Find Flow

Find Flow

Ocena: 1.0/10 (2 głosów)W Find Flow prowadzone są szkolenia i warsztaty biznesowe, warsztaty i konsultacje indywidualne oraz indywidualne sesje coachingowe. W ramach coachingu mogą Państwo skorzystać z coachingu kariery, dietetycznego, ale również business i life coachingu. W ośrodku realizowana jest również arteterapia, czyli terapia przez sztukę. Szkolenia prowadzone są przez wieloletnich praktyków, którzy doskonale znają świat marketingu i reklamy.Podobne strony
 • Lean Manufacturing

  Głównym celem działań prezentowanej firmy jest wspieranie rozwoju przedsiębiorstw z różnych branż. Proponujemy Państwu współpracę obejmującą wdrażanie rozwiązań przeciwdziałających marnotrawstwu. Jednym z aspektów naszych działań jest wdrażanie metodologii Lean Manufacturing, czyli systemów zarządzania produkcją. Zatrudniamy doświadczonych i kompetentnych pracowników specjalizujących się w konkretnych branżach. Gwarantujemy wysoką jakość usług dopasowanych do oczekiwań klienta.

 • Dotacje

  Przedsiębiorca to osoba, która musi skupiać się na wielu rzeczach, znać kilka przepisów, a oprócz tego kontrolować wszystko, co dzieje się w obrębie spółki i rynku, na którym funkcjonuje. Jeżeli już szukasz wskazówek biznesowych, nie wiesz, jak założyć korporację lub zwyczajnie chcesz przeczytać o zakładzie produkcyjnym - zapraszamy na naszą stronę. Znajdziesz tu ciekawe publikacje, dosłownie wymarzone dla każdego przedsiębiorcy. Masz okazję poszerzyć edukację o kolejne ciekawostki powiązane z biznesem i prowadzeniem przedsiębiorstwa/firmy/spółki. Oferujemy jedynie sprawdzone i rzetelne publikacje. Możesz być pewien, że na naszej stronie niesprawdzone dane się nie ukazują.

 • Obsługa prawna spółek

  Specjalizujący się w prawie spółek handlowych adwokat Iwo Klisz zachęca do zapoznania się z treściami dostępnymi bezpłatnie na stronie internetowej spolka-w-organizacji.pl. Prezentujemy w sposób czytelny i fachowy wiele informacji na temat funkcjonowania oraz kierowania spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością i akcyjnych. Bardzo przydatne mogą okazać się wzory dokumentów, które pomogą Państwu załatwić bez trudu określone formalności. Każde treści udostępnione zostały dla użytkowników bezpłatnie.

 • Doradztwo w biznesie

  Dynamiczny rozwój rynku sprawia, że korzystanie z doradztwa biznesowego powoli staje się koniecznością. Dobrze określona strategi rozwoju oraz jasno postawione cele umożliwiają właściwy rozwój firmy. Badania wskazują, że takie zabiegi zwiększają o 40% szanse odniesienia sukcesu. Zadzwoń, przekonaj się ile dobrego w Twojej firmie może dać doradztwo biznesowe. Dla niezdecydowanych zapewniamy darmowe konsultacje.

 • Dobry-biznes.info

  Na stronie publikowane są informacje na temat MLM i zespołu Super7. Za pośrednictwem strony można dowiedzieć się szczegółów na temat współpracy z firmą S7 Medical Company oraz zapisać się na darmowe webinary, które odbywają się codziennie w dni robocze. Każdy kto chce stworzyć dochód pasywny na biznesie MLM powinien odwiedzić właśnie tą stronę. Zachęcamy do zapoznania się z artykułami i nawiązaniu kontaktu.

 • www.rodoradar.pl

  Serwis Rodoradar powstał z potrzeby dostarczenia solidnej i niezbędnej informacji nt. Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO) oraz zmian, jakie czekają w 2018 r. wszystkie podmioty na terenie UE, które przetwarzają dane osobowe. Serwis jest bazą wiedzy m. in. dla administratorów bezpieczeństwa informacji, inspektorów ochrony danych, pracowników działów IT oraz compliance. Serwis prowadzą eksperci w dziedzinie ochrony danych osobowych i prawa konsumenckiego, doradcy w obszarze ochrony danych osobowych oraz administratorzy bezpieczeństwa informacji. Zapraszamy!

 • Księgowość dla firm Warszawa - glc.pl

  Kancelaria prawno-podatkowa GLC działająca na terenie Katowic oraz Warszawy to firma świadcząca kompleksowe usługi podatkowe i rachunkowe dla przedsiębiorstw. Zapewniamy klientom wsparcie w każdym obszarze prowadzenia biznesu. Zawsze pracujemy zespołowo, dzięki czemu nasza pomoc uwzględnia wszelkie aspekty prowadzenia przedsiębiorstwa, a w razie potrzeby zatrudniamy dodatkowo specjalistów z wybranych dziedzin.