Predyspozycje zawodowe - testy i porady

Predyspozycje zawodowe - testy i porady

Ocena: 2.3/10 (23 głosów)Naszym celem jest zbadanie Twoich cech charakteru, zainteresowań i preferencji, a następnie wskazać zawody i prace, w których mógłbyś się z sukcesem realizować i rozwijać. Test jest oparty o badania naukowe i został sporządzony przez profesjonalnego doradcę zawodowego. Testy tego typu są również wykorzystywane podczas rozmów kwalifikacyjnych przy poszukiwaniach pracy - warto to mieć również na uwadze.

Skupiamy się tutaj w szczególności na Twoich predyspozycjach zawodowych, niemniej jednak test zbada również inne umiejętności, np.:
 • umiejętność pracy w grupie / zespole,
 • zdolności adaptacyjne i odporność na stres,
 • umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych / komunikacji z klientem,
 • stopień umiejętności samorealizacji.
W serwisie znajdziesz również artykuły mające na celu wzbogacić i rozszerzyć uzyskiwane wyniki i analizy z ww. testu.Podobne strony
 • Personnel Multiservice biuro doradztwa personalnego

  Firma wykonuje na zlecenie pełne, kilkuetapowe procedury rekrutacyjne przy zastosowaniu najlepszych metod badawczych. Zapewniamy najwyższą jakość wykonania, zdecydowanie konkurencyjne ceny, brak opłat wstępnych wnoszonych przy podpisaniu zlecenia, system gwarancji zabezpieczających interesy klienta. Działamy na terenie całej Polski. Posiadamy doskonałe rekomendacje.

  Celem firmy Personnel Multiservice jest świadczenie usług związanych z różnymi aspektami rekrutacji, selekcji, doskonalenia kadr oraz problemami gospodarowania zasobami ludzkimi. W pracy swojej stosujemy metodykę badawczą oraz procedury postępowania oparte na współczesnych osiągnięciach nauk społecznych oraz międzynarodowych standardach.

  Nasze zadania obejmują wybór spośród grona dostępnych na rynku pracy kandydatów tych osób, których kwalifikacje, umiejętności i doświadczenia, a także cechy i predyspozycje psychiczne najpełniej odpowiadają wymaganiom związanym z danym, konkretnym stanowiskiem pracy w Państwa firmie. Dlatego punktem wyjścia w stosowanych procedurach jest dokładne poznanie specyfiki stanowiska, na które poszukujemy kandydata, jego miejsca i roli w firmie, zasad komunikacji i współdziałania z innymi stanowiskami. We współpracy z Państwem określimy wymogi formalne, kwalifikacyjne, pożądany profil doświadczeń oraz cech osobowościowych kandydata.

 • Doradztwo personalne

  Doradztwo personalne Human Resources Executive - Poznań, ul. Strumykowa i Szelągowska. Pracujemy z klientami z terenu całej Polski i z podmiotami zagranicznymi. Selekcja i rekrutacja pracowników, szkolenia pracowników, executive search, zarządzanie zasobami ludzkimi - doradztwo personalne. Badanie kompetencji, rekrutacja i dobór kadr. Wsparcie procesu rekrutacji, kreowanie wizerunku osobistego w biznesie. Zadbaj o swoją karierę zawodową - z nami znajdziesz wymarzoną pracę, konsultacje z zakresu świadomego kreowania swojego wizerunku. Zbuduj długofalową politykę zarządzania zasobami ludzkimi. Zdobądź doświadczenie i wykonaj diagnozę kultury organizacyjnej. Przeprowadzamy analizę kwalifikacji zawodowych kandydata. Kreowanie wizerunku, profesjonalne warsztaty i indywidualne konsultacje. Na stronie słownik stanowisk. Skontaktuj się z nami - Sprzedaż i kontakty biznesowe Agnieszka Krukowska. HR Executive to gwarancja sukcesu.

 • Rozmowa kwalifikacyjna

  Naturalnym jest, że pracodawca przed zatrudnieniem nowej osoby, pragnie zapoznać się z możliwie najpełniejszymi informacjami na jej temat. Przyjęto, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej zadaje się pytania bezpośrednio powiązane z pracą na stanowisku będącym naturalnym jest, że pracodawca przed zatrudnieniem nowej osoby, pragnie zapoznać się z możliwie najpełniejszymi informacjami na jej temat. Przyjęto, że podczas rozmowy kwalifikacyjnej zadaje się pytania bezpośrednio powiązane z pracą na stanowisku będącym.

 • Futuremd - szkolenia lekarzy, obsługa pacjenta, zarządzanie przychodnią

  Firma oferuje szkolenia dla lekarzy, pielęgniarek i osób zarządzających placówkami medycznymi. Wspieramy tworzenie takich miejsc, w których pacjent czuje się bezpiecznie i komfortowo, miejsc przyjaznych dla niego. Organizujemy szkolenia z zakresu: szkolenia lekarzy, obsługa pacjenta, zarządzanie przychodnią. W tych dziedzinach czujemy się najbardziej kompetentni. W swoją pracę wkładamy maksimum wysiłku.

 • Gotowe CV do pobrania

  Strona www.gotowe-cv.pl prezentuje najistotniejsze wskazówki dotyczące zasad tworzenia Curriculum Vitae i listów motywacyjnych, pełniących istotna rolę w procesie rekrutacji – nie od dziś wiadomo, iż wysokiej jakości dokumenty aplikacyjne stanowią podstawę sukcesu w karierze zawodowej. Zostały tu umieszczone profesjonalne porady jak napisać CV, list motywacyjny, jakich błędów w nich unikać i czego lepiej się wystrzegać. Odnaleźć tutaj można również gotowe CV do pobrania, wzór listu motywacyjnego skierowany do reprezentantów rozmaitych branż i stanowisk.

 • Doradztwo Personalne P.B.A.

  Spółka P.B.A. wspiera każdego, kto szuka odpowiedniego pracownika do swojej firmy. Jest to możliwe dzięki 10-letniemu doświadczeniu na rynku usług w obszarze doradztwa personalnego. P.B.A. posiada własną bazę osób poszukujących pracy. Wykształcenie, umiejętności każdej osoby wprowadzonej do bazy zostały sprawdzone przez pracowników P.B.A., dzięki czemu można precyzyjnie dobrać kandydata do konkretnego stanowiska, co w rezultacie skutkuje większą wydajnością pracy. P.B.A. dzięki swojemu przemyślanemu podejściu do doradztwa personalnego jest partnerem godnym zaufania.

 • Rozwój zawodowy - testy psychologiczne

  W serwisie znajdziesz wiele profesjonalnych testów zawodowych i psychologicznych, które w obiektywny sposób dokonają Twojej oceny. Ten sposób oceniania, choć gorszy od indywidualnej wizyty u doradcy zawodowego ma także wiele korzyści:jest dużo tańszy,
  wynik jest w pełni obiektywny,
  analizę widzisz chwilę po wykonaniu testu,
  analiza jest tylko wprowadzeniem do tematu - daje solidną podstawę o tym, czego należy dalej szukać i w jakim kierunku się rozwijać.

  Znajdziesz u nas m. in. następujące testy:Test preferencji zawodowych
  Test inteligencji emocjonalnej
  Kwestionariusz zainteresowań zawodowych
  Test oceny pracy
  Test temperamentu

  Koniecznie sprawdź nasze testy, dokonaj analizy swojej osobowości zawodowej i rozwijaj karierę zgodną z Twoimi predyspozycjami.

 • Talfit System do rekrutacji

  Talfit to nowoczesne narzędzie wspomagające system rekrutacji. Umożliwia jak najlepsze dopasowanie kandydatów do zespołu, menadżera i kultury przedsiębiorstwa. Pozwala zaoszczędzić czas na przeglądaniu CV, gdyż program, na podstawie zgromadzonych danych podczas badań psychometrycznych, tworzy niezależny ranking najodpowiedniejszych kandydatów. Na stronie znajdziemy informacje objaśniające sposób działania systemu Talfit. Można się zarejestrować i wypróbować program. Z portalem jest też powiązany blog rekrutacyjny, który zawiera wiele, przydatnych wskazówek i informacji dotyczących procesu rekrutacji, zarówno dla kandydatów, jak i dla pracodawców. Talfit to pomocne narzędzie z dziedziny HR, które umożliwi podjęcie najlepszej decyzji, gdy potrzebujemy zatrudnić nowego pracownika.

 • Ocena 360

  4 business people doradztwo HR. Oceny pracowników, Assesment center. Nasza usługa, ocena 360 to nowoczesna metoda oceny kompetencji pracowników - mapa dająca wskazówki organizacji i pracownikom. Organizacjom dostarcza precyzyjnych wskazówek do efektywnego zarządzania kompetencjami w organizacji. Pracownikom - informacji zwrotnych o tym, jak są postrzegani przez współpracujące z nimi grupy współpracowników, podwładnych i szefów.

 • Fokusownia Kielce

  Opracowywanie badań to nasza pasja. Z rynkiem badan jesteśmy już związani od 2002 roku. Do dyspozycji mamy własne sale fokusowe z lustrami weneckimi o powierzchni 25 m2. Wyposażone również w telewizor i projektor, posiadamy sieć wi-fi na terenie obiektu. Do dyspozycji klientów mamy kolorową kserodrukarkę. Fokusownia posiada również aneks kuchenny w pełni wyposażony. Dla umilenia czasu przygotowaliśmy Fokus Cafe, gdzie można spróbować różnego gatunku kaw lub herbat.