Rzecznik patentowy

Rzecznik patentowy

Ocena: 1.4/10 (5 głosów)Nasza korporacja zajmuję się świadczeniem pomocy mającej na celu kontrolę pomysłów, informacji. Nie od dziś wiadomo, iż nader często kluczem do sukcesu jest pomysł. Jednakże kiedy "zwyczajna" szara osoba wpadnie na błyskotliwy pomysł, bardzo często zauważy to gruba ryba z większymi możliwościami finansowymi i zwyczajnie wyprzedzi pierwotnego pomysłodwacę kradnąc jego ideę. Wobec tego właśnie powstał program ochrony patentowej - dzięki czemu można zabezpieczać przed kradzieżą swe patenty.podobne strony:
 • Partner - inżynieria oprogramowania szkolenia doradztwo konsultacje outsourcing dla firm consulting

  Jesteśmy niezależnymi konsultantami, nie związanymi z konkretnymi dostawcami rozwiązań informatycznych. Wykorzystujemy naszą specjalistyczną wiedzę i doświadczenie, aby skutecznie wspomóc naszych Klientów.

  W skróce: "Partner" to inżynieria oprogramowania i oferuje szkolenia doradztwo konsultacje outsourcing dla firm, modelowanie procesów biznesowych i projektowanie systemów informatycznych Bielsko-Biała, Śląsk.
  Modelowanie procesów biznesowych,
  ocena jakości dokumentacji projektowej,
  budowa map procesów biznesowych,
  repozytorium procedur,
  ocena modeli UML

 • Rejestracja spółek - firma w Anglii

  Myślisz o doskonale rozwijającej spółce, lecz boisz się wysokich kosztów i nadmiernej biurokracji? Załóż Twoją działalność w Wielkiej Brytanii i ciesz się wieloma uproszczeniami. Zajrzyj na naszą wizytówkę internetową - rejestracjaspolek-online.com i przekonaj się sam jak wiele daje Ci rejestracja przedsiębiorstwa właśnie tam. Pomożemy Ci we wszystkich aspektach, krok po kroku. Nasi fachowcy ukażą Ci co zrobić by stać się numerem jeden!

 • Badania opinii

  Jesteśmy firmą realizującą wszystkie rodzaje badań rynkowych i społecznych. Od wielu lat prowadzimy badania diagnozujące jakość życia, czego owocem jest zestaw kilkudziesięciu wskaźników jakości życia. Specjalizujemy się w badaniach społecznego wizerunku instytucji zarówno publicznych jak i przedsiębiorstw prywatnych. Chętnie występujemy w roli partnera w realizacji projektów unijnych, które wspomagamy budową koncepcji badawczej, rekrutacją beneficjentów ostatecznych oraz konstrukcją narzędzi ewaluacyjnych i monitorujących postępy prac.

 • Jak napisać biznes plan, plan marketingowy

  Aplikacja GTplan jest prostym sposobem na stworzenie poprawnego biznes planu lub planu marketingowego. Posiada rozbudowaną bazę instrukcji nakierowujących użytkownika na odpowiedni tok myślenia oraz wiele przykładów obrazujących jak dane zagadnienie powinno być opisane. Poza tym w aplikacji znajduje się wiele arkuszy kalkulacyjnych, które wystarczy wypełnić podstawowymi danymi. Na ich podstawie generowane są wszystkie niezbędne zestawiania, wskaźniki, wykresy i bilanse. Dzięki tej aplikacji, nawet jeśli użytkownik nie posiada specjalistycznej wiedzy, jest w stanie napisać poprawny i przekonujący biznes plan lub plan marketingowy. Jeżeli są Państwo zainteresowani tym jak napisać biznes plan zapraszamy na naszą stronę internetową.

 • Szkolenia wystąpień publicznych

  Wszystko o prezentacjach biznesowych. Oferta warsztatów dla grup oraz 'one to one', które nauczą skutecznych metod wzbogacających wystąpienie. Recenzje pozycji książkowych, które pozwolą na wybranie najbardziej odpowiedniej dla twojej sytuacji pozycji. Artykuły dadzą pomocne wskazówki które można zastosować przy najbliższej prezentacji. Filmy wideo z przykładowymi prelekcjami skłonią nas do własnych poprawek. E-mailowy kurs argumentacji nauczy jak wygrywać debaty i odpowiadać na pytania.

 • Szkolenia biznesowe Warszawa

  Futuretraining to firma, która profesjonalnie zajmuje się różnego rodzaju szkoleniami, kursami i warsztatami na tle biznesowym. Firma działa w branży od kilku lat i zapewnia aktualną wiedzę i ciekawe metody dzięki wysoko wykwalifikowanemu personelowi na który składają się specjaliści i trenerzy z wieloletnim doświadczeniem branżowym. Bardzo atrakcyjne ceny i szeroka oferta różnego typu szkoleń i kursów.

 • Networking

  W przynoszącym zyski biznesie, jak w satysfakcjonującym życiu, szalenie istotna jest sieć życzliwych relacji oraz obustronnej pomocy. Fenomenalnym środkiem do uformowania efektywnie działającej firmy jest networking. Co to takiego? Networking to niesłychanie żywa sztuka budowania symetrycznych relacji, opartych o zaufanie, w których niezwykle istotną rolę odgrywają kontakty biznesowe. BNI Kings to nie tylko miejsce spotkań ludzi sukcesu, to także uznana platforma biznesowa, która w wielu wypadkach staje się dźwignią, a nawet trampoliną dla sprawnych działań bądź wydajnego wkładu w rozwój biznesu. Bowiem nic tak nie pomaga, jak przychylne relacje i stabilni partnerzy.

