FinancialCraft

FinancialCraft

Ocena: 1.0/10 (1 głos)FinancialCraft to spółka analityczna działająca w branży finansów korporacyjnych. Nasza oferta obejmuje usługi wyceny przedsiębiorstw, obsługę transakcji fuzji i przejęć, restrukturyzacje przedsiębiorstw i usługi rachunkowości.
Wspieramy także małe i średnie przedsiębiorstwa w rozwoju nowych technologii i ekspansji na rynki zagraniczne w tym celu oferujemy analizy i wyceny własności intelektualnych takich jak patenty i know-how, opracowanie strategii komercjalizacji czy internacjonalizacji przedsiębiorstwa.Podobne strony
 • Strony dla biznesu

  Strony z zagadnieniami ważnymi dla każdego biznesmena. Opanowanie sztuki negocjacji i komunikacji pozwoli osiągnąć lepsze wyniki podczas rozmów biznesowych. Dla każdej firmy ważny jest dobór odpowiedniej kadry, szczególnie kadry kierowniczej. Strony z zagadnieniami ważnymi dla każdego biznesmena. Opanowanie sztuki negocjacji i komunikacji pozwoli osiągnąć lepsze wyniki podczas rozmów biznesowych. Dla każdej firmy ważny jest dobór odpowiedniej kadry, szczególnie kadry kierowniczej

 • Doradztwo - firma konsultingowa

  Witryna firmy konsultingowej Augeo Ventures świadczymy projekty konsultingu strategicznego i transakcyjnego.Doradcy umożliwiają użycie doświadczenia doradców do kreowania doskonałych rozwiązań w zakresie strategii. Strategie przedsiębiorstw mają duże poziomy istotności dla ich wyników, stąd poleca się skorzystanie z profesjonalnych firm doradztwa strategicznego. Doradztwo strategiczne obejmuje szereg różnych obszarów. Nieraz uznawane jest również pozyskiwanie kapitału jako część usług doradczych.Przykładowy proces budowania strategii zawiera 3 zasadnicze etapy: 1. pełne badanie działalności klienta. 2. Zespołowe tworzenie możliwości wzrostu (opcji strategicznych) 3. Ocena opcji oraz stworzenie zaleceń co do implementacji przyjętej strategii rozwoju firmy.Zdarza się, że powie człowiek sprzedam spółkę z o.o. Cóż wtedy robić? Doradztwo strategiczne! Pomagamy w sprzedaży firm do inwestorów branżowych i finansowych oraz przeprowadzamy pozyskanie inwestora. Wypracowana razem ze spółką, czytelna i kompletna strategia rozwoju spółki pozwoli na:stworzenie trwałych przewag strategicznych a tym samym wzmocnienie pozycji konkurencyjnej firmy; koncentrację podejmowanych działań na najbardziej opłacalnych segmentach biznesu; uniknięcie kosztownych błędów mogących powodować koszty; ochronę przed negatywnymi skutkami zmieniających się trendów rynkowych; efektywne motywowanie managerów i załogi do działania; wzrost atrakcyjności Spółki dla potencjalnych inwestorów (sprzedaż udziałów).

 • Infolink Business infobroker

  Infolink jest agencją infobrokerską zajmującą się dostarczaniem opracowanych informacji na zlecenie. Oferujemy wyszukiwanie informacji biznesowych, finansowych, ekonomicznych, gospodarczych, prawnych i patentowych. Nasze usługi obejmują opracowanie i weryfikowanie informacji dla potrzeb związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwa na rynku krajowym i międzynarodowym. To wsparcie informacyjne może dotyczyć różnych aspektów życia gospodarczego jak np.: firm, produktów i usług, zaopatrzenia, zbytu, marketingu, konkurentów, uwarunkowań prawnych, itp.. Przygotowujemy raporty, badania i analizy rynku, tworzymy bazy danych. Kojarzymy kontrahentów i kooperantów, eksporterów i importerów. Pomagamy w nawiązywaniu kontaktów zagranicznych. Jako infobroker lub tzw. broker informacji wyszukujemy dane w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim i hiszpańskim. Firma realizuje również zadania z dziedziny tłumaczeń i szkoleń językowych.

 • Lista dłużników - erif.pl

  Oferta naszej firmy kierowana jest między innymi do klientów biznesowych, którym zapewniamy niezawodny i stale aktualizowany system wymiany danych o wiarygodności płatniczej przedsiębiorców i konsumentów. Zapewniamy skuteczne narzędzie niezbędne w rozliczeniach mających formę bezgotówkową i w jakich występuje ryzyko braku zapłaty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej i do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Coaching Wrocław

  Jednymi z dzisiaj oferowanych rodzajów szkoleń, jeszcze to znakomitszych w bieżącym czasie, będą z całą pewnością szkolenia biznesowo – handlowe. Są to tegoż rodzaju szkolenia, jakie będą w stanie przeznaczyć sporą ilość najmodniejszego typu metod sprzedażowych. Połówka z takiego gatunku szkoleń jest w stanie zagwarantować podczas indywidualnego trwania najświeższego typu efekty badań we wspomnianym obszarze. Rezultaty, jakie są niewątpliwie w pełni poparte właściwymi doświadczeniami. W celu zrealizowania jak najbardziej wydajnego szkolenia we właściwym zakresie wymagane jest zaczerpnięcie spośród specjalistycznych usług coacha. Każdy modny coach Wrocław oprócz odpowiedniego przygotowania akademickiego posiada także właściwe przygotowanie praktyczne. Tylko tego modelu coaching Wrocław ma, albowiem prawo istnienia w przyszłości w obrębie różnego rodzaju kursów i ćwiczeń. Znaczna część wszystkich szkoleń tworzonych przez obecne firmy szkoleniowe jest ukierunkowana szczególnie na rozbudowanie kompetencji oraz zwiększenie możliwości każdego człowieka zaangażowanego w korporacji i biorącego udział w konkretnego typu działaniu.Warto także zobaczyć czym są umiejętności interpersonalne.

 • CC-Center.pl

  Firma CC-Center została stworzona z myślą o firmach różnej wielkości, które łączy jeden cel – pragnienie osiągania coraz większych sukcesów nie tylko na krajowym rynku. Jej ofertą przewiduje w związku z tym fachową pomoc obejmującą między innymi dotacje UE i ich rozliczanie, a także wsparcie dla firm chcących uczestniczyć w programie Paszport do Eksportu. Bardzo często ciekawe pomysły upadają jedynie dlatego, że brakuje środków finansowych pozwalających na wcielenie ich w życie. CC-Center jest firmą, która pomaga w uporaniu się z tego rodzaju problemem wspierając zwłaszcza podmioty chcące uczestniczyć w działaniu 6.1 POIG oraz te, które po zdobyciu dotacji unijnych mogą mieć problem z rozliczeniem się z nich.

 • Jak prowadzić własną firmę

  Jestem właścicielką firmy doradczo-szkoleniowej od ponad 7 lat, prowadzą ją od momentu ukończenia studiów. Piszę na podstawie własnych doświadczeń przedsiębiorcy, o specyfice pracy w branży HR, o tym jak być liderem zespołu, o tym jak prowadzić własne przedsiębiorstwo z sukcesem.

  Dlaczego warto prowadzić własną firmę? Bo to styl życia, który umożliwiający realizację własnych marzeń, pozwalający na rozwój naszych kompetencji i dający nam władze w dysponowaniu naszym czasem. Pamiętajmy jednak, że pomimo wielu zalet, to również droga, która da nam w kość, każe nam pracować na maksymalnych obrotach, bez obietnicy sukcesu. Sprostać temu zadaniu mogą więc wyłącznie osoby nastawione na realizacje postawionych celów, przekonane o słuszności obranej drogi i znające swoje zalety.

  Jeśli już dojrzeliśmy do decyzji i znamy nasze możliwości, możemy zacząć szukać działki rynki, w której chcemy rozwijać nasz biznes. Na początku warto jednak zdać sobie sprawę z własnych motywacji i zainteresowań, które popychają nas do działania. Pozwoli to nam angażować się tylko w takie zadania, których nie porzucimy po krótkim czasie z powodu znudzenia.

  Dużo więcej porad pochodzących z mojego doświadczenia zawodowego na moim blogu. Zapraszam do aktywnej lektury!

 • Blue Oak Advisory

  Specjalnością firmy Blue Oak Advisory jest uzyskiwanie środków finansowych dla przedsiębiorstw. Oferujemy również różnorodne świadczenia doradcze a także pomoc w obsługiwaniu transakcji na rynkach kapitałowych. Doświadczenie zdobyliśmy finalizując transakcje o wartości przewyższającej 60 milionów złotych. Pracują u nas doskonale wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Umożliwia nam to zagwarantowanie świetnej jakości każdej usługi. Naszym atutem jest personalne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.