Netrix-IT

Netrix-IT

Ocena: 1.5/10 (41 głosów)Ofertą firmy Netrix IT są przede wszystkim usługi outsourcingowe IT, czy też dostawy sprzętu komputerowego. Firma posiada długoletnie kwalifikacje w branży informatycznej, może dostarczyć klientom najskuteczniejszych rozwiązań komputerowych, czy też z obszaru oprogramowania. Firma para się też doradztwem technicznym jak i implementacją oprogramowania. Świadczy oprócz tego prace serwisowe. Klienci mogą także liczyć na rozbudowaną obsługę z sektora komputeryzacji przedsiębiorstw, w tym na dostawy sprzętu, instalację sieci, implementację oprogramowania, jego konserwacji czy serwisu.Podobne strony
 • Doradztwo IT

  IP LAB proponuje szeroki asortyment innowacyjnych systemów informatycznych. W zakres usług tej firmy wchodzi kompleksowe doradztwo IT. Ważne miejsce wśród usług zajmują systemy i wirtualizacje. W ofercie znajdziemy zarówno utrzymywanie, jak również wsparcie rozwiązań. Oferta obejmuje wszechstronne projektowanie rozwiązań, np. platform. Główną specjalnością tej firmy stały się sieci oraz bezpieczeństwo. Usługi świadczone są w oparciu o narzędzia wiodących producentów. Nad jakością świadczonych usług czuwają wykwalifikowani specjaliści.

 • Microsoft Dynamics

  Cloud computing dla korporacji to na krajowym rynku nowość. Jedną z pierwszych firm świadczących tego rodzaju usługi jest Syntea Business Solutions. Firma implementuje, utrzymuje i modyfikuje własne rozwiązania na bazie systemu ERP Microsoft Dynamics AX. Dowolna firma korzystająca z oferty Syntea Business Solutions może liczyć m.in. na wsparcie dla użytkowników. Warto przyjrzeć się dokładniej pozostałym rozwiązaniom (m.in. one4all dla firm) oraz interesującym szkoleniom oferowanym przez Syntea BS z Lublina.

 • Rozwiązania dedykowane

  Ideo Intelligence to innowacyjne rozwiązania skoncentrowane na szerokim zastosowaniu mechanizmów sztucznej inteligencji. Wśród wdrażanych mechanizmów znaleźć można wyszukiwanie semantyczne, pozwalające na wydajne poszukiwanie i przetwarzanie efektywnych informacji, rozpoznawanie obrazów i mowy umożliwiające wyodrębnienie i identyfikację badanych obrazów i dźwięków oraz wspieranie sprzedaży dzięki zwiększeniu skuteczności oraz jakości obsługi klientów w oparciu o technologię IT

 • Pozycjonowanie Łódź

  Serwis prezentuje informacje związane z pozycjonowaniem stron. Podpowiada, radzi oraz podaje wskazówki jakich błędów się wystrzegać oraz czym kierować się budując własną stronę WWW. Na stronie możemy dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy dotyczących pozycjonowania serwisów internetowych w wyszukiwarkach. Bardzo ciekawe i praktyczne artykuły z pewnością pomogą początkującym projektantom. Agencja prowadzi również doradztwo w zakresie tworzenia stron WWW. Warto odwiedzić stronę aby pogłębić wiedzę na temat wyszukiwarek, projektowania stron.

 • Erevo group

  Wspieramy firmy w możliwie najbardziej efektywnym używaniu technologii informatycznych. Nasi Klienci są liderami w swoich branżach, dzięki efektywnemu wykorzystaniu technologii wspierających ich biznes. Działamy pod markami:
  • Erevo IT (www.it.erevo.pl)– partner technologiczny na każde czasy
  • Erevo Trainings – (www.trainings.erevo.pl) eksperci skutecznie zmieniający nawyki w pracy.
  W zakresie komunikacji wspiera nas Cation PR (www.cationPR) oraz Spectaculum (www.spectaculum.pl)

 • NT GROUP szkolenia informatyczne

  NT Group to firma, która w branży informatycznej umie uczynić cuda. Swoją wiedzą i kompetencją wzmacnia zarówno firmy jak i klientów indywidualnych. Prowadzi szkolenia, pisze programy, projektuje grafikę, strony www, portale, wortale, hostinguje strony i pocztę internetową, outsourcinguje serwis i doradztwo komputerowe. A także, w razie wątpliwości można im też powierzyć audyt legalności oprogramowania oraz audyt bezpieczeństwa. Ale to nie wszystko, NT Group, która swoją działalność traktuje jako misję i stara się pomagać ludziom w potrzebie, być społecznie odpowiedzialna, dlatego też tworzy projekty szkoleniowe dla bezrobotnych, czy sponsoruje stypendia dla studentów. Więcej informacji dotyczących firmy i jej działań znaleźć można na stronie:

 • Micros Fidelio Polska systemy restauracyjne

  Małe i średnie firmy a także korporacje międzynarodowe z sektora hotelarsko - gastronomicznego, specjalizujące się w sprzedaży detalicznej, turystyce rejsowej a także obsłudze turystyki zapraszamy do poznania oferty firmy Micros Fidelio Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. To firma, która jest polskim dostawcą zintegrowanych jak i kompletnych rozwiązań wprowadzanych na rynki przez globalnego lidera w tej dziedzinie, jakim jest firma MICROS Systems, Inc. MICROS to firma, która już od 1975 roku proponuje kompletne rozwiązania dla wszelkich działających w branżach wymienionych powyżej, które to pozwalają na wydajne prowadzenie działalności. Więcej informacji na temat całkowitej oferty umieszczono na stronie:

 • Delkom 2000 - doradztwo IT

  W dzisiejszych czasach, działalność większości przedsiębiorstw opiera się o zawiłe układy komputerowe. Do ich należytego działania konieczna jest fachowa opieka. Taką można zdobyć w firmie Delkom, która proponuje rozmaite usługi w tym zakresie. Delkom zajmuje się zarówno doradztwem informatycznym jak i konstrukcją oraz administracją sieciami teleinformatycznymi. Spore doświadczenie w tej materii powoduje, że jest to jedna z niewielu firm w tej branży, którym warto zaufać. Odwiedź stronę internetową Delkom2000.pl i poznaj szczegóły tej zniewalającej oferty!

 • Regulacje prawne w Niemczech

  Strona zawiera opisy niemieckich regulacji prawnych, istotnych z punktu widzenia firm programistycznych oraz firm świadczących usługi w zakresie tworzenia stron internetowych. Strona zawiera cenne informacje oraz porady, które w szczególności przydają sie dla polskich przedsiębiorstw z sektora IT, planujących wprowadzić produkty oraz usługi na rynek niemiecki. Na stronie znajdziemy również informację na temat prawa autorskiego w Niemczech.

 • CATIA

  Jesteśmy dystrybutorem oprogramowania Catia. Świadczymy szeroki zakres usług związany ze szkoleniami Catia v5 oraz Catia v6 oraz wiele innych. CADSOL Design jako lider na rynku szkoleń CATIA z 17 – letnim doświadczeniem w tej dziedzinie gwarantuje kursy na najwyższym poziomie. Koncentrując się na systemie CATIA firma rozwija umiejętności inżynierów od początku swego istnienia. Aby osiągnąć ten cel CADSOL nawiązał bliską współpracę z Dassault Systemes – producentem CATIA. Posiadamy doświadczonych trenerów, są nimi inżynierowie, którzy zajmują się pracą z systemem CATIA v5 oraz posiadają uprawnienia do prowadzenia szkoleń Catia.