Rzecznik patentowy

Rzecznik patentowy

Ocena: 2.5/10 (6 głosów)Nasza korporacja zajmuję się świadczeniem pomocy mającej na celu kontrolę pomysłów, informacji. Nie od dziś wiadomo, iż nader często kluczem do sukcesu jest pomysł. Jednakże kiedy "zwyczajna" szara osoba wpadnie na błyskotliwy pomysł, bardzo często zauważy to gruba ryba z większymi możliwościami finansowymi i zwyczajnie wyprzedzi pierwotnego pomysłodwacę kradnąc jego ideę. Wobec tego właśnie powstał program ochrony patentowej - dzięki czemu można zabezpieczać przed kradzieżą swe patenty.


Podobne strony
 • Elektroniczny obieg dokumentów

  Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą produktową oraz usługową oferowaną przez PrimeSoft Polska Sp. z o.o., która przybliży nasze rozwiązania oraz ukaże, jak pomocne i ważne dla sprawnego funkcjonowania firmy może być integrowanie procedur zarządzania firmą za pomocą systemu V-Desk klasy workflow/DMS. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej.

 • Jak wygrać w biznesie

  Poradnik dla początkujących biznesmenów. Skuteczne porady o rozkręcaniu firmy od a do z. Począwszy od pierwszych formalności po szczegóły, których pominięcie może grozić porażką, i koniecznością startu od nowa. Jak zwiększyć dochody firmy? Jak szybko i skutecznie załatwiać sprawy urzędowe. Działać w spółce czy samodzielnie? Jakie są inne możliwości? Na te i wiele innych pytań odpowie Ci treść go poradnika.

 • Kerim - twój pomysł na biznes

  Niejednokrotnie pomysł decyduje o powodzeniu przedsięwzięcia. Jeszcze częściej trudności finansowe hamują jego implementację. Nawet kompletnie szalone pomysły można próbować realizować. Nasza firma funkcjonuje w kilku płaszczyznach inwestycyjnych. Podstawową jej działalnością jest nabywanie, obróbka i dostarczanie odpadów do recyklerów w Polsce i w UE ze szczególnym uwzględnieniem odpadów suchych, złomów metali nieżelaznych i odpadów opakowaniowych. Skupiamy się również na wspomaganiu finansowym małych i średnich przedsiębiorstw będących w niestabilnej sytuacji finansowej, w zakresie zwiększania kapitału, uczestnictwa we wspólnych przedsięwzięciach oraz możliwości odkupienia części udziałów. Zajmujemy się nas także branżą nieruchomości a w szczególności nabywaniem nieruchomości z przeznaczeniem pod budownictwo wielorodzinne na obszarze Wrocławia i okolic.

 • Strony dla biznesu

  Strony z zagadnieniami ważnymi dla każdego biznesmena. Opanowanie sztuki negocjacji i komunikacji pozwoli osiągnąć lepsze wyniki podczas rozmów biznesowych. Dla każdej firmy ważny jest dobór odpowiedniej kadry, szczególnie kadry kierowniczej. Strony z zagadnieniami ważnymi dla każdego biznesmena. Opanowanie sztuki negocjacji i komunikacji pozwoli osiągnąć lepsze wyniki podczas rozmów biznesowych. Dla każdej firmy ważny jest dobór odpowiedniej kadry, szczególnie kadry kierowniczej

 • DJB Doradztwo Marcin Choraży

  Wdrażanie oraz szkolenie w zakresie wszystkich systemów ISO oraz HACCP to nasza specjalność już od 11 lat. Nasi klienci z chęcią wysyłają nam listy referencyjne i wyrażają swoje zadowolenie z wdrożonych przez nas systemów. Działamy na terenie całego naszego kraju a wszyscy nasi konsultanci posiadają uprawnienia auditora wiodącego. Każdy z konsultantów specjalizuje się w innej branży i działa na innym obszarze Polski- co powoduje możliwość dotarcia do każdego klienta.

 • www.successinsights.pl

  TTI Success Insights Polska reprezentuje w Polsce amerykańskie firmy: TTI Ltd, Performance Systems Ltd., Success Insights International Inc. Prowadzimy dystrybucję narzędzi, które pomagają ludziom wykorzystywać swój potencjał osobisty i społeczny. Przedstawiciele TTI SI działają w 80 krajach, a narzędzia są dostępne w 40 językach. Posiadamy szereg zaawansowanych narzędzi pozwalających ocenić preferencje zadań, możliwości, umiejętności osoby, zespołu i organizacji. W odniesieniu do wymagań stanowiska pracy narzędzia te przedstawiają mocne strony badanego i te, które wymagają poprawy. Nasze szkolenia dedykowane są zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Narzędzia od lat wspierają pracę: trenerów, specjalistów HR, coachów, konsultantów oraz doradców zawodowych, specjalistów ds. rekrutacji, selekcji i talent managmentu. Pomagają w tworzeniu assessment center, rozpoznaniu talentu i potencjałów pracowników, co bezpośrednio przyczynia się do odpowiedniego pokierowania procesem rekrutacji, szybszego dokonania selekcji właściwych osób na stanowiska pracy, doboru kadr. Badanie pomoże w określeniu dalszej współpracy z daną osobą, a także we wskazaniu optymalnej drogi jej rozwoju. Analizy i systemy TTI Success Insights są obiektywną metodą oceny osobowości, stylu postępowania, motywacji oraz umiejętności osób, z którymi pracujemy. Dlatego też są doskonałym narzędziem dla nowych, ale także doświadczonych managerów zarządzających zespołem. Dzięki tym narzędziom w sposób świadomy wpłyniesz na rozwój swojej organizacji, udoskonalisz komunikację w niej, w indywidualny sposób zmotywujesz swoich pracowników. Osobom zajmującym się sprzedażą nasze systemy pomogą efektywnie prowadzić negocjacje handlowe. Pozwolą w sposób indywidualny podejść do każdego klienta, wyznaczyć kierunek profesjonalnej sprzedaży, w pełni wykorzystać swoje umiejętności. Nasze testy psychometryczne dedykowane są również osobom prywatnym, które chciałyby dowiedzieć się więcej o sobie, swoich kompetencjach, silnych stronach, predyspozycjach i umiejętnościach. Pozwalają zrozumieć to, co sprawia, że jesteśmy efektywni, zmotywowani, zdolni do odnoszenia sukcesów. Indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala nam wyznaczać nowe trendy w działaniach rozwojowych. Ponieważ każda jednostka jest inna - potrzebuje innego rozwiązania. Dzięki temu nie wpadamy w rutynę, myślimy więcej i bardziej kreatywnie. Nasze propozycje są zawsze świeże i idealnie dopasowane do Twoich wymagań.

  Od października 2012 TTI Success Insights oferuje innowacyjne narzędzia - serię Talent Insights (raporty łączące analizę stylu behawioralnego i motywatorów, dostępne w czterech wersjach: Przełożony-Podwładny, Kadra Menadżerska, Handlowiec/Sprzedawca oraz raport w wersji skróconej) i raport Inteligencja Emocjonalna. Więcej informacji oraz przykładowe raporty można znaleźć na stronie www.successinsights.pl w zakładce Ekspertyzy.

 • Doradztwo organizacyjne

  MKG Consulting oferuje profesjonalne usługi doradztwa i szkoleń z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. W ofercie m. in.: szkolenia z komunikacji interpersonalnej, employer branding, marka pracodawcy, doradztwo HR oraz organizacyjne. Organizujemy imprezy integracyjne dla firm. Prowadzimy warsztaty z wystąpień publicznych oraz budowania zespołu. Zapraszamy do kontaktu i wizyty w naszym biurze w Bielsku-Białej.

 • Zarządzanie

  Chciałbyś dobrze zarządzać przedsiębiorstwem, ale nie wiesz jak się za to zabrać? Koniecznie odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z ofertą. Nasza firma w swej ofercie posiada kursy z zakresu zarządzania. Każdy zarządzający, który chce dobrze działać, powinien odwiedzić nas i zapisać się na kurs. Nasze kursy doskonale przygotują przyszłych menadżerów oraz przyczynią się do sukcesu marki. Na kursy zapraszamy wszystkich, którzy chcą powiększyć swoją wiedzę z zakresu zarządzania.

 • Efektywna redukcja kosztów

  Czujesz, że coraz trudniej prowadzić ci działalność gospodarczą i denerwują cię rozwiązania co chwila wprowadzane przez organy państwowe, które nie sprzyjają przedsiębiorcom? Możesz zmienić swoją pozycję i rozpocząć owocną współpracę z naszą firmą. Na mocy stosownej umowy zatrudnimy cię u nas i wynajmiemy również twoich pracowników. Zajmiemy się wszelkimi kwestiami prawnymi, ty zaś skupisz się tylko na prowadzeniu działalności. Jest to działanie w pełni legalne i coraz powszechniej stosowane przez twoich konkurentów. Zapraszamy również i ciebie.

 • ORCAtransform.pl - Doradztwo biznesowe

  ORCA Transform to firma zajmująca się doradztwem marketingowym i reklamowym. Oferuje szereg świadczeń dla małych, średnich jak również dużych przedsiębiortsw. Wsród pakietów usług znajdują się np. "Optymalne rozwiązania na trudne czasy" (dla firm, które pragną zoptymalizować swoje działania komunikacyjne jak także reklamowe). Wśród przedkładanych produktów znajdują się miedzy innymi: identyfikacja wizualna (rebranding, nazwa, styl wizualny, logotyp), internet i multimedia (np. prezentacja multimedialna), nakład premium (wizytówki, katalogi, papier firmowy, witryna www bazująca na CMS, etykiety, newsletter), audyty oraz przeglądy (audyt wewnętrzny, wizerunku, komunikacji, zewnętrzny, reklamowy, marketingowy). Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 • Lista dłużników - erif.pl

  Oferta naszej firmy kierowana jest między innymi do klientów biznesowych, którym zapewniamy niezawodny i stale aktualizowany system wymiany danych o wiarygodności płatniczej przedsiębiorców i konsumentów. Zapewniamy skuteczne narzędzie niezbędne w rozliczeniach mających formę bezgotówkową i w jakich występuje ryzyko braku zapłaty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej i do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Eurocompanies.pl błyskawiczne zakładanie firmy w Anglii

  Sprawdź już teraz firmę EUROCOMPANIES, od lat zajmuje się zakładaniem, sprzedażą i transferami spółek w Polsce i za granicą. Jesteśmy międzynarodową dużą firmą z główną siedzibą w Stolicy. W ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia możesz nabyć uprawnienia do działania w imieniu Twojej sp. z o.o. W naszej ofercie zakładanie firmy w Anglii, zakładanie spółki w Anglii, zakładanie spółki ltd, zakładanie firmy w uk, zakładanie firmy w wielkiej Możesz liczyć na naszą pomoc w każdej kwestii związanej z zakładaniem firmy. Zaprojektujemy wizytówki, pomożemy założyć stronę internetową, sprawdzimy konkurencję, udostępnimy salę konferencyjną – a to wszystko w cenie, jaką płacisz za założenie lub stworzenie spółki. Zapraszamy na naszą witrynę!

 • Dobry-biznes.info

  Na stronie publikowane są informacje na temat MLM i zespołu Super7. Za pośrednictwem strony można dowiedzieć się szczegółów na temat współpracy z firmą S7 Medical Company oraz zapisać się na darmowe webinary, które odbywają się codziennie w dni robocze. Każdy kto chce stworzyć dochód pasywny na biznesie MLM powinien odwiedzić właśnie tą stronę. Zachęcamy do zapoznania się z artykułami i nawiązaniu kontaktu.