Sieci komputerowe

 • Unotel - szafy serwerowe, rozwiązania teleinformatyczne

  Unotel - szafy serwerowe, rozwiązania teleinformatyczne

  Firma Unotel od 2013 roku dostarcza klientom z całego kraju komponenty do budowy sieci teletechnicznych. W naszej ofercie prym wiodą kable skrętka kat.5e/6/6A/7/7A wewnętrzne i zewnętrzne z żelem. Kable certyfikowane, których żył wykonane są w 100% z miedzi. Kable instalacyjne posiadają powłokę pvc lub LSOH - Low Smoke Zero Halogen. Do zarabiania kabli w szafie rackowej proponujemy patch panele 24 i 48 portowe wykonane w technice 1U bądź 0,5U. Do zakończenie kabli od strony abonenta polecamy beznarzędziowe gniazda rj45 skaracajęce czas montażu o 1/3 w stosunku do keystonów narzędziowych LSA.Do połączeń gniazdo-komputer polecamy kable patchcord w zakresie od kat.5e do kat.6A. Kolejnym atutem w sklepie unotel jest bogaty wybór szaf rackowych oraz akcesorii do nich - półek, listw zasilających, wentylatorów z termostatem,organizerów kabli. Szafy teleinformatyczne to przede wszystkim szafy wiszące rack Alantec, szafy serwerowe rack stojące reprezentowane są przez ipTime. Wyposażone szafy to znanny producent Linkbasic. Polska marka Pulsar oferuje bardzo przydatne rozwiązanie - konfigurator szaf rack, który w łatwy sposób wyposaży szafy stojące bądź wiszące rack w dedykowane do nich akcesoria. Zapraszamy do kontaktu z nami - zaoferujemy najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach.

  Data dodania: 01 10 2016 szczegóły wpisu
 • Monitoring sieci internet Brzeg, Oława, Grodków, komputery

  Monitoring sieci internet Brzeg, Oława, Grodków, komputery

  Firma zajmująca się monitoringiem, sieciami, komputerami i pomocą dla firm i szkół. Kamery IP i CCTV oraz sieci przewodowe, wifi. Podłączenie stałe do internetu. Firma działa na terenach Brzeg, Oława, Opole, Wrocław, Nysa, Grodków, Namysłów, Kluczbork. Usługi firmy to:
  - monitoring wraz z zdalnym podglądem przez internet,
  - sieci komputerowe, wifi, lan,
  - pomoc informatyczna dla firm i szkół,
  - dostęp zdalny do firmowej sieci komputerowej,
  - kontrola komputerów pracowników,
  - dostęp zdalny do programów firmowych
  - VOIP i VPN,
  - dziennik elektrniczny,
  Zapraszam do współpracy modernet Brzeg - monitoring, sieci, wifi, pomoc dla firm i szkół

  Data dodania: 06 01 2014 szczegóły wpisu
 • Urządzenia sieciowe

  Urządzenia sieciowe

  Contica Solutions to wyłączny i autoryzowany dystrybutor sprzętu Lancom System w naszym kraju oferujący akcesoria sieciowe np. rutery 3G/4G oraz kontrolery WLAN. Nasze produkty spełniają najbardziej wymagające kryteria Klientów. Pod podanym adresem witryny internetowej znajdą Państwo pełną ofertę firmy zawierającą także nowoczesne rozwiązania sieciowe dla edukacji, które zostały opracowane zgodnie z aktualnie panującymi trendami oraz standardami WiFi Alliance. Technologie sieciowe Contica mogą poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami oraz zadowoleniem Klientów.

  Data dodania: 30 05 2013 szczegóły wpisu
 • Sieci komputerowe Kraków

  Sieci komputerowe Kraków

  Jednostka proponuje wszechstronną asekurację serwisową dla niedużych i średnich przedsiębiorstw, w jakich nie pracuje etatowy informatyk. Zaświadcza szeroko rozumiane posługi komputerowe, w szczególności tj. monitoring Kraków – selekcja sprzętu, montaż, serwis pogwarancyjny, czy sieci komputerowe Kraków – ogarnianie okablowania lub tworzenie infrastruktury od podstaw. Oprócz tego w ofercie znajduje się również specjalistyczny serwis central Kraków. Wszelkie posługi czynione są poprzez wykwalifikowanych pracowników przy atrakcyjnych należnościach.

  Data dodania: 11 03 2013 szczegóły wpisu
 • Moje IP

  Moje IP

  Serwis www.moje-ip.eu pozwala zlokalizować dowolny komputer w sieci za pomocą adresu IP. Wynik prezentowany jest z dużą dokładnością na mapie. www.Moje-ip.eu to nie tylko lokalizacja, to również szereg istotnych informacji o sieci, adresacji IP, oraz ciekawe narzędzie np. geolokalizacja IP, wyszukiwarka WHOIS. Dla webmasterów przygotowaliśmy ciekawe dodatki do umieszczenia na ich własnych stronach www.

  Data dodania: 04 12 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Sieci komputerowe - nowa strona:

Adres: