Oprogramowanie

 • kluczsystem-sklep.pl

  kluczsystem-sklep.pl

  Systemy operacyjne, pakiety biurowe Office oraz pakiety graficzne Adobe oferuje sklep internetowy Klucz System. Oferowane przez nas licencje na oprogramowanie pochodzą od GOLD PARTNER, a my jesteśmy biznesowym partnerem Microsoftu. Dostarczamy gwarancję na zakupione produkty, ich bezpieczeństwo i legalność. Cały czas także aktualizujemy ofertę i wprowadzamy najnowsze wersje producentów. Polecamy produkty dla domu i dla firmy. Więcej informacji przedstawiamy na stronie. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 04 08 2020 szczegóły wpisu
 • Programy dla serwisu - Integra

  Programy dla serwisu - Integra

  Oprogramowanie serwisowe tworzone i dostarczane przez firmę Integra wyróżnia się na rynku jakością wykonania. Pewne z tego powodu duże firmy z branży wdrożyły nasze programy dla serwisu w swoich własnych sieciach serwisowych. Jednak Integra nie tworzy programów serwisowych tylko dla dużych firm, ale jak najbardziej nasza oferta skierowana jest także do średnich i małych przedsiębiorców.

  Oprócz programów dla serwisu Integra tworzy także system do zarządzania flotą pojazdów, sklepy internetowe dedykowane dla branży motoryzacyjnej, katalogi webowe i programy do serwisów innych niż serwis samochodowy. Nasze programy dla serwisów z powodzeniem są używane w takich branżach jak serwis RTV / AGD, serwis GSM czy np. serwis klimatyzacji i serwis maszyn budowlanych, warsztat blacharski itp.

  Oprogramowanie firmy Integra wykorzystują mi.in. tacy potentaci na rynku motoryzacyjnym jak Bosch, Bridgestone, Continental czy Michelin.

  Pełna oferta obejmuje m.in:program dla serwisu samochodowego Integra Car 7
  program do serwisu samochodów ciężarowych
  program do serwisu oponiarskiego Integra Car Tyre Service
  program dla serwisu blacharsko-lakierniczego Integra Car BL
  webshop - rozwiązania eCommerce dla branży automotive
  katalogi online z częściami samochodowymi
  program do zarządzania flotą pojazdów Integra Web Flota
  program dla serwisu Integra Serwis

  Data dodania: 14 02 2020 szczegóły wpisu
 • Grafik Optymalny

  Grafik Optymalny

  Prowadząc biznes w dzisiejszych czasach trzeba być na bieżąco w kwestiach rozwiązań technologicznych bo można dzięki nim wprowadzić w swojej firmie spore oszczędności. Przykładowo, takie zadania jak tworzenie grafiku pracy dla swoich pracowników robi się w arkuszu kalkulacyjnym bez refleksji, że zajmuje to mnustwo czas i wprowadza wiele, niepotrzebnego zamieszania. Przecież ten czas można zainwestować w bardziej efektywnie, a układanie harmonogramów pracy zostawić takim rozwiązaniom jak Grafikoptymalny.pl, które nie tylko zrobią to szybciej ale także zoptmalizują koszty pracy.

  Data dodania: 27 01 2020 szczegóły wpisu
 • YOSI - specjalista oprogramowania dla firm

  YOSI - specjalista oprogramowania dla firm

  Znajomość najnowszych technologii jest wykorzystywana przez specjalistów YOSI do odpowiedniego dostosowania narzędzi wobec zapotrzebowania danego przedsiębiorstwa. Odpowiadamy za właściwe dopasowanie poszczególnych aplikacji i rozwiązań Comarch względem aspektów finansowych oraz infrastruktury technicznej. Wykorzystanie systemów Comarch ERP w codziennej pracy przedsiębiorstwa jest kluczowym rozwiązaniem w zakresie podnoszenia zysków i usprawnienia kluczowych procesów.

