Doradztwo biznesowe

 • Zakładanie spółki w Czechach - uniontax.pl

  Zakładanie spółki w Czechach - uniontax.pl

  Planujesz rozszerzyć swoją działalność na rynek czeski? UnionTax to firma, która pomoże Ci w założeniu firmy w Czechach. Nasze usługi obejmują zakładanie spółek w Republice Czeskiej, kompleksowe usługi księgowe, świadczenie usług prawnych oraz inne usługi powiązane. Nasz zespół doświadczonych prawników, księgowych i doradców podatkowych zapewni Ci wsparcie na każdym etapie procesu. Chcesz poznać więcej szczegółów? Już dziś odwiedź naszą stronę internetową UnionTax. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 26 05 2023 szczegóły wpisu
 • Dominikjedrzejczak.com.pl

  Dominikjedrzejczak.com.pl

  Dominik Jędrzejczak Com Pl Biznes Online to blog dotyczący prowadzenia biznesu w Internecie. Na blogu znajduje się mnóstwo porad dotyczących przygotowywania i prowadzenia biznesu w Internecie, kierowania finansami, informacji dotyczące marketingu i doboru najlepszych narzędzi do prowadzenia skutecznego biznesu. Na stronie dostępne są także informacje o innowacyjnych produktach, usługach i technologiach oraz działaniach konkurencyjnych dla firm. Blog Dominik Jędrzejczak Com Pl Biznes Online stanowi także inspirację dla tych, którzy pragną rozpocząć lub założyć swoją własną firmę. Wszystkie informacje dostępne na blogu są aktualizowane regularnie w celu zagwarantowania użytkownikom aktualnych informacji na temat prowadzenia biznesu w Internecie.

  Data dodania: 14 12 2022 szczegóły wpisu
 • Find Flow

  Find Flow

  W Find Flow prowadzone są szkolenia i warsztaty biznesowe, warsztaty i konsultacje indywidualne oraz indywidualne sesje coachingowe. W ramach coachingu mogą Państwo skorzystać z coachingu kariery, dietetycznego, ale również business i life coachingu. W ośrodku realizowana jest również arteterapia, czyli terapia przez sztukę. Szkolenia prowadzone są przez wieloletnich praktyków, którzy doskonale znają świat marketingu i reklamy.

  Data dodania: 31 08 2022 szczegóły wpisu
 • Księgowość dla firm Warszawa - glc.pl

  Księgowość dla firm Warszawa - glc.pl

  Kancelaria prawno-podatkowa GLC działająca na terenie Katowic oraz Warszawy to firma świadcząca kompleksowe usługi podatkowe i rachunkowe dla przedsiębiorstw. Zapewniamy klientom wsparcie w każdym obszarze prowadzenia biznesu. Zawsze pracujemy zespołowo, dzięki czemu nasza pomoc uwzględnia wszelkie aspekty prowadzenia przedsiębiorstwa, a w razie potrzeby zatrudniamy dodatkowo specjalistów z wybranych dziedzin.

  Data dodania: 16 02 2022 szczegóły wpisu
 • Konsulting biznesowy - wiz-consulting.pl

  Konsulting biznesowy - wiz-consulting.pl

  Chcesz, aby Twój biznes prężnie się rozwijał? Potrzebujesz wsparcia w zakresie logistyki, produkcji lub inżynierii? Już dziś skontaktuj się z nami i skorzystaj z wysokiej jakości consultingu biznesowego w Białymstoku. Oferujemy profesjonalne szkolenia dla kadr, która pozwala rozwijać pracownikom swoje kompetencje biznesowe, a także proponujemy szereg innych innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie usprawnienia procesów w firmie.

  Data dodania: 27 08 2021 szczegóły wpisu
 • masteryofmanagement.pl

  masteryofmanagement.pl

  Sprawy ekonomiczne dla każdej firmy powinny być kluczowe, ponieważ to właśnie od nich jest zależny interes i dobro twojego przedsiębiorstwa. Jedną z takich okazji są właśnie fuzje i przejęcia. Dochodzi wówczas do poszerzenia działalności twojego przedsiębiorstwa, która potrzebuje głównie właściwej strategii na ten czas, aby sytuacja, która za chwilę pojawi się w przypadku twojego przedsiębiorstwa, została odpowiednio rozegrana na twoją korzyść. Wystarczy zaledwie jeden błąd, aby cały plan został spisany na straty.

  Data dodania: 24 12 2018 szczegóły wpisu
 • wu-pe.com.pl

  wu-pe.com.pl

  Projekty restrukturyzacyjne i outsourcingowe, pomoc w procesie rekrutacji na stanowiska rozmaitego szczebla, jak również w określeniu potrzeb firmy i ich realizacji to zakres oferty WuPe Włodzimierz Plewczyński. Firma zajmuje się profesjonalnym doradztwem biznesowym, od wielu lat przygotowując i przeprowadzając projekty na najwyższym poziomie. Pomagam w tworzeniu strategii i planów biznesowych, w rekrutacji pracowników, począwszy od researchu i rekomendacji po wybór najlepszych kandydatów. Świadczę także czasowe zarządzanie firmą. Zachęcam do kontaktu telefonicznego.

  Data dodania: 03 07 2018 szczegóły wpisu
 • FinancialCraft

  FinancialCraft

  FinancialCraft to spółka analityczna działająca w branży finansów korporacyjnych. Nasza oferta obejmuje usługi wyceny przedsiębiorstw, obsługę transakcji fuzji i przejęć, restrukturyzacje przedsiębiorstw i usługi rachunkowości.
  Wspieramy także małe i średnie przedsiębiorstwa w rozwoju nowych technologii i ekspansji na rynki zagraniczne w tym celu oferujemy analizy i wyceny własności intelektualnych takich jak patenty i know-how, opracowanie strategii komercjalizacji czy internacjonalizacji przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 02 07 2018 szczegóły wpisu
 • Coaching menedżerski

  Coaching menedżerski

  Dla kogo jest coaching menedżerski? Niektórym osobom może się wydawać, że prowadzenie firmy, polega wyłącznie na zarabianiu znacznie większych pieniędzy niż na etacie. Okazuje się jednak, że nie jest to wcale takie proste. Ponieważ przedsiębiorca jest odpowiedzialny za szereg różnych czynników. Zaczynając chociażby od wyprodukowania konkretnego produktu, poprzez zaoferowanie go swoim Klientom, a także doprowadzenie do sprzedaży. Niestety bardzo często bywa właśnie tak, że nie każdy jest w stanie poradzić sobie z nadmiarem obowiązków, lub nie działa efektywnie, przez co traci bardzo dużo cennego czasu na niepotrzebne rzeczy. Właśnie w takich okolicznościach przyda się coaching menadżerski. Mowa jest przede wszystkim o pomocy ze strony doświadczonych osób, które doskonale wiedzą, w jaki sposób rozwinąć biznes. Ponieważ mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie, poprowadzą Cię, a także zmodyfikują pewne działania, by wyzbyć się tych najbardziej niekorzystnych. W ten sposób na pewno można liczyć na bardzo szybki rozwój własnego biznesu. Warto zatem zgłosić się do certyfikowanego coacha z wieloletnim doświadczeniem i umówić się na coaching menedżerski. Wśród innych jeszcze tematów na które możemy porozmawiać z coachem i skorzystać z jego rad, jest np zapobieganie wypaleniu zawodowemu lub rozwój osobisty.

  Data dodania: 27 06 2018 szczegóły wpisu
 • fundacjafortis.pl

  fundacjafortis.pl

  Prowadzisz firmę, chcesz poznać jej potencjał? Poznaj ofertę FUNDACJI FORTIS w Katowicach, która zaproponuje Ci wydajne i nowoczesne rozwiązania, jakie usprawnią działania handlowe i marketingowe w Twojej firmie. Poznaj tajniki skutecznej sprzedaży oraz reklamy i wzmocnij swoją pozycję na rynku. Stawiamy na przedsiębiorczość, dlatego wspieramy środowisko edukacyjne w zakresie promowania przedsiębiorczości. Proponujemy szkolenia, wspieramy zdrowie, oferując konsultacje lekarskie i zalecenia żywieniowe. Zapraszamy do współpracy handlowców, inwestorów oraz właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw.

  Data dodania: 15 06 2018 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Doradztwo biznesowe - nowa strona:

Adres: