Rzecznik patentowy

Rzecznik patentowy

Ocena: 1.5/10 (4 głosów)Nasza korporacja zajmuję się świadczeniem pomocy mającej na celu kontrolę pomysłów, informacji. Nie od dziś wiadomo, iż nader często kluczem do sukcesu jest pomysł. Jednakże kiedy "zwyczajna" szara osoba wpadnie na błyskotliwy pomysł, bardzo często zauważy to gruba ryba z większymi możliwościami finansowymi i zwyczajnie wyprzedzi pierwotnego pomysłodwacę kradnąc jego ideę. Wobec tego właśnie powstał program ochrony patentowej - dzięki czemu można zabezpieczać przed kradzieżą swe patenty.


podobne strony:
 • Badania opinii

  Jesteśmy firmą realizującą wszystkie rodzaje badań rynkowych i społecznych. Od wielu lat prowadzimy badania diagnozujące jakość życia, czego owocem jest zestaw kilkudziesięciu wskaźników jakości życia. Specjalizujemy się w badaniach społecznego wizerunku instytucji zarówno publicznych jak i przedsiębiorstw prywatnych. Chętnie występujemy w roli partnera w realizacji projektów unijnych, które wspomagamy budową koncepcji badawczej, rekrutacją beneficjentów ostatecznych oraz konstrukcją narzędzi ewaluacyjnych i monitorujących postępy prac.

 • Gotowe spółki

  Rozpoczynanie działalności gospodarczej w Polsce, a tym samym tworzenie i rejestracja nowych spółek, jest procesem czasochłonnym i mogącym trwać nawet do 8 tygodni. Nasza firma Porta Legis oferuje gotowe spółki i w ten sposób zapewnia szybki i efektywny start w polskiej rzeczywistości biznesowej.
  Jedynym założycielem i udziałowcem gotowych spółek jest Porta Legis. Dajemy gwarancję, że założone przez nas spółki nigdy wcześniej nie prowadziły żadnych operacji gospodarczych, nie posiadają aktywów, pracowników ani zobowiązań handlowych.
  W chwili sprzedaży gotowe spółki są w pełni ukształtowanymi podmiotami prawnymi, które posiadają:
  Siedzibę zarejestrowaną w Warszawie
  Minimalny kapitał zakładowy w wysokości 5.000 PLN wpłacony na konto firmowe .
  Umowę spółki, której treść może ulec zmianie na prośbę klienta
  Numer KRS
  Aktywne konto bankowe
  Numer REGON
  Pełną rejestrację dla podatków CIT i VAT / VAT-EU
  Bieżące księgi rachunkowe i sprawozdania finansowe
  Na życzenie klienta dokonujemy wszelkich modyfikacji w spółce, takich jak zmiana rejestracji siedziby firmy, zmiana składu zarządu .
  Naszym klientom oferujemy także otwieranie spółek według indywidualnych wymagań przyszłych akcjonariuszy i udziałowców. Zakładamy również spółki na Cyprze, Panamie.

 • Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  Kompletny poradnik o tym w jaki sposób, krok po kroku przekształcić zwykłą firmę w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Dowiesz się jakie korzyści może Ci przynieść takie przekształcenie i jak uniknąć błędów, które mogą przysporzyć wiele problemów. Jak oszczędzać na składkach ZUS? Jak chronić swój majątek prywatny? Jak chronić swoje świadczenia dzięki spółce z o.o.? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz właśnie tutaj.

 • Sprzedaż Spółek z o.o.

  Podstawowym przedmiotem naszej działalności jest szeroko pojęte doradztwo prawno-gospodarcze w zakresie sprzedaży lub kupna spółek na rzecz własną bądź naszych klientów. Sp. z o.o. jest spółką prawa handlowego, której działanie regulowane jest przez Kodeks spółek handlowych. Może być utworzona przez jeden lub kilku podmiotów (wspólników), przy czym nie odpowiadają oni wobec wierzycieli spółki. Zakładanie spółki. Prawo nie ogranicza liczby wspólników, oznacza to, że udziałowcem może być zarówno jedna jak i np. 1000 osób. kupię spółkę. Wspólnikiem może być zarówno osoba prawna, jak i osoba fizyczna czy jednostka organizacyjna nie mająca osobowości prawnej (np. spółka jawna), z tym zastrzeżeniem tylko, że założycielem jednoosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością nie może być inna jednoosobowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

 • Komunikacja interpersonalna

  Rozwój duchowy jest możliwy do osiągnięcia samemu przy bardzo dużym wysiłku. Z pomocą przychodzi trener biznesu, który potrafi precyzyjnie doradzić co zrobić, aby ulepszyć proces wyznaczania celów. Doradztwo trenera biznesu są wyjątkową pomocą, gdy chodzi o komunikację interpersonalną. Kilku miesięczny trening pod okiem profesjonalisty, będzie miał swoje dobre konsekwencje w przyszłym czasie. Przekazana wiedza chociażby z motywowania samego siebie poprawi komfort życia. Trening rozwoju osobistego wprawia w pozytywne myślenie i pozwala wpływać na zdarzenia.

 • ISO 27001

  System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO 27001 jest innowacyjną, międzynarodową normą, która pozwala Przedsiębiorstwom na odpowiednią segregację danych oraz ich ochronę przed zafałszowaniem bądź utratą. Firma DJB Doradztwo wdraża System ISO 27001 z dużym profesjonalizmem i dokładnością tak, aby informacje zawarte w bazach danych Przedsiębiorstw były okryte protekcją na światowym poziomie.

 • www.successinsights.pl

  TTI Success Insights Polska reprezentuje w Polsce amerykańskie firmy: TTI Ltd, Performance Systems Ltd., Success Insights International Inc. Prowadzimy dystrybucję narzędzi, które pomagają ludziom wykorzystywać swój potencjał osobisty i społeczny. Przedstawiciele TTI SI działają w 80 krajach, a narzędzia są dostępne w 40 językach. Posiadamy szereg zaawansowanych narzędzi pozwalających ocenić preferencje zadań, możliwości, umiejętności osoby, zespołu i organizacji. W odniesieniu do wymagań stanowiska pracy narzędzia te przedstawiają mocne strony badanego i te, które wymagają poprawy. Nasze szkolenia dedykowane są zarówno firmom, jak i osobom prywatnym. Narzędzia od lat wspierają pracę: trenerów, specjalistów HR, coachów, konsultantów oraz doradców zawodowych, specjalistów ds. rekrutacji, selekcji i talent managmentu. Pomagają w tworzeniu assessment center, rozpoznaniu talentu i potencjałów pracowników, co bezpośrednio przyczynia się do odpowiedniego pokierowania procesem rekrutacji, szybszego dokonania selekcji właściwych osób na stanowiska pracy, doboru kadr. Badanie pomoże w określeniu dalszej współpracy z daną osobą, a także we wskazaniu optymalnej drogi jej rozwoju. Analizy i systemy TTI Success Insights są obiektywną metodą oceny osobowości, stylu postępowania, motywacji oraz umiejętności osób, z którymi pracujemy. Dlatego też są doskonałym narzędziem dla nowych, ale także doświadczonych managerów zarządzających zespołem. Dzięki tym narzędziom w sposób świadomy wpłyniesz na rozwój swojej organizacji, udoskonalisz komunikację w niej, w indywidualny sposób zmotywujesz swoich pracowników. Osobom zajmującym się sprzedażą nasze systemy pomogą efektywnie prowadzić negocjacje handlowe. Pozwolą w sposób indywidualny podejść do każdego klienta, wyznaczyć kierunek profesjonalnej sprzedaży, w pełni wykorzystać swoje umiejętności. Nasze testy psychometryczne dedykowane są również osobom prywatnym, które chciałyby dowiedzieć się więcej o sobie, swoich kompetencjach, silnych stronach, predyspozycjach i umiejętnościach. Pozwalają zrozumieć to, co sprawia, że jesteśmy efektywni, zmotywowani, zdolni do odnoszenia sukcesów. Indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala nam wyznaczać nowe trendy w działaniach rozwojowych. Ponieważ każda jednostka jest inna - potrzebuje innego rozwiązania. Dzięki temu nie wpadamy w rutynę, myślimy więcej i bardziej kreatywnie. Nasze propozycje są zawsze świeże i idealnie dopasowane do Twoich wymagań.

  Od października 2012 TTI Success Insights oferuje innowacyjne narzędzia - serię Talent Insights (raporty łączące analizę stylu behawioralnego i motywatorów, dostępne w czterech wersjach: Przełożony-Podwładny, Kadra Menadżerska, Handlowiec/Sprzedawca oraz raport w wersji skróconej) i raport Inteligencja Emocjonalna. Więcej informacji oraz przykładowe raporty można znaleźć na stronie www.successinsights.pl w zakładce Ekspertyzy.

 • Szkolenia wystąpień publicznych

  Wszystko o prezentacjach biznesowych. Oferta warsztatów dla grup oraz 'one to one', które nauczą skutecznych metod wzbogacających wystąpienie. Recenzje pozycji książkowych, które pozwolą na wybranie najbardziej odpowiedniej dla twojej sytuacji pozycji. Artykuły dadzą pomocne wskazówki które można zastosować przy najbliższej prezentacji. Filmy wideo z przykładowymi prelekcjami skłonią nas do własnych poprawek. E-mailowy kurs argumentacji nauczy jak wygrywać debaty i odpowiadać na pytania.

 • Wdrożenia systemów ISO, znak CE, szkolenia

  CERTIOS Centrum Edukacji Przedsiębiorcy Firma doradczo - szkoleniowa zajmująca się szkoleniami dla firm i osób prywatnych, wdrażaniem systemów zarządzania oraz doradztwem podczas oznaczania wyrobów znakiem CE. W ramach systemów zarządzania świadczymy usługi wdrażania pojedynczych oraz zintegrowanych systemów, utrzymania systemu oraz audytów wewnętrznych w zakresie m.in:systemu zarządzania jakością ISO 9001
  systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001
  systemu zarządzania BHP OHSAS 18001 i PN-N 18001 [*]systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001
  Ponadto pomagamy producentom i importerom nadać oznaczenie CE na różne typy wyrobów, np.:maszyny i urządzenia,
  sprzęt elektryczny i elektroniczny,
  zabawki,
  wyroby budowlane,
  wyroby medyczne,
  jachty,
  przyrządy pomiarowe i wiele innych.
  W ramach usługi doradztwa nasi Klienci otrzymują pełna identyfikację wymagań prawnych i innych dotyczących swoich wyrobów, a także wzór deklaracji zgodności swojego wyrobu oraz tabliczki znamionowej.Drugim rodzajem prowadzonej przez nas działalności są szkolenia. Proponujemy Państwu szkolenia otwarte realizowane w Krakowie oraz szkolenia dedykowane realizowane w siedzibie Klienta. W zakresie systemów ISO zapraszamy na szkolenia dla Auditorów Wewnętrznych i Pełnomocników ds. ISO, natomiast w zakresie oznakowania CE - kursy "Samodzielne nadawanie oznaczenia CE zgodnie z dyrektywami europejskimi". Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy i do współpracy z nami!

 • Lean Manufacturing

  Głównym celem działań prezentowanej firmy jest wspieranie rozwoju przedsiębiorstw z różnych branż. Proponujemy Państwu współpracę obejmującą wdrażanie rozwiązań przeciwdziałających marnotrawstwu. Jednym z aspektów naszych działań jest wdrażanie metodologii Lean Manufacturing, czyli systemów zarządzania produkcją. Zatrudniamy doświadczonych i kompetentnych pracowników specjalizujących się w konkretnych branżach. Gwarantujemy wysoką jakość usług dopasowanych do oczekiwań klienta.

 • Infolink Business infobroker

  Infolink jest agencją infobrokerską zajmującą się dostarczaniem opracowanych informacji na zlecenie. Oferujemy wyszukiwanie informacji biznesowych, finansowych, ekonomicznych, gospodarczych, prawnych i patentowych. Nasze usługi obejmują opracowanie i weryfikowanie informacji dla potrzeb związanych z zarządzaniem przedsiębiorstwa na rynku krajowym i międzynarodowym. To wsparcie informacyjne może dotyczyć różnych aspektów życia gospodarczego jak np.: firm, produktów i usług, zaopatrzenia, zbytu, marketingu, konkurentów, uwarunkowań prawnych, itp.. Przygotowujemy raporty, badania i analizy rynku, tworzymy bazy danych. Kojarzymy kontrahentów i kooperantów, eksporterów i importerów. Pomagamy w nawiązywaniu kontaktów zagranicznych. Jako infobroker lub tzw. broker informacji wyszukujemy dane w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim i hiszpańskim. Firma realizuje również zadania z dziedziny tłumaczeń i szkoleń językowych.

 • Dotacje

  Przedsiębiorca to osoba, która musi skupiać się na wielu rzeczach, znać kilka przepisów, a oprócz tego kontrolować wszystko, co dzieje się w obrębie spółki i rynku, na którym funkcjonuje. Jeżeli już szukasz wskazówek biznesowych, nie wiesz, jak założyć korporację lub zwyczajnie chcesz przeczytać o zakładzie produkcyjnym - zapraszamy na naszą stronę. Znajdziesz tu ciekawe publikacje, dosłownie wymarzone dla każdego przedsiębiorcy. Masz okazję poszerzyć edukację o kolejne ciekawostki powiązane z biznesem i prowadzeniem przedsiębiorstwa/firmy/spółki. Oferujemy jedynie sprawdzone i rzetelne publikacje. Możesz być pewien, że na naszej stronie niesprawdzone dane się nie ukazują.

 • Gazeta biznesowa

  Ciekawy serwis biznesgazeta.net przeznaczony dla użytkowników noszących się z zamiarem otwarcia własnej firmy. Serwis mieści w sobie ogrom pomocnych rad w zakresie wyboru rodzaju działalności, formalności mających związek z jej założeniem oraz korzystnych rozwiązań wiodących do efektywnego rozwoju firmy. Zamieszczane w serwisie artykuły mogą okazać się przydatne również dla obecnych uczestników rynku biznesowego, prezentują one bowiem cenne rady dotyczące inwestowania kapitału, a także rozwiązywania bieżących problemów.

 • MJM Modelowanie Finansowe

  Oferujemy usługi doradcze dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Przygotowujemy wyceny przedsiębiorstw, wyceny marki i opcji menadżerskich, biznesplany i oceny projektów inwestycyjnych. Oferujemy również weryfikację już przygotowanych modeli finansowych. Nasza pasja do podejmowanej pracy oraz bogate doświadczenie pomagają nam wspierać naszych Klientów w kluczowych momentach ich rozwoju. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w bardzo konkurencyjnych cenach.

 • Itil

  Sofrecom jest firmą działającą na międzynarodowym rynku od wielu lat. Spółka jest doradcą organizacji rządowych, inwestorów i instytucji finansowych na całym świecie. Jej sukces jest spowodowany takimi czynnikami jak ekspercka wiedza, specjaliści w każdej dziedzinie oraz zachowanie etyki w biznesie. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o przedsiębiorstwie wejdź na stronę internetową www.sofrecom.pl