Www.HRE.pl - Outsourcing usług rekrutacyjnych

Www.HRE.pl - Outsourcing usług rekrutacyjnych

Ocena: 3.1/10 (14 głosów)Od wielu lat prowadzona przez nas firma zajmuje się doradztwem personalnym. Mamy świetną ekipę, która da sobie radę z wieloma różnymi zleconymi im kwestiami. Wykonujemy rekrutację pracowników, audyty personalne, ocenę oraz badania pracowników a także dużo innego rodzaju usług. Wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam poradzić sobie z każdym zadaniem. Mamy sporo referencji od różnego rodzaju firm wśród, których znajdują się między innymi Canon, Amica, Volkswagen jak i wiele innych. 10 letnie doświadczenie pozwala nam wspierać każdego klienta w różnorodnych zakresach doradztwa personalnego.Podobne strony
 • Marcool Starogard Gd

  Marcool Starogard Gd UNDUSZE INWESTYCYJNE

  Fundusz inwestycyjny to instytucja, która lokuje powierzone jej środki w różne instrumenty dostępne na rynku finansowym. Dzięki temu inwestując w fundusze możesz spodziewać się zysków przewyższających zyski z lokat bankowych. Wpłacając do funduszu pieniądze stajesz się jednym z jego uczestników, nabywasz tym samym jednostki uczestnictwa.
  Fundusze inwestycyjne funkcjonują w naszym kraju już od kilkunastu lat. W chwili obecnej na polskim rynku funkcjonują 22 towarzystwa, które oferują około 150 funduszy inwetycyjnych. W Polsce około 3% społeczeństwa przeznacza środki na fundusze inwestycyjne i rośnie z dnia na dzień popularność funduszy oraz liczba inwestorów.
  Przy tak dużym wyborze bardzo trudno jest podjąć racjonalną decyzję co do wyboru właściwego funduszu inwestycyjnego czy też towarzystwa. Jeśli chcesz wybrać najlepszy fundusz porozmawiaj z doradcą inwestycyjnym, a na podstawie Twoich oczekiwań pomoże Ci w wyborze decyzji.

 • ITC Grupa - doradztwo i rekrutacja pracowników

  Agencja pracy tymczasowej ITC działa w szeroko pojętej dziedzinie świadczenia usług w zakresie doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników. Oferujemy także możliwość wypożyczenia pracownika na okres tymczasowy. Taka forma nosi nazwę leasingu pracowniczego. Natomiast jeśli poszukujesz pracy zgłoś się do nas. Posiadamy dużą bazę ofert pracy i gwarantujemy, że na pewno znajdzie się coś dla Ciebie. W szczególności poszukujemy wysoce wykwalifikowanych pracowników. Oferujemy także pracę za granicą, gdyż współpracujemy z kilkoma dużymi koncernami zagranicznymi. W naszej ofercie znajduje się także szereg szkoleń, począwszy na szkoleniach dla firm a kończąc na szkoleniach dla administracji publicznej

 • Profesjonalne doradztwo personalne AiA

  A i A powstało w roku 2009 jako alternatywa dla zmasowanych usług Agencji Personalnych.

  Jesteśmy dyplomowanymi psychologami, w naszej ofercie mamy nie tylko przeprowadzanie profesjonalnych, popartych naszym wykształceniem oraz doświadczeniem zawodowym rekrutacji i szkoleń, ale również diagnozę pracowników czy też zespołów pracowniczych.

  To, co nas wyróżnia, to fakt, że nie pracujemy „masowo”. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, drobiazgowo projektując jak najefektywniejszą procedurę selekcji czy też program szkoleniowy. Klient korzystający z naszych usług może liczyć na zindywidualizowane podejście do swoich potrzeb – rekrutacje nie odbywają się zdalnie, lecz poprzez gruntowane, osobiste rozpoznanie charakterystyki firmy, stanowiska i oczekiwań względem kandydata. Szkolenia również poprzedzamy szczegółową analizą potrzeb szkoleniowych konkretnej firmy i jej zespołu - tak, aby były adekwatną odpowiedzią na faktyczne zapotrzebowanie.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej: www.aiadoradztwo.pl

 • Umowa zlecenie

  Strona www.umowa-zlecenie.com to kompendium wiadomości o różnych formach zatrudnienia. Na stronie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie dotyczące takich form zatrudnienia jak umowa zlecenie, umowa o dzieło, samozatrudnienie. Poznasz też minusy i plusy każdej z nich. Portal www.umowa-zlecenie.com pomoże Tobie w doborze formy zatrudnienia dla Ciebie i Twych pracobiorców. Przystępnie i jasno zaprezentowane wiadomości o umowie zlecenia i pozostałych elastycznych formach zatrudnienia, ułatwią Tobie lepiej poznać zawiłe przepisy kształtujące stosunki między zleceniodawcą i zleceniobiorcą, pracodawcą i pracownikiem oraz zamawiającym i wykonawcą.

 • Jak zmienić pracę

  Jest to serwis internetowy zawierający wytyczne dla wszystkich myślących nad zmianą swojego stanowiska zatrudnienia. Według wyników badań aż 23% Polaków nie jest zadowolonych z obejmowanego w tym momencie stanowiska. Przede wszystkim należy dowiedzieć się jak zmienić pracę w taki sposób, aby nowa posada nie okazała się jeszcze gorsza. Podjęcie takiej decyzji na pewno jednak nie należy do prostych. Zmiana zawodu powinna zostać przeprowadzona w oparciu o pewne zasady, które zostały opisane na stronie. Dzięki nim pisanie CV stanie się bezproblemowe, a jak powszechnie wiadomo należycie napisany życiorys zawodowy stanowi połowę drogi do sukcesu.

 • Predyspozycje zawodowe - test i baza wiedzy

  W serwisie tym zidentyfikujesz swoje predyspozycje i zainteresowania zawodowe, dokonasz szczegółowej analizy owych predyspozycji, znajdziesz grupę zawodów, w których realizacja przyjdzie Ci z łatwością, a na sam koniec poczytasz ciekawostki ze świata pracy. Mówiąc inaczej, znajdziesz u nas profesjonalny test predyspozycji zawodowych, a ponadto bazę wartościowych artykułów uzupełniających owy test zawodowy. Zależy nam na Twojej karierze zawodowej - im więcej specjalistów i osób wykształconych w naszym kraju, tym dobrobyt społeczeństwa lepszy i naród szczęśliwszy.

 • Mobbing

  Potrzebowałbyś rozumieć co to jest mobbing? Nie wiesz jak odpowiadać na mobbing wprzedsiębiorstwie? Przeciwdziałanie mobbingowi to jedno z przewodzonych przez nas szkoleń- zapoznaj się ze drobiazgową propozycją na witrynie. Zajmujemy się także zadaniami takimi jak: outplacement- zwolnienia monitorowane, czyli redukcja etatów z troską o podwładnego,badanie opinii, satysfakcji pracowników z czynionej pracy a także postaw pracowniczych. Egzystujemy na rynku od kilku lat, a szkolenia przewodzone są przez kadrę fachowych specjalistów- sprawdź nas!

 • Doradztwo personalne

  Work Express People skupia się na doradztwie personalnym dla biznesu stosując najefektywniejsze źródła pozyskiwania pracowników opracowane przez naszych najlepszych specjalistów. Wiele lat doświadczenia na rynku pracy pozwoliło wypracować szereg skutecznych metod weryfikacji i selekcji kandydatów co zaowocowało powstaniem wielu profesjonalnych i innowacyjnych usług z obszaru doradztwa personalnego dla naszych Klientów. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji w wielu obszarach stawiając na najwyższe standardy, dbając o wizerunek naszych Klientów i profesjonalną obsługę i zadowolenie kandydatów.

 • Fokusownia Kielce

  Opracowywanie badań to nasza pasja. Z rynkiem badan jesteśmy już związani od 2002 roku. Do dyspozycji mamy własne sale fokusowe z lustrami weneckimi o powierzchni 25 m2. Wyposażone również w telewizor i projektor, posiadamy sieć wi-fi na terenie obiektu. Do dyspozycji klientów mamy kolorową kserodrukarkę. Fokusownia posiada również aneks kuchenny w pełni wyposażony. Dla umilenia czasu przygotowaliśmy Fokus Cafe, gdzie można spróbować różnego gatunku kaw lub herbat.