Doradztwo

Doradztwo - ostatnio dodane strony

 • Rozwody Bydgoszcz - adwokat-michalska.pl

  Rozwody Bydgoszcz - adwokat-michalska.pl

  Adwokat Grażyna Michalska prowadzi wraz z zespołem ekspertów kancelarię w Bydgoszczy. zapewniają kompletny zakres usług z wielu dziedzin prawa, aby być w stanie kompleksowo zrealizować oczekiwania swoich klientów. Mają na koncie już tysiące prowadzonych spraw. W celu zachowania aktualnej wiedzy, stale uczestniczą w konferencjach oraz śledzą zmiany w przepisach. W tej kancelarii z całą pewnością uzyskasz poradę na wysokim poziomie, niezależnie czy Twoja sprawa dotyczy prawa rodzinnego, czy karnego lub konsumenckiego.

  Data dodania: 04 03 2022 szczegóły wpisu
 • Kancelaria Adwoacka prawnik Sylwii Okonkowskiej-Pyszyńskie

  Kancelaria Adwoacka prawnik Sylwii Okonkowskiej-Pyszyńskie

  Prawnik Sylwia Okonkowska-Pyszyńska prowadzi praktykę adwokacką w Płocku, przy ulicy Tadeusza Kościuszki 1 oraz w Sierpcu pod adresem Świętokrzyska 2a. Jej Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w prawie karny, cywilny, rodzinnym, gospodarczym i administracyjnym. Jako adwokat ma ogromne doświadczenie zarówno w przypadku spraw rozwodowych, jak i większych postępowań gospodarczych. W czasie swojej praktyki adwokackiej wielokrotnie reprezentowała klientów przed organami ścigania, sądami czy urzędami, przygotowują odpowiednie wnioski, pozwy oraz opinie prawne. Jeśli mieszkasz w Płocku lub Sierpcu i potrzebujesz pomocy prawnej skontaktuj się z prawnik Sylwią Okonkowską-Pyszyńską, która służy swoją wiedza i doświadczeniem.

  Data dodania: 01 03 2022 szczegóły wpisu
 • Kredyt frankowy adwokat - preda.info

  Kredyt frankowy adwokat - preda.info

  Kancelaria adwokacka założona przez adwokata Bartosza Prędę. Obecnie koncentruje się na prowadzeniu tzw. spraw frankowych, czyli spraw, jakie osoby, które posiadają lub posiadały kredyt w szwajcarskiej walucie, wytaczają bankom. Dzięki temu kancelaria może przeznaczyć całą energię na tych zagadnienia. Wymagają one m.in. śledzenia na bieżąco orzecznictwa polskich sądów, jak również orzecznictwa TSUE.

  Data dodania: 17 02 2022 szczegóły wpisu
 • Księgowość dla firm Warszawa - glc.pl

  Księgowość dla firm Warszawa - glc.pl

  Kancelaria prawno-podatkowa GLC działająca na terenie Katowic oraz Warszawy to firma świadcząca kompleksowe usługi podatkowe i rachunkowe dla przedsiębiorstw. Zapewniamy klientom wsparcie w każdym obszarze prowadzenia biznesu. Zawsze pracujemy zespołowo, dzięki czemu nasza pomoc uwzględnia wszelkie aspekty prowadzenia przedsiębiorstwa, a w razie potrzeby zatrudniamy dodatkowo specjalistów z wybranych dziedzin.

  Data dodania: 16 02 2022 szczegóły wpisu
 • Fundusz venture capital millennials.vc

  Fundusz venture capital millennials.vc

  Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Millennials Venture Capital. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, a zajmujemy się inwestycjami i finansowaniem spółek specjalizujących się w nowoczesnej technologii stosowanej w wielu branżach (medycyna, farmacja, mobility sharing, sztuczna inteligencja, edukacja zdalna i tradycyjna, przechowywanie informacji, e-commerce, technologia audiowizualna). Proponujemy kompleksową obsługę prawno-administracyjną, wsparcie nadzorcze, strategiczne, analityczne i dotyczące rynku kapitałowego czy funduszy UE. Po więcej informacji wystarczy wejść na stronę.