  Data dodania: 14 11 2019 szczegóły wpisu
 • intentsales.pl oprogramowanie dla gastronomii

  intentsales.pl oprogramowanie dla gastronomii

  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy INTENT SALES z Warszawy. Naszą specjalnością jest zintegrowane oprogramowanie dla wielu branż. Z naszych usług korzystają przedstawiciele handlu, gastronomii, hotelarstwa, rachunkowości, punktów usługowych i wielu innych. Proponujemy innowacyjne rozwiązania informatyczne, oprogramowanie antywirusowe a ponadto kasy fiskalne, terminale i wagi sklepowe. Proponujemy profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny i doradztwo. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej na temat oferty bądź skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 09 08 2019 szczegóły wpisu
 • Channel manager polska - yieldplanet.com

  Channel manager polska - yieldplanet.com

  Channel manager Polska? Tak, odnajdziesz go właśnie w naszej ofercie. Program do obsługi hotelu jest niezwykle popularnym rozwiązaniem, które jest stosowane w przypadku niejednego hotelu. To właśnie dzięki niemu będziesz mógł usprawnić cały proces zarządzania swoim hotelem. Czego możesz się spodziewać właśnie po naszym programie? Przede wszystkim wysokiej jakości, która umożliwi Ci bezproblemowe wykonywanie wszystkich czynności. W razie wszelkich problemów jesteśmy do państwa dyspozycji przez cały czas.

  Data dodania: 06 06 2019 szczegóły wpisu
 • System zarządzania magazynem

  System zarządzania magazynem

  W naszej ofercie można odnaleźć między innymi: system magazynowy, system magazynowy wms, system wms, system wms logistyka, system zarządzania magazynem oraz jeszcze wiele, wiele innych. Dodatkowo w przypadku naszych propozycji można liczyć przede wszystkim na fachowe doradztwo ze strony naszych specjalistów. Charakteryzujemy się przede wszystkim wnikliwym wysłuchiwaniem klienta. Staramy się zawsze odpowiedzieć na wszelkie pytania naszych odbiorców, którzy bardzo często potrafią mieć spore wątpliwości.

  Data dodania: 25 01 2019 szczegóły wpisu
 • Sigma PHU Barbara Grolik

  Sigma PHU Barbara Grolik

  Sigma to działalność, która specjalizuje się sprzedażą programów firmy InseRT oraz realizowaniem kursów z ich eksploatacji. InseRT to twórca oprogramowania dla firm. Wszystkie produkty zostały opracowane w taki sposób by odbiorca łatwo mógł wyszukać interesujące go opcje. Kadry, CRM, prowadzenie sprzedaży i magazynu to tylko niektóre opcje oprogramowania. Sigma realizuje także sprzedaż kas fiskalnych oraz kas online. Duży wybór, dobre stawki oraz fachowość w czasie obsługi klienta to najważniejsze zalety firmy z Katowic, jaka jest własnością Golik Barbary.

  Data dodania: 23 01 2019 szczegóły wpisu
 • www.datain.pl

  www.datain.pl

  Praktyczne i przetestowane rozwiązania dla firm oferuje DATAIN Sp. z o.o. z Wrocławia. Działamy w sektorze IT, podpowiadając jak spożytkować inteligentne technologie w codziennej pracy, które usprawnią procesy w Twojej firmie. Zarządzanie finansami i księgowość, amortyzacja i ubezpieczenie środków trwałych, sprawna gospodarka magazynowa i logistyka i wiele innych obszarów, które udoskonalamy, konsolidujemy i obsługujemy. Wdrażamy Dynamics NAV, Dynamics 365, Office 365 i rozwiązania Power BI. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 01 2019 szczegóły wpisu
 • List przewozowy - Maciosoft

  List przewozowy - Maciosoft

  Pakując, sortując i wysyłając przesyłki musisz drukować wiele listów
  przewozowych? Chcesz, żeby etykiety były czytelne i ułatwiały sprawną dostawę towarów wprost do klientów? Zwróć uwagę na nasz program logistyczny, zobacz dlaczego warto z niego skorzystać i dołącz do grona zadowolonych klientów. Nasze oprogramowanie jest bardzo nowoczesne i może być skonstruowane na miarę. Wystarczy, że powiesz nam które moduły najbardziej Cię interesują i gotowe. Pomożemy Ci zintegrować program z innymi systemami i zaoferujemy stałą opłatę abonamentową.

  Data dodania: 28 11 2018 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: