Erevo IT

Erevo IT

Ocena: 2.3/10 (43 głosów)Erevo IT to partner technologiczny na każde czasy. Erevo IT skutecznie wspiera rozwój biznesu poprzez zwiększanie konkurencyjności oraz optymalizację procesów biznesowych. (Kiedy zautomatyzujesz i zabezpieczysz najważniejsze procesy, możesz wyłączyć telefon i bez obaw wyjechać na wymarzony urlop.)
Erevo IT oferuje:
WSPARCIE IT

Wsparcie IT jest usługą, dzięki której można przestać się martwić o: sprawną pracę komputerów pracowników i serwerów, legalność i aktualność oprogramowania, problemy pracowników z obsługą komputerów. A to wszystko w ramach stałej opłaty miesięcznej!

WDROŻENIA SYSTEMÓW I SIECI

Naszą specjalizacją są technologie informatyczne, które maksymalnie wydajnie wspierają komunikację, współpracę i współdzielenie informacji w firmie. Dzięki nim: pracownicy koncentrują się na zadaniach najważniejszych dla firmy, przełożeni otrzymują wyraźne informacje o statusach realizowanych spraw

SZKOLENIA

Każde wdrożenie nowych technologii proponujemy poprzeć szkoleniem dla pracowników. Wesprze ono najważniejsze ogniwo w systemach informatycznych – człowieka. Jest nieomal gwarancją zwrotu inwestycji.

W zakresie komunikacji wspiera nas Cation PR (www.cationPR) oraz Spectaculum (www.spectaculum.pl)Podobne strony
 • Doradztwo IT

  IP LAB proponuje szeroki asortyment innowacyjnych systemów informatycznych. W zakres usług tej firmy wchodzi kompleksowe doradztwo IT. Ważne miejsce wśród usług zajmują systemy i wirtualizacje. W ofercie znajdziemy zarówno utrzymywanie, jak również wsparcie rozwiązań. Oferta obejmuje wszechstronne projektowanie rozwiązań, np. platform. Główną specjalnością tej firmy stały się sieci oraz bezpieczeństwo. Usługi świadczone są w oparciu o narzędzia wiodących producentów. Nad jakością świadczonych usług czuwają wykwalifikowani specjaliści.

 • Microsoft Dynamics

  Cloud computing dla korporacji to na krajowym rynku nowość. Jedną z pierwszych firm świadczących tego rodzaju usługi jest Syntea Business Solutions. Firma implementuje, utrzymuje i modyfikuje własne rozwiązania na bazie systemu ERP Microsoft Dynamics AX. Dowolna firma korzystająca z oferty Syntea Business Solutions może liczyć m.in. na wsparcie dla użytkowników. Warto przyjrzeć się dokładniej pozostałym rozwiązaniom (m.in. one4all dla firm) oraz interesującym szkoleniom oferowanym przez Syntea BS z Lublina.

 • Rozwiązania dedykowane

  Ideo Intelligence to innowacyjne rozwiązania skoncentrowane na szerokim zastosowaniu mechanizmów sztucznej inteligencji. Wśród wdrażanych mechanizmów znaleźć można wyszukiwanie semantyczne, pozwalające na wydajne poszukiwanie i przetwarzanie efektywnych informacji, rozpoznawanie obrazów i mowy umożliwiające wyodrębnienie i identyfikację badanych obrazów i dźwięków oraz wspieranie sprzedaży dzięki zwiększeniu skuteczności oraz jakości obsługi klientów w oparciu o technologię IT

 • Erevo group

  Wspieramy firmy w możliwie najbardziej efektywnym używaniu technologii informatycznych. Nasi Klienci są liderami w swoich branżach, dzięki efektywnemu wykorzystaniu technologii wspierających ich biznes. Działamy pod markami:
  • Erevo IT (www.it.erevo.pl)– partner technologiczny na każde czasy
  • Erevo Trainings – (www.trainings.erevo.pl) eksperci skutecznie zmieniający nawyki w pracy.
  W zakresie komunikacji wspiera nas Cation PR (www.cationPR) oraz Spectaculum (www.spectaculum.pl)

 • NT GROUP szkolenia informatyczne

  NT Group to firma, która w branży informatycznej umie uczynić cuda. Swoją wiedzą i kompetencją wzmacnia zarówno firmy jak i klientów indywidualnych. Prowadzi szkolenia, pisze programy, projektuje grafikę, strony www, portale, wortale, hostinguje strony i pocztę internetową, outsourcinguje serwis i doradztwo komputerowe. A także, w razie wątpliwości można im też powierzyć audyt legalności oprogramowania oraz audyt bezpieczeństwa. Ale to nie wszystko, NT Group, która swoją działalność traktuje jako misję i stara się pomagać ludziom w potrzebie, być społecznie odpowiedzialna, dlatego też tworzy projekty szkoleniowe dla bezrobotnych, czy sponsoruje stypendia dla studentów. Więcej informacji dotyczących firmy i jej działań znaleźć można na stronie:

 • Micros Fidelio Polska systemy restauracyjne

  Małe i średnie firmy a także korporacje międzynarodowe z sektora hotelarsko - gastronomicznego, specjalizujące się w sprzedaży detalicznej, turystyce rejsowej a także obsłudze turystyki zapraszamy do poznania oferty firmy Micros Fidelio Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. To firma, która jest polskim dostawcą zintegrowanych jak i kompletnych rozwiązań wprowadzanych na rynki przez globalnego lidera w tej dziedzinie, jakim jest firma MICROS Systems, Inc. MICROS to firma, która już od 1975 roku proponuje kompletne rozwiązania dla wszelkich działających w branżach wymienionych powyżej, które to pozwalają na wydajne prowadzenie działalności. Więcej informacji na temat całkowitej oferty umieszczono na stronie:

 • Delkom 2000 - doradztwo IT

  W dzisiejszych czasach, działalność większości przedsiębiorstw opiera się o zawiłe układy komputerowe. Do ich należytego działania konieczna jest fachowa opieka. Taką można zdobyć w firmie Delkom, która proponuje rozmaite usługi w tym zakresie. Delkom zajmuje się zarówno doradztwem informatycznym jak i konstrukcją oraz administracją sieciami teleinformatycznymi. Spore doświadczenie w tej materii powoduje, że jest to jedna z niewielu firm w tej branży, którym warto zaufać. Odwiedź stronę internetową Delkom2000.pl i poznaj szczegóły tej zniewalającej oferty!

 • Netrix-IT

  Ofertą firmy Netrix IT są przede wszystkim usługi outsourcingowe IT, czy też dostawy sprzętu komputerowego. Firma posiada długoletnie kwalifikacje w branży informatycznej, może dostarczyć klientom najskuteczniejszych rozwiązań komputerowych, czy też z obszaru oprogramowania. Firma para się też doradztwem technicznym jak i implementacją oprogramowania. Świadczy oprócz tego prace serwisowe. Klienci mogą także liczyć na rozbudowaną obsługę z sektora komputeryzacji przedsiębiorstw, w tym na dostawy sprzętu, instalację sieci, implementację oprogramowania, jego konserwacji czy serwisu.

 • Regulacje prawne w Niemczech

  Strona zawiera opisy niemieckich regulacji prawnych, istotnych z punktu widzenia firm programistycznych oraz firm świadczących usługi w zakresie tworzenia stron internetowych. Strona zawiera cenne informacje oraz porady, które w szczególności przydają sie dla polskich przedsiębiorstw z sektora IT, planujących wprowadzić produkty oraz usługi na rynek niemiecki. Na stronie znajdziemy również informację na temat prawa autorskiego w Niemczech.

 • CATIA

  Jesteśmy dystrybutorem oprogramowania Catia. Świadczymy szeroki zakres usług związany ze szkoleniami Catia v5 oraz Catia v6 oraz wiele innych. CADSOL Design jako lider na rynku szkoleń CATIA z 17 – letnim doświadczeniem w tej dziedzinie gwarantuje kursy na najwyższym poziomie. Koncentrując się na systemie CATIA firma rozwija umiejętności inżynierów od początku swego istnienia. Aby osiągnąć ten cel CADSOL nawiązał bliską współpracę z Dassault Systemes – producentem CATIA. Posiadamy doświadczonych trenerów, są nimi inżynierowie, którzy zajmują się pracą z systemem CATIA v5 oraz posiadają uprawnienia do prowadzenia szkoleń Catia.