 • Portal o biznesie

  Ciekawy serwis biznesgazeta.pl powstał z myślą o osobach noszących się z zamiarem otwarcia własnego biznesu. Serwis zawiera wiele użytecznych porad odnośnie wyboru profilu działalności, parametrów formalnych wiążących się z jej założeniem oraz możliwych rozwiązań, które prowadzą do efektywnego rozwoju firmy. Publikacje zamieszczane w witrynie mogą nieść pomoc również obecnym uczestnikom rynku biznesowego, prezentują one bowiem wskazówki odnośnie inwestowania, a także rozwiązywania pojawiających się problemów.

 • Zintegrowana Logistyka Sklepów Internetowych

  Innowacyjny model biznesowy. Obsługujemy całą logistykę oraz/lub opcjonalnie wszystko co łączy się z kompletacją, sprzedażą (w tym lokalizacja np WGO) i oczywiście logistyką - administracja, indywidualny kontakt z klientem, opiekun handlowy, fiskalizacja, opieka graficzna.
  Model działalności daje korzyści:
  -zmniejszanie do minimum kosztów na starcie nowej opcji
  -zmniejszenie kosztów na kilku polach biznesu
  -zminimalizowanie administracji
  -zwiększenie płynności gotówkowej
  -kreatywne rozwiązania i doświadczenie

  Obsługa poprzedzana projektem i realnym rachunkiem korzyści przygotowanymi indywidualnie dla zainteresowanych.

 • Coaching Wrocław - Strefa Zmiany

  W Strefie Zmiany - Coaching Wrocław zajmujemy się tym, co umożliwia zmianę ludziom i organizacjom.
  Coaching w Strefie Zmiany to proces ukierunkowany na podniesienie efektywności, osiągniecie celów, wsparcie w procesie zmiany.

  Coaching biznesowy to relacja trójstronna - między pracownikiem, firmą oraz coachem. Integruje cele zarówno bezpośredniego klienta, jak i jego organizacji. Jest partnerskim, zorientowanym na rezultaty i systematycznym procesem zmiany. Coach w tej relacji wspiera swojego partnera nie tylko jako jednostkę, ale też jako część organizacji czy zespołu, w doskonaleniu jego kompetencji i osiągnięciu celów biznesowych.

  Proces coachingu jest zorientowany na rozwiązanie, nie na problem. Coach pracuje z klientem, aby ten szybko, znacząco i trwale dokonał pożądanej zmiany. Wszystkie działania mają miejsce w ramach kontraktu zawartego z organizacją i zmierzają do zrealizowania wyznaczonych celów.

  Coaching menadżerski jest przeznaczony dla właścicieli firm i menadżerów. Dla osób, które chcą być bardziej efektywne w działaniu, chcą zapewnić efektywność w działaniu zespołu, podnieść kompetencje menadżerskie, rozwiązać konkretny problem.

 • Lista dłużników - erif.pl

  Oferta naszej firmy kierowana jest między innymi do klientów biznesowych, którym zapewniamy niezawodny i stale aktualizowany system wymiany danych o wiarygodności płatniczej przedsiębiorców i konsumentów. Zapewniamy skuteczne narzędzie niezbędne w rozliczeniach mających formę bezgotówkową i w jakich występuje ryzyko braku zapłaty. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej i do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Szkolenia biznesowe

  Szkolenia z firmą Balans to niesamowita przygoda intelektualna. Jesteśmy organizatorami szkoleń wspomagających rozwój osobisty w takich tematach jak efektywna komunikacja, zarządzanie sobą w czasie, umiejętności trenerskie i skuteczna sprzedaż. Posiadamy także szeroką gamę szkoleń dla działów HR: systemy oceny pracownika, rekrutacja i selekcja oraz assesment/development center. Dla managerów oraz handlowców proponujemy treningi efektywnej sprzedaży oraz negocjacji biznesowych

 • Prezentacje biznesowe i wystąpienia publiczne

  Jeżeli masz prezentację, od której zależą losy Twojego projektu, kariery lub firmy, warto skorzystać z pomocy specjalistów.
  Jak przykuć uwagę odbiorców?
  Jak powiedzieć w ciekawy sposób o suchych liczbach i faktach?
  Jak wzbudzić pozytywne emocje w odbiorcach?
  Jak o 100 stronicowym raporcie powiedzieć w 10 minut?

  Jeżeli szukasz tych odpowiedzi to jesteś na dobrej drodze. Nie musisz walczyć sam z przygotowaniem wyjątkowej prezentacji. Nie musisz ryzykować i zlecać jej wewnętrznie. Jeżeli gra jest o wysoką stawkę, warto znacząco zwiększyć szanse na sukces.

  Jakiego efektu możesz się spodziewać? Błysku w oczach Twoich słuchaczy
  Słów "Stary, dobrze, że nie występuję po Tobie"
  Zazdrosnych spojrzeń Twoich kolegów
  Awansu lub zdobycia upragnionego projektu.

  Pomożemy Ci nie tylko przygotować fantastyczne wystąpienie ale również opracujemy dla Ciebie wyróżniające pomoce wizualne w dowolnym formacje PowerPoint, Prezi, Flash.

  Warto walczyć o to w co wierzysz. Jeżeli chcesz aby Twoja praca została doceniona - zadzwoń do nas i przekonaj się sam.