Www.HRE.pl - Outsourcing usług rekrutacyjnych

Www.HRE.pl - Outsourcing usług rekrutacyjnych

Ocena: 2.9/10 (11 głosów)Od wielu lat prowadzona przez nas firma zajmuje się doradztwem personalnym. Mamy świetną ekipę, która da sobie radę z wieloma różnymi zleconymi im kwestiami. Wykonujemy rekrutację pracowników, audyty personalne, ocenę oraz badania pracowników a także dużo innego rodzaju usług. Wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam poradzić sobie z każdym zadaniem. Mamy sporo referencji od różnego rodzaju firm wśród, których znajdują się między innymi Canon, Amica, Volkswagen jak i wiele innych. 10 letnie doświadczenie pozwala nam wspierać każdego klienta w różnorodnych zakresach doradztwa personalnego.Podobne strony
 • RTC Professional

  Doradzamy wszystkim, którzy
  Nie wiedzą jak napisać CV, list motywacyjny
  Chcą dobrze wypaść na rozmowie rekrutacyjnej
  Pragną lepiej rozwijać swoją karierę zawodową

  Szkolimy:
  Tylko efektywnie
  Z tego na czym się znamy
  W ciekawy, niestandardowy sposób

  Zapewniamy consulting:
  W zakresie e-HR
  Procesów rozwojowych
  Projektów rekrutacyjnych

 • Umowa zlecenie

  Strona www.umowa-zlecenie.com to kompendium wiadomości o różnych formach zatrudnienia. Na stronie znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie dotyczące takich form zatrudnienia jak umowa zlecenie, umowa o dzieło, samozatrudnienie. Poznasz też minusy i plusy każdej z nich. Portal www.umowa-zlecenie.com pomoże Tobie w doborze formy zatrudnienia dla Ciebie i Twych pracobiorców. Przystępnie i jasno zaprezentowane wiadomości o umowie zlecenia i pozostałych elastycznych formach zatrudnienia, ułatwią Tobie lepiej poznać zawiłe przepisy kształtujące stosunki między zleceniodawcą i zleceniobiorcą, pracodawcą i pracownikiem oraz zamawiającym i wykonawcą.

 • Życiorys do pracy

  Ciekawe referencje mają duże znaczenie. Przemyśl jak je przygotować, by pracodawca mógł je docenić. O ile tworzysz własny curriculum vitae do pracy, nie pozwól by ten był odwalony na odczepkę! Włóż w to masę zaangażowania, a Twój pracodawca do doceni. O ile masz ważne pytania dotyczące pracy, przeanalizuj ten blog o pracy i rozprosz twe obiekcje. Garstka ludzi potrafi napisać dobre listy motywacyjne, mniemają iż jest to wyłącznie zbędna formalność, a później odpadają już w przedbiegach. Czy przygotowałeś plan kariery zawodowej? Czy uwzględnia on, że niebawem odkryjesz wyśmienitą profesję z której będziesz dumny?