Komputery i internet

Komputery i internet - ostatnio dodane strony

 • Portal Smartwatch Ranking

  Portal Smartwatch Ranking

  Uwielbiasz sport i aktywność fizyczną? Szukasz więc urządzenia, które dobrze Cię w tym wesprze? Przekonaj się jakie smartwatche oraz smartbandy sportowe są idealne dla Ciebie, dzięki portalowi Smartwatch Ranking. Szybko określisz na jaki sprzęt warto się zdecydować, przy określonym budżecie. Rankingi są podzielone nie tylko ze względu na zastosowanie, ale także na cenę. Dlatego też szybko uda Ci się dokonać trafnego wyboru, który posłuży Ci przez długi czas. Inteligentny zegarek jest w końcu sporą pomocą przy treningach.

  Data dodania: 16 12 2022 szczegóły wpisu
 • Audyt cyberbezpieczeństwo - kicb.pl

  Audyt cyberbezpieczeństwo - kicb.pl

  Firma KICB, czyli Krajowy Instytut Cyberbezpieczeństwa to przedsiębiorstwo z Warszawy. KICB ma szeroką ofertę możliwości współpracy, która obejmuje audyty bezpieczeństwa oraz uzupełniające usługi, które pozwalają dokładnie zweryfikować poziom cyberbezpieczeństwa w analizowanym podmiocie. Między innymi są to szkolenia z cyberbezpieczeństwa, testy penetracyjne, a także odzyskiwanie zaszyfrowanych danych oraz asysta techniczna.

  Data dodania: 28 11 2022 szczegóły wpisu
 • Tarka do masażu stóp - Clevebe.pl

  Tarka do masażu stóp - Clevebe.pl

  Clevebe to producent innowacyjnej tarki do peelingu i pielęgnacji stóp. Tarka posiada wymienny uchwyt umożliwiający podniesienie urządzenia bez konieczności schylania się, obudowę o ergonomicznym kształcie zapewniającą stabilne ułożenie na podłodze oraz wymienne powierzchnie ścierne. Produkt jest wygodny w użyciu, zapewnia stopom komfort i zdrowie. Precyzyjne wykończenie oraz użycie odpowiednich komponentów zapewnia trwałość i odporność na eksploatację.

  Data dodania: 28 11 2022 szczegóły wpisu
 • Loyalty Starter - programy lojalnościowe

  Loyalty Starter - programy lojalnościowe

  Loyalty Starter to nowoczesna platforma internetowa przeznaczona do obsługi programów lojalnościowych i motywacyjnych (B2C i B2B). Jej głównym elementem jest gotowa aplikacja mobilna, którą można skonfigurować i spersonalizować według własnych potrzeb, a następnie udostępnić klientom całkowicie pod własną marką. Rozwiązanie jest doskonałą alternatywą dla bardzo kosztownych aplikacji dedykowanych.

  Platforma oferowana jest w modelu abonamentowym, z możliwością przetestowania przez 14 dni za darmo bez jakichkolwiek zobowiązań. Wystarczy, że wejdziesz na stronę https://loyaltystarter.io i założysz bezpłatne konto testowe. Możesz również umówić się na bezpłatną prezentację demo pod adresem https://loyaltystarter.io/prezentacja-demo/ .

  Data dodania: 25 11 2022 szczegóły wpisu
 • Audyt IT - outsourcing-it.com.pl

  Audyt IT - outsourcing-it.com.pl

  PM Digital to firma oferująca szerokie usługi z zakresu outsourcingu IT, wsparcia informatycznego czy audytów bezpieczeństwa. Wszystkie zlecenia realizowane są przez zespół wykwalifikowanych oraz doświadczonych specjalistów w swoim fachu. Wieloletnie doświadczenie, pełen profesjonalizm oraz elastyczność – to właśnie zapewnia PM Digital. Nie czekaj więc i sprawdź już dzisiaj, co jeszcze do zaproponowania ma firma!

  Data dodania: 10 11 2022 szczegóły wpisu
 • Wordpress Warszawa - pageart.agency

  Wordpress Warszawa - pageart.agency

  PAGEART to agencja interaktywna z Warszawy, która świadczy usługi z zakresu projektowania oraz tworzenia stron www, aplikacji czy sklepów internetowych dla klientów z całego świata. Ponadto pomaga kreować wizerunek w Internecie, wspierając małe i duże przedsiębiorstwa w działaniach SEO oraz SEM, a także prowadząc profile marek w mediach społecznościowych. Jeśli szukasz nowoczesnej, kreatywnej agencji, która zrealizuje nawet najbardziej niestandardowy projekt, skontaktuj się z agencją interaktywną PAGEART.

  Data dodania: 02 11 2022 szczegóły wpisu
 • Firmy opinie - opinie-o-firmach.pl

  Firmy opinie - opinie-o-firmach.pl

  Portal opinie o firmach to miejsce, zapewniające dostęp do opinii na temat przedsiębiorstw. Baza firm jest codzienne aktualizowana i selekcjonowana, a opinie są wartościowe ze względu na fakt, że pochodzą od prawdziwych użytkowników. Serwis zapewnia dostęp do recenzji również na temat firm, które działają wyłącznie w sieci. W tym miejscu w prosty sposób zasięgniesz opinii lub ocenisz daną firmę. 
   

  Data dodania: 19 10 2022 szczegóły wpisu
 • Chat na żywo - czatflox.pl

  Chat na żywo - czatflox.pl

  Czatflox to anonimowy czat online dla osób, które chcą bezpiecznie porozmawiać z innymi osobami przez Internet. Ten darmowy chat oferuje zróżnicowane chat roomy, w których znajdziesz miejsce do porozmawiania o polityce i o pasjach. Istnieją także prywatne pokoje dla różnych grup wiekowych, osób samotnych i polonii za granicą. Serwis dostępny jest dla użytkowników z całego świata umożliwiając w pełni prywatne i bezpieczne rozmowy.

  Data dodania: 30 09 2022 szczegóły wpisu
 • Strony internetowe - madeonmoon.pl

  Strony internetowe - madeonmoon.pl

  Made On Moon to firma, która może pochwalić się dużym doświadczeniem. Zajmuje się ona między innymi tworzeniem stron www czy też sklepów internetowych. W jej ofercie można znaleźć również aplikacje dedykowane. Warto dodać, że w opisywanej firmie pracują ludzie z pasją i doświadczeniem. Made On Moon to firma ze Śląska. Co istotne, z jej usług mogą skorzystać osoby z całej Polski. Firma ma również klientów poza granicami kraju.

  Data dodania: 22 09 2022 szczegóły wpisu
 • Oprogramowanie dla transportu - solvertech.pl

  Oprogramowanie dla transportu - solvertech.pl

  Firma SolverTech zajmuje się analizą transportu, planowaniem i optymalizacją tras. Oferuje ona rozwiązania dla transportu czy też dla logistyki. Firma działa w takich państwach jak na przykład Słowacja, Węgry czy też Polska. W ofercie można znaleźć na przykład aplikację do planowania dostaw dla dyspozytorów czy też mobilny task manager dla kierowców i dyspozytorów. Oferowana aplikacja może zainteresować między innymi zakłady i hurtownie wędliniarskie, mleczarnie czy też sklepy internetowe. Warto dodać, że SolverTech działa na rynku brytyjskim już od 2006 roku.

  Data dodania: 16 09 2022 szczegóły wpisu