FinancialCraft

FinancialCraft

Ocena: 1.0/10 (1 głos)FinancialCraft to spółka analityczna działająca w branży finansów korporacyjnych. Nasza oferta obejmuje usługi wyceny przedsiębiorstw, obsługę transakcji fuzji i przejęć, restrukturyzacje przedsiębiorstw i usługi rachunkowości.
Wspieramy także małe i średnie przedsiębiorstwa w rozwoju nowych technologii i ekspansji na rynki zagraniczne w tym celu oferujemy analizy i wyceny własności intelektualnych takich jak patenty i know-how, opracowanie strategii komercjalizacji czy internacjonalizacji przedsiębiorstwa.Podobne strony
 • Coaching

  InConsulting s.c. jest firmą doradczą zajmującej się rozwijaniem, wspieraniem i budowaniem konkurencyjności swoich Klientów. Aby tego dokonać Spółka pomaga tworzyć dopasowane do specyfiki Klienta oraz wdrażać najnowsze, sprawdzone rozwiązania z zakresu zarządzania ludźmi oraz rozwoju kompetencje kluczowych kadr. Głównymi usługami, jakie oferuje firma InConsulting są m.in. audyt wynagrodzeń, coaching, doradztwo personalne, zarządzanie talentami oraz tworzenie systemów kompetencyjnych.

 • Doradztwo dla firm

  Doradcy z firmy Arena Consulting Group proponują klientom możliwość korzystania z wiedzy i doświadczeń pomnażanych przez nich w trakcie wdrażania projektów z obszaru doradztwo strategiczne. Arena Consulting Group trudni się usługami w rodzaju strategia rozwoju przedsiębiorstwa, strategia marketingowa przedsiębiorstwa oraz opracowanie strategii. Eksperci Arena Consulting Group zapewniają profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość świadczonych usług.

 • Szkolenia handlowe

  Rozwijanie inteligencji emocjonalnej staje się niezbędnym elementem pracy przedstawiciela handlowego i managera. Jest tak, ponieważ takie profesje wymagają codziennych kontaktów z innymi ludźmi. Manager musi organizować sprawy ze współpracownikami, gdzie zazwyczaj nie może komuś po prostu rozkazać. Sprzedawca musi sprzedawać innym firmom, gdzie w większości przypadków wszystkie towary są identyczne. Z tej przyczyny to kompetencje 'emocjonalne' decydują o powodzeniu. Witryna dotyczy sprawdzonych sposobów rozwijania tych zdolności. Proponuje też ofertę szkoleń dla handlowców oraz warsztatów skierowanych do kadry kierowniczej.

 • Biznes plany

  Istota ludzka przychodzi na świat, rozwija, uczy się, lecz kiedy nadchodzi odpowiednia pora rozpoczyna pracę. Chciałby w tym dokonać czegoś, uzyskiwać sukcesy. Wszystkie firmy swój początek mają w idei na biznes, stanowi to zarazem trudniejszy etap, jaki warunkuje kolejne Twoje działania. Odpowiedz sobie na pytanie, co chcesz robić i zacznij to wykonywać. W ten sposób połączysz przyjemne z pożytecznym. Nowatorska witryna, jaka ułatwia start w biznesie, pomaga przygotować dokumenty, udostępnia także inspiracje. Dzięki nam stworzysz kompetentnie wyglądający plan marketingowy, sporządzisz go w wygodny i szybki sposób. Odkryj możliwości mechanizmu, zapoznaj się z funkcjami systemu Libre.

 • Akademia Rozwoju Kompetencji

  Jesteśmy firmą szkoleniowo - doradczą skupiającą wokół siebie trenerów praktyków. Prowadzimy szkolenia biznesowe dla firm, doradztwo w zakresie sprzedaży, zarządzania i rozwoju osobistego. Specjalizujemy się w budowaniu zaangażowania pracowników w cele firmy. Pomagamy we wdrażaniu strategii aktywnej sprzedaży, narzędzi zwiększania efektywności pracowników oraz strategii budowania zaangażowania pracowników. Prowadzimy coachingi, konsultacje, warsztaty oraz rekrutacje z wykorzystaniem AC/DC.

 • Szkolenia biznesowe i certyfikacje kwalifikacji

  Firma HEURESIS Certyfikowani Trenerzy i Konsultanci Zarządzania Sp. z o.o. została założona w 2000 roku przez trenerów posiadających wieloletnie doświadczenie w zakresie treningu, uczenia się i rozwoju potwierdzone Międzynarodowymi Certyfikatami.
  Kompleksowa obsługa poparta zarówno doświadczeniem i kompetencjami, jak i zaangażowaniem pracujących w Heuresis trenerów są gwarancją najwyższej jakości usług z zakresu szkoleń i doradztwa.
  Heuresis koncentruje się przede wszystkim na indywidualnych potrzebach, potencjale oraz kompetencjach przyszłych uczestników szkoleń, a także na analizie przedmiotu procesu doradczego lub treningowego.
  Metody działań są dobierane adekwatnie do potrzeb każdego Klienta i możliwości uczestników procesu szkoleniowego przy uwzględnieniu ich dotychczasowego poziomu wiedzy oraz umiejętności.
  Heuresis posiada m.in. takie ceryfikaty, jak: TUV Rheinland, TUV London, Thomas International, DET NORSKE VERITAS, czy Advisio Consulting Methodologies.

 • www.admiraltax.pl

  Jako firma o nazwie Admiraltax zajmujemy się pomaganiem klientom w zarejestrowaniu swojej firmy w Wielkiej Brytanii. W ofercie naszej firmy znajduje się załatwienie wszelkich formalności. nasze biura znajdują się zarówno w Polsce jak i w Anglii, więc naprawdę łatwo nas znaleźć. Zawsze też można kontaktować się z nami za pomocą odpowiedniego formularza internetowego na stronie www oraz telefonicznie. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej sprawy oraz minimum formalności. Zapraszamy już dziś!

 • Jesiołowscy - wycena firmy

  Zlokalizowana w Krakowie firma A.M. Jesiołowscy - Finanse Sp. z o.o. zapewnia pomoc w wielu zagadnieniach związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa. Funkcjonujemy w branży już od ponad 20 lat, co umożliwiło nam ugruntowanie pozycji wśród klientów. Zapewniamy bardzo dużą wiedzę gospodarczych w przedsiębiorstwie, która umożliwia nam błyskawiczne poznanie specyfiki konkretnej działalności oraz pomoc w określonych przez zlecającego zagadnieniach. Dla naszych klientów proponujemy również możliwość organizacji szkoleń w ustalonym zakresie.

 • JPL Group - przejęcie funkcji ABI

  Firma JPL Group, której siedziba znajduje się w Warszawie, proponuje klientom duży zakres świadczeń powiązanych z audytem, doradztwem a także komputerowych. Do dyspozycji naszych klientów są doświadczeni pracownicy o bardzo wysokich kwalifikacjach. Współpracujemy z kancelarią prawną, dzięki czemu nasi klienci mają gwarancję doskonałej jakości oferowanych usług. Indywidualnie traktujemy każdy problem przedstawiony przez kontrahenta. Ofertę cenową usług przedstawiamy po otrzymaniu informacji o profilu działalności firmy a także po zebraniu wiadomości o oczekiwaniach.