Franczyza gabinetu kosmetycznego - franczyza.easywaxing.pl

Franczyza gabinetu kosmetycznego - franczyza.easywaxing.pl

Ocena: 4.0/10 (1 głos)Easy Waxing posiada wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej i z sukcesem rozwija sieć salonów o wysokich standardach. Przystąpienie do sieci jest bardzo korzystnym rozwiązaniem, bo ułatwia ono wiele aspektów prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Wsparcie merytoryczne, szkolenia, pomoc prawna, dostęp do firmowych produktów, atrakcyjne rabaty w hurtowniach, to tylko niektóre zalety rozwiązania.Podobne strony
 • Gotowe spółki

  Rozpoczynanie działalności gospodarczej w Polsce, a tym samym tworzenie i rejestracja nowych spółek, jest procesem czasochłonnym i mogącym trwać nawet do 8 tygodni. Nasza firma Porta Legis oferuje gotowe spółki i w ten sposób zapewnia szybki i efektywny start w polskiej rzeczywistości biznesowej.
  Jedynym założycielem i udziałowcem gotowych spółek jest Porta Legis. Dajemy gwarancję, że założone przez nas spółki nigdy wcześniej nie prowadziły żadnych operacji gospodarczych, nie posiadają aktywów, pracowników ani zobowiązań handlowych.
  W chwili sprzedaży gotowe spółki są w pełni ukształtowanymi podmiotami prawnymi, które posiadają:
  Siedzibę zarejestrowaną w Warszawie
  Minimalny kapitał zakładowy w wysokości 5.000 PLN wpłacony na konto firmowe .
  Umowę spółki, której treść może ulec zmianie na prośbę klienta
  Numer KRS
  Aktywne konto bankowe
  Numer REGON
  Pełną rejestrację dla podatków CIT i VAT / VAT-EU
  Bieżące księgi rachunkowe i sprawozdania finansowe
  Na życzenie klienta dokonujemy wszelkich modyfikacji w spółce, takich jak zmiana rejestracji siedziby firmy, zmiana składu zarządu .
  Naszym klientom oferujemy także otwieranie spółek według indywidualnych wymagań przyszłych akcjonariuszy i udziałowców. Zakładamy również spółki na Cyprze, Panamie.

 • Serwis boomway.pl - wiedza biznesowa dla firm

  Serwis boomway.pl, to ogólnopolski internetowy doradca biznesowy dla firm głównie z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Doradzamy jak osiągnąć przez firmę pożądany cel, jak rozwiązać problem, oceniamy zasadność korzystania z usług firm zewnętrznych w ramach outsourcingu procesów biznesowych oraz stwarzamy możliwość nawiązania kontaktu z najlepszymi Ekspertami z dziedzin gospodarczych reprezentowanych na serwisie. Każde zagadnienie, z jakim zwraca się do nas Użytkownik serwisu boomway.pl, analizowane jest indywidualnie, a proponowane rozwiązania są wynikiem prac dostosowanych do jego specyficznych potrzeb. Ekspertami serwisu są praktycy gospodarczy reprezentujący sprawdzone przez boomway.pl firmy z całego kraju charakteryzujące się optymalną relacją jakości usług do cen. Firmy partnerskie a tym samym ich eksperci są autoryzowane przez Właściciela serwisu na podstawie kryteriów opartych o jakość, cenę, obszar działalności, rzetelne podejście do klienta, dotychczasową działalność w tym referencje, wyróżnienia oraz kadrę. Analizy robione przez Ekspertów są weryfikowane pod kątem obiektywizmu oraz profesjonalizmu. Stanowią praktyczną wiedzę rynkową trudną do zdobycia we własnym zakresie. Analizy biznesowe kierowane są głównie do właścicieli firm, kadry zarządzającej, menedżerów, kierowników oraz innych osób mających wpływ na funkcjonowanie i rozwój przedsiębiorstwa.

 • Szkolenia biznesowe

  Szkolenia z firmą Balans to niesamowita przygoda intelektualna. Jesteśmy organizatorami szkoleń wspomagających rozwój osobisty w takich tematach jak efektywna komunikacja, zarządzanie sobą w czasie, umiejętności trenerskie i skuteczna sprzedaż. Posiadamy także szeroką gamę szkoleń dla działów HR: systemy oceny pracownika, rekrutacja i selekcja oraz assesment/development center. Dla managerów oraz handlowców proponujemy treningi efektywnej sprzedaży oraz negocjacji biznesowych

 • Dobry-biznes.info

  Na stronie publikowane są informacje na temat MLM i zespołu Super7. Za pośrednictwem strony można dowiedzieć się szczegółów na temat współpracy z firmą S7 Medical Company oraz zapisać się na darmowe webinary, które odbywają się codziennie w dni robocze. Każdy kto chce stworzyć dochód pasywny na biznesie MLM powinien odwiedzić właśnie tą stronę. Zachęcamy do zapoznania się z artykułami i nawiązaniu kontaktu.