Www.HRE.pl - Outsourcing usług rekrutacyjnych

Www.HRE.pl - Outsourcing usług rekrutacyjnych

Ocena: 3.3/10 (7 głosów)Od wielu lat prowadzona przez nas firma zajmuje się doradztwem personalnym. Mamy świetną ekipę, która da sobie radę z wieloma różnymi zleconymi im kwestiami. Wykonujemy rekrutację pracowników, audyty personalne, ocenę oraz badania pracowników a także dużo innego rodzaju usług. Wieloletnie doświadczenie jakie posiadamy pozwala nam poradzić sobie z każdym zadaniem. Mamy sporo referencji od różnego rodzaju firm wśród, których znajdują się między innymi Canon, Amica, Volkswagen jak i wiele innych. 10 letnie doświadczenie pozwala nam wspierać każdego klienta w różnorodnych zakresach doradztwa personalnego.Podobne strony
 • Profesjonalne doradztwo personalne AiA

  A i A powstało w roku 2009 jako alternatywa dla zmasowanych usług Agencji Personalnych.

  Jesteśmy dyplomowanymi psychologami, w naszej ofercie mamy nie tylko przeprowadzanie profesjonalnych, popartych naszym wykształceniem oraz doświadczeniem zawodowym rekrutacji i szkoleń, ale również diagnozę pracowników czy też zespołów pracowniczych.

  To, co nas wyróżnia, to fakt, że nie pracujemy „masowo”. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, drobiazgowo projektując jak najefektywniejszą procedurę selekcji czy też program szkoleniowy. Klient korzystający z naszych usług może liczyć na zindywidualizowane podejście do swoich potrzeb – rekrutacje nie odbywają się zdalnie, lecz poprzez gruntowane, osobiste rozpoznanie charakterystyki firmy, stanowiska i oczekiwań względem kandydata. Szkolenia również poprzedzamy szczegółową analizą potrzeb szkoleniowych konkretnej firmy i jej zespołu - tak, aby były adekwatną odpowiedzią na faktyczne zapotrzebowanie.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej: www.aiadoradztwo.pl

 • Futuremd - szkolenia lekarzy, obsługa pacjenta, zarządzanie przychodnią

  Firma oferuje szkolenia dla lekarzy, pielęgniarek i osób zarządzających placówkami medycznymi. Wspieramy tworzenie takich miejsc, w których pacjent czuje się bezpiecznie i komfortowo, miejsc przyjaznych dla niego. Organizujemy szkolenia z zakresu: szkolenia lekarzy, obsługa pacjenta, zarządzanie przychodnią. W tych dziedzinach czujemy się najbardziej kompetentni. W swoją pracę wkładamy maksimum wysiłku.

 • Profesjonalne doradztwo personalne

  HR Management specjalizuje się w znajdowaniu pożądanych pracowników. Misją HR Management jest efektywne kierowanie zasobami ludzkimi. Efektywność podejmowanych działań poszerza krąg usatysfakcjonowanych klientów. System ocen okresowych wspiera pracodawców w motywowaniu swojego personelu. W procesie rekrutacji stosowana jest niezawodna i obiektywna metoda Assessment Center. Bez wątpienia będą Państwo zadowoleni z naszej bogatej propozycji.

 • Jak zmienić pracę

  Jest to serwis internetowy zawierający wytyczne dla wszystkich myślących nad zmianą swojego stanowiska zatrudnienia. Według wyników badań aż 23% Polaków nie jest zadowolonych z obejmowanego w tym momencie stanowiska. Przede wszystkim należy dowiedzieć się jak zmienić pracę w taki sposób, aby nowa posada nie okazała się jeszcze gorsza. Podjęcie takiej decyzji na pewno jednak nie należy do prostych. Zmiana zawodu powinna zostać przeprowadzona w oparciu o pewne zasady, które zostały opisane na stronie. Dzięki nim pisanie CV stanie się bezproblemowe, a jak powszechnie wiadomo należycie napisany życiorys zawodowy stanowi połowę drogi do sukcesu.

 • Rozwój zawodowy - testy psychologiczne

  W serwisie znajdziesz wiele profesjonalnych testów zawodowych i psychologicznych, które w obiektywny sposób dokonają Twojej oceny. Ten sposób oceniania, choć gorszy od indywidualnej wizyty u doradcy zawodowego ma także wiele korzyści:jest dużo tańszy,
  wynik jest w pełni obiektywny,
  analizę widzisz chwilę po wykonaniu testu,
  analiza jest tylko wprowadzeniem do tematu - daje solidną podstawę o tym, czego należy dalej szukać i w jakim kierunku się rozwijać.

  Znajdziesz u nas m. in. następujące testy:Test preferencji zawodowych
  Test inteligencji emocjonalnej
  Kwestionariusz zainteresowań zawodowych
  Test oceny pracy
  Test temperamentu

  Koniecznie sprawdź nasze testy, dokonaj analizy swojej osobowości zawodowej i rozwijaj karierę zgodną z Twoimi predyspozycjami.