Założyć sklep internetowy - szybko i tanio

Założyć sklep internetowy - szybko i tanio

Ocena: 3.1/10 (15 głosów)Myślisz o własnej sprzedaży internetowej, nie wiesz jak się do tego zabrać? Zajrzyj na naszą stronę, znajdziesz opisy, porady, opinie jak samodzielnie założyć sklep internetowy. Opisujemy znane na całym świecie oprogramowanie Prestashop.
Jest to profesjonalny system e-commerce.
Posiada szereg zalet a oto wybrane z nich:
- Brak limitu kategorii i podkategorii
- Łatwe dodawanie opisów produktów dzięki edytowi WYSIWYG
- automatyczne skalowanie zdjęć ( możesz je kopiować wprost z aparatu cyfrowego)
- możliwość wprowadzania rabatów i promocji
- dodawanie i usuwanie modułów pozwoli na łatwy rozwój Twojego sklepu

Na początek zapoznaj się z pełnymi opisami funkcji sklepu oraz panelu administracyjnego :
Założyć sklep internetowy - FUNKCJE SKLEPU PRESTASHOP
Założyć sklep internetowy - PANEL ADMINISTRACYJNY PRESTASHOP

Zobacz również jak w 5 krokach założyć sklep internetowyPodobne strony
 • Uśmiechaj się - blog o poszukiwaniu uśmiechu

  Uśmiechaj się! to blog, w którym poszukuję rzeczy, zjawisk i ludzi pozytywnie nastawionych do życia. Uśmiech na twarz i miłej lektury.
  W moich wpisach znajdziesz linki do ciekawych stron, filmów, czy zdjęć. Na "Uśmiechaj się!" przeczytasz komentarze o zauważonych przeze mnie zjawiskach społecznych, a także moje rady jak być uśmiechniętym "od ucha do ucha" na co dzień. Zamieszczam też opinię o produktach, książkach i filmach pozytywnie wpływających na nastrój i samopoczucie.

 • Biznesplan

  Zapraszam was do profesjonalnego portalu o tematyce biznesowej z pomysłami na własną działalność. Do kogo dedykowany jest ten site ? Nasz site skierowany jest dla wszystkich tych, którzy zechcieliby lub chcą uruchomić własną działalność, ale nie do końca posiadają pomysł na własną działalność, lub nie wiedzą jak tego dokonać. Wszystkich tych zapraszamy na naszą stronę, gdzie skrupulatnie opisane jest jak powołać do życia własny interes, a także jak posiadać robiący niezłą kasę biznes. Jeśli więc zastanawiasz się nad własnym biznesem, ale nie posiadasz pomysłu w jakiej branży działać, zapraszamy Ciebie na nasz portal, gdzie wyszukasz dziesiątki gotowych pomysłów na biznes. Strona aktualizowana jest kilkanaście razy w tygodniu o najświeższe pomysły biznesowe. Nie śpij do jutra, powołaj do życia dochodową działalność już teraz.

 • Piszemy natelemikach

  Przyjazny blog postawiony na bazie znanego skryptu WordPress. Umieszczając artykuł na naszej stronie możesz w łatwy sposób promować Własną witrynę. Wystarczy dodać tekst na temat który zainteresuję potencjalnych odwiedzających oraz umieścić w nim odnośniki do strony. Tak opublikowany artykuł może przynieść wiele korzyści takich jak: wzrost linków zwrotnych, darmowa reklama własnej strony bądź firmy, zwiększenie rozpoznawalność marki. Dokładamy wszelkich starań by artykuły na telebimkach były na bieżąco moderowane oraz publikowane. Teksty szybko się indeksują dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod przekazu informacji.

 • Blog IT

  Asertywny.com to niepowtarzalny portal, który pokazuje dziedzinę związaną z IT oraz nowinkami technicznymi. Odszukasz tam wiele wartościowych testów nowoczesnych urządzeń, które oferują sklepy - gadżety. Nie zabraknie też obrazów najlepszej jakości. Wielu czytelników stale uczestniczy w wymianach zdań, które odbywają się w rozmowach pod tekstami, które poruszają takie tematy jak software i hardware. Jest to niezastąpione miejsce dla czytelników lubiących nowoczesną technikę oraz znających wartość profesjonalnych testów. Ze wszystkim tym możesz zapoznać się zupełnie bez opłat. Wystarczy tylko zerknąć naszą stronę internetową i zapoznać się z oferowanymi przez nas treściami.