Www.HRE.pl - Outsourcing usług rekrutacyjnych

Www.HRE.pl - Outsourcing usług rekrutacyjnych

Ocena: 3.3/10 (12 głosów)Od wielu lat prowadzona przez nas firma zajmuje się doradztwem personalnym. Mamy świetną ekipę, która da sobie radę z wieloma różnymi zleconymi im kwestiami. Wykonujemy rekrutację pracowników, audyty personalne, ocenę oraz badania pracowników a także dużo innego rodzaju usług. Wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam poradzić sobie z każdym zadaniem. Mamy sporo referencji od różnego rodzaju firm wśród, których znajdują się między innymi Canon, Amica, Volkswagen jak i wiele innych. 10 letnie doświadczenie pozwala nam wspierać każdego klienta w różnorodnych zakresach doradztwa personalnego.Podobne strony
 • Personnel Multiservice biuro doradztwa personalnego

  Firma wykonuje na zlecenie pełne, kilkuetapowe procedury rekrutacyjne przy zastosowaniu najlepszych metod badawczych. Zapewniamy najwyższą jakość wykonania, zdecydowanie konkurencyjne ceny, brak opłat wstępnych wnoszonych przy podpisaniu zlecenia, system gwarancji zabezpieczających interesy klienta. Działamy na terenie całej Polski. Posiadamy doskonałe rekomendacje.

  Celem firmy Personnel Multiservice jest świadczenie usług związanych z różnymi aspektami rekrutacji, selekcji, doskonalenia kadr oraz problemami gospodarowania zasobami ludzkimi. W pracy swojej stosujemy metodykę badawczą oraz procedury postępowania oparte na współczesnych osiągnięciach nauk społecznych oraz międzynarodowych standardach.

  Nasze zadania obejmują wybór spośród grona dostępnych na rynku pracy kandydatów tych osób, których kwalifikacje, umiejętności i doświadczenia, a także cechy i predyspozycje psychiczne najpełniej odpowiadają wymaganiom związanym z danym, konkretnym stanowiskiem pracy w Państwa firmie. Dlatego punktem wyjścia w stosowanych procedurach jest dokładne poznanie specyfiki stanowiska, na które poszukujemy kandydata, jego miejsca i roli w firmie, zasad komunikacji i współdziałania z innymi stanowiskami. We współpracy z Państwem określimy wymogi formalne, kwalifikacyjne, pożądany profil doświadczeń oraz cech osobowościowych kandydata.

 • Vademecum Kadrowego

  Darmowy serwis tematyczny VademecumKadrowego.pl opisuje tematy opracowane z myślą o początkujących pracownikach kadrowo-płacowych oraz zagadnienia ujęte w sposób kompleksowy m.in.: składki ZUS, wynagrodzenia, zasiłki, urlopy. Poszczególne działy serwisu to: nawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy, rozliczanie czasu pracy, wynagrodzenia i inne należności pracownicze, rozstrzyganie wątpliwości dotyczących urlopów, obowiązki pracodawcy w zakresie bhp, zasiłki chorobowe i inne świadczenia oraz składki ZUS. Serwis zawiera porady ekspertów, przepisy prawne, przykłady i wzory druków oraz wskaźniki i kalkulatory podatkowe.

 • Pisanie CV

  Pisanie CV na zamówienie. Nasz portal zajmuje się profesjonalnym pisaniem listów motywacyjnych, CV w języku angielskim oraz w języku polskim. Jeśli potrzebujesz bardzo dobrze zredagowane Curriculum Vitae. Zaglądnij na nasza stronę i przeglądnij naszą ofertę. Pamiętaj dzięki bardzo dobremu Curriculum Vitae osiągniesz zaproszenie na interview a następnie pracę o której marzysz. Po szczegóły zapraszamy na nasza stronę www.

 • Jak napisać CV

  Strona z poradami rekrutacyjnymi oraz informacjami z rynku pracy. Przedstawiamy i wyjaśniamy zagadnienia z zakresu szukania pracy oraz tworzenia dokumentów aplikacyjnych. Dajemy wskazówki jak napisać dobre Curriculum Vitae oraz jak przygotować list motywacyjny. Podpowiadamy co zrobić w razie utraty pracy. Doradzamy jak przygotować się do interview oraz jak zachować się w czasie rozmowy kwalifikacyjnej. Zapraszamy na naszą stronę www.pisaniecv.net