ITC Grupa - doradztwo i rekrutacja pracowników

ITC Grupa - doradztwo i rekrutacja pracowników

Ocena: 3.5/10 (24 głosów)Agencja pracy tymczasowej ITC działa w szeroko pojętej dziedzinie świadczenia usług w zakresie doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników. Oferujemy także możliwość wypożyczenia pracownika na okres tymczasowy. Taka forma nosi nazwę leasingu pracowniczego. Natomiast jeśli poszukujesz pracy zgłoś się do nas. Posiadamy dużą bazę ofert pracy i gwarantujemy, że na pewno znajdzie się coś dla Ciebie. W szczególności poszukujemy wysoce wykwalifikowanych pracowników. Oferujemy także pracę za granicą, gdyż współpracujemy z kilkoma dużymi koncernami zagranicznymi. W naszej ofercie znajduje się także szereg szkoleń, począwszy na szkoleniach dla firm a kończąc na szkoleniach dla administracji publicznejPodobne strony
 • Zmiana nazwiska - wymiana dowodu osobistego

  Z nami sprawnie pokonasz formalności powiązanych ze zmiana nazwiska po ślubie a także wymiana dowodu osobistego. Zaoszczędzimy twój czas na szukaniu aktualności. Otrzymasz niezbędne wzory dokumentów, które zostaną wypełnione automatycznie a także przejrzyste instrukcje co, gdzie załatwić. Zmień nazwisko oraz podejmij decyzję w jaki sposób użyć zaoszczędzony czas. Pamiętaj, że pomagamy przy załatwieniu formalności po ślubie.

 • Profesjonalne doradztwo personalne

  HR Management specjalizuje się w znajdowaniu pożądanych pracowników. Misją HR Management jest efektywne kierowanie zasobami ludzkimi. Efektywność podejmowanych działań poszerza krąg usatysfakcjonowanych klientów. System ocen okresowych wspiera pracodawców w motywowaniu swojego personelu. W procesie rekrutacji stosowana jest niezawodna i obiektywna metoda Assessment Center. Bez wątpienia będą Państwo zadowoleni z naszej bogatej propozycji.

 • Umowa zlecenie

  Strona www.umowa-zlecenie.com to kompendium wiadomości o różnych formach zatrudnienia. Na stronie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie dotyczące takich form zatrudnienia jak umowa zlecenie, umowa o dzieło, samozatrudnienie. Poznasz też minusy i plusy każdej z nich. Portal www.umowa-zlecenie.com pomoże Tobie w doborze formy zatrudnienia dla Ciebie i Twych pracobiorców. Przystępnie i jasno zaprezentowane wiadomości o umowie zlecenia i pozostałych elastycznych formach zatrudnienia, ułatwią Tobie lepiej poznać zawiłe przepisy kształtujące stosunki między zleceniodawcą i zleceniobiorcą, pracodawcą i pracownikiem oraz zamawiającym i wykonawcą.

 • Mobbing

  Potrzebowałbyś rozumieć co to jest mobbing? Nie wiesz jak odpowiadać na mobbing wprzedsiębiorstwie? Przeciwdziałanie mobbingowi to jedno z przewodzonych przez nas szkoleń- zapoznaj się ze drobiazgową propozycją na witrynie. Zajmujemy się także zadaniami takimi jak: outplacement- zwolnienia monitorowane, czyli redukcja etatów z troską o podwładnego,badanie opinii, satysfakcji pracowników z czynionej pracy a także postaw pracowniczych. Egzystujemy na rynku od kilku lat, a szkolenia przewodzone są przez kadrę fachowych specjalistów- sprawdź nas!

 • Ocena 360

  4 business people doradztwo HR. Oceny pracowników, Assesment center. Nasza usługa, ocena 360 to nowoczesna metoda oceny kompetencji pracowników - mapa dająca wskazówki organizacji i pracownikom. Organizacjom dostarcza precyzyjnych wskazówek do efektywnego zarządzania kompetencjami w organizacji. Pracownikom - informacji zwrotnych o tym, jak są postrzegani przez współpracujące z nimi grupy współpracowników, podwładnych i szefów.

 • Pisanie CV

  Pisanie CV na zamówienie. Nasz portal zajmuje się profesjonalnym pisaniem listów motywacyjnych, CV w języku angielskim oraz w języku polskim. Jeśli potrzebujesz bardzo dobrze zredagowane Curriculum Vitae. Zaglądnij na nasza stronę i przeglądnij naszą ofertę. Pamiętaj dzięki bardzo dobremu Curriculum Vitae osiągniesz zaproszenie na interview a następnie pracę o której marzysz. Po szczegóły zapraszamy na nasza stronę www.

 • Studio HR

  Testy predyspozycji zawodowychpozwolą Ci lepiej poznać samego siebie. Poddaj się im, aby sprawdzić w jakich dziedzinach jesteś naprawdę dobry. Specjaliści z Coachingu ze Szczecina przeprowadzą szereg badań. Sprawdzą zarówno Twoje umiejętności miękkie jak i twarde. Ocenią, jak dobrze radzisz sobie w kontaktach z ludźmi. Zweryfikują również Twoje zdolności numeryczne oraz werbalne. Chcesz rozwijać się w najbardziej opłacalnych dla siebie warunkach? Zadbaj o siebie. Zdobądź dokładną wiedzę o charakterze swojego umysłu.


  Dlaczego My?

  *Posiadamy wieloletnie doświadczenie
  *Otrzymaliśmy Certyfikat nr 8820
  *Współpracujemy z instytucjami szkoleniowymi

  Zaufaj sprawdzonej oraz rzetelnej firmie, która wspomoże funkcjonowanie Twojej firmy poprzez szkolenia pracowników. Gwarantujemy szybkie oraz trwałe efekty współpracy.

 • Praca Poznań - Audit

  Firma Audit świadczy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa personalnego. Jeśli szukasz pracy lub pracownika - nie czekaj! Skontaktuj się z nami. Posiadamy szeroki wybór ofert pracy - nie tylko tych z kraju, ale również zza granicy. Zajmujemy się również zatrudnianiem pracowników z Ukrainy. Nasza firma to grono doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Oferujemy kompleksowe usługi w atrakcyjnych cenach. Zapoznaj się z ofertą. Zapraszamy.