Efektywna redukcja kosztów

Efektywna redukcja kosztów

Ocena: 3.4/10 (31 głosów)Czujesz, że coraz trudniej prowadzić ci działalność gospodarczą i denerwują cię rozwiązania co chwila wprowadzane przez organy państwowe, które nie sprzyjają przedsiębiorcom? Możesz zmienić swoją pozycję i rozpocząć owocną współpracę z naszą firmą. Na mocy stosownej umowy zatrudnimy cię u nas i wynajmiemy również twoich pracowników. Zajmiemy się wszelkimi kwestiami prawnymi, ty zaś skupisz się tylko na prowadzeniu działalności. Jest to działanie w pełni legalne i coraz powszechniej stosowane przez twoich konkurentów. Zapraszamy również i ciebie.Podobne strony
 • ATW Doradztwo Biznesowe Sp. z o.o.

  Oferujemy Państwu pomoc profesjonalnego zespołu specjalistów, dysponujących wieloletnim doświadczeniem w zakresie działalności biznesowej i doradczej. Przed rozpoczęciem współpracy gotowi jesteśmy (bez zobowiązań) przeprowadzić wstępne rozpoznanie występujących problemów, celem przygotowania rzetelnej, optymalnie skalkulowanej oferty.Nasze propozycje obejmują następujące obszary:

  Zagadnienia ekonomiczno-finansowe
  - Przygotowanie profesjonalnych biznes planów połączonych z oceną potencjalnych zagrożeń.
  - Przygotowanie programów restrukturyzacji i programów naprawczych.
  - Opracowywanie strategii rozwoju firmy.
  - Pozyskiwanie kapitału (partnera, funduszy kapitałowych lub finansowania bankowego).
  - Opracowywanie strategii marketingowej i planów marketingowych.
  - Budowa wewnętrznego systemu oceny wiarygodności kontrahentów.
  - Analiza ryzyk związanych z działalnością biznesową.
  - Przygotowywanie i przeprowadzanie transakcji fuzji i przejęcia.
  - Przeprowadzenie due diligence.

  Wycena wartości przedsiębiorstw oraz majątku trwałego
  - Wycena przedsiębiorstw.
  - Wycena wartości majątku firmy.
  - Wycena wartości portfela klientów.
  - Ocena potencjału rozwojowego firmy.

  Usprawnienie bieżącego funkcjonowania firmy.
  - Audyt kontrolingowy.
  - Audyt organizacyjny (diagnoza).
  - Organizacja przetargów, ocena dokumentacji przetargowej pod kątem formalnym i merytorycznym, udział w komisji przetargowej.
  - Opracowanie dokumentacji wymaganej do udziału w przetargach.
  - Przygotowywanie dokumentacji kredytowej i leasingowej.

 • Rejestracja spółki

  Jeśli chcesz zarejestrować Swoją spółkę a nie wiesz jak to zrobić? Nie miałeś z tym nigdy do czynienia? Dowiesz się wszystkich niezbędnych informacji na ten temat. Wejdź na stronę Rejestracja Spółki i dowiedz się jak zarejestrować spółkę nie tylko w Warszawie. Wszystkie porady i informacje całkowicie za darmo i dostępne dla każdego! Polecamy wszystkim i serdecznie zapraszamy.

 • Zintegrowana Logistyka Sklepów Internetowych

  Innowacyjny model biznesowy. Obsługujemy całą logistykę oraz/lub opcjonalnie wszystko co łączy się z kompletacją, sprzedażą (w tym lokalizacja np WGO) i oczywiście logistyką - administracja, indywidualny kontakt z klientem, opiekun handlowy, fiskalizacja, opieka graficzna.
  Model działalności daje korzyści:
  -zmniejszanie do minimum kosztów na starcie nowej opcji
  -zmniejszenie kosztów na kilku polach biznesu
  -zminimalizowanie administracji
  -zwiększenie płynności gotówkowej
  -kreatywne rozwiązania i doświadczenie

  Obsługa poprzedzana projektem i realnym rachunkiem korzyści przygotowanymi indywidualnie dla zainteresowanych.

 • Szkolenia dofinansowane w Lublinie

  Lubelskie Centrum Consultingu prowadzi działalność w zakresie szkoleń i doradztwa, obsługi handlu międzynarodowego oraz projektów inwestycyjnych. Nasze szkolenia prowadzą najlepsi trenerzy. Posiadamy rozbudowaną sieć partnerską i współpracujemy z najlepszymi ośrodkami certyfikującymi. Proponujemy szkolenia z dofinansowaniem, które są dopasowane do wymagań rynku a także uczestników. Zachęcamy również do udziału w szkoleniach certyfikowanych, które oprócz rzetelnej wiedzy udostępniają sposobność otrzymania licznych certyfikatów.

 • Veto założenie firmy w Wielkiej Brytanii

  Osoby prowadzące firmę, którzy planują budować własną własną firmę o różne obszary, na pewno powinni zwrócić uwagę na usługi Spółka Veto z obszaru Szczecina. Szczecińskie Veto wyspecjalizowało swoją strategię w dobrych radach w czasie kreowania przedsiębiorstwa na terenie Anglii. Doradcy zaprezentują które ruchy powinno się podjąć po to by stać się CEO firmy na Wyspach, a poza tym jakiego typu ruchy dobrze jest zacząć po to by każdy znajdujący się w pracy osobnik pracował w komitywie z tamtejszym ustawodawstwem. Firma doradcza udziela ponad to wartościowych porad w zakresie prawa z obszaru między innymi odszkodowań, nakazu spłaty lub przynania zwrotu z odprowadzanego podatku. O ile wolelibyście zbudować kontakty z osobami, które w swoich rodzaju pracy okazują się ekspertami oraz mogą zaprezentować merytoryczną wiedzę dot. prawa, przydatne jest by budować pole do relacji biznesowych ze znawcami prawa z terenu Szczecina. Firma również prezentuje rozbudowywanego bloga firmowego, gdzie zamieszczane są przyciągające dane.

 • Blue Oak Advisory

  Specjalnością firmy Blue Oak Advisory jest uzyskiwanie środków finansowych dla przedsiębiorstw. Oferujemy również różnorodne świadczenia doradcze a także pomoc w obsługiwaniu transakcji na rynkach kapitałowych. Doświadczenie zdobyliśmy finalizując transakcje o wartości przewyższającej 60 milionów złotych. Pracują u nas doskonale wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Umożliwia nam to zagwarantowanie świetnej jakości każdej usługi. Naszym atutem jest personalne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 • Akademia Sprzedaży - skuteczna sprzedaż towarów i usług

  Jesteś właścicielem przedsiębiorstwa? Chcesz, żeby twoja sprzedaż wzrosła? Zajrzyj na naszą stronę i dowiedź się jak sprzedawać więcej. Akademia Sprzedaży to firma, która aktywnie wspiera rozwój polskich przedsiębiorców zapewniając doradztwo w wielu dziedzinach między innymi prawne czy marketingowe. U nas poznasz nowoczesne sposoby na większą sprzedaż oraz zdobędziesz szanse na współpracę ze specjalistami.

 • Coaching & Trening Managerski Magda Walczak

  Coaching Biznesowy. Coaching Executive. Indywidualne Treningi dla Managerów. Szkolenia dla Firm.

  Trener Magda Walczak - coach, praktyk zarządzania, doradca biznesu z kilkunastoletnim doświadczeniem. Absolwentka SGH, studiów podyplomowych SGH i SWPS oraz rocznego studium coachingu GWPS.

  Podstawą działania firmy są jej managerowie. Od nich zależą możliwe kierunki ekspansji oraz bieżąca efektywność podległych zespołów. Jeżeli planujesz rozwój, chcesz wzmocnić obecną pozycję firmy na rynku lub zadbać o lepsze wyniki, zainwestuj w profesjonalne wsparcie dla managerów oraz szkolenia pracowników. To jest inwestycja, która procentuje zarówno w krótkim jak i w długim okresie.

  Sprawdź możliwości na www.TreningManagerski.pl

  Zapraszam do wspólnej pracy!