Doradztwo personalne

 • Considero - Development Center

  Considero - Development Center

  Jesteśmy profesjonalistami w sektorze zarządzania zasobami ludzkimi i pozwala to nam na dostarczanie najlepszych rozwiązań z dziedziny HRM. W ramach naszych usług organizujemy?Naszym klientom możemy zaproponować między innymi badania opinii pracowników, korzystamy z autorskiej platformy do oceny 360, która umożliwia nawiązania komunikacji z uczestnikami badania i ocenienie kompetencji pracowników, ich braków oraz możliwości rozwoju. Wdrażamy programy talentów, przeprowadzamy szkolenia i warsztaty, a także gry biznesowe, przeprowadzamy testy kompetencyjne i wiele więcej.

  Data dodania: 25 05 2017 szczegóły wpisu
 • Dedal Konsulting

  Dedal Konsulting

  Dedal Konsulting - firma doradcza z ponad 10-letnim doświadczeniem. W trakcie prowadzenia projektów tworzy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb firm. Dedal Konsulting Posiada wypracował bogate portfolio, w którym znajdują się firmy z branż przemysłowej, finansowej, czy FCMG. W szerokiej ofercie szkoleniowej Dedala znajdziecie Państwo warsztaty z zakresu zarządzania zmianą, sprzedaży czy komunikacji. Dedal Konsulting prowadzi z sukcesami także w zakresie doradztwa strategicznego.

  Data dodania: 11 07 2016 szczegóły wpisu
 • Fokusownia Kielce

  Fokusownia Kielce

  Opracowywanie badań to nasza pasja. Z rynkiem badan jesteśmy już związani od 2002 roku. Do dyspozycji mamy własne sale fokusowe z lustrami weneckimi o powierzchni 25 m2. Wyposażone również w telewizor i projektor, posiadamy sieć wi-fi na terenie obiektu. Do dyspozycji klientów mamy kolorową kserodrukarkę. Fokusownia posiada również aneks kuchenny w pełni wyposażony. Dla umilenia czasu przygotowaliśmy Fokus Cafe, gdzie można spróbować różnego gatunku kaw lub herbat.

  Data dodania: 20 10 2015 szczegóły wpisu
 • Studio HR

  Studio HR

  Testy predyspozycji zawodowychpozwolą Ci lepiej poznać samego siebie. Poddaj się im, aby sprawdzić w jakich dziedzinach jesteś naprawdę dobry. Specjaliści z Coachingu ze Szczecina przeprowadzą szereg badań. Sprawdzą zarówno Twoje umiejętności miękkie jak i twarde. Ocenią, jak dobrze radzisz sobie w kontaktach z ludźmi. Zweryfikują również Twoje zdolności numeryczne oraz werbalne. Chcesz rozwijać się w najbardziej opłacalnych dla siebie warunkach? Zadbaj o siebie. Zdobądź dokładną wiedzę o charakterze swojego umysłu.


  Dlaczego My?

  *Posiadamy wieloletnie doświadczenie
  *Otrzymaliśmy Certyfikat nr 8820
  *Współpracujemy z instytucjami szkoleniowymi

  Zaufaj sprawdzonej oraz rzetelnej firmie, która wspomoże funkcjonowanie Twojej firmy poprzez szkolenia pracowników. Gwarantujemy szybkie oraz trwałe efekty współpracy.

  Data dodania: 24 07 2015 szczegóły wpisu
 • LSJ HR Group CNC Szczecin

  LSJ HR Group CNC Szczecin

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez firmę LSJ HR Group. Nasze przedsiębiorstwo zaistniało w 2002 roku w Szczecinie. Specjalizujemy się w usługach z branży rekrutacji i doradztwa personalnego. Oferujemy: rekrutację i selekcje pracowników, doradztwo personalne, pracę tymczasową, usługi outsourcingowe, szkolenia, badania kompetencji oraz tworzenie strategii personalnych. Współpracujemy z instytucjami i uczelniami. Organizujemy kursy techniczne, interpersonalne i językowe. Pełna propozycja oraz więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 01 06 2015 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Doradztwo personalne - nowa strona:

Adres: