Doradztwo

Doradztwo - ostatnio dodane strony

 • Adwokat Gniezno Joanna Gruchalska–Sajdak

  Adwokat Gniezno Joanna Gruchalska–Sajdak

  Jeżeli szukasz doświadczonego i wykwalifikowanego adwokata w Gnieźnie, to koniecznie zapoznaj się z ofertą kancelarii adwokackiej Joanny Gruchalskiej-Sajdak. Na stronie internetowej kancelaria.gruchalska-sajdak.pl możesz znaleźć wszystkie potrzebne informacje na temat świadczonego tu szerokiego wachlarza sług prawniczych z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego i innych dziedzin.

  Data dodania: 16 09 2021 szczegóły wpisu
 • Kancelaria Adwokacka Łukasz Huszno - Kluczbork, Praszka

  Kancelaria Adwokacka Łukasz Huszno - Kluczbork, Praszka

  W 2021 roku w Kluczborku założona została Kancelaria Adwokacka Łukasz Huszno. Jej filia mieści się w Praszce. Przedtem, jej założyciel świadczył usługi prawne jako radca prawny w Kancelarii Radców Prawnych Więcławik & Huszno, w której był również wspólnikiem.

  Kancelaria obsługuje klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstwa, doradzając w bieżących problemach prawnych, jak również podpisując umowy o stałe świadczenie usług. W jakim zakresie spraw działa podmiot? Adwokat Łukasz Huszno zajmuje się sprawami emerytalno-rentowymi, dotyczącymi prawa spółek, gospodarczego, prawa pracy, prawa karno-skarbowego i karnego, prawa rodzinnego, budowlanego. Doradza rolnikom, przedsiębiorcom, lekarzom wykonującym działalność gospodarczą.

  Obsługuje również spółki z sektora utrzymania dróg i autostrad, podmioty z kapitałem zagranicznym, spółki z sektora obrotu paliwami.

  Data dodania: 10 09 2021 szczegóły wpisu
 • Prawnik Warszawa - capitallegal.pl

  Prawnik Warszawa - capitallegal.pl

  Kancelaria adwokacka Warszawa to zespół doświadczonych adwokatów oraz radców prawnych, którzy specjalizują się w różnych gałęziach prawa oraz posiadają doświadczenie w obsłudze różnych branż. Odszkodowania, prawo karne bądź cywilne, przygotowywanie umów i innych firmowych dokumentów, dokumentacja związana z nieruchomościami, a może obsługa prawna spółek? Zgłoś się do naszej kancelarii prawnej Warszawa, a z pewnością rozwiążemy Twoje sprawy!

  Data dodania: 02 09 2021 szczegóły wpisu
 • Adwokat Katowice

  Adwokat Katowice

  Jest absolwentem kierunku prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W trakcie odbywania aplikacji zdobywał doświadczenie zawodowe pracując w uznanych kancelariach prawnych jak również w sądzie.  Obecnie prowadzi kancelarię adwokacką w Katowicach, jednakże zasięg działalności uwarunkowany jest potrzebami klientów i sięga w szczególności wszystkich miast województwa śląskiego.

  Data dodania: 29 08 2021 szczegóły wpisu
 • Ubezpieczenia dla Polaków w Niemczech - ubezpieczamy.de

  Ubezpieczenia dla Polaków w Niemczech - ubezpieczamy.de

  Mieszkasz lub pracujesz w Niemczech? Poszukujesz najlepszej opcji ubezpieczenia? Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie porównywania ofert ubezpieczeniowych w celu znalezienia najkorzystniejszej. Zapewniamy doradztwo i pomoc w kwestii kredytów i pożyczek, a także polisy na życie. Jeżeli chcesz skorzystać z usług na najwyższym poziomie i zatroszczyć się o swoje ubezpieczenie, skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 27 08 2021 szczegóły wpisu
 • Konsulting biznesowy - wiz-consulting.pl

  Konsulting biznesowy - wiz-consulting.pl

  Chcesz, aby Twój biznes prężnie się rozwijał? Potrzebujesz wsparcia w zakresie logistyki, produkcji lub inżynierii? Już dziś skontaktuj się z nami i skorzystaj z wysokiej jakości consultingu biznesowego w Białymstoku. Oferujemy profesjonalne szkolenia dla kadr, która pozwala rozwijać pracownikom swoje kompetencje biznesowe, a także proponujemy szereg innych innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie usprawnienia procesów w firmie.

  Data dodania: 27 08 2021 szczegóły wpisu
 • Praca Poznań - Audit

  Praca Poznań - Audit

  Firma Audit świadczy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa personalnego. Jeśli szukasz pracy lub pracownika - nie czekaj! Skontaktuj się z nami. Posiadamy szeroki wybór ofert pracy - nie tylko tych z kraju, ale również zza granicy. Zajmujemy się również zatrudnianiem pracowników z Ukrainy. Nasza firma to grono doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Oferujemy kompleksowe usługi w atrakcyjnych cenach. Zapoznaj się z ofertą. Zapraszamy.

  Data dodania: 02 08 2021 szczegóły wpisu
 • Kancelaria Radcy Prawnego Daniel Paul & Wspólnicy

  Kancelaria Radcy Prawnego Daniel Paul & Wspólnicy

  Kancelaria Radcy Prawnego Daniel Paul & Wspólnicy zapewnia kompleksową pomoc prawną w szczególności w zakresie:prawa pracy,
  prawa cywilnego,
  prawa gospodarczego,
  prawa ubezpieczeń społecznych,
  prawa egzekucyjnego.
  W ramach praktyki adwokaci i radcy prawni zajmują się prowadzeniem spraw sądowych, udzielaniem porad prawnych oraz reprezentowaniem klientów zarówno na etapie przed procesowym jak i w procesie.
  Kancelaria posiada biura w Lublinie oraz Świdniku. Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych usług prawnych znajdą Państwo na stronie internetowej Kancelarii, gdzie również publikujemy artykuły na blogu dotyczące konkretnych spraw oraz wyroki, które zapadły w wygranych sprawach.

  Data dodania: 22 07 2021 szczegóły wpisu
 • Kancelaria adwokacka

  Kancelaria adwokacka

  Trudny rozwód? Sprawa karna? Nie trzeba się martwić. Adwokat w Warszawie działa szybko i sprawnie. Dzięki niemu wszystkie sprawy przebiegają sprawnie. Wysoka jakość działania jest ważna, a niejeden człowiek ma do zrobienia bardzo wiele. Praca w kancelarii to dbałość o klientów, ich sprawy, doradzanie im, pisanie pism oraz pozwów. Opinie prawne formułowane są na piśmie. Obsługa prawna firm musi być świadczona solidnie, ku zadowoleniu każdego klienta. Legalizacja pobytu cudzoziemca? Zatrudnianie cudzoziemca? Proszę bardzo, nie ma z tym problemów, gdy pomaga kancelaria adwokacka.

  Data dodania: 02 07 2021 szczegóły wpisu
 • Adwokat Lublin

  Adwokat Lublin

  Adwokat w Lublinie - Ewa Joanna Nowacka specjalizuję się w sprawach podziałowych (podział majątku, zniesienie współwłasności, dział spadku), zasiedzeniach, rozwodach, sprawach rodzinnych, jak również sprawach spadowych. Adowkat w Lublinie postara znaleźć najlepsze rozwiązanie danego problemu. Zapraszam do kontaktu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu terminu wizyty pod nr tel: 534 - 844 - 544.

  Data dodania: 08 05 2021 szczegóły wpisu