CrashPlus

CrashPlus

Ocena: 3.2/10 (43 głosów)Firma ubezpieczeniowa podała Ci kwotę jaką uzyskasz za uszkodzenia swojego samochodu. Myślisz, iż ta kwota jest zaniżona i nic z tym nie możesz zrobić. Nic bardziej mylnego działalność Crashplus to specjaliści w dziedzinie ubezpieczenia OC oraz pomocy w uzyskaniu większego odszkodowania. Na naszej witrynie firmowe crashplus.pl możesz znaleźć przykładowe nasze realizacje, czyli kwoty jakie zaproponowała firma ubezpieczeniowa oraz kwoty jakie udało się uzyskać po naszej interwencji. Zapraszamy do kontaktu.Podobne strony
 • Odszkodowanie za wypadek

  Adversum jest kancelarią Prawniczą oferujemy pomoc w odzyskaniu odszkodowania. Podpisując z nami umowę, która jest w dwóch wersjach z kosztami sądowymi albo bez kosztów sądowych. Pracownicy Adversum są bardzo obeznani i posiadają sporą wiedzę z zakresu prawa ubezpieczeniowego. Dzięki naszym usługom wiele ludzi pozyskało odszkodowanie od ubezpieczyciela. Zapłata za usługi honorowana jest po wypłacie odszkodowania. Dzięki naszym pracownikom oferujemy Państwu usługi na brdzo wysokim poziomie.Zapraszamy na stronę internetową kancelarii Prawniczo - Medycznej Adversum po więcej informacji o naszej działalności.

 • Broker ubezpieczeniowy Katowice

  -10 – letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej-Nowatorstwo. Nasi brokerzy chętnie sięgają po nieznane na naszym rynku ubezpieczeniowym produkty i adaptują je do polskich warunków, często są pionierami. -Znajomość realiów rodzimego biznesu. Doświadcz

 • Broker Poznań

  Biuro usług brokerskich Athena to firma oferująca swoim klientom usługi z zakresu planowania, doradztwa, a także organizacji ochrony ubezpieczeniowej. Działania firmy zawierają kompleksową obsługę ubezpieczeniową, do której można zaliczyć audyt i analizę, tworzenie programów, obsługę ubezpieczeń, likwidację szkód, kurs pracowników, a także organizowanie przetargów. Dzięki doświadczeniu w działalności brokerskiej i zaangażowaniu naszych fachowych pracowników, jesteśmy w stanie zapewnić wysoki standard świadczonych usług, jakie z pewnością przyniosą korzyści naszym klientom.

 • BOG-MAR ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe

  Portal internetowy "e-bogmar" obejmuje zakresem wszelkiego rodzaju ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe oraz ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenia te kierowane są do klientów indywidualnych jak również klientów biznesowych. W portalu zamiast popularnych kalkulatorów odnajdziecie Państwo w zakładce ubezpieczenia tematyczne formularze wysyłane bezpośrednio do Agenta. Po obliczeniu składki Agent wysyła wiadomość na adres e-mail wskazany przez interesanta w formularzu.

 • Allianz Wrocław

  Od dzisiaj życie może okazać się zupełnie łatwiejsze! Wszystko to dzięki perfekcyjnemu zaangażowaniu agentów Allianz Wrocław oraz dobraniu właściwego typu ubezpieczenia idealnie dla naszych warunków. Ale nie tylko ubezpieczenie jest domeną Allianz Wrocław. W ofercie biura ubezpieczeniowego Allianz Wrocław jest również gama propozycji emerytalnych, czyli Otwarty Fundusz Emerytalny oraz indywidualne konto emerytalne. Wytrwałość i sumienność to nasza podstawa! Dlatego też każdy klient może poczuć się tu wyjątkowo, ponieważ podejdziemy do niego bardzo indywidualnie. Naszą domeną jest perfekcjonizm, uczciwość i odpowiedzialność.

 • Odszkodowanie po wypadku

  Doświadczenie wielu ludzi okazuje, iż wypadek nie musi być jeszcze najgorszą materią jaka się nam przytrafiła. Zazwyczaj tym najgorszym jest dochodzenie zadośćuczynień. Wielu ludzi spotkało się z potwornymi problemami w walce o odzyskiwanie odszkodowań. Po wielokroć wychodząc z tego starcia bez jakichkolwiek odmiany rekompensaty. Kancelaria Lexito, ma wieloletnie doświadczenie w pomocy w pozyskiwaniu zadośćuczynienia. Jej efektywność osiąga 98,7 % w związku z tym niedużo firm jest w stanie z nimi współzawodniczyć w tak wymagającej specjalności. Dochodzenie odszkodowań należałoby zostawić w rękach ekspertów.

 • Ubezpieczenia Warszawa - Forum Finance

  Forum Finance jest lokalną firmą, która na co dzień analizuje rynek ubezpieczeniowy poszukiwaniu najlepszych umów dla swoich klientów. Dobór umowy ubezpieczeniowej odbywa się poprzez kryteria jakie dostarcza klient.

  Korzystając z profesjonalnego doradztwa ubezpieczeniowego możesz być pewny, że otrzymasz najlepsze warunki. Firmy, które świadczą usługi ubezpieczeniowe są gotowe wskazać Ci jedynie oferty z własnego koszyka. W przeciwieństwie do doradztwa ubezpieczeniowego, które badając rynek porównuje kilka najbardziej lukratywnych umów.

  Forum Finance jest doświadczoną firmą, która znajduje się w branży ubezpieczeniowej od 2001 roku. Przez tak długi okres współpracy z klientami, którzy potrzebują ubezpieczenia wypracowaliśmy bardzo wysokie standardy, które dziś procentują tworząc nam znaną markę.

  Wśród umów, w których również świadczymy pomoc znajdują się: umowy leasingowe, kredytowe oraz konsolidacyjne. Jeśli jesteś zainteresowany, aby nawiązać współpracę zapraszamy do jednej z naszych siedzib w Warszawie lub Jankach.

 • Kancelaria Prawna Invictus

  Straciłeś dużą sumę pieniędzy po zawarciu umowy na ubezpieczenie kapitałowe? Nie martw się, kancelaria prawna Invictus jest w stanie w Twoim imieniu odzyskać część lub nawet całą utracą kwotę. Wiele firm ubezpieczeniowych, które oferują tego typu produkty finansowe, nie informuje swoich klientów o niezwykle wysokim poziomie ryzyka. Dlatego też korzystając z naszego doświadczenia nasi klienci mogą skutecznie dochodzić swoich praw.