  Data dodania: 14 02 2022 szczegóły wpisu
 • Zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy - helper-cpp.pl

  Zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy - helper-cpp.pl

  Centrum Pomocy Prawnej Helper uzyskuje odszkodowania dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Ofertę przygotowali dla właścicieli zakładów blacharsko-lakierniczych, firm transportowych, rolników. Oprócz tego pomagają otrzymać samochód zastępczy z OC sprawcy oraz zwrot kosztów za parking z OC sprawcy. Zapewniają także bezpłatne porady prawne, konsultacje w wybranym przez klienta miejscu, proste warunki współpracy.

  Data dodania: 09 02 2022 szczegóły wpisu
 • Kredyt na remont śląsk - finanse-slask.pl

  Kredyt na remont śląsk - finanse-slask.pl

  Oferty kredytów dla klientów indywidualnych i dla firm oferują eksperci z Finanse.pl sp. z o.o. w Będzinie. Bezpłatnie świadczymy doradztwo w zakresie najbardziej perfekcyjnej oferty zależnie od celu i budżetu. Wspieramy otrzymać najatrakcyjniejszy kredyt hipoteczny, konsolidacyjny, pożyczkę pod zastaw domu czy kredyt firmowy. Zapewniamy też wsparcie w wyborze najlepszej oferty bez BIK (szybka pożyczka wieloratalna, pożyczka hipoteczna, pożyczka chwilówka). Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 31 01 2022 szczegóły wpisu
 • Usługi brokerskie warszawa - psfinanse.pl

  Usługi brokerskie warszawa - psfinanse.pl

  Twoja firma wpadła w kłopoty finansowe i nie wiesz, jak je rozwiązać? Zaciąganie kredytów czy uzyskanie poręczenia bywa trudne, zwłaszcza jeśli nie mamy doświadczenia w branży. PS Finanse to zespół wykwalifikowanych i zdeterminowanych brokerów finansowych, gotowych do wyciągnięcia Cię z nawet największych opałów. Grupa cieszy się długoletnim doświadczeniem w bankowości i specjalnościach pokrewnych, ma więc kompleksową wiedzę do wsparcia Cię przy trudnych decyzjach i podsunięcia najodpowiedniejszych rozwiązań. Sprawdź ich szczegółową ofertę.

  Data dodania: 17 01 2022 szczegóły wpisu
 • Sprawy administracyjne - kancelariarzucidlo.pl

  Sprawy administracyjne - kancelariarzucidlo.pl

  Kancelariarzucidlo.pl to dobra pomoc. Warto z niej korzystać zawsze, gdy jest taka konieczność. Jakość działania sprawdza się i ma znaczenie. Dobrej klasy działania są tym, co najważniejsze. Im lepsze działania, tym lepsza pomoc. Niejedna osoba doceni wsparcie tej kancelarii i zadba o to, by dobrze się poczuć. Kancelaria prawna to najlepsze wsparcie. Kancelaria radcy prawnego jest gotowa do pracy na rzecz klientów zawsze. Prowadzi sprawy o kredyty frankowe, sprawy administracyjne i proces z bankiem. Dzięki niej można osiągnąć to, co najlepsze. Praca takiej kancelarii jest ważna, pomocna i daje to, co najlepsze klientom.

  Data dodania: 11 01 2022 szczegóły wpisu
 • Rozwód kościelny Jastrzębie-Zdrój prawnik Paweł Walkowski

  Rozwód kościelny Jastrzębie-Zdrój prawnik Paweł Walkowski

  Na stronie internetowej adwokaci-walkowscy.pl możesz dowiedzieć się wszystkiego, co niezbędne na temat wyjątkowo bogatej oferty opracowanej przez adwokatów z kancelarii prawnej Pawła Walkowskiego z Jastrzębia-Zdroju. Specjalizujemy się w sprawach rozwodów, alimentów, udzielamy profesjonalnych porad prawnych. Nasz zespół pracuje przy sądzie rejonowym w Jastrzębiu-Zdroju. Pomogliśmy już dziesiątkom klientów, pomożemy również Tobie.

  Data dodania: 07 01 2022 szczegóły wpisu