Oprogramowanie

 • System CRM Kamflex

  System CRM Kamflex

  System CRM wspiera sprzedawców i kierowników na każdym etapie pracy. Zakres funkcjonalności został opracowany po wielu konsultacjach. Dla naszych klientów tworzymy funkcjonalności na zamówienie. System CRM jest dostępny online z dowolnego urządzenia. Czytelne raporty i statystyki aktualizują się online. Kartoteki klientów można modyfikować w taki sposób, aby gromadzić o klientach ważne informacje. Załóż darmowe konto już dziś.

  Data dodania: 11 04 2017 szczegóły wpisu
 • Mamoko technologies - unikalne oprogramowanie do rozpoznawania kształtów

  Mamoko technologies - unikalne oprogramowanie do rozpoznawania kształtów

  Oferta mamoko technologies to przede wszystkim unikalne oprogramowanie, służące do rozpoznawania kształtów oraz wyszukiwania podobnych kształtów w bazach danych składających się z dużej liczby obiektów.

  Oprogramowanie mamoko można stosować w firmach z różnych sektorów, przykładowo: u producentów profili aluminiowych, w tłoczniach, odlewniach, wzorcowniach lub nawet małych biurach projektowych.

  mamoko technologies - szczegóły oferty - rodzina produktów EYESPERT:
  eyeQUERY - to aplikacja do tworzenia bazy profili oraz matryc,
  MOBeyeLe - to mobilna wersja eyeQUERY,
  eyeCAM - to aplikacja umożliwiająca zrobienie zdjęcia np. profilu i odnalezienie podobnych kształtów w bazie danych,
  eyeSTAT - to oprogramowanie służące do badania korelacji profili i tworzenia statystyk.

  Data dodania: 14 03 2017 szczegóły wpisu
 • Web INnovative Software

  Web INnovative Software

  Misją Web INnovative Software jest wspieranie przedsiębiorców działających w erze informacji. Tworzymy następujące działania: dostarczamy kompleksowe oprogramowanie dla małych firm, udzielamy najwyższej jakości porad z zakresu księgowości i podatków, udostępniamy specjalistyczne artykuły. Główne dziedziny naszych usług to : platformy B2B, publikacje, portale branżowe, usługi B2B. Nasze projekty są tworzone głównie z myślą o polskich przedsiębiorcach. Dzielimy się wiedza, doświadczeniem i narzędziami internetowymi.

  Data dodania: 24 02 2017 szczegóły wpisu
 • Obieg dokumentów AMODIT

  Obieg dokumentów AMODIT

  Przedsiębiorstwo AMODIT proponuje rewolucyjny program do obiegu dokumentów w organizacji. Nasz program gwarantuje bardzo proste wdrożenie i obsługę. Oferujemy obsługę wielu wniosków oraz dokumentów, co sprawia, że posiadamy gwarancję, że każdy kontrahent wyszuka w naszej ofercie ciekawe dla siebie opcje. Gwarantujemy niezwykle atrakcyjne ceny licencji. Udostępniamy sposobność nabycia stałej licencji lub działania w chmurze w zamian za comiesięczną opłatę. Dla dużych firm zapewniamy indywidualne wyceny.

  Data dodania: 07 02 2017 szczegóły wpisu
 • Spersonalizowane oprogramowanie dedykowane

  Spersonalizowane oprogramowanie dedykowane

  Czym zajmuje się SoftwareHeroes? Produkcją dedykowanego oprogramowania dla klientów z całej Polski. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Ponieważ zautomatyzujemy Twoją firmę, dzięki czemu zarówno Ty, jak i Twoi pracownicy będą mieli znacznie więcej czasu. Przyśpieszymy proste procesy, które zabierają Ci dużo czasu. Stworzymy dla Ciebie oprogramowanie CRM, systemy do zarządzania projektem, do zarządzania magazynem lub programy do obiegu dokumentów. Usługi programistyczne świadczymy od 4 lat, a nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Zajmujemy się także tworzeniem aplikacji internetowych t.j. systemy rezerwacji czy newslettery. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 12 01 2017 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Oprogramowanie - nowa strona:

Adres: