• SZABLONY PRESTASHOP - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

szablony prestashop

 • SERVPARK - strony www, sklepy internetowe

  Firma SERVPARK tworzy strony www w oparciu o system CMS JOOMLA, tworzone szablony joomla są konsultowane z klientem po to aby spełniał wszystkie wymagania klienta. Sklepy internetowe opieramy o silnik PRSESTASHOP - podobnie jak szablony joomla, szablony prestashop również tworzone są pod kontem klienta. Firma SERVPARK świadczy usługi informatyczne dla firm i klientów indywidualnych z dojazdem do klienta na terenie całego województwa łódzkiego.

 • Założyć sklep internetowy - szybko i tanio

  Myślisz o własnej sprzedaży internetowej, nie wiesz jak się do tego zabrać? Zajrzyj na naszą stronę, znajdziesz opisy, porady, opinie jak samodzielnie założyć sklep internetowy. Opisujemy znane na całym świecie oprogramowanie Prestashop.
  Jest to profesjonalny system e-commerce.
  Posiada szereg zalet a oto wybrane z nich:
  - Brak limitu kategorii i podkategorii
  - Łatwe dodawanie opisów produktów dzięki edytowi WYSIWYG
  - automatyczne skalowanie zdjęć ( możesz je kopiować wprost z aparatu cyfrowego)
  - możliwość wprowadzania rabatów i promocji
  - dodawanie i usuwanie modułów pozwoli na łatwy rozwój Twojego sklepu

  Na początek zapoznaj się z pełnymi opisami funkcji sklepu oraz panelu administracyjnego :
  Założyć sklep internetowy - FUNKCJE SKLEPU PRESTASHOP
  Założyć sklep internetowy - PANEL ADMINISTRACYJNY PRESTASHOP

  Zobacz również jak w 5 krokach założyć sklep internetowy

 • Sklepy PrestaShop i dodatki - X13

  X13 - to prawdziwe centrum dodatków, sklepów, modyfikacji, integracji oraz pomocy do PrestaShop. Tak najszybciej można określić to co oferujemy, w naszym sklepie. Z naszej oferty szczególnie polecamy szablony PrestaShop, które mogą bardzo tanim kosztem odmienić państwa standardowy nudny sklep. Kolejnym bestsellerowym produktem są moduły, które stworzyliśmy specjalnie na Polski rynek i są one w 100% dopasowane do potrzeb naszego e-handlu. Wszystkie nasze produkty to produkty wirtualne i chwile po opłaceniu są już dostępne na państw skrzynce do pobrania, a po kilku minutach są już w państwa sklepie! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i rozbudowy sklepu z Nami!