FinancialCraft

FinancialCraft

Ocena: 1.0/10 (6 głosów)FinancialCraft to spółka analityczna działająca w branży finansów korporacyjnych. Nasza oferta obejmuje usługi wyceny przedsiębiorstw, obsługę transakcji fuzji i przejęć, restrukturyzacje przedsiębiorstw i usługi rachunkowości.
Wspieramy także małe i średnie przedsiębiorstwa w rozwoju nowych technologii i ekspansji na rynki zagraniczne w tym celu oferujemy analizy i wyceny własności intelektualnych takich jak patenty i know-how, opracowanie strategii komercjalizacji czy internacjonalizacji przedsiębiorstwa.Podobne strony
 • Kerim - twój pomysł na biznes

  Niejednokrotnie pomysł decyduje o powodzeniu przedsięwzięcia. Jeszcze częściej trudności finansowe hamują jego implementację. Nawet kompletnie szalone pomysły można próbować realizować. Nasza firma funkcjonuje w kilku płaszczyznach inwestycyjnych. Podstawową jej działalnością jest nabywanie, obróbka i dostarczanie odpadów do recyklerów w Polsce i w UE ze szczególnym uwzględnieniem odpadów suchych, złomów metali nieżelaznych i odpadów opakowaniowych. Skupiamy się również na wspomaganiu finansowym małych i średnich przedsiębiorstw będących w niestabilnej sytuacji finansowej, w zakresie zwiększania kapitału, uczestnictwa we wspólnych przedsięwzięciach oraz możliwości odkupienia części udziałów. Zajmujemy się nas także branżą nieruchomości a w szczególności nabywaniem nieruchomości z przeznaczeniem pod budownictwo wielorodzinne na obszarze Wrocławia i okolic.

 • DJB Doradztwo Marcin Choraży

  Wdrażanie oraz szkolenie w zakresie wszystkich systemów ISO oraz HACCP to nasza specjalność już od 11 lat. Nasi klienci z chęcią wysyłają nam listy referencyjne i wyrażają swoje zadowolenie z wdrożonych przez nas systemów. Działamy na terenie całego naszego kraju a wszyscy nasi konsultanci posiadają uprawnienia auditora wiodącego. Każdy z konsultantów specjalizuje się w innej branży i działa na innym obszarze Polski- co powoduje możliwość dotarcia do każdego klienta.

 • Zarządzanie Talentami - Ocena Okresowa

  Firma ForUnit stworzyła unikatowy system e-Talent do Zarządzania Kapitałem Ludzkim. Dzięki jego funkcjonalności można ekonomicznie i efektywnie zarządzać, a także inwestować w rozwój swoich pracowników. W oparciu o e_Talent można tworzyć katalogi kompetencji wraz z opisem wskaźników zachowań oraz profesjonalne opisy stanowisk pracy - odpowiadające rzeczywistym wymaganiom firmy. Na tej podstawie wskazać oczekiwane poziomy kompetencji. Tak wyprowadzone kompetencje służą m. in. do definiowania arkuszy ocen, rekrutacji, badania potrzeb szkoleniowych, planowania ścieżek kariery. Umożliwia to tworzenie - specyficznych dla danej firmy: systemów ocen, przygotowywanie profesjonalnych rekrutacji i planowanie rozwoju pracowników(zgodnie ze zdiagnozowanymi lukami kompetencyjnymi) .E-Talent, to również narzędzie, które pozwala opracować dowolne arkusze oceny, w przejrzystej i ciekawej formie graficznej. Edytor do ich stworzenia jest prosty w obsłudze i intuicyjny. Potrzebną wiedzę do przygotowania arkusza oceny, system konstruuje w oparciu o zdefiniowaną bazę definicji, pytań, hiperłączy i wiele innych.E-Talent umożliwia zarządzanie i sprawne przeprowadzenie procesów oceny: 180, 270, 360 stopni. Jego funkcjonalność umożliwia kontrolę i zarządzanie całym procesem. Od wysyłania powiadomień o ocenie, przez monitorowanie procesu, jego terminów aż do jego zakończenia w formie informacji zwrotnej. Otrzymują ją zarządzający i pracownicy. Forma przygotowanych raportów może stanowić bazę do przygotowania różnych dodatkowych analiz, nawet nie związanych z procesem oceny. Specjaliści działów HR oraz Kierownicy dostają przyjazne narzędzie, ułatwiające proces zarządzania kapitałem ludzkim. System działa on-line, jest dostępny z każdego miejsca i o każdej porze. Posiada mechanizmy do importu i eksportu danych, zapewniając synchronizację z obowiązującym systemem kadrowo-płacowym.

 • Szkolenia biznesowe, otwarte i zamknięte

  Dużo więcej przedsiębiorstw z Polski i ze świata decyduje się na profesjonalne szkolenia otwarte. Tego rodzaju wariant wydaje się być niezwykle przemyślany, ze względu na stawki z tym związane. Pragnąc zaczerpnąć trochę wiadomości na ten temat warto zajrzeć na Forum-Szkolenia, gdzie nie brakuje rozsądnych odpowiedzi na niemal wszystkie zagadnienia z owego zakresu. Najlepiej prześledzić uprzednio, jakie opinie ma dana firma prowadząca szkolenia zamknięte, by potem nie okazało się, że stracimy dużą sumę gotówki. Całe szczęście dzięki witrynom internetowym takim jak chociażby forum-szkolenia.pl możemy sięgnąć stosownej wiedzy, która umożliwi nam ocenić, czy frapujące nas szkolenia biznesowe to na pewno dobry wybór, który przyczyni się do dalej trwającego rozwijania przedsiębiorstwa w przeciągu kolejnych czterdziestu lat.

 • Zarządzanie ryzykiem w sektorze publicznym

  Risk Logic Sp. z o.o. oferuje swoim klientom szereg rozwiązań z zakresu zarządzania ryzykiem w sektorze publicznym. Udziela profesjonalnych porad, jak zagwarantować stabilizację materialną zakładu, zmotywować jego pracowników do kreatywnych działań, podwyższyć świadomość menedżerów i zwiększyć atrakcyjność firmy na rynku. Na stronie organizacji jest opublikowanych wiele ważnych wiadomości na temat najczęstszych reakcji kierowników firm i popełnianych przez nich błędów.

 • Coaching Wrocław

  Jednymi z dzisiaj oferowanych rodzajów szkoleń, jeszcze to znakomitszych w bieżącym czasie, będą z całą pewnością szkolenia biznesowo – handlowe. Są to tegoż rodzaju szkolenia, jakie będą w stanie przeznaczyć sporą ilość najmodniejszego typu metod sprzedażowych. Połówka z takiego gatunku szkoleń jest w stanie zagwarantować podczas indywidualnego trwania najświeższego typu efekty badań we wspomnianym obszarze. Rezultaty, jakie są niewątpliwie w pełni poparte właściwymi doświadczeniami. W celu zrealizowania jak najbardziej wydajnego szkolenia we właściwym zakresie wymagane jest zaczerpnięcie spośród specjalistycznych usług coacha. Każdy modny coach Wrocław oprócz odpowiedniego przygotowania akademickiego posiada także właściwe przygotowanie praktyczne. Tylko tego modelu coaching Wrocław ma, albowiem prawo istnienia w przyszłości w obrębie różnego rodzaju kursów i ćwiczeń. Znaczna część wszystkich szkoleń tworzonych przez obecne firmy szkoleniowe jest ukierunkowana szczególnie na rozbudowanie kompetencji oraz zwiększenie możliwości każdego człowieka zaangażowanego w korporacji i biorącego udział w konkretnego typu działaniu.Warto także zobaczyć czym są umiejętności interpersonalne.

 • www.branas.com.pl

  Nie wiesz, jak poprawić osiągnięcia twojej firmy? Produkcja kuleje przez jedno ze stanowisk, tak zwane "wąskie gardło" i nie wiesz, co z tym zrobić? Na wszystkie te pytania znajdziesz odpowiedź u mnie na stronie.
  Znajdziesz tutaj wszystko na temat, czym jest teoria ograniczeń (ang. Theory of Constraints, TOC), jak ją zastosować we własnym przedsiębiorstwie oraz na ile poprawi to organizację?
  Moim guru, człowiekiem na którego działach opieram rozwiązania twoich problemów jest Eliyahu M. Goldratt, który szczegółowo w kilku pozycjach opisał zastosowanie TOC w rozwiązywaniu problemów ekonomicznych przedsiębiorstwa. Zastosowanie tej teorii pozwala na sprawne zarządzanie produkcja nastawione na długotrwałe zyski z uwzględnieniem wszystkich wąskich gardeł twojego przedsiębiorstwa. Proponowane rozwiązania są proste we wdrożeniu i przyniosą znaczną poprawę efektywności, a co za tym idzie większe zyski.
  Jeśli po przeczytaniu materiałów na stronie pozostaną jakieś niejasności, zapraszam na spotkanie lub proszę o kontakt, gdzie postaram się je wyjaśnić.

 • Kalkulator cen usług biznesowych

  Kalkulator dla firm to miejsce, gdzie szybko sprawdzisz szacunkowe ceny najważniejszych usług biznesowych. Od teraz podczas negocjacji cen z wykonawcą usług: sprzątania, przygotowania kampanii reklamowej, organizacji eventu oraz wielu innych, będziesz w stanie jednoznacznie określić stawkę. Nie przepłacaj, sprawdź razem z kalkulatorem biznesowym ceny usług i negocjuj najlepszą ofertę. Z naszym bezpłatnym kalkulatorem jest to możliwe.