Komputery i internet

Komputery i internet - ostatnio dodane strony

 • Bazy danych spółek polskich i zagranicznych

  Bazy danych spółek polskich i zagranicznych

  Poszukując najlepszych rozwiązań dla firmy, powinniśmy się kierować najlepszą jakością. Tym pochwalić się może InfoBrokering zajmująca się gromadzeniem danych firm. Współpracuje nie tylko z dużymi przedsiębiorstwami, ale również z tymi mniejszymi oraz osobami prywatnymi. Niezależnie od charakteru, usługi zawsze są na najwyższym poziomie. Zebrane informacje są jak najbardziej aktualne. To nie losowo zebrane dane – firma do każdego swojego klienta pochodzi indywidualnie i selekcjonuje dane w taki sposób, by trafiały dokładnie w przedstawione wymagania.

  Data dodania: 20 03 2017 szczegóły wpisu
 • Poradnik prawny

  Poradnik prawny

  Na blogu Poradnik Prawny możesz znaleźć ciekawe informacje z branży prawniczej, jak i księgowej. Artykuły są opracowywane przez specjalistów na aktualne tematy. Poruszane zagadnienia to między innymi obowiązkowy VAT przy usługach budowlanych, księgowanie faktury za hotel i wiele innych. Na blogu znajdziesz takie informacje jak, co to jest Know-how. Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata biznesu i finansów? Zaglądaj na naszego bloga. Dodatkowo na blogu znajduje się mnóstwo informacji z branży prawniczej co może przydać się każdemu - prawo potrzebne nam jest na każdym kroku naszego życia. Pogłębiając wiedzę z tej dziedziny, łatwiej nam będzie zrozumieć przepisy prawa i wykorzystać je w rozwiązywaniu swoich problemów. Dodatkowo jeśli nie znajdujesz odpowiedzi na swój problem na naszym blogu - napisz do nas. Z przyjemnością pomożemy dzieląc się naszą wiedzą.

  Data dodania: 16 03 2017 szczegóły wpisu
 • Płatnik ZUS

  Płatnik ZUS

  Blog Płatnik ZUS informuje jakie masz prawa i obowiązki wobec ZUS. Artykuły pisane przez ekspertów wprowadzą Cię w tematy związane z deklaracjami rozliczeniowymi ZUS, wysokością finansowania składek zleceniobiorców czy obowiązku opłacenia składek na FP. Blog polecany w szczególności osobą z branży księgowej, prawniczej i finansowej. Chętnie odpowiadamy na wszelkie pytanie dotyczące publikowanej przez nas treści. Blog Płatnik - ZUS będzie niezwykle pomocny dla wszystkich, którzy pracują w branży finansowej, księgowej i prawniczej, dlatego zachęcamy do odwiedzin. Jeżeli chciałbyś znaleźć inne materiały na blogu prosimy o kontakt.

  Data dodania: 16 03 2017 szczegóły wpisu
 • Faktura VAT

  Faktura VAT

  Blog Faktura VAT jest poświęcony tematom związanym z księgowością i sprzedażą internetową. Znajdziesz tu artykuły, które poruszają tematy umów, delegacji czy zakładania firmy. Dodatkowo możesz posłużyć się zamieszczonymi wzorami umów i dokumentów. Blog w szczególności polecamy osobom pracującym w branży związanej z księgowością, kadrami i finansami. Również przedsiębiorcy znajda ciekawe treści dla siebie. Na blogu opisywane są aktualności, zmiany wprowadzane w przepisach prawa, poradniki dla pracowników i pracodawców oraz wiele cennych informacji, które przydadzą się nam w życiu codziennym. Dodatkowo poruszamy tematy związane z e-biznesem.

  Data dodania: 16 03 2017 szczegóły wpisu
 • Mamoko technologies - unikalne oprogramowanie do rozpoznawania kształtów

  Mamoko technologies - unikalne oprogramowanie do rozpoznawania kształtów

  Oferta mamoko technologies to przede wszystkim unikalne oprogramowanie, służące do rozpoznawania kształtów oraz wyszukiwania podobnych kształtów w bazach danych składających się z dużej liczby obiektów.

  Oprogramowanie mamoko można stosować w firmach z różnych sektorów, przykładowo: u producentów profili aluminiowych, w tłoczniach, odlewniach, wzorcowniach lub nawet małych biurach projektowych.

  mamoko technologies - szczegóły oferty - rodzina produktów EYESPERT:
  eyeQUERY - to aplikacja do tworzenia bazy profili oraz matryc,
  MOBeyeLe - to mobilna wersja eyeQUERY,
  eyeCAM - to aplikacja umożliwiająca zrobienie zdjęcia np. profilu i odnalezienie podobnych kształtów w bazie danych,
  eyeSTAT - to oprogramowanie służące do badania korelacji profili i tworzenia statystyk.

  Data dodania: 14 03 2017 szczegóły wpisu