NET SOLUTION

NET SOLUTION

Ocena: 2.6/10 (35 głosów)Net solution zajmuje się szeroko pojętymi usługami informatycznymi zaczynając od projektowania, budowania i wdrażania sieci komputerowych, poprzez archiwizacje danych, konfigurację urządzeń sieciowych oraz systemów operacyjnych, aż do projektowania stron www. Oferujemy również usługi związane z ochroną firm,takie jak : monitoring, wideodomofony, systemy kontroli dostępu oraz rejestru czasu pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z nami,doradzi to co będzie dla Państwa firmy najlepszym rozwiązaniem.Podobne strony
 • Outsourcing IT Wrocław

  Oferujemy kompleksowe wsparcie informatyczne dla firm i instytucji oraz osób prywatnych - Outsourcing IT Wrocław.

  Firmom oferujemy następujące usługi:

  Wdrożenie oraz administracja serwerami:

  - Windows 2003/2008

  Usługi w następujących obszarach:

  - Projektowanie, wdrażanie (WWW, pocztowe, FTP, SQL, Active Directory) oraz bieżąca administracja infrastrukturą

  serwerowa i stacjami roboczymi opartymi na systemach Microsoftu jak i Linux.

  - Projektowanie, wdrażanie oraz bieżąca administracja siecią LAN, MAN, WAN, WIFI (HP, 3COM, Linksys).

  - Projektowanie, wdrażanie oraz bieżąca administracja zwirtualizowanymi systemami.

 • Światłowody, skrętka, szafy 19 - sprzęt światłodowody

  Specjalizujemy się w technologiach sieciowych i światłowodowych. Oferujemy pełen asortyment różnych kabli światłowodowych i miedzianych (skrętka). Posiadamy pełen osprzęt do budowy siedzi opartych o światłowód i skrętkę A także szafy 19 rack, wiszące, stojące serwerowe, ramy montażowe, szafy uliczne, jak również akcesoria do szaf, skrętkę kat.5e, kat.6, kat.7, PVC, LSOH, LSZH, FTP (ekranowane), UTP (nieekranowane), media konwertery, konwertery optyczne, video konwertery (video światłowodem), konwertery RJ45-światłowód. Oferujemy bezpłatne doradztwo. Nie wiesz jaki sprzęt dobrać? Jak światłowód położyć? Zadzwoń i zapytaj - doradzimy!

 • Intertrading Systems Technology Sp. z o.o.

  IST Sp. z o.o. od 1996 roku intensywnie działa na polskim rynku teleinformatycznym. Jesteśmy po to, aby świadczyć wsparcie informatyczne dla Klientów biznesowych. Trudnimy się zarządzaniem globalnym, a także sieciami rozległymi i dodatkowo ochroną poufnych danych. Jednocześnie wykonujemy całościowe dostawy specjalistycznego sprzętu komputerowego z uwzględnieniem urządzeń peryferyjnych, wspieramy strony internetowe, monitorujemy takie obszary, jak baza firm, a także świadczymy serwis na terenie całego kraju. Aktywnie działamy również w zakresie BPM. Od dawna zajmujemy się rozwojem platformy IST-BPM, współpracując ze znaną organizacją JBoss. Jest to wyjątkowo skuteczna koncepcja, umożliwiająca zarządzanie procesami biznesowymi w organizacjach. System IST-BPM to nowoczesne rozwiązanie przenośne, które pozwala na redukowanie kosztów firmowych. Dodatkowo zajmujemy się wdrażaniem oraz monitorowaniem systemów dostępowych i pocztowych. W ramach naszej oferty gwarantujemy również całościową integrację dla systemów alarmowych, instalowanych w nowoczesnych budynkach. Są wśród nich systemy: kontroli dostępu, sygnalizacji pożaru, oświetlenia awaryjnego i alarmu głosowego. Zajmujemy się również kompleksowymi nowoczesnymi rozwiązaniami w obszarze systemów monitoringowych. Proponowany przez nas system umożliwia równoczesną obserwację obrazu z kilku obszarów. Idealnie sprawdza się więc w sytuacjach, kiedy obserwowane obiekty występują w znacznym oddaleniu. Zatrudniamy u nas samych najlepszych specjalistów, którzy są przygotowani, aby bez problemu wykonać różnorodne zadania wdrożeniowe i administracyjne. Przeczytaj więcej na naszej stronie internetowej.

 • Ascam - Profesjonalne sieci komputerowe i monitoring. Pomoc zdalna i naprawa komputerów.

  Teraźniejszy świat, przesycony cudami techniki może przerażać, ale nawet nie wiedząc o tym coraz umiejętniej poruszamy się w tej cybernetycznej przestrzeni. Systemy komputerowe ułatwiają nasze życie, a często są niezastąpione w codziennym funkcjonowaniu. Obecne wszędzie sieci komputerowe dają nam dostęp do szybkiej informacji w nieoczekiwanej potrzebie. Centrale telefoniczne ułatwiają sprawną komunikację wewnątrz firmy, ale też skracają czas oczekiwania na realizację rozmowy dzięki zintegrowaniu wielu operatorów. Na promenadach, czy w supermarketach wszechobecne są kamery czyli szeroko pojęty monitoring. Elektronika wpływa na nasze bezpieczeństwo, a także daruje nam wartościowy czas przyspieszając bez liku procedur. Nasza firma pomaga żyć w świecie nowatorskich technologii. Ofiaruje firmom oraz klientom indywidualnym pomoc oraz wykonanie zaawansowanych technologicznie projektów, które ułatwiają pracę i tną opłaty powiązane z komunikacją. Pozostajemy ciągle do dyspozycji, a pomoc zdalna, osiągalna na naszej stronie, zapewnia zawsze niezwłoczną reakcję na problem, który wyniknął, niwelując trudności związane z odległością w realnym świecie. Znajdując się w środku naszego kraju prowadzimy także Serwis Komputerowy Łódź – dzięki ustalonym umowom serwisowym nasi klienci posiadają gwarancję nienagannego funkcjonowania własnego sprzętu jak i krótkiego czasu reakcji na niespodziewane problemy. Naprawa komputerów odbywa się zdalnie, u klienta lub w naszej firmie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

 • Moje IP

  Serwis www.moje-ip.eu pozwala zlokalizować dowolny komputer w sieci za pomocą adresu IP. Wynik prezentowany jest z dużą dokładnością na mapie. www.Moje-ip.eu to nie tylko lokalizacja, to również szereg istotnych informacji o sieci, adresacji IP, oraz ciekawe narzędzie np. geolokalizacja IP, wyszukiwarka WHOIS. Dla webmasterów przygotowaliśmy ciekawe dodatki do umieszczenia na ich własnych stronach www.

 • Sieci komputerowe Kraków

  Jednostka proponuje wszechstronną asekurację serwisową dla niedużych i średnich przedsiębiorstw, w jakich nie pracuje etatowy informatyk. Zaświadcza szeroko rozumiane posługi komputerowe, w szczególności tj. monitoring Kraków – selekcja sprzętu, montaż, serwis pogwarancyjny, czy sieci komputerowe Kraków – ogarnianie okablowania lub tworzenie infrastruktury od podstaw. Oprócz tego w ofercie znajduje się również specjalistyczny serwis central Kraków. Wszelkie posługi czynione są poprzez wykwalifikowanych pracowników przy atrakcyjnych należnościach.

 • Urządzenia sieciowe

  Contica Solutions to wyłączny i autoryzowany dystrybutor sprzętu Lancom System w naszym kraju oferujący akcesoria sieciowe np. rutery 3G/4G oraz kontrolery WLAN. Nasze produkty spełniają najbardziej wymagające kryteria Klientów. Pod podanym adresem witryny internetowej znajdą Państwo pełną ofertę firmy zawierającą także nowoczesne rozwiązania sieciowe dla edukacji, które zostały opracowane zgodnie z aktualnie panującymi trendami oraz standardami WiFi Alliance. Technologie sieciowe Contica mogą poszczycić się wieloma prestiżowymi nagrodami oraz zadowoleniem Klientów.

 • Unotel - szafy serwerowe, rozwiązania teleinformatyczne

  Firma Unotel od 2013 roku dostarcza klientom z całego kraju komponenty do budowy sieci teletechnicznych. W naszej ofercie prym wiodą kable skrętka kat.5e/6/6A/7/7A wewnętrzne i zewnętrzne z żelem. Kable certyfikowane, których żył wykonane są w 100% z miedzi. Kable instalacyjne posiadają powłokę pvc lub LSOH - Low Smoke Zero Halogen. Do zarabiania kabli w szafie rackowej proponujemy patch panele 24 i 48 portowe wykonane w technice 1U bądź 0,5U. Do zakończenie kabli od strony abonenta polecamy beznarzędziowe gniazda rj45 skaracajęce czas montażu o 1/3 w stosunku do keystonów narzędziowych LSA.Do połączeń gniazdo-komputer polecamy kable patchcord w zakresie od kat.5e do kat.6A. Kolejnym atutem w sklepie unotel jest bogaty wybór szaf rackowych oraz akcesorii do nich - półek, listw zasilających, wentylatorów z termostatem,organizerów kabli. Szafy teleinformatyczne to przede wszystkim szafy wiszące rack Alantec, szafy serwerowe rack stojące reprezentowane są przez ipTime. Wyposażone szafy to znanny producent Linkbasic. Polska marka Pulsar oferuje bardzo przydatne rozwiązanie - konfigurator szaf rack, który w łatwy sposób wyposaży szafy stojące bądź wiszące rack w dedykowane do nich akcesoria. Zapraszamy do kontaktu z nami - zaoferujemy najlepsze produkty w atrakcyjnych cenach.

 • Resys - 2rhp.pl

  Spółka 2RHP powstała w celu komercjalizacji projektu, jakim jest RESYS. Jest to system bezprzewodowej łączności ratowniczej stworzony do pracy w warunkach niebezpieczeństwa wybuchem metalu lub pyłu węglowego. System RESYS jest unikalny w skali światowej, a naszym celem jest jego dalszy rozbudowa w kierunku bezprzewodowej łączności w wyrobiskach podziemnych. Obecnie RESYS umożliwia komunikację bezprzewodową typu full-duplex. Zapraszamy do odwiedzenia https://2rhp.pl.