Doradztwo

Doradztwo - ostatnio dodane strony

 • Adwokat Rybnik - adwokatwoszczyna.pl

  Adwokat Rybnik - adwokatwoszczyna.pl

  Działająca na terenie Rybnika Kancelaria Adwokacka Agnieszka Woszczyzna zapewnia pomoc prawną przedsiębiorcom oraz pomoc i reprezentację przed organami sprawiedliwości klientom indywidualnym. W swojej działalności kieruje się etyką zawodową, gwarantując przejrzystą i rzetelną współpracę. Kancelaria świadczy usługi z zakresu prawa karnego, rodzinnego i opiekuńczego, spadkowego, cywilnego, pracy i ubezpieczeń społecznych, administracyjnego, postępowań egzekucyjnych.

  Data dodania: 22 09 2022 szczegóły wpisu
 • Europejskie Forum Odpowiedzialności Ekologicznej

  Europejskie Forum Odpowiedzialności Ekologicznej

  Europejskie Forum Odpowiedzialności Ekologicznej (EFOE) to stowarzyszenie, które jest organizatorem takich programów jak Firma Bliska Środowisku czy też Gmina Bliska Środowisku. Na stronie internetowej EFOE zainteresowani mogą wypełnić ankiety I stopnia, które są warunkiem wzięcia udziału w certyfikacji. Warto dodać, że opisywane stowarzyszenie podejmuje działania w trosce o środowisko już od 2007 roku.

  Data dodania: 12 09 2022 szczegóły wpisu
 • Find Flow

  Find Flow

  W Find Flow prowadzone są szkolenia i warsztaty biznesowe, warsztaty i konsultacje indywidualne oraz indywidualne sesje coachingowe. W ramach coachingu mogą Państwo skorzystać z coachingu kariery, dietetycznego, ale również business i life coachingu. W ośrodku realizowana jest również arteterapia, czyli terapia przez sztukę. Szkolenia prowadzone są przez wieloletnich praktyków, którzy doskonale znają świat marketingu i reklamy.

  Data dodania: 31 08 2022 szczegóły wpisu
 • Kancelaria Adwokacka Aleksandra Danisz-Stępniewska

  Kancelaria Adwokacka Aleksandra Danisz-Stępniewska

  Nasza kancelaria adwokacka działa na terenie Radomia. Świadczymy kompleksowe i profesjonalne doradztwo prawne z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego, karnego, spadkowego oraz wielu innych. Do każdego klienta podchodzimy w ten sam sposób, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży Doradzamy, pomagamy z dokumentami oraz reprezentujemy klientów przed sądem.

  Data dodania: 23 08 2022 szczegóły wpisu
 • Rozwody Bydgoszcz - adwokat-michalska.pl

  Rozwody Bydgoszcz - adwokat-michalska.pl

  Adwokat Grażyna Michalska prowadzi wraz z zespołem ekspertów kancelarię w Bydgoszczy. zapewniają kompletny zakres usług z wielu dziedzin prawa, aby być w stanie kompleksowo zrealizować oczekiwania swoich klientów. Mają na koncie już tysiące prowadzonych spraw. W celu zachowania aktualnej wiedzy, stale uczestniczą w konferencjach oraz śledzą zmiany w przepisach. W tej kancelarii z całą pewnością uzyskasz poradę na wysokim poziomie, niezależnie czy Twoja sprawa dotyczy prawa rodzinnego, czy karnego lub konsumenckiego.

  Data dodania: 04 03 2022 szczegóły wpisu
 • Kancelaria Adwoacka prawnik Sylwii Okonkowskiej-Pyszyńskie

  Kancelaria Adwoacka prawnik Sylwii Okonkowskiej-Pyszyńskie

  Prawnik Sylwia Okonkowska-Pyszyńska prowadzi praktykę adwokacką w Płocku, przy ulicy Tadeusza Kościuszki 1 oraz w Sierpcu pod adresem Świętokrzyska 2a. Jej Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w prawie karny, cywilny, rodzinnym, gospodarczym i administracyjnym. Jako adwokat ma ogromne doświadczenie zarówno w przypadku spraw rozwodowych, jak i większych postępowań gospodarczych. W czasie swojej praktyki adwokackiej wielokrotnie reprezentowała klientów przed organami ścigania, sądami czy urzędami, przygotowują odpowiednie wnioski, pozwy oraz opinie prawne. Jeśli mieszkasz w Płocku lub Sierpcu i potrzebujesz pomocy prawnej skontaktuj się z prawnik Sylwią Okonkowską-Pyszyńską, która służy swoją wiedza i doświadczeniem.

  Data dodania: 01 03 2022 szczegóły wpisu
 • Kredyt frankowy adwokat - preda.info

  Kredyt frankowy adwokat - preda.info

  Kancelaria adwokacka założona przez adwokata Bartosza Prędę. Obecnie koncentruje się na prowadzeniu tzw. spraw frankowych, czyli spraw, jakie osoby, które posiadają lub posiadały kredyt w szwajcarskiej walucie, wytaczają bankom. Dzięki temu kancelaria może przeznaczyć całą energię na tych zagadnienia. Wymagają one m.in. śledzenia na bieżąco orzecznictwa polskich sądów, jak również orzecznictwa TSUE.

  Data dodania: 17 02 2022 szczegóły wpisu
 • Księgowość dla firm Warszawa - glc.pl

  Księgowość dla firm Warszawa - glc.pl

  Kancelaria prawno-podatkowa GLC działająca na terenie Katowic oraz Warszawy to firma świadcząca kompleksowe usługi podatkowe i rachunkowe dla przedsiębiorstw. Zapewniamy klientom wsparcie w każdym obszarze prowadzenia biznesu. Zawsze pracujemy zespołowo, dzięki czemu nasza pomoc uwzględnia wszelkie aspekty prowadzenia przedsiębiorstwa, a w razie potrzeby zatrudniamy dodatkowo specjalistów z wybranych dziedzin.

  Data dodania: 16 02 2022 szczegóły wpisu
 • Fundusz venture capital millennials.vc

  Fundusz venture capital millennials.vc

  Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy Millennials Venture Capital. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, a zajmujemy się inwestycjami i finansowaniem spółek specjalizujących się w nowoczesnej technologii stosowanej w wielu branżach (medycyna, farmacja, mobility sharing, sztuczna inteligencja, edukacja zdalna i tradycyjna, przechowywanie informacji, e-commerce, technologia audiowizualna). Proponujemy kompleksową obsługę prawno-administracyjną, wsparcie nadzorcze, strategiczne, analityczne i dotyczące rynku kapitałowego czy funduszy UE. Po więcej informacji wystarczy wejść na stronę.

  Data dodania: 14 02 2022 szczegóły wpisu
 • Zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy - helper-cpp.pl

  Zaniżone odszkodowanie z OC sprawcy - helper-cpp.pl

  Centrum Pomocy Prawnej Helper uzyskuje odszkodowania dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Ofertę przygotowali dla właścicieli zakładów blacharsko-lakierniczych, firm transportowych, rolników. Oprócz tego pomagają otrzymać samochód zastępczy z OC sprawcy oraz zwrot kosztów za parking z OC sprawcy. Zapewniają także bezpłatne porady prawne, konsultacje w wybranym przez klienta miejscu, proste warunki współpracy.

  Data dodania: 09 02 2022 szczegóły wpisu