Doradztwo gospodarcze

 • Ceny Transferowe Poznań

  Ceny Transferowe Poznań

  Firma CMT ADVISORY specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym oraz gospodarczym. Pomagamy kontrahentom z wielu sektorów gospodarki. Pracują u nas tylko świetnie przygotowane osoby, mające długoletni staż w sektorze. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym kontrahentom doskonałą klasę oferowanych usług. Siedziba naszej firmy usytuowana jest w Poznaniu. Mamy również oddział w stolicy. Na naszej stronie internetowej klienci odnajdą szczegóły odnoszące się do przedstawionej oferty.

  Data dodania: 24 10 2016 szczegóły wpisu
 • Likwidacja przedsiębiorstw

  Likwidacja przedsiębiorstw

  Polecamy skorzystanie z tego wszystkiego co przygotowane przez specjalistów takich jak Instytut Restrukturyzacji i Likwidacji Przedsiębiorstw (IRiLP). To właśnie tutaj syndyk, doradca restrukturyzacyjny gwarantujący wszystko co najlepsze. To właśnie tutaj możecie liczyć na nowoczesne podejście do sprawy i wszystko co doskonałe w ramach przepisów prawnych. Zapraszamy, skuteczna restrukturyzacja, prawidłowa upadłość – Kraków, Tarnów, Rzeszów

  Data dodania: 04 10 2016 szczegóły wpisu
 • Upadłość konsumencka

  Upadłość konsumencka

  Blog prawniczy o upadłości konsumenckiej, czyli o tym w jaki sposób przebiega postępowanie oddłużeniowe wobec osoby nieprowadzącej działalności gospodarczej i byłego przedsiębiorcy. W jaki sposób nie mając oszczędności ani majątku wyjść z długów i zacząć oszczędzać. Blog prowadzony przez mecenas Paulinę Szwarc-Ślaski, radę prawnego specjalizującego się w upadłości i restrukturyzacji, ze szczególnym uwzględnieniem upadłości konsumenckiej.

  Data dodania: 06 02 2016 szczegóły wpisu
 • Wnioskownia.pl wnioski dotacje

  Wnioskownia.pl wnioski dotacje

  Starając się o dofinansowania Urząd Pracy trzeba oczywiście postarać się o bardzo dobry projekt, który będzie w stanie przekonać badających do tego, by danej firmie udzielić pieniędzy na rozwój działalności. Na naszej stronie znajdziecie Państwo bardzo liczne gotowe wnioski Urząd Pracy, które możecie swobodnie wykorzystać i przygotować w ten sposób swój wniosek w formie praktycznie idealnej, dzięki czemu znacząco wzrośnie prawdopodobieństwo jego rozpatrzenia w sposób pozytywny.


  Przygotowane przez nas wnioski dotacje są wykonane w sposób staranny i zachowaniem staranności o elementy, które powinny znaleźć się w takim wniosku, żeby w ogóle został pozytywnie rozpatrzony. Między innymi dlatego zachęcamy do naszych wniosków, gdyż macie pewność, że są one wykonane w sposób, który sprawi, że nie będzie można im nic zarzucać.

  Data dodania: 24 07 2015 szczegóły wpisu
 • Spółka jawna

  Spółka jawna

  Spółka jawna to najpopularniejsza z podmiotów funkcjonujących w ramach prawa gospodarczego, to jest spółek działających w ramach Kodeksu spółek handlowego. W związku z tym spółka jawna jest bardzo często wybierana jako odpowiednia forma do prowadzenia działalności gospodarczej, dzięki temu mnóstwo internautów zainteresowanych założeniem własnej firmy dąży do zdobycia konkretnych faktów dotyczących tej spółki.

  W ramach reklamowanego serwisu przedstawiam wszystkie aspekty funkcjonowania spółki jawnej. Mnóstwo wpisów dedykuję rejestrowaniu spółki jawnej oraz sporządzaniu umowy spółki jawnej. Informuję jakimi metodami najbardziej efektywnie zawiązać spółkę jawną, co pozwoli w przyszłości zminimalizować ryzyko poważnych sporów pomiędzy założycielami spółki jawnej.

  Na wypadek jeżeli chcesz zdobyć mnóstwo wiedzy z zakresu likwidacji spółki jawnej oraz rozwiązywaniu sporów pomiędzy wspólnikami spółki jawnej, na proponowanej stronie internetowej uzