Doradztwo ubezpieczeniowe

 • Ubezpieczenia dla Polaków w Niemczech - ubezpieczamy.de

  Ubezpieczenia dla Polaków w Niemczech - ubezpieczamy.de

  Mieszkasz lub pracujesz w Niemczech? Poszukujesz najlepszej opcji ubezpieczenia? Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie porównywania ofert ubezpieczeniowych w celu znalezienia najkorzystniejszej. Zapewniamy doradztwo i pomoc w kwestii kredytów i pożyczek, a także polisy na życie. Jeżeli chcesz skorzystać z usług na najwyższym poziomie i zatroszczyć się o swoje ubezpieczenie, skontaktuj się z nami.

  Data dodania: 27 08 2021 szczegóły wpisu
 • Odkup i dopłata do odszkodowań - Take Care

  Odkup i dopłata do odszkodowań - Take Care

  Take Care Polska świadczy usługi dopłaty do odszkodowań i odkupu szkód z OC sprawcy oraz AC.
  Nasza oferta skierowana jest do kierowców, którzy nie są zadowoleni z wysokości odszkodowania jakie otrzymali od zakładu ubezpieczeń, a przy tym nie mają czasu i ochoty samodzielnie toczyć sporu sądowego z ubezpieczycielem.
  Dopłaty do odszkodowań to szybka i wygodna metoda na dodatkowe odszkodowanie bez konieczności uczestnictwa w długim i niepewnym procesie odszkodowawczym.
  Otrzymana od nas z góry ustalona kwota za "tą" zaniżoną część odszkodowania pozostaje własnością klienta bez względu na wynik sprawy.
  Odkupujemy odszkodowania z całej Polski.
  Dopłacamy do szkód częściowych, całkowitych, z OC sprawcy jak i AC, zarówno za auta firmowe jak i prywatne.

  Analiza i wycena dopłaty do odszkodowania nic nie kosztuje i nie zobowiązuje do podpisania umowy.
  Dopiero po poznaniu kwoty za jaką możemy odkupić Twoją szkodę zdecydujesz czy chcesz podpisać umowę cesji czy też nie.

  Warto sprawdzić nasze usługi i nie godzić się na zaniżone odszkodowanie.

  Data dodania: 02 12 2019 szczegóły wpisu
 • KUKE S.A. - Ubezpieczenia należności, gwarancje ubezpieczeniowe

  KUKE S.A. - Ubezpieczenia należności, gwarancje ubezpieczeniowe

  KUKE S.A. to firma, która w Polsce działa od ponad 25 lat ubezpieczając transakcje handlowe polskich przedsiębiorców. Zakres usług oferowanych przez spółkę jest bardzo duży, gdyż oprócz ubezpieczeń należności i inwestycji, firma oferuje również gwarancje ubezpieczeniowe oraz wsparcie firm w eksporcie. Jeśli chcą dowiedzieć się Państwo więcej informacji o KUKE serdecznie zapraszamy do odwiedzenia witryny http://www.kuke.com.pl/

  Data dodania: 26 07 2017 szczegóły wpisu
 • PROAGENTS

  PROAGENTS

  Proagents to najlepsze doradztwo finansowe dla osób prywatnych oraz firm. W naszej firmie pracują jedynie najlepsi fachowcy, którzy doskonale znają się na finansach osobistych, firmowych, a także na ubezpieczeniach. Współpracujemy z największymi przedsiębiorstwami ubezpieczeniowymi dlatego też jesteśmy w stanie nie tylko zaproponować bardzo korzystne warunki dla naszych klientów, ale także możemy zagwarantować stabilność i bezpieczeństwo finansów oraz gwarancje finansowe. To wszystko otrzymają Państwo dzięki naszemu doradztwu.

  Data dodania: 11 06 2015 szczegóły wpisu
 • CrashPlus

  CrashPlus

  Firma ubezpieczeniowa podała Ci kwotę jaką uzyskasz za uszkodzenia swojego samochodu. Myślisz, iż ta kwota jest zaniżona i nic z tym nie możesz zrobić. Nic bardziej mylnego działalność Crashplus to specjaliści w dziedzinie ubezpieczenia OC oraz pomocy w uzyskaniu większego odszkodowania. Na naszej witrynie firmowe crashplus.pl możesz znaleźć przykładowe nasze realizacje, czyli kwoty jakie zaproponowała firma ubezpieczeniowa oraz kwoty jakie udało się uzyskać po naszej interwencji. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 19 03 2015 szczegóły wpisu
 • Kancelaria Prawna Invictus

  Kancelaria Prawna Invictus

  Straciłeś dużą sumę pieniędzy po zawarciu umowy na ubezpieczenie kapitałowe? Nie martw się, kancelaria prawna Invictus jest w stanie w Twoim imieniu odzyskać część lub nawet całą utracą kwotę. Wiele firm ubezpieczeniowych, które oferują tego typu produkty finansowe, nie informuje swoich klientów o niezwykle wysokim poziomie ryzyka. Dlatego też korzystając z naszego doświadczenia nasi klienci mogą skutecznie dochodzić swoich praw.

  Data dodania: 10 12 2014 szczegóły wpisu
 • Ubezpieczenia Warszawa - Forum Finance

  Ubezpieczenia Warszawa - Forum Finance

  Forum Finance jest lokalną firmą, która na co dzień analizuje rynek ubezpieczeniowy poszukiwaniu najlepszych umów dla swoich klientów. Dobór umowy ubezpieczeniowej odbywa się poprzez kryteria jakie dostarcza klient.

  Korzystając z profesjonalnego doradztwa ubezpieczeniowego możesz być pewny, że otrzymasz najlepsze warunki. Firmy, które świadczą usługi ubezpieczeniowe są gotowe wskazać Ci jedynie oferty z własnego koszyka. W przeciwieństwie do doradztwa ubezpieczeniowego, które badając rynek porównuje kilka najbardziej lukratywnych umów.

  Forum Finance jest doświadczoną firmą, która znajduje się w branży ubezpieczeniowej od 2001 roku. Przez tak długi okres współpracy z klientami, którzy potrzebują ubezpieczenia wypracowaliśmy bardzo wysokie standardy, które dziś procentują tworząc nam znaną markę.

  Wśród umów, w których również świadczymy pomoc znajdują się: umowy leasingowe, kredytowe oraz konsolidacyjne. Jeśli jesteś zainteresowany, aby nawiązać współpracę zapraszamy do jednej z naszych siedzib w Warszawie lub Jankach.

  Data dodania: 21 11 2013 szczegóły wpisu
 • Spectrum - najtańsze ubezpieczenia

  Spectrum - najtańsze ubezpieczenia

  Polecamy Państwu profesjonalny dom ubezpieczeniowy „Spectrum” - najlepsze ubezpieczenia. Oferujemy Państwu kompleksową usługę w najlepszej cenie. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści w zakresie różnorodnych ubezpieczeń, którzy chętnie pomogą i doradzą Państwu we wszystkich kwestiach. Ubezpieczenia komunikacyjne to OC, AC, NW, asistance, Zielona Karta. Na majątkowe i osobowe ubezpieczenia składają się ubezpieczenia: Ochrony Prawnej, Odpowiedzialności Cywilnej, Domów i Mieszkań, Domu w Budowie, Domu Letniskowego, Mienia od kradzieży z włamaniem rabunku dewastacji i żywiołów. Zapewniamy również ubezpieczenia w podróży: ubezpieczenie kosztów leczenia i ubezpieczenie kosztów odwołania uczestnictwa w imprezie. Polecamy również ubezpieczenia rolne, na życie oraz finansowe. Nasi Partnerzy - Towarzystwa Ubezpieczeniowe – we współpracy z naszą firmą uchronią Państwa od przykrych konsekwencji finansowych. Polecamy naszą stronę dus.net.pl, gdzie dowiedzą się Państwo więcej informacji na temat obszaru działań „Spectrum”.

  Data dodania: 17 07 2013 szczegóły wpisu
 • Odszkodowanie po wypadku

  Odszkodowanie po wypadku

  Doświadczenie wielu ludzi okazuje, iż wypadek nie musi być jeszcze najgorszą materią jaka się nam przytrafiła. Zazwyczaj tym najgorszym jest dochodzenie zadośćuczynień. Wielu ludzi spotkało się z potwornymi problemami w walce o odzyskiwanie odszkodowań. Po wielokroć wychodząc z tego starcia bez jakichkolwiek odmiany rekompensaty. Kancelaria Lexito, ma wieloletnie doświadczenie w pomocy w pozyskiwaniu zadośćuczynienia. Jej efektywność osiąga 98,7 % w związku z tym niedużo firm jest w stanie z nimi współzawodniczyć w tak wymagającej specjalności. Dochodzenie odszkodowań należałoby zostawić w rękach ekspertów.

  Data dodania: 24 05 2013 szczegóły wpisu
 • Allianz Wrocław

  Allianz Wrocław

  Od dzisiaj życie może okazać się zupełnie łatwiejsze! Wszystko to dzięki perfekcyjnemu zaangażowaniu agentów Allianz Wrocław oraz dobraniu właściwego typu ubezpieczenia idealnie dla naszych warunków. Ale nie tylko ubezpieczenie jest domeną Allianz Wrocław. W ofercie biura ubezpieczeniowego Allianz Wrocław jest również gama propozycji emerytalnych, czyli Otwarty Fundusz Emerytalny oraz indywidualne konto emerytalne. Wytrwałość i sumienność to nasza podstawa! Dlatego też każdy klient może poczuć się tu wyjątkowo, ponieważ podejdziemy do niego bardzo indywidualnie. Naszą domeną jest perfekcjonizm, uczciwość i odpowiedzialność.

  Data dodania: 01 10 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · następna strona »

Doradztwo ubezpieczeniowe - nowa strona:

Adres: