Franczyza gabinetu kosmetycznego - franczyza.easywaxing.pl

Franczyza gabinetu kosmetycznego - franczyza.easywaxing.pl

Ocena: 2.5/10 (2 głosów)Easy Waxing posiada wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej i z sukcesem rozwija sieć salonów o wysokich standardach. Przystąpienie do sieci jest bardzo korzystnym rozwiązaniem, bo ułatwia ono wiele aspektów prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Wsparcie merytoryczne, szkolenia, pomoc prawna, dostęp do firmowych produktów, atrakcyjne rabaty w hurtowniach, to tylko niektóre zalety rozwiązania.Podobne strony
 • Gotowe spółki

  Rozpoczynanie działalności gospodarczej w Polsce, a tym samym tworzenie i rejestracja nowych spółek, jest procesem czasochłonnym i mogącym trwać nawet do 8 tygodni. Nasza firma Porta Legis oferuje gotowe spółki i w ten sposób zapewnia szybki i efektywny start w polskiej rzeczywistości biznesowej.
  Jedynym założycielem i udziałowcem gotowych spółek jest Porta Legis. Dajemy gwarancję, że założone przez nas spółki nigdy wcześniej nie prowadziły żadnych operacji gospodarczych, nie posiadają aktywów, pracowników ani zobowiązań handlowych.
  W chwili sprzedaży gotowe spółki są w pełni ukształtowanymi podmiotami prawnymi, które posiadają:
  Siedzibę zarejestrowaną w Warszawie
  Minimalny kapitał zakładowy w wysokości 5.000 PLN wpłacony na konto firmowe .
  Umowę spółki, której treść może ulec zmianie na prośbę klienta
  Numer KRS
  Aktywne konto bankowe
  Numer REGON
  Pełną rejestrację dla podatków CIT i VAT / VAT-EU
  Bieżące księgi rachunkowe i sprawozdania finansowe
  Na życzenie klienta dokonujemy wszelkich modyfikacji w spółce, takich jak zmiana rejestracji siedziby firmy, zmiana składu zarządu .
  Naszym klientom oferujemy także otwieranie spółek według indywidualnych wymagań przyszłych akcjonariuszy i udziałowców. Zakładamy również spółki na Cyprze, Panamie.

 • AT GROUP S.A. - fachowe usługi doradcze

  Potrzebujesz środków na inwestycje? Nasza firma to jedyna słuszna odpowiedź na Twoje potrzeby. Główną dziedziną naszej działalności jest doradztwo biznesowe. Dostarczamy nieodpłatne usługi doradcze dla rozkręcających działalność, a także dla firm szukających źródła dofinansowania inwestycji. Działamy ekspresowo i fachowo. Posiadamy bogatą wiedzę i jeszcze bogatsze doświadczenie. Na tle konkurencji wyróżnia nas zespół znakomitych polskich ekspertów. Dostarczając doradztwo biznesowe z uwagą analizujemy potrzeby naszych Klientów. Z ogromnym szacunkiem traktujemy każdego naszego Klienta, jego pieniądze i czas. Skupiamy się na stosunkach zarówno z doradcami, jak i Klientami. Świadczone przez nas doradztwo biznesowe stanowi usługę w pełni przestrzegającą przepisów prawa realizowaną z poczuciem odpowiedzialności i zgodnie z posiadanymi kompetencjami. Proponowane przez nas usługi doradcze realizujemy z pełną sumiennością i rzetelnością, w poczuciu obowiązujących przepisów prawa.

 • Balcan Consulting Group

  Posiadanie biznesu w Bułgarii może nie być żadnym problemem. Wystarczy tylko korzystać z usług oferowanych przez Balcan Consulting Group, którego siedziba umiejscowiona jest przy ulicy Akademik Boris Stefanov 17, w Sofii. Wskutek posiadanego doświadczenia znawcy tematu potrafią poradzić w rozmaitych przypadkach związanych z działalnością gospodarczą.

 • Trener Biznesu- Marcin Osman

  W teraźniejszych czasach rynek jest bardzo wymagający. Prowadzenie indywidualnej działalności gospodarczej wymaga nie tylko silnego charakteru i znajomości prywatnej dziedziny, niemniej jednak też szerokiej edukacji ekonomicznej. Prawdziwy rozkwit przeżywają zatem różnorodne kursy biznesowe, które ułatwiają prowadzenie własnej firmy. Z całą pewnością, najlepsze efekty w najkrótszym czasie daje indywidualna nauka, wybornym wyborem ma możliwość zatem okazać się indywidualny doradca biznesowy. Interesującym i skutecznym sposobem nauki ma możliwość okazać się coaching biznesowy. Zaawansowane warsztaty, doradztwo i coaching w niewygórowanych cenach oferuje Marcin Osman. Dowiedz się, jak przystosować metody prowadzenia osobistej działalności gospodarczej do obowiązującej sytuacji na rynku, nie wydając na to fortuny.