Doradztwo biznesowe

 • Coaching & Trening Managerski Magda Walczak

  Coaching & Trening Managerski Magda Walczak

  Coaching Biznesowy. Coaching Executive. Indywidualne Treningi dla Managerów. Szkolenia dla Firm.

  Trener Magda Walczak - coach, praktyk zarządzania, doradca biznesu z kilkunastoletnim doświadczeniem. Absolwentka SGH, studiów podyplomowych SGH i SWPS oraz rocznego studium coachingu GWPS.

  Podstawą działania firmy są jej managerowie. Od nich zależą możliwe kierunki ekspansji oraz bieżąca efektywność podległych zespołów. Jeżeli planujesz rozwój, chcesz wzmocnić obecną pozycję firmy na rynku lub zadbać o lepsze wyniki, zainwestuj w profesjonalne wsparcie dla managerów oraz szkolenia pracowników. To jest inwestycja, która procentuje zarówno w krótkim jak i w długim okresie.

  Sprawdź możliwości na www.TreningManagerski.pl

  Zapraszam do wspólnej pracy!

  Data dodania: 04 04 2017 szczegóły wpisu
 • Dofinansowania Prosument

  Dofinansowania Prosument

  Dofinansowania Prosument to grupa specjalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług finansowych. Wykorzystując wysokiej klasy kompetencje swoich doradców oraz pozycję brokera, niezależnego od instytucji finansowych, firma ta zajmuje się analizowaniem sytuacji majątkowej i oczekiwania Klienta przygotowując indywidualne, kompleksowe rozwiązania w zakresie: zarządzania finansami osobistymi, pomocy w znalezieniu bieżącego finansowania firmy, analizy ofert kredytów hipotecznych, firmowych i gotówkowych, wyboru rozwiązań finansowych dedykowanych zamożnym klientom.

  Data dodania: 10 11 2016 szczegóły wpisu
 • www.profes.edu.pl - szkolenia Katowice

  www.profes.edu.pl - szkolenia Katowice

  Prowadzisz firmę i nie jesteś do końca zadowolony z jej efektów? Może dajesz sobie sprawę, że gdzieś jest problem ale nie potrafisz spojrzeć na wszystko obiektywnie. Wobec tego proponujemy audyt Śląsk, który pomoże zlokalizować problem. Niestety identyfikacja to nie wszystko. Dalszym krokiem jest naprawa sytuacji, a do tego najczęściej niezbędne okazują się szkolenia Katowice. W obecnych czasach szczególnie istotne jest, aby się rozwijać. Tak też jest w przypadku zarówno pracowników jak i kadry kierowniczej. Jako profesjonaliści przeprowadziliśmy całą masę działań w dziedzinie szkolenia Śląsk i posiadamy grono zadowolonych klientów. Dla dopełnienia naszej oferty, proponujemy tłumaczenia Sosnowiec. Pracujemy sprawnie i rzetelnie, wobec tego każdy nasz kontrahent będzie zadowolony z naszych usług. Zapraszamy.

  Data dodania: 04 11 2016 szczegóły wpisu
 • Akademia Sprzedaży - skuteczna sprzedaż towarów i usług

  Akademia Sprzedaży - skuteczna sprzedaż towarów i usług

  Jesteś właścicielem przedsiębiorstwa? Chcesz, żeby twoja sprzedaż wzrosła? Zajrzyj na naszą stronę i dowiedź się jak sprzedawać więcej. Akademia Sprzedaży to firma, która aktywnie wspiera rozwój polskich przedsiębiorców zapewniając doradztwo w wielu dziedzinach między innymi prawne czy marketingowe. U nas poznasz nowoczesne sposoby na większą sprzedaż oraz zdobędziesz szanse na współpracę ze specjalistami.

  Data dodania: 18 07 2016 szczegóły wpisu
 • Twoja firma w UK z Team@One

  Twoja firma w UK z Team@One

  Profil działalności firmy to kwestia wielopłaszczyznowa, wynikająca z wielu czynników. Firma w UK to rozwiązanie, które w dużej mierze stanowi odpowiedź na lokalne zapotrzebowanie. Wielu przedsiębiorców dokłada starań, by profil przedsiębiorstwa był w miarę elastyczny i umożliwiał realizowanie alternatywnych zadań, zapewniając jednocześnie pewne i stabilne dochody.
  Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu!

  Data dodania: 13 07 2016 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Doradztwo biznesowe - nowa strona:

Adres: