Resys - 2rhp.pl

Resys - 2rhp.pl

Ocena: 3.4/10 (21 głosów)Spółka 2RHP powstała w celu komercjalizacji projektu, jakim jest RESYS. Jest to system bezprzewodowej łączności ratowniczej stworzony do pracy w warunkach niebezpieczeństwa wybuchem metalu lub pyłu węglowego. System RESYS jest unikalny w skali światowej, a naszym celem jest jego dalszy rozbudowa w kierunku bezprzewodowej łączności w wyrobiskach podziemnych. Obecnie RESYS umożliwia komunikację bezprzewodową typu full-duplex. Zapraszamy do odwiedzenia https://2rhp.pl.Podobne strony
 • Outsourcing IT Wrocław

  Oferujemy kompleksowe wsparcie informatyczne dla firm i instytucji oraz osób prywatnych - Outsourcing IT Wrocław.

  Firmom oferujemy następujące usługi:

  Wdrożenie oraz administracja serwerami:

  - Windows 2003/2008

  Usługi w następujących obszarach:

  - Projektowanie, wdrażanie (WWW, pocztowe, FTP, SQL, Active Directory) oraz bieżąca administracja infrastrukturą

  serwerowa i stacjami roboczymi opartymi na systemach Microsoftu jak i Linux.

  - Projektowanie, wdrażanie oraz bieżąca administracja siecią LAN, MAN, WAN, WIFI (HP, 3COM, Linksys).

  - Projektowanie, wdrażanie oraz bieżąca administracja zwirtualizowanymi systemami.

 • NET SOLUTION

  Net solution zajmuje się szeroko pojętymi usługami informatycznymi zaczynając od projektowania, budowania i wdrażania sieci komputerowych, poprzez archiwizacje danych, konfigurację urządzeń sieciowych oraz systemów operacyjnych, aż do projektowania stron www. Oferujemy również usługi związane z ochroną firm,takie jak : monitoring, wideodomofony, systemy kontroli dostępu oraz rejestru czasu pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami,doradzi to co będzie dla Państwa firmy najlepszym rozwiązaniem.

 • Intertrading Systems Technology Sp. z o.o.

  IST Sp. z o.o. od 1996 roku intensywnie działa na polskim rynku teleinformatycznym. Jesteśmy po to, aby świadczyć wsparcie informatyczne dla Klientów biznesowych. Trudnimy się zarządzaniem globalnym, a także sieciami rozległymi i dodatkowo ochroną poufnych danych. Jednocześnie wykonujemy całościowe dostawy specjalistycznego sprzętu komputerowego z uwzględnieniem urządzeń peryferyjnych, wspieramy strony internetowe, monitorujemy takie obszary, jak baza firm, a także świadczymy serwis na terenie całego kraju. Aktywnie działamy również w zakresie BPM. Od dawna zajmujemy się rozwojem platformy IST-BPM, współpracując ze znaną organizacją JBoss. Jest to wyjątkowo skuteczna koncepcja, umożliwiająca zarządzanie procesami biznesowymi w organizacjach. System IST-BPM to nowoczesne rozwiązanie przenośne, które pozwala na redukowanie kosztów firmowych. Dodatkowo zajmujemy się wdrażaniem oraz monitorowaniem systemów dostępowych i pocztowych. W ramach naszej oferty gwarantujemy również całościową integrację dla systemów alarmowych, instalowanych w nowoczesnych budynkach. Są wśród nich systemy: kontroli dostępu, sygnalizacji pożaru, oświetlenia awaryjnego i alarmu głosowego. Zajmujemy się również kompleksowymi nowoczesnymi rozwiązaniami w obszarze systemów monitoringowych. Proponowany przez nas system umożliwia równoczesną obserwację obrazu z kilku obszarów. Idealnie sprawdza się więc w sytuacjach, kiedy obserwowane obiekty występują w znacznym oddaleniu. Zatrudniamy u nas samych najlepszych specjalistów, którzy są przygotowani, aby bez problemu wykonać różnorodne zadania wdrożeniowe i administracyjne. Przeczytaj więcej na naszej stronie internetowej.

 • Kawiarnia wi-fi

  Są takie miejsca gdzie korzystny lub konieczny jest dostęp do Internetu dla użytkowników, którzy bywają w lokalu okazjonalnie. Sprawa na pozór wydaje się prosta – wystarczy podłączyć bezprzewodowy punkt dostępowy (AP) i po problemie – jednakże to tylko teoria. Standardowa konfiguracja punktu dostępowego nie jest rzeczą bardzo skomplikowaną, umożliwia jednak dostęp tylko wskazanym użytkownikom, ale każdy kto to robił wie, że jest to możliwe dla określonej i raczej niezmiennej grupy użytkowników, np. domowników (ustalenie jednego, stałego hasła, pozwala na jego wykorzystanie nawet po dłuższym czasie od jego otrzymania oraz umożliwia dzielenie się nim pomiędzy użytkownikami).

 • Moje IP

  Serwis www.moje-ip.eu pozwala zlokalizować dowolny komputer w sieci za pomocą adresu IP. Wynik prezentowany jest z dużą dokładnością na mapie. www.Moje-ip.eu to nie tylko lokalizacja, to również szereg istotnych informacji o sieci, adresacji IP, oraz ciekawe narzędzie np. geolokalizacja IP, wyszukiwarka WHOIS. Dla webmasterów przygotowaliśmy ciekawe dodatki do umieszczenia na ich własnych stronach www.

 • Sieci komputerowe Kraków

  Jednostka proponuje wszechstronną asekurację serwisową dla niedużych i średnich przedsiębiorstw, w jakich nie pracuje etatowy informatyk. Zaświadcza szeroko rozumiane posługi komputerowe, w szczególności tj. monitoring Kraków – selekcja sprzętu, montaż, serwis pogwarancyjny, czy sieci komputerowe Kraków – ogarnianie okablowania lub tworzenie infrastruktury od podstaw. Oprócz tego w ofercie znajduje się również specjalistyczny serwis central Kraków. Wszelkie posługi czynione są poprzez wykwalifikowanych pracowników przy atrakcyjnych należnościach.

 • Urządzenia sieciowe

  Contica Solutions to wyłączny i autoryzowany dystrybutor sprzętu Lancom System w naszym kraju oferujący akcesoria sieciowe np. rutery 3G/4G oraz kontrolery WLAN. Nasze produkty spełniają najbardziej wymagające kryteria Klientów. Pod podanym adresem witryny internetowej znajdą Państwo pełną ofertę firmy zawierającą także nowoczesne rozwiązania sieciowe dla edukacji, które zostały opracowane zgodnie z aktualnie panującymi trendami oraz standardami WiFi Alliance. Technologie sieciowe Contica mogą poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami oraz zadowoleniem Klientów.

 • Monitoring sieci internet Brzeg, Oława, Grodków, komputery

  Firma zajmująca się monitoringiem, sieciami, komputerami i pomocą dla firm i szkół. Kamery IP i CCTV oraz sieci przewodowe, wifi. Podłączenie stałe do internetu. Firma działa na terenach Brzeg, Oława, Opole, Wrocław, Nysa, Grodków, Namysłów, Kluczbork. Usługi firmy to:
  - monitoring wraz z zdalnym podglądem przez internet,
  - sieci komputerowe, wifi, lan,
  - pomoc informatyczna dla firm i szkół,
  - dostęp zdalny do firmowej sieci komputerowej,
  - kontrola komputerów pracowników,
  - dostęp zdalny do programów firmowych
  - VOIP i VPN,
  - dziennik elektrniczny,
  Zapraszam do współpracy modernet Brzeg - monitoring, sieci, wifi, pomoc dla firm i szkół

 • Unotel - szafy serwerowe, rozwiązania teleinformatyczne

  Firma Unotel od 2013 roku dostarcza klientom z całego kraju komponenty do budowy sieci teletechnicznych. W naszej ofercie prym wiodą kable skrętka kat.5e/6/6A/7/7A wewnętrzne i zewnętrzne z żelem. Kable certyfikowane, których żył wykonane są w 100% z miedzi. Kable instalacyjne posiadają powłokę pvc lub LSOH - Low Smoke Zero Halogen. Do zarabiania kabli w szafie rackowej proponujemy patch panele 24 i 48 portowe wykonane w technice 1U bądź 0,5U. Do zakończenie kabli od strony abonenta polecamy beznarzędziowe gniazda rj45 skaracajęce czas montażu o 1/3 w stosunku do keystonów narzędziowych LSA.Do połączeń gniazdo-komputer polecamy kable patchcord w zakresie od kat.5e do kat.6A. Kolejnym atutem w sklepie unotel jest bogaty wybór szaf rackowych oraz akcesorii do nich - półek, listw zasilających, wentylatorów z termostatem,organizerów kabli. Szafy teleinformatyczne to przede wszystkim szafy wiszące rack Alantec, szafy serwerowe rack stojące reprezentowane są przez ipTime. Wyposażone szafy to znanny producent Linkbasic. Polska marka Pulsar oferuje bardzo przydatne rozwiązanie - konfigurator szaf rack, który w łatwy sposób wyposaży szafy stojące bądź wiszące rack w dedykowane do nich akcesoria. Zapraszamy do kontaktu z nami - zaoferujemy najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach.