Jak wygrać w biznesie

Jak wygrać w biznesie

Ocena: 3.7/10 (19 głosów)Poradnik dla początkujących biznesmenów. Skuteczne porady o rozkręcaniu firmy od a do z. Począwszy od pierwszych formalności po szczegóły, których pominięcie może grozić porażką, i koniecznością startu od nowa. Jak zwiększyć dochody firmy? Jak szybko i skutecznie załatwiać sprawy urzędowe. Działać w spółce czy samodzielnie? Jakie są inne możliwości? Na te i wiele innych pytań odpowie Ci treść go poradnika.Podobne strony
 • Założyć czy kupić spółkę - Porady dla przedsiębiorców

  Strona ukazuje bardzo szerokie informacje z zakresu funkcjonowanie wszystkich rodzajów spółek, zarówno osobowych, jak i kapitałowych. Dowiesz się, jak wygląda kompleksowa rejestracja poszczególnych spółek w Polsce. Przeprowadzimy Cię przez proces zakładania spółki od utworzenia umowy, przez rejestrację w KRS, ZUS i US aż po złożenie konta bankowego. Oferujemy także usługi w postaci pomocy prawnej ze strony kancelarii prawnych oraz pomocy w prowadzeniu księgowości. Oprócz kompleksowej obsługi spółek prowadzimy również sprzedaż gotowych spółek z o.o.. Zapoznaj się z cechami poszczególnych rodzajów spółek i wybierz podmiot odpowiedni do prowadzenia wybranej przez Ciebie działalności gospodarczej.

 • Pisanie biznes planu

  Zadaniem niniejszego serwisu online jest przedstawienie oferty Małopolskiej Grupy Consultingowo Szkoleniowej, która pracuje na szeroko pojmowanym rynku doradczym. Jej działanie poza doradztwem gospodarczym obejmuje fachowe kursy z zakresu ubezpieczeń i finansów, chociażby na maklera papierów wartościowych. Wykwalifikowany, posiadający doświadczenie zespół praktyków uczy sporządzania szkiców diagnostycznych, ekspertyz czy programów naprawczych. Zachęcamy do zapoznania się ze spisem proponowanych biznes planów.

 • ATW Doradztwo Biznesowe Sp. z o.o.

  Oferujemy Państwu pomoc profesjonalnego zespołu specjalistów, dysponujących wieloletnim doświadczeniem w zakresie działalności biznesowej i doradczej. Przed rozpoczęciem współpracy gotowi jesteśmy (bez zobowiązań) przeprowadzić wstępne rozpoznanie występujących problemów, celem przygotowania rzetelnej, optymalnie skalkulowanej oferty.Nasze propozycje obejmują następujące obszary:

  Zagadnienia ekonomiczno-finansowe
  - Przygotowanie profesjonalnych biznes planów połączonych z oceną potencjalnych zagrożeń.
  - Przygotowanie programów restrukturyzacji i programów naprawczych.
  - Opracowywanie strategii rozwoju firmy.
  - Pozyskiwanie kapitału (partnera, funduszy kapitałowych lub finansowania bankowego).
  - Opracowywanie strategii marketingowej i planów marketingowych.
  - Budowa wewnętrznego systemu oceny wiarygodności kontrahentów.
  - Analiza ryzyk związanych z działalnością biznesową.
  - Przygotowywanie i przeprowadzanie transakcji fuzji i przejęcia.
  - Przeprowadzenie due diligence.

  Wycena wartości przedsiębiorstw oraz majątku trwałego
  - Wycena przedsiębiorstw.
  - Wycena wartości majątku firmy.
  - Wycena wartości portfela klientów.
  - Ocena potencjału rozwojowego firmy.

  Usprawnienie bieżącego funkcjonowania firmy.
  - Audyt kontrolingowy.
  - Audyt organizacyjny (diagnoza).
  - Organizacja przetargów, ocena dokumentacji przetargowej pod kątem formalnym i merytorycznym, udział w komisji przetargowej.
  - Opracowanie dokumentacji wymaganej do udziału w przetargach.
  - Przygotowywanie dokumentacji kredytowej i leasingowej.

 • Własny biznes

  Szukasz kompetentnych porad od specjalistów, związanych z prowadzeniem własnej firmy. Nie wiesz, od czego zacząć i jak dobrać odpowiednie rozwiązania? U nas znajdziesz inspiracje dla własnego biznesu, które pomogą Ci znaleźć własną drogę i rozwiązania, wzmacniające Twoją pozycję na rynku. Od podstaw dowiesz się, jak zyskać dotacje i co zrobić, by były jak najwyższe. Wszystko, czego Ci potrzeba, żeby wejść w świat przedsiębiorców.

 • Szkolenia biznesowe Warszawa

  Futuretraining to firma, która profesjonalnie zajmuje się różnego rodzaju szkoleniami, kursami i warsztatami na tle biznesowym. Firma działa w branży od kilku lat i zapewnia aktualną wiedzę i ciekawe metody dzięki wysoko wykwalifikowanemu personelowi na który składają się specjaliści i trenerzy z wieloletnim doświadczeniem branżowym. Bardzo atrakcyjne ceny i szeroka oferta różnego typu szkoleń i kursów.

 • ORCAtransform.pl - Doradztwo biznesowe

  ORCA Transform to firma zajmująca się doradztwem marketingowym i reklamowym. Oferuje szereg świadczeń dla małych, średnich jak również dużych przedsiębiortsw. Wsród pakietów usług znajdują się np. "Optymalne rozwiązania na trudne czasy" (dla firm, które pragną zoptymalizować swoje działania komunikacyjne jak także reklamowe). Wśród przedkładanych produktów znajdują się miedzy innymi: identyfikacja wizualna (rebranding, nazwa, styl wizualny, logotyp), internet i multimedia (np. prezentacja multimedialna), nakład premium (wizytówki, katalogi, papier firmowy, witryna www bazująca na CMS, etykiety, newsletter), audyty oraz przeglądy (audyt wewnętrzny, wizerunku, komunikacji, zewnętrzny, reklamowy, marketingowy). Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 • Dotacja na rozpoczęcie działalności

  Serwis PierwszaDotacja.net oferuje najnowsze wiadomości w zakresie dotacji dla bezrobotnych i niepełnosprawnych - o które mogą się oni starać w ramach środków finansowych z Funduszu Pracy i Państwowego Funduszu rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Oprócz informacji, w serwisie znajdują się gotowe przykładowe biznes plany, które można pobrać z Naszej strony. Oferujemy także usługi polegające na kompleksowym doradztwie, oraz przygotowywaniu wniosków i biznes planów na indywidualne zamówienie. W pozyskiwaniu dotacji na start specjalizujemy się od końca 2007 roku. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia Naszego serwisu.

 • Prezentacje biznesowe i wystąpienia publiczne

  Jeżeli masz prezentację, od której zależą losy Twojego projektu, kariery lub firmy, warto skorzystać z pomocy specjalistów.
  Jak przykuć uwagę odbiorców?
  Jak powiedzieć w ciekawy sposób o suchych liczbach i faktach?
  Jak wzbudzić pozytywne emocje w odbiorcach?
  Jak o 100 stronicowym raporcie powiedzieć w 10 minut?

  Jeżeli szukasz tych odpowiedzi to jesteś na dobrej drodze. Nie musisz walczyć sam z przygotowaniem wyjątkowej prezentacji. Nie musisz ryzykować i zlecać jej wewnętrznie. Jeżeli gra jest o wysoką stawkę, warto znacząco zwiększyć szanse na sukces.

  Jakiego efektu możesz się spodziewać? Błysku w oczach Twoich słuchaczy
  Słów "Stary, dobrze, że nie występuję po Tobie"
  Zazdrosnych spojrzeń Twoich kolegów
  Awansu lub zdobycia upragnionego projektu.

  Pomożemy Ci nie tylko przygotować fantastyczne wystąpienie ale również opracujemy dla Ciebie wyróżniające pomoce wizualne w dowolnym formacje PowerPoint, Prezi, Flash.

  Warto walczyć o to w co wierzysz. Jeżeli chcesz aby Twoja praca została doceniona - zadzwoń do nas i przekonaj się sam.

 • DBS Business Consulting Barbara Szczerba

  Jak absolutnie się rozumie prowadzenie biznesu, potrzebuje doświadczenia, jednak nie każdy, kto chce erygować swoją działalność, je ma. Warto wówczas zwrócić się po konsultację do kogoś, który jest w owych sytuacjach w wyższym stopniu doświadczony. Kimś takim są ludzie z DBS-Doradztwo. Projektowanie biznes planów, harmonogramu rozwoju to chleb powszedni. W głównej mierze porada jest kierowana do średnich przedsiębiorstw, jakie chcą, aby na większe wody wypłynąć. Prowadzone są także instruktaże z tegoż działu, jakie mają w założeniu wygospodarowanie najważniejszej wiedzy i biegłości do radzenia sobie w kolejnym stadium prowadzenia firmy.

 • www.branas.com.pl

  Nie wiesz, jak poprawić osiągnięcia twojej firmy? Produkcja kuleje przez jedno ze stanowisk, tak zwane "wąskie gardło" i nie wiesz, co z tym zrobić? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź u mnie na stronie.
  Znajdziesz tutaj wszystko na temat, czym jest teoria ograniczeń (ang. Theory of Constraints, TOC), jak ją zastosować we własnym przedsiębiorstwie oraz na ile poprawi to organizację?
  Moim guru, człowiekiem na którego działach opieram rozwiązania twoich problemów jest Eliyahu M. Goldratt, który szczegółowo w kilku pozycjach opisał zastosowanie TOC w rozwiązywaniu problemów ekonomicznych przedsiębiorstwa. Zastosowanie tej teorii pozwala na sprawne zarządzanie produkcja nastawione na długotrwałe zyski z uwzględnieniem wszystkich wąskich gardeł twojego przedsiębiorstwa. Proponowane rozwiązania są proste we wdrożeniu i przyniosą znaczną poprawę efektywności, a co za tym idzie większe zyski.
  Jeśli po przeczytaniu materiałów na stronie pozostaną jakieś niejasności, zapraszam na spotkanie lub proszę o kontakt, gdzie postaram się je wyjaśnić.