Doradztwo personalne

 • Trenerka personalna online - naomitamper.pl

  Trenerka personalna online - naomitamper.pl

  Trenerka i dietetyczka online Naomi Tamper oferuje usługi z zakresu tworzenia planów dietetycznych i treningowych, konsultacji i doradztwa, które skierowane są do osób chcących osiągnąć wymarzoną sylwetkę i poprawić jakość swojego zdrowia. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą merytoryczną, dzięki czemu jest w stanie zagwarantować najwyższej jakości profesjonalne usługi. Naomi Tamper umożliwia również kupno odzieży i akcesoriów sportowych.

  Data dodania: 19 10 2022 szczegóły wpisu
 • Praca Poznań - Audit

  Praca Poznań - Audit

  Firma Audit świadczy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa personalnego. Jeśli szukasz pracy lub pracownika - nie czekaj! Skontaktuj się z nami. Posiadamy szeroki wybór ofert pracy - nie tylko tych z kraju, ale również zza granicy. Zajmujemy się również zatrudnianiem pracowników z Ukrainy. Nasza firma to grono doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Oferujemy kompleksowe usługi w atrakcyjnych cenach. Zapoznaj się z ofertą. Zapraszamy.

  Data dodania: 02 08 2021 szczegóły wpisu
 • talentmap.pl

  talentmap.pl

  Jesteś rodzicem i chcesz, aby Twoje dziecko mogło skorzystać z pełni swoich możliwości? Zapraszamy na konsultacje, jakie oferuje Pracownia Badania Potencjału TalentMap Sp. z o.o. w Warszawie. Dla każdego, zależnie od potrzeb, sporządzamy skrojoną indywidualnie propozycję. Przeprowadzamy rozmowę z doradcą, różnorodne testy diagnostyczne rekomendowane w wyniku rozmowy oraz feedback wraz z rekomendacją szkół. Pomagamy określić talenty i wskazać ścieżkę ich potencjalnego rozwoju. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej stronie - zapraszamy!

  Data dodania: 12 05 2020 szczegóły wpisu
 • Www.HRE.pl - Outsourcing usług rekrutacyjnych

  Www.HRE.pl - Outsourcing usług rekrutacyjnych

  Od wielu lat prowadzona przez nas firma zajmuje się doradztwem personalnym. Mamy świetną ekipę, która da sobie radę z wieloma różnymi zleconymi im kwestiami. Wykonujemy rekrutację pracowników, audyty personalne, ocenę oraz badania pracowników a także dużo innego rodzaju usług. Wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam poradzić sobie z każdym zadaniem. Mamy sporo referencji od różnego rodzaju firm wśród, których znajdują się między innymi Canon, Amica, Volkswagen jak i wiele innych. 10 letnie doświadczenie pozwala nam wspierać każdego klienta w różnorodnych zakresach doradztwa personalnego.

  Data dodania: 25 08 2017 szczegóły wpisu
 • SOLVO – Negotiation and Mediation Advisory

  SOLVO – Negotiation and Mediation Advisory

  Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem wiedzy z zakresu negocjacji i mediacji – nowa firma szkoleniowa na rynku polskim - SOLVO Negotiation and Mediation Advisory. Stworzona przez trenerów będących prawnikami i negocjatorami, zdobywających doświadczenie na całym świecie – pracując i negocjując z przedstawicielami kilkudziesięciu narodowości. Jako pierwsze w Polsce, SOLVO uzyskało certyfikację AMATI, a jej trenerzy są uznani przez SCMA – instytucje międzynarodowe z siedzibą w UK. Treningi SOLVO są zawsze dopasowane do potrzeb klienta i oparta na najwyższych, międzynarodowych standardach, jak również uzupełnione o wiedzę z kontekst relewantnych dla adresata aspektów prawa.

