Założyć sklep internetowy - szybko i tanio

Założyć sklep internetowy - szybko i tanio

Ocena: 2.9/10 (17 głosów)Myślisz o własnej sprzedaży internetowej, nie wiesz jak się do tego zabrać? Zajrzyj na naszą stronę, znajdziesz opisy, porady, opinie jak samodzielnie założyć sklep internetowy. Opisujemy znane na całym świecie oprogramowanie Prestashop.
Jest to profesjonalny system e-commerce.
Posiada szereg zalet a oto wybrane z nich:
- Brak limitu kategorii i podkategorii
- Łatwe dodawanie opisów produktów dzięki edytowi WYSIWYG
- automatyczne skalowanie zdjęć ( możesz je kopiować wprost z aparatu cyfrowego)
- możliwość wprowadzania rabatów i promocji
- dodawanie i usuwanie modułów pozwoli na łatwy rozwój Twojego sklepu

Na początek zapoznaj się z pełnymi opisami funkcji sklepu oraz panelu administracyjnego :
Założyć sklep internetowy - FUNKCJE SKLEPU PRESTASHOP
Założyć sklep internetowy - PANEL ADMINISTRACYJNY PRESTASHOP

Zobacz również jak w 5 krokach założyć sklep internetowyPodobne strony
 • Interesujące teksty

  Indelb.pl to skuteczna reklama internetowa w postaci tzw. artykułów sponsorowanych. Indelb.pl umożliwia darmowe zamieszczanie własnych artykułów reklamowych własnychstron internetowych, w których umieszcza się linki tematyczne do promowanej artykułem strony . Takie linki są bardzo przydatne w pozycjonowaniu stron, posiadają unikalne treści a także w zupełnie naturalny sposób promują w wyszukiwarkach usługi i towary dostępne na stronach autorów artykułów sponsorowanych.

 • Blog tematyczny

  Serwis sit.skoroszyt.eu jest blogiem tematycznym, który jest poświęcony sporcie i turystyce. Znajdziesz tutaj wartościowe i ciekawe materiały. Każdy może dodać swój artykuł, ponieważ nasz serwis jest prowadzony przez użytkowników. Publikacja wpisu jest całkowicie darmowa. Utrzymujemy witrynę na najwyższym poziome, dlatego artykuły i felietony dodane przez użytkowników są regularnie sprawdzane przez moderatora.

 • Tanie szkolenia dofinansowane, dotowane Kraków

  Mając na myśli szkolenia dofinansowane, Kraków ma wiele firm, które posiadają takie w swojej ofercie. Często szukając szkoleń dofinansowanych możemy spotkać się z hasłem takim jak szkolenia dotowane. Obie nazwy są poprawne. Ich wspólną cechą jest to, że pod tymi pojęciami kryje się to samo znaczenie. Na naszym blogu znajdziesz tylko tanie szkolenia, na które można, trzeba lub warto pójść i skorzystać z ich niepowtarzalnie niskiej ceny.

 • Reklama w internecie

  NaturalnieSkuteczni.pl to zbiór informacji tworzony przez grupę realstudio.pl. Posty będą poruszać wiele tematów związanych z szeroko pojętym tworzeniem witryn i aplikacji internetowych, interfejsowych trendów witryn oraz wszelkiej maści informacji o marketingu internetowym. Takie hasła jak pozycjonowanie, interfejs czy social media przestaną mieć dla przeciętnego klienta jakiekolwiek nieodkryte części informacji. Chcemy tworzyć miejsce, które pomoże zacząć swoją działalność w oparciu internet, która zapewne dostarczy wysoki potencjał dla danej działalności.

 • Sklejki.net Informacje o sklejce

  Nowy informator o materiałach drewnopochodnych. Na blogu publikowane będą również artykuły i inne informacje skupiające się na tematyce produktów pochodzenia drewnianego. Sklejka może być wykorzystywana w produkcji ozdobnych opakowań i pudełek, w stolarstwie, jak i przemyśle meblowym. Ponadto bardzo często stosowana jest w budownictwie jako materiał konstrukcyjny, na dachy, prefabrykaty betonowe oraz w przemyśle logistycznym. Sklejki antypoślizgowe doskonale nadają się do budowy platform: imprezy masowe, rusztowania czy place zabaw.

 • Blog IT

  Asertywny.com to niepowtarzalny portal, który pokazuje dziedzinę związaną z IT oraz nowinkami technicznymi. Odszukasz tam wiele wartościowych testów nowoczesnych urządzeń, które oferują sklepy - gadżety. Nie zabraknie też obrazów najlepszej jakości. Wielu czytelników stale uczestniczy w wymianach zdań, które odbywają się w rozmowach pod tekstami, które poruszają takie tematy jak software i hardware. Jest to niezastąpione miejsce dla czytelników lubiących nowoczesną technikę oraz znających wartość profesjonalnych testów. Ze wszystkim tym możesz zapoznać się zupełnie bez opłat. Wystarczy tylko zerknąć naszą stronę internetową i zapoznać się z oferowanymi przez nas treściami.