Rzecznik patentowy

Rzecznik patentowy

Ocena: 2.3/10 (16 głosów)Nasza korporacja zajmuję się świadczeniem pomocy mającej na celu kontrolę pomysłów, informacji. Nie od dziś wiadomo, iż nader często kluczem do sukcesu jest pomysł. Jednakże kiedy "zwyczajna" szara osoba wpadnie na błyskotliwy pomysł, bardzo często zauważy to gruba ryba z większymi możliwościami finansowymi i zwyczajnie wyprzedzi pierwotnego pomysłodwacę kradnąc jego ideę. Wobec tego właśnie powstał program ochrony patentowej - dzięki czemu można zabezpieczać przed kradzieżą swe patenty.Podobne strony
 • Partner - inżynieria oprogramowania szkolenia doradztwo konsultacje outsourcing dla firm consulting

  Jesteśmy niezależnymi konsultantami, nie związanymi z konkretnymi dostawcami rozwiązań informatycznych. Wykorzystujemy naszą specjalistyczną wiedzę i doświadczenie, aby skutecznie wspomóc naszych Klientów.

  W skróce: "Partner" to inżynieria oprogramowania i oferuje szkolenia doradztwo konsultacje outsourcing dla firm, modelowanie procesów biznesowych i projektowanie systemów informatycznych Bielsko-Biała, Śląsk.
  Modelowanie procesów biznesowych,
  ocena jakości dokumentacji projektowej,
  budowa map procesów biznesowych,
  repozytorium procedur,
  ocena modeli UML

 • Rejestracja spółki

  Jeśli chcesz zarejestrować Swoją spółkę a nie wiesz jak to zrobić? Nie miałeś z tym nigdy do czynienia? Dowiesz się wszystkich niezbędnych informacji na ten temat. Wejdź na stronę Rejestracja Spółki i dowiedz się jak zarejestrować spółkę nie tylko w Warszawie. Wszystkie porady i informacje całkowicie za darmo i dostępne dla każdego! Polecamy wszystkim i serdecznie zapraszamy.

 • E-biznes

  Prowadzimy inkubator przedsiębiorczości, do którego chętnie zapraszamy naukowców, którzy mają pomysły jak ulepszyć otaczającą rzeczywistość. Masz pomysł, prowadzisz badania? Zgłoś się do nas, zapoznamy się z tym co robisz i pomożemy doprowadzić badania do końca i otrzymać dotacje unijne. Badania nad którymi pracujesz mogą stać się faktem jeśli tylko zaufasz naszym propozycjom. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

 • Obsługa prawna spółek

  Specjalizujący się w prawie spółek handlowych adwokat Iwo Klisz zachęca do zapoznania się z treściami dostępnymi bezpłatnie na stronie internetowej spolka-w-organizacji.pl. Prezentujemy w sposób czytelny i fachowy wiele informacji na temat funkcjonowania oraz kierowania spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością i akcyjnych. Bardzo przydatne mogą okazać się wzory dokumentów, które pomogą Państwu załatwić bez trudu określone formalności. Każde treści udostępnione zostały dla użytkowników bezpłatnie.

 • Blue Oak Advisory

  Specjalnością firmy Blue Oak Advisory jest uzyskiwanie środków finansowych dla przedsiębiorstw. Oferujemy również różnorodne świadczenia doradcze a także pomoc w obsługiwaniu transakcji na rynkach kapitałowych. Doświadczenie zdobyliśmy finalizując transakcje o wartości przewyższającej 60 milionów złotych. Pracują u nas doskonale wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Umożliwia nam to zagwarantowanie świetnej jakości każdej usługi. Naszym atutem jest personalne podejście do każdego klienta. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.