masteryofmanagement.pl

masteryofmanagement.pl

Ocena: 4.7/10 (9 głosów)Sprawy ekonomiczne dla każdej firmy powinny być kluczowe, ponieważ to właśnie od nich jest zależny interes i dobro twojego przedsiębiorstwa. Jedną z takich okazji są właśnie fuzje i przejęcia. Dochodzi wówczas do poszerzenia działalności twojego przedsiębiorstwa, która potrzebuje głównie właściwej strategii na ten czas, aby sytuacja, która za chwilę pojawi się w przypadku twojego przedsiębiorstwa, została odpowiednio rozegrana na twoją korzyść. Wystarczy zaledwie jeden błąd, aby cały plan został spisany na straty.Podobne strony
 • Travel incentives

  Pod mało znanym w Polsce hasłem travel incentives kryje się wsparcie oraz obsługa wyjazdów integracyjnych i imprez motywacyjnych. W ofercie firmy Motivation Direct znajdziecie Państwo te i inne usługi wspierające kontakt z bezpośrednimi współpracownikami. Jesteśmy w stanie przygotować indywidualne oferty dla naszych bardziej wymagających partnerów. Motivation Direct jest w stałej współpracy z najlepszymi przewodnikami, pilotami i sportowcami, zapewniając zawsze wysoki poziom wyjazdów, pełnych ekscytujących atrakcji. Ponadto w ofercie programy lojalnościowe i wsparcie sprzedaży. Na naszej stronie znajdziecie Państwo naszą pełną ofertę.

 • AIP

  Strona AIP w Katowicach. Inicjatywa ta jednoczy młodych biznesmenów, którzy dzięki AIP są w stanie zbudować własny biznes. Uczestnik AIP staje się tak zwanym "pionem", w ramach którego działa. Działało już u nas przeszło 3000 pionów i przyznano ponad 250 dofinansowań wartych przeszło 2 miliony zł. Jeśli chcesz poznać więcej, sprawdź stronę internetową i skontaktuj się z nami.

 • Instytut Gospodarki Turystycznej

  CMS Consulting od 1990 roku wspiera przedsiębiorstwa w działaniach na rynku turystycznym, w szczególności w zakresie zarządzania, rachunkowości i doradztwa podatkowego. Obecnie, w wyniku analiz stanu otoczenia biznesu turystycznego, wykorzystując własne ponad 36-letnie doświadczenie zawodowe oraz posiadane wsparcie wielu współpracujących ekspertów i firm specjalistycznych, po rozszerzeniu formuły funkcjonowania – jako Instytut Gospodarki Turystycznej – proponuję współpracę w rozwiązywaniu strategicznych i operacyjnych problemów, jakie pojawiają się w działalności przedsiębiorstw turystycznych, w tym w szczególności hotelarsko-gastronomicznych.

 • Zarządzanie ryzykiem w sektorze publicznym

  Risk Logic Sp. z o.o. oferuje swoim klientom szereg rozwiązań z zakresu zarządzania ryzykiem w sektorze publicznym. Udziela profesjonalnych porad, jak zagwarantować stabilizację materialną zakładu, zmotywować jego pracowników do kreatywnych działań, podwyższyć świadomość menedżerów i zwiększyć atrakcyjność firmy na rynku. Na stronie organizacji jest opublikowanych wiele ważnych wiadomości na temat najczęstszych reakcji kierowników firm i popełnianych przez nich błędów.

 • Analityka biznesowa - wszystko o business intelligence

  AnalitykaBiznesowa.pl to serwis w którym znajdziesz informacje na temat business intelligence. A czym ona jest? To ważny proces, który jest wykorzystywany, aby zwiększyć konkurencyjność Twojej firmy! Jak to działa? Najpierw generowane są raporty, potem stawiane są hipotezy, które są weryfikowane przez systemy analityczne.Co jest ważne w analityce biznesowej? Dobra hurtownia danych - dzięki temu prezentowane dane są jednolite i wyświetlane w atrakcyjnej formie.

 • ATW Doradztwo Biznesowe Sp. z o.o.

  Oferujemy Państwu pomoc profesjonalnego zespołu specjalistów, dysponujących wieloletnim doświadczeniem w zakresie działalności biznesowej i doradczej. Przed rozpoczęciem współpracy gotowi jesteśmy (bez zobowiązań) przeprowadzić wstępne rozpoznanie występujących problemów, celem przygotowania rzetelnej, optymalnie skalkulowanej oferty.Nasze propozycje obejmują następujące obszary:

  Zagadnienia ekonomiczno-finansowe
  - Przygotowanie profesjonalnych biznes planów połączonych z oceną potencjalnych zagrożeń.
  - Przygotowanie programów restrukturyzacji i programów naprawczych.
  - Opracowywanie strategii rozwoju firmy.
  - Pozyskiwanie kapitału (partnera, funduszy kapitałowych lub finansowania bankowego).
  - Opracowywanie strategii marketingowej i planów marketingowych.
  - Budowa wewnętrznego systemu oceny wiarygodności kontrahentów.
  - Analiza ryzyk związanych z działalnością biznesową.
  - Przygotowywanie i przeprowadzanie transakcji fuzji i przejęcia.
  - Przeprowadzenie due diligence.

  Wycena wartości przedsiębiorstw oraz majątku trwałego
  - Wycena przedsiębiorstw.
  - Wycena wartości majątku firmy.
  - Wycena wartości portfela klientów.
  - Ocena potencjału rozwojowego firmy.

  Usprawnienie bieżącego funkcjonowania firmy.
  - Audyt kontrolingowy.
  - Audyt organizacyjny (diagnoza).
  - Organizacja przetargów, ocena dokumentacji przetargowej pod kątem formalnym i merytorycznym, udział w komisji przetargowej.
  - Opracowanie dokumentacji wymaganej do udziału w przetargach.
  - Przygotowywanie dokumentacji kredytowej i leasingowej.

 • www.admiraltax.pl

  Jako firma o nazwie Admiraltax zajmujemy się pomaganiem klientom w zarejestrowaniu swojej firmy w Wielkiej Brytanii. W ofercie naszej firmy znajduje się załatwienie wszelkich formalności. nasze biura znajdują się zarówno w Polsce jak i w Anglii, więc naprawdę łatwo nas znaleźć. Zawsze też można kontaktować się z nami za pomocą odpowiedniego formularza internetowego na stronie www oraz telefonicznie. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy oraz minimum formalności. Zapraszamy już dziś!

 • COMBEENUT SP. Z O.O.

  Szukasz sposobu na poprawę komunikacji w firmie? A może Twoi pracownicy mimo dużego zaangażowania i nadgodzin nie są w stanie terminowo wykonać zleconej pracy? Na te i inne problemy pomoże firma ComBeeNut, która specjalizuje się właśnie w pomocy przedsiębiorstwom dużym i małym w zwiększeniu ich efektywności. Naszym zadaniem jest takie zaprojektowanie pracy i procesów, by mogły one przebiegać sprawnie niezależnie od innych czynników zewnętrznych.

 • Przemysł w pigułce

  Jeżeli chcesz zaznajomić się z pojęciami dotyczącymi przemysłu, zapraszamy Cię na nasz innowacyjny portal przemysłowy. Cały czas się on rozwija, a ma już wielu stałych czytelników. W niedługim czasie mamy nadzieję, że uda nam się go jeszcze bardziej rozwinąć i zrobić z niego wielkie centrum informacyjne. Zapraszamy wszystkich sympatyków przemysłu oraz młodych, perspektywicznych przedsiębiorców, którzy założyli lub będę w przyszłości otwierać własną firmę.