Rzecznik patentowy

Rzecznik patentowy

Ocena: 2.3/10 (13 głosów)Nasza korporacja zajmuję się świadczeniem pomocy mającej na celu kontrolę pomysłów, informacji. Nie od dziś wiadomo, iż nader często kluczem do sukcesu jest pomysł. Jednakże kiedy "zwyczajna" szara osoba wpadnie na błyskotliwy pomysł, bardzo często zauważy to gruba ryba z większymi możliwościami finansowymi i zwyczajnie wyprzedzi pierwotnego pomysłodwacę kradnąc jego ideę. Wobec tego właśnie powstał program ochrony patentowej - dzięki czemu można zabezpieczać przed kradzieżą swe patenty.Podobne strony
 • Doradztwo zawodowe, lean manufacturing

  TQM Training & Consulting Polska Sp. z o.o.to firma szkoleniowo-doradcza zajmująca się organizowaniem i prowadzeniem szkoleń ułatwiających prowadzenie działań biznesowych. Firma oferuje szeroką gamę szkoleń z zakresu systemów zarządzania w zakresie otwartym i zamkniętym. Firma gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług oraz satysfakcję klienta. TQM oferuje nie tylko szkolenia ISO, czy PPAP, FMEA, ale również doradztwo zawodowe, problem solving i lean manufacturing. Kontroler jakości, specjalista ds. jakości, menedżer, pełnomocnik jakości i audytor znajdą u nas szkolenia online. W naszej ofercie znajdą Państwo szkolenia z zakresu: Lean Manufacturing, Problem Solving, FMEA oraz PPAP.

 • Efektywna redukcja kosztów

  Czujesz, że coraz trudniej prowadzić ci działalność gospodarczą i denerwują cię rozwiązania co chwila wprowadzane przez organy państwowe, które nie sprzyjają przedsiębiorcom? Możesz zmienić swoją pozycję i rozpocząć owocną współpracę z naszą firmą. Na mocy stosownej umowy zatrudnimy cię u nas i wynajmiemy również twoich pracowników. Zajmiemy się wszelkimi kwestiami prawnymi, ty zaś skupisz się tylko na prowadzeniu działalności. Jest to działanie w pełni legalne i coraz powszechniej stosowane przez twoich konkurentów. Zapraszamy również i ciebie.

 • Obsługa prawna spółek

  Specjalizujący się w prawie spółek handlowych adwokat Iwo Klisz zachęca do zapoznania się z treściami dostępnymi bezpłatnie na stronie internetowej spolka-w-organizacji.pl. Prezentujemy w sposób czytelny i fachowy wiele informacji na temat funkcjonowania oraz kierowania spółkami z ograniczoną odpowiedzialnością i akcyjnych. Bardzo przydatne mogą okazać się wzory dokumentów, które pomogą Państwu załatwić bez trudu określone formalności. Każde treści udostępnione zostały dla użytkowników bezpłatnie.

 • DBS Business Consulting Barbara Szczerba

  Jak absolutnie się rozumie prowadzenie biznesu, potrzebuje doświadczenia, jednak nie każdy, kto chce erygować swoją działalność, je ma. Warto wówczas zwrócić się po konsultację do kogoś, który jest w owych sytuacjach w wyższym stopniu doświadczony. Kimś takim są ludzie z DBS-Doradztwo. Projektowanie biznes planów, harmonogramu rozwoju to chleb powszedni. W głównej mierze porada jest kierowana do średnich przedsiębiorstw, jakie chcą, aby na większe wody wypłynąć. Prowadzone są także instruktaże z tegoż działu, jakie mają w założeniu wygospodarowanie najważniejszej wiedzy i biegłości do radzenia sobie w kolejnym stadium prowadzenia firmy.

 • Jak prowadzić własną firmę

  Jestem właścicielką firmy doradczo-szkoleniowej od ponad 7 lat, prowadzą ją od momentu ukończenia studiów. Piszę na podstawie własnych doświadczeń przedsiębiorcy, o specyfice pracy w branży HR, o tym jak być liderem zespołu, o tym jak prowadzić własne przedsiębiorstwo z sukcesem.

  Dlaczego warto prowadzić własną firmę? Bo to styl życia, który umożliwiający realizację własnych marzeń, pozwalający na rozwój naszych kompetencji i dający nam władze w dysponowaniu naszym czasem. Pamiętajmy jednak, że pomimo wielu zalet, to również droga, która da nam w kość, każe nam pracować na maksymalnych obrotach, bez obietnicy sukcesu. Sprostać temu zadaniu mogą więc wyłącznie osoby nastawione na realizacje postawionych celów, przekonane o słuszności obranej drogi i znające swoje zalety.

  Jeśli już dojrzeliśmy do decyzji i znamy nasze możliwości, możemy zacząć szukać działki rynki, w której chcemy rozwijać nasz biznes. Na początku warto jednak zdać sobie sprawę z własnych motywacji i zainteresowań, które popychają nas do działania. Pozwoli to nam angażować się tylko w takie zadania, których nie porzucimy po krótkim czasie z powodu znudzenia.

  Dużo więcej porad pochodzących z mojego doświadczenia zawodowego na moim blogu. Zapraszam do aktywnej lektury!