• ŚWIADOMOŚĆ - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

świadomość

  • Teoria binarności

    Przemyślenia z lipca 2007 roku (na temat rozważań z 2000 roku dotyczących natury wszechświata i oświecenia) czyli kilka twierdzeń powstałych z niczego...

    Czy nicość mogłaby być alternatywą dla wszystkiego? Czy istnieje zrozumiała definicja Boga? Czym jest wolna wola i jaki jest sens życia? Teoria binarności to kolejny w historii nieudolny system pojęciowy, który stara się w prosty sposób opisać te najbardziej abstrakcyjną sferę życia.

  • Psychoterapia Kraków

    Psychoterapeutka mgr Jolanta Mierzwa serdecznie zaprasza do wizyty na swojej stronie internetowej. Kogo powinna zainteresować treść strony? Przede wszystkim ludzi, którzy nie chcą pozostawać w samotności ze swoimi problemami, pragną dokonać zmiany w swoim dotychczasowym życiu. Psychoterapia Gestalt (to właśnie w tym nurcie prowadzone są sesje terapeutyczne) umożliwia dotarcie do osobistego potencjału i zasobów osoby uczestniczącej w terapii. Korzyści płynące z zastosowania psychoterapii Gestalt mogą także czerpać osoby pragnące doskonalić się na drodze rozwoju osobistego, być bardziej kreatywne. Gdzie można umówić się na spotkanie z psychoterapeutką? Gabinet znajduje się w centrum Krakowa, mapa dojazdowa oraz wskazówki jak dojechać można zobaczyć na stronie gabinetu.