Doradztwo personalne

 • Www.HRE.pl - Outsourcing usług rekrutacyjnych

  Www.HRE.pl - Outsourcing usług rekrutacyjnych

  Od wielu lat prowadzona przez nas firma zajmuje się doradztwem personalnym. Mamy świetną ekipę, która da sobie radę z wieloma różnymi zleconymi im kwestiami. Wykonujemy rekrutację pracowników, audyty personalne, ocenę oraz badania pracowników a także dużo innego rodzaju usług. Wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam poradzić sobie z każdym zadaniem. Mamy sporo referencji od różnego rodzaju firm wśród, których znajdują się między innymi Canon, Amica, Volkswagen jak i wiele innych. 10 letnie doświadczenie pozwala nam wspierać każdego klienta w różnorodnych zakresach doradztwa personalnego.

  Data dodania: 25 08 2017 szczegóły wpisu
 • SOLVO – Negotiation and Mediation Advisory

  SOLVO – Negotiation and Mediation Advisory

  Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem wiedzy z zakresu negocjacji i mediacji – nowa firma szkoleniowa na rynku polskim - SOLVO Negotiation and Mediation Advisory. Stworzona przez trenerów będących prawnikami i negocjatorami, zdobywających doświadczenie na całym świecie – pracując i negocjując z przedstawicielami kilkudziesięciu narodowości. Jako pierwsze w Polsce, SOLVO uzyskało certyfikację AMATI, a jej trenerzy są uznani przez SCMA – instytucje międzynarodowe z siedzibą w UK. Treningi SOLVO są zawsze dopasowane do potrzeb klienta i oparta na najwyższych, międzynarodowych standardach, jak również uzupełnione o wiedzę z kontekst relewantnych dla adresata aspektów prawa.

  Data dodania: 14 08 2017 szczegóły wpisu
 • Zakres działań agencji doradztwa personalnego

  Zakres działań agencji doradztwa personalnego

  GG Contracting to agencja doradztwa personalnego. Specjalizuje się m.in. w:
  - rekrutacji i selekcji pracowników na podstawie analizy potrzeb firm. Rekrutuje na każde stanowisko, pracowników fizycznych oraz na wysokie szczeble menedżerskie
  - pracy tymczasowej i stałej dla osób indywidualnych oraz biznesowych
  - outsourcingu kadrowo-płacowym (payroll) - administracja dotycząca dokumentacji kadrowo-płacowej, zawierania umów,
  rozliczania pracowników (ZUS, zwolnienia lekarskie itp.)
  - leasingu pracowników w okresach wzmożonej produkcji w zakładach, korporacjach

  Data dodania: 07 08 2017 szczegóły wpisu
 • Considero - Development Center

  Considero - Development Center

  Jesteśmy profesjonalistami w sektorze zarządzania zasobami ludzkimi i pozwala to nam na dostarczanie najlepszych rozwiązań z dziedziny HRM. W ramach naszych usług organizujemy?Naszym klientom możemy zaproponować między innymi badania opinii pracowników, korzystamy z autorskiej platformy do oceny 360, która umożliwia nawiązania komunikacji z uczestnikami badania i ocenienie kompetencji pracowników, ich braków oraz możliwości rozwoju. Wdrażamy programy talentów, przeprowadzamy szkolenia i warsztaty, a także gry biznesowe, przeprowadzamy testy kompetencyjne i wiele więcej.

  Data dodania: 25 05 2017 szczegóły wpisu
 • Dedal Konsulting

  Dedal Konsulting

  Dedal Konsulting - firma doradcza z ponad 10-letnim doświadczeniem. W trakcie prowadzenia projektów tworzy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb firm. Dedal Konsulting Posiada wypracował bogate portfolio, w którym znajdują się firmy z branż przemysłowej, finansowej, czy FCMG. W szerokiej ofercie szkoleniowej Dedala znajdziecie Państwo warsztaty z zakresu zarządzania zmianą, sprzedaży czy komunikacji. Dedal Konsulting prowadzi z sukcesami także w zakresie doradztwa strategicznego.

  Data dodania: 11 07 2016 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Doradztwo personalne - nowa strona:

Adres: