Doradztwo informatyczne

 • CATIA

  CATIA

  Jesteśmy dystrybutorem oprogramowania Catia. Świadczymy szeroki zakres usług związany ze szkoleniami Catia v5 oraz Catia v6 oraz wiele innych. CADSOL Design jako lider na rynku szkoleń CATIA z 17 – letnim doświadczeniem w tej dziedzinie gwarantuje kursy na najwyższym poziomie. Koncentrując się na systemie CATIA firma rozwija umiejętności inżynierów od początku swego istnienia. Aby osiągnąć ten cel CADSOL nawiązał bliską współpracę z Dassault Systemes – producentem CATIA. Posiadamy doświadczonych trenerów, są nimi inżynierowie, którzy zajmują się pracą z systemem CATIA v5 oraz posiadają uprawnienia do prowadzenia szkoleń Catia.

  Data dodania: 26 01 2015 szczegóły wpisu
 • Regulacje prawne w Niemczech

  Regulacje prawne w Niemczech

  Strona zawiera opisy niemieckich regulacji prawnych, istotnych z punktu widzenia firm programistycznych oraz firm świadczących usługi w zakresie tworzenia stron internetowych. Strona zawiera cenne informacje oraz porady, które w szczególności przydają sie dla polskich przedsiębiorstw z sektora IT, planujących wprowadzić produkty oraz usługi na rynek niemiecki. Na stronie znajdziemy również informację na temat prawa autorskiego w Niemczech.

  Data dodania: 22 08 2014 szczegóły wpisu
 • Netrix-IT

  Netrix-IT

  Ofertą firmy Netrix IT są przede wszystkim usługi outsourcingowe IT, czy też dostawy sprzętu komputerowego. Firma posiada długoletnie kwalifikacje w branży informatycznej, może dostarczyć klientom najskuteczniejszych rozwiązań komputerowych, czy też z obszaru oprogramowania. Firma para się też doradztwem technicznym jak i implementacją oprogramowania. Świadczy oprócz tego prace serwisowe. Klienci mogą także liczyć na rozbudowaną obsługę z sektora komputeryzacji przedsiębiorstw, w tym na dostawy sprzętu, instalację sieci, implementację oprogramowania, jego konserwacji czy serwisu.

  Data dodania: 05 05 2014 szczegóły wpisu
 • Delkom 2000 - doradztwo IT

  Delkom 2000 - doradztwo IT

  W dzisiejszych czasach, działalność większości przedsiębiorstw opiera się o zawiłe układy komputerowe. Do ich należytego działania konieczna jest fachowa opieka. Taką można zdobyć w firmie Delkom, która proponuje rozmaite usługi w tym zakresie. Delkom zajmuje się zarówno doradztwem informatycznym jak i konstrukcją oraz administracją sieciami teleinformatycznymi. Spore doświadczenie w tej materii powoduje, że jest to jedna z niewielu firm w tej branży, którym warto zaufać. Odwiedź stronę internetową Delkom2000.pl i poznaj szczegóły tej zniewalającej oferty!

  Data dodania: 22 10 2013 szczegóły wpisu
 • Micros Fidelio Polska systemy restauracyjne

  Micros Fidelio Polska systemy restauracyjne

  Małe i średnie firmy a także korporacje międzynarodowe z sektora hotelarsko - gastronomicznego, specjalizujące się w sprzedaży detalicznej, turystyce rejsowej a także obsłudze turystyki zapraszamy do poznania oferty firmy Micros Fidelio Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. To firma, która jest polskim dostawcą zintegrowanych jak i kompletnych rozwiązań wprowadzanych na rynki przez globalnego lidera w tej dziedzinie, jakim jest firma MICROS Systems, Inc. MICROS to firma, która już od 1975 roku proponuje kompletne rozwiązania dla wszelkich działających w branżach wymienionych powyżej, które to pozwalają na wydajne prowadzenie działalności. Więcej informacji na temat całkowitej oferty umieszczono na stronie:

  Data dodania: 08 10 2013 szczegóły wpisu
 • Pozycjonowanie Łódź

  Pozycjonowanie Łódź

  Serwis prezentuje informacje związane z pozycjonowaniem stron. Podpowiada, radzi oraz podaje wskazówki jakich błędów się wystrzegać oraz czym kierować się budując własną stronę WWW. Na stronie możemy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy dotyczących pozycjonowania serwisów internetowych w wyszukiwarkach. Bardzo ciekawe i praktyczne artykuły z pewnością pomogą początkującym projektantom. Agencja prowadzi również doradztwo w zakresie tworzenia stron WWW. Warto odwiedzić stronę aby pogłębić wiedzę na temat wyszukiwarek, projektowania stron.

  Data dodania: 29 08 2013 szczegóły wpisu
 • NT GROUP szkolenia informatyczne

  NT GROUP szkolenia informatyczne

  NT Group to firma, która w branży informatycznej umie uczynić cuda. Swoją wiedzą i kompetencją wzmacnia zarówno firmy jak i klientów indywidualnych. Prowadzi szkolenia, pisze programy, projektuje grafikę, strony www, portale, wortale, hostinguje strony i pocztę internetową, outsourcinguje serwis i doradztwo komputerowe. A także, w razie wątpliwości można im też powierzyć audyt legalności oprogramowania oraz audyt bezpieczeństwa. Ale to nie wszystko, NT Group, która swoją działalność traktuje jako misję i stara się pomagać ludziom w potrzebie, być społecznie odpowiedzialna, dlatego też tworzy projekty szkoleniowe dla bezrobotnych, czy sponsoruje stypendia dla studentów. Więcej informacji dotyczących firmy i jej działań znaleźć można na stronie:

  Data dodania: 20 08 2013 szczegóły wpisu
 • Erevo IT

  Erevo IT

  Erevo IT to partner technologiczny na każde czasy. Erevo IT skutecznie wspiera rozwój biznesu poprzez zwiększanie konkurencyjności oraz optymalizację procesów biznesowych. (Kiedy zautomatyzujesz i zabezpieczysz najważniejsze procesy, możesz wyłączyć telefon i bez obaw wyjechać na wymarzony urlop.)
  Erevo IT oferuje:
  WSPARCIE IT

  Wsparcie IT jest usługą, dzięki której można przestać się martwić o: sprawną pracę komputerów pracowników i serwerów, legalność i aktualność oprogramowania, problemy pracowników z obsługą komputerów. A to wszystko w ramach stałej opłaty miesięcznej!

  WDROŻENIA SYSTEMÓW I SIECI

  Naszą specjalizacją są technologie informatyczne, które maksymalnie wydajnie wspierają komunikację, współpracę i współdzielenie informacji w firmie. Dzięki nim: pracownicy koncentrują się na zadaniach najważniejszych dla firmy, przełożeni otrzymują wyraźne informacje o statusach realizowanych spraw

  SZKOLENIA

  Każde wdrożenie nowych technologii proponujemy poprzeć szkoleniem dla pracowników. Wesprze ono najważniejsze ogniwo w systemach informatycznych – człowieka. Jest nieomal gwarancją zwrotu inwestycji.

  W zakresie komunikacji wspiera nas Cation PR (www.cationPR) oraz Spectaculum (www.spectaculum.pl)

  Data dodania: 27 05 2013 szczegóły wpisu
 • Erevo group

  Erevo group

  Wspieramy firmy w możliwie najbardziej efektywnym używaniu technologii informatycznych. Nasi Klienci są liderami w swoich branżach, dzięki efektywnemu wykorzystaniu technologii wspierających ich biznes. Działamy pod markami:
  • Erevo IT (www.it.erevo.pl)– partner technologiczny na każde czasy
  • Erevo Trainings – (www.trainings.erevo.pl) eksperci skutecznie zmieniający nawyki w pracy.
  W zakresie komunikacji wspiera nas Cation PR (www.cationPR) oraz Spectaculum (www.spectaculum.pl)

  Data dodania: 27 05 2013 szczegóły wpisu
 • Rozwiązania dedykowane

  Rozwiązania dedykowane

  Ideo Intelligence to innowacyjne rozwiązania skoncentrowane na szerokim zastosowaniu mechanizmów sztucznej inteligencji. Wśród wdrażanych mechanizmów znaleźć można wyszukiwanie semantyczne, pozwalające na wydajne poszukiwanie i przetwarzanie efektywnych informacji, rozpoznawanie obrazów i mowy umożliwiające wyodrębnienie i identyfikację badanych obrazów i dźwięków oraz wspieranie sprzedaży dzięki zwiększeniu skuteczności oraz jakości obsługi klientów w oparciu o technologię IT

  Data dodania: 19 07 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Doradztwo informatyczne - nowa strona:

Adres: