• TEST OSOBOWOŚCI - 1 strona - słowo kluczowe - katalog.inforam.pl

test osobowości

 • Predyspozycje zawodowe - testy i porady

  Naszym celem jest zbadanie Twoich cech charakteru, zainteresowań i preferencji, a następnie wskazać zawody i prace, w których mógłbyś się z sukcesem realizować i rozwijać. Test jest oparty o badania naukowe i został sporządzony przez profesjonalnego doradcę zawodowego. Testy tego typu są również wykorzystywane podczas rozmów kwalifikacyjnych przy poszukiwaniach pracy - warto to mieć również na uwadze.

  Skupiamy się tutaj w szczególności na Twoich predyspozycjach zawodowych, niemniej jednak test zbada również inne umiejętności, np.:umiejętność pracy w grupie / zespole,
  zdolności adaptacyjne i odporność na stres,
  umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych / komunikacji z klientem,
  stopień umiejętności samorealizacji.

  W serwisie znajdziesz również artykuły mające na celu wzbogacić i rozszerzyć uzyskiwane wyniki i analizy z ww. testu.

 • Diagnoza osobowości

  Kwestionariusz PERSO.IN® pozwala zdiagnozować własną osobowość w pięciu obszarach - People, Experiences, Responsibilities, Stimulators, Obstacles. Umożliwia on poznanie własnych mocnych i słabych stron oraz obszarów, w których sprawdzi się osoba badana. Test ten oparty jest na potwierdzonej teorii naukowej - Wielkiej Piątce. Został zweryfikowany w badaniach, dzięki czemu mamy pewność, że wnioski, które wysnuwamy na jego podstawie są słuszne. PERSO.IN® posiada aktualne normy, przeprowadzone na próbie 1063 osób. Oznacza to,że wyniki możemy porównać z wynikami innych osób i dowiedzieć się jak wypadamy na tle populacji.