  Data dodania: 14 08 2017 szczegóły wpisu
 • Zakres działań agencji doradztwa personalnego

  Zakres działań agencji doradztwa personalnego

  GG Contracting to agencja doradztwa personalnego. Specjalizuje się m.in. w:
  - rekrutacji i selekcji pracowników na podstawie analizy potrzeb firm. Rekrutuje na każde stanowisko, pracowników fizycznych oraz na wysokie szczeble menedżerskie
  - pracy tymczasowej i stałej dla osób indywidualnych oraz biznesowych
  - outsourcingu kadrowo-płacowym (payroll) - administracja dotycząca dokumentacji kadrowo-płacowej, zawierania umów,
  rozliczania pracowników (ZUS, zwolnienia lekarskie itp.)
  - leasingu pracowników w okresach wzmożonej produkcji w zakładach, korporacjach

  Data dodania: 07 08 2017 szczegóły wpisu
 • Considero - Development Center

  Considero - Development Center

  Jesteśmy profesjonalistami w sektorze zarządzania zasobami ludzkimi i pozwala to nam na dostarczanie najlepszych rozwiązań z dziedziny HRM. W ramach naszych usług organizujemy?Naszym klientom możemy zaproponować między innymi badania opinii pracowników, korzystamy z autorskiej platformy do oceny 360, która umożliwia nawiązania komunikacji z uczestnikami badania i ocenienie kompetencji pracowników, ich braków oraz możliwości rozwoju. Wdrażamy programy talentów, przeprowadzamy szkolenia i warsztaty, a także gry biznesowe, przeprowadzamy testy kompetencyjne i wiele więcej.

  Data dodania: 25 05 2017 szczegóły wpisu
 • Dedal Konsulting

  Dedal Konsulting

  Dedal Konsulting - firma doradcza z ponad 10-letnim doświadczeniem. W trakcie prowadzenia projektów tworzy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb firm. Dedal Konsulting Posiada wypracował bogate portfolio, w którym znajdują się firmy z branż przemysłowej, finansowej, czy FCMG. W szerokiej ofercie szkoleniowej Dedala znajdziecie Państwo warsztaty z zakresu zarządzania zmianą, sprzedaży czy komunikacji. Dedal Konsulting prowadzi z sukcesami także w zakresie doradztwa strategicznego.

  Data dodania: 11 07 2016 szczegóły wpisu
 • Fokusownia Kielce

  Fokusownia Kielce

  Opracowywanie badań to nasza pasja. Z rynkiem badan jesteśmy już związani od 2002 roku. Do dyspozycji mamy własne sale fokusowe z lustrami weneckimi o powierzchni 25 m2. Wyposażone również w telewizor i projektor, posiadamy sieć wi-fi na terenie obiektu. Do dyspozycji klientów mamy kolorową kserodrukarkę. Fokusownia posiada również aneks kuchenny w pełni wyposażony. Dla umilenia czasu przygotowaliśmy Fokus Cafe, gdzie można spróbować różnego gatunku kaw lub herbat.

  Data dodania: 20 10 2015 szczegóły wpisu
 • Studio HR

  Studio HR

  Testy predyspozycji zawodowychpozwolą Ci lepiej poznać samego siebie. Poddaj się im, aby sprawdzić w jakich dziedzinach jesteś naprawdę dobry. Specjaliści z Coachingu ze Szczecina przeprowadzą szereg badań. Sprawdzą zarówno Twoje umiejętności miękkie jak i twarde. Ocenią, jak dobrze radzisz sobie w kontaktach z ludźmi. Zweryfikują również Twoje zdolności numeryczne oraz werbalne. Chcesz rozwijać się w najbardziej opłacalnych dla siebie warunkach? Zadbaj o siebie. Zdobądź dokładną wiedzę o charakterze swojego umysłu.


  Dlaczego My?

  *Posiadamy wieloletnie doświadczenie
  *Otrzymaliśmy Certyfikat nr 8820
  *Współpracujemy z instytucjami szkoleniowymi

  Zaufaj sprawdzonej oraz rzetelnej firmie, która wspomoże funkcjonowanie Twojej firmy poprzez szkolenia pracowników. Gwarantujemy szybkie oraz trwałe efekty współpracy.

  Data dodania: 24 07 2015 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Doradztwo personalne - nowa strona:

Adres: