrz mieszkań oraz renowacje łazienek. Przygotowywany jest również dział porad budowlanych, zawierający niezbędną wiedzę na temat danych technicznych materiałów wykończeniowych, który niewątpliwie ułatwi odbiorcą podjęcie ważnych decyzji jeszcze na etapie projektu.

 • Usługi remontowe Poznań

  Firma remontowa Abart rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku. Obszarem działania obejmuje Poznań i sąsiednie miejscowości. Wykonuje bardzo szeroki zakres prac romontowo-wykończeniowych, od kompleksowych remontów mieszkań i domów po zwykłe odświeżenie mieszkania polegające na malowaniu. To dzięki wysokim wymaganiom względem swoich pracowników, Abart zapewnia bardzo dobrą jakość, dotrzymuje terminów, jednocześnie pozostając konkurencyjnym w kwestii finansowej, co nie jest bez znaczenia, szczególnie dla poznaniaków. Usługi remontowe Abarta to pewność inwestycji i spokój o końcowy rezultat, świadczyć mogą o tym dziesiątki profesjonalnie obsłużonych inwestorów, którymi są z reguły klienci indywidualni choć i firmy też nie narzekają. Odwiedź stronę www Abarta i dowiedz się o wiele więcej, tak o tej firmie, jak i materiałach w wykończeniówce, technologiach niezbędnych w wykańczaniu wnętrz, jeśli chodzi o większy remont czy też o zwykłe malowanie wnętrz. Polecamy gorąco! Szczególnie zapraszamy na podstrony Aktualności oraz Programy do projektowania wnętrz.

 • Remonty mieszkań, Warszawa

  Nasza firma się nazywa BOG-BUD.PL.
  Zajmujemy się głównie remontami mieszkań i domków jednorodzinnych.

  Wykonujemy swoja prace rzetelnie solidnie i uczciwie.
  Mamy oczywiście pozytywne opinie od grona zadowolonych klientów.
  Preferujemy klientów z Warszawy i okolic. Wyjazd i wycena – gratis.

  Co potrafimy?
  Potrafimy dużo, mamy spore doświadczenie, wykonaliśmy mnóstwo rozmaitych ambitnych zadań.

  Zakres naszych usług jest naprawdę szeroki.
  I najważniejsze, ceny mamy konkurencyjne.

  Zobaczcie sami jakie mamy ceny na przykładowe usługi

  Malowanie farbą emulsyjną (dwukrotne) - w jednym kolorze8,00 - 14,00 /m2
  Malowanie drzwi50,00 - 95,00 /mb
  Zerwanie starych tapet3,00 - 10,00 /m2
  Tapetowanie ścian16,00 - 35,00 /m2
  Gruntowanie ścian i sufitów3.00-6.00 /m2
  Wygładzenie ścian i sufitów20,00 - 35,00 /m2
  Skucie starej glazury (płytek)10,00 - 20,00 /m2
  Wyrównanie ścian i posadzki pod nowe płytki60,00 - 100,00 /m2
  Układanie glazury i terakoty60,00 - 100,00 /m2
  Układanie gresu - mat lub szkliwiony60,00 - 100,00 /m2
  Układanie gresu - poler60,00 - 120,00 /m2
  Układanie kamienia110,00 - 150,00 /m2
  Układanie mozaiki ceramicznej75,00 - 150,00 /m2
  Układanie gresu na schodach - mat lub szkliwiony75,00 - 150,00 /m2
  Wykonanie półki z glazury120,00 - 280,00 /szt.
  Obmurowanie wanny prostej280,00 - 530,00 /szt.
  Obmurowanie brodzika180,00 - 350,00 /szt.
  Murowanie ścianek działowych do gr. 12 cm z Ytong45,00 - 90,00 /m2
  Tynkowanie ścian18,00 - 26,00 /m2
  Wyburzanie ścian działowych do gr. 18 cm45,00 - 60,00 /m2
  Montaż pustaków szklanych - luxsfery200,00 - 300,00 /m2
  Skucie tynku16,00 - 25,00 /m2
  Uzupełnienie ubytku tynku - bruzd po wyburzonych ścianach12,00 - 28,00 /mb
  Wykonanie wylewki samopoziomującej17,00 - 24,00 /m2
  Demontaż drzwi i ościeżnicy45,00 - 75,00 /szt.
  Montaż drzwi wewnętrznych i ościeżnicy180,00 - 280,00 /szt.
  Montaż parapetów wewnętrznych65,00 - 150,00 /szt.
  Montaż sufitów podwieszanych z płyt g-k na stelażu55,00 - 88,00 /m2
  Montaż ścianek z płyt g-k na stelażu45,00 - 65,00 /m2


  A ZATEM jeśli szukasz wykonawcy do Remontu mieszkań w Warszawie - zapraszamy!

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »