Doradztwo

Doradztwo - ostatnio dodane strony

 • Odszkodowania za błąd lekarski w Anglii

  Odszkodowania za błąd lekarski w Anglii

  Jeśli w wyniku zaniedbania personelu medycznego w Anglii ucierpiałeś na zdrowiu,to prawnicy kancelarii prawnej Camps Solicitors pomogą Ci zdobyć należne Ci odszkodowanie za błąd lekarski. Dotyczy to nie tylko osób przebywających wciąż na terenie Wielkiej Brytanii, ale również wszystkich tych, którzy po takim incydencie wrócili do kraju.

  Ostateczna kwota rekompensaty finansowej zawiera nie tylko odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, ale również koszty leczenia, rehabilitacji i lekarstw, zwrot utraconych dochodów oraz zadośćuczynienie za wszelkie inne straty doznane wskutek błędu lekarza.

  Skonsultuj z nami swój przypadek, a ocenimy Czy należy Ci się odszkodowanie. Jeśli tak, to doradzimy Ci, jak możemy zdobyć należne Ci pieniądze.

  Data dodania: 23 08 2017 szczegóły wpisu
 • Błąd lekarski - Prawa Pacjenta

  Błąd lekarski - Prawa Pacjenta

  Chcesz uzyskać zadośćuczynienie za okaleczenie ? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej PRAWAPACJENTA. Współpracujemy z kancelarią BFP i mec. Jolantą Budzowską. Można się z nami skontaktować telefonicznie : +48 730 770 507 oraz mailowo . Na stronie internetowej można również podać swój numer telefonu, a my zadzwonimy !
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !
  Zapraszamy Serdecznie !

  Data dodania: 21 08 2017 szczegóły wpisu
 • Dofinansowania unijne - KCFE

  Dofinansowania unijne - KCFE

  Masz pomysł na działalność? Chcesz uzyskać środki z funduszu krajowego? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej działalności Krajowe Centrum Funduszy Europejskich KCFE na stronie internetowej : http://www.kcfe.pl/ . Nasza siedziba znajduje się w Lublinie (20-207), na ulicy Turystycznej 32. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie : 81 440 00 03, 516 625 178, mailowo : biuro@kcfe.pl lub przez formularz kontaktowy, który znajduje się na stronie.
  Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
  Zapraszamy Serdecznie !

  Data dodania: 21 08 2017 szczegóły wpisu
 • www.traxe.pl

  www.traxe.pl

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Traxe, która specjalizuje się w doradztwie transportowym. Nasi pracownicy to specjaliści od przepisów transportu drogowego. Firma świadczy usługi w zakresie obsługi płacy minimalnej, ewidencji czasu pracy, rozliczania delegacji czy szkoleń. Traxe obsługuje oraz rozlicza płacę minimalną w takich krajach, jak Polska, Francja, Włochy, Niemcy, Austria oraz Norwegia. Pracownicy na Państwa życzenie dokonują także elektronicznych zgłoszeń. Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej i kontaktu z wykwalifikowanym personelem który przedstawi Państwu kompleksową ofertę firmy Traxe.

  Data dodania: 14 08 2017 szczegóły wpisu
 • SOLVO – Negotiation and Mediation Advisory

  SOLVO – Negotiation and Mediation Advisory

  Dla wszystkich zainteresowanych rozwojem wiedzy z zakresu negocjacji i mediacji – nowa firma szkoleniowa na rynku polskim - SOLVO Negotiation and Mediation Advisory. Stworzona przez trenerów będących prawnikami i negocjatorami, zdobywających doświadczenie na całym świecie – pracując i negocjując z przedstawicielami kilkudziesięciu narodowości. Jako pierwsze w Polsce, SOLVO uzyskało certyfikację AMATI, a jej trenerzy są uznani przez SCMA – instytucje międzynarodowe z siedzibą w UK. Treningi SOLVO są zawsze dopasowane do potrzeb klienta i oparta na najwyższych, międzynarodowych standardach, jak również uzupełnione o wiedzę z kontekst relewantnych dla adresata aspektów prawa.

  Data dodania: 14 08 2017 szczegóły wpisu