Rzecznik patentowy

Rzecznik patentowy

Ocena: 2.3/10 (15 głosów)Nasza korporacja zajmuję się świadczeniem pomocy mającej na celu kontrolę pomysłów, informacji. Nie od dziś wiadomo, iż nader często kluczem do sukcesu jest pomysł. Jednakże kiedy "zwyczajna" szara osoba wpadnie na błyskotliwy pomysł, bardzo często zauważy to gruba ryba z większymi możliwościami finansowymi i zwyczajnie wyprzedzi pierwotnego pomysłodwacę kradnąc jego ideę. Wobec tego właśnie powstał program ochrony patentowej - dzięki czemu można zabezpieczać przed kradzieżą swe patenty.Podobne strony
 • Jak napisać biznes plan, plan marketingowy

  Aplikacja GTplan jest prostym sposobem na stworzenie poprawnego biznes planu lub planu marketingowego. Posiada rozbudowaną bazę instrukcji nakierowujących użytkownika na odpowiedni tok myślenia oraz wiele przykładów obrazujących jak dane zagadnienie powinno być opisane. Poza tym w aplikacji znajduje się wiele arkuszy kalkulacyjnych, które wystarczy wypełnić podstawowymi danymi. Na ich podstawie generowane są wszystkie niezbędne zestawiania, wskaźniki, wykresy i bilanse. Dzięki tej aplikacji, nawet jeśli użytkownik nie posiada specjalistycznej wiedzy, jest w stanie napisać poprawny i przekonujący biznes plan lub plan marketingowy. Jeżeli są Państwo zainteresowani tym jak napisać biznes plan zapraszamy na naszą stronę internetową.

 • Mentoring w biznesie

  Zajmuje się promocją idei mentoringu w biznesie na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu. Znajdziesz tutaj warte uwagi informacje związane z mentoringiem, jak może pomóc Tobie i Twojej firmie ten innowacyjny sposób-przypomniany po wielu wiekach- odnieść sukces na rynku. Przedstawione są sylwetki doświadczonych biznesmenów - Mentorów. Także artykuły i literatura pomocna w dokładnym zapoznaniu się z tą metodą, która jest podobna do coachingu, jednak relacje tutaj mają inny charakter.

 • Zarządzanie ryzykiem w sektorze publicznym

  Risk Logic Sp. z o.o. oferuje swoim klientom szereg rozwiązań z zakresu zarządzania ryzykiem w sektorze publicznym. Udziela profesjonalnych porad, jak zagwarantować stabilizację materialną zakładu, zmotywować jego pracowników do kreatywnych działań, podwyższyć świadomość menedżerów i zwiększyć atrakcyjność firmy na rynku. Na stronie organizacji jest opublikowanych wiele ważnych wiadomości na temat najczęstszych reakcji kierowników firm i popełnianych przez nich błędów.

 • Wdrożenia systemów ISO, znak CE, szkolenia

  CERTIOS Centrum Edukacji Przedsiębiorcy Firma doradczo - szkoleniowa zajmująca się szkoleniami dla firm i osób prywatnych, wdrażaniem systemów zarządzania oraz doradztwem podczas oznaczania wyrobów znakiem CE. W ramach systemów zarządzania świadczymy usługi wdrażania pojedynczych oraz zintegrowanych systemów, utrzymania systemu oraz audytów wewnętrznych w zakresie m.in:systemu zarządzania jakością ISO 9001
  systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001
  systemu zarządzania BHP OHSAS 18001 i PN-N 18001 [*]systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001
  Ponadto pomagamy producentom i importerom nadać oznaczenie CE na różne typy wyrobów, np.:maszyny i urządzenia,
  sprzęt elektryczny i elektroniczny,
  zabawki,
  wyroby budowlane,
  wyroby medyczne,
  jachty,
  przyrządy pomiarowe i wiele innych.
  W ramach usługi doradztwa nasi Klienci otrzymują pełna identyfikację wymagań prawnych i innych dotyczących swoich wyrobów, a także wzór deklaracji zgodności swojego wyrobu oraz tabliczki znamionowej.Drugim rodzajem prowadzonej przez nas działalności są szkolenia. Proponujemy Państwu szkolenia otwarte realizowane w Krakowie oraz szkolenia dedykowane realizowane w siedzibie Klienta. W zakresie systemów ISO zapraszamy na szkolenia dla Auditorów Wewnętrznych i Pełnomocników ds. ISO, natomiast w zakresie oznakowania CE - kursy "Samodzielne nadawanie oznaczenia CE zgodnie z dyrektywami europejskimi". Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy i do współpracy z nami!

 • Coaching Wrocław - Strefa Zmiany

  W Strefie Zmiany - Coaching Wrocław zajmujemy się tym, co umożliwia zmianę ludziom i organizacjom.
  Coaching w Strefie Zmiany to proces ukierunkowany na podniesienie efektywności, osiągniecie celów, wsparcie w procesie zmiany.

  Coaching biznesowy to relacja trójstronna - między pracownikiem, firmą oraz coachem. Integruje cele zarówno bezpośredniego klienta, jak i jego organizacji. Jest partnerskim, zorientowanym na rezultaty i systematycznym procesem zmiany. Coach w tej relacji wspiera swojego partnera nie tylko jako jednostkę, ale też jako część organizacji czy zespołu, w doskonaleniu jego kompetencji i osiągnięciu celów biznesowych.

  Proces coachingu jest zorientowany na rozwiązanie, nie na problem. Coach pracuje z klientem, aby ten szybko, znacząco i trwale dokonał pożądanej zmiany. Wszystkie działania mają miejsce w ramach kontraktu zawartego z organizacją i zmierzają do zrealizowania wyznaczonych celów.

  Coaching menadżerski jest przeznaczony dla właścicieli firm i menadżerów. Dla osób, które chcą być bardziej efektywne w działaniu, chcą zapewnić efektywność w działaniu zespołu, podnieść kompetencje menadżerskie, rozwiązać konkretny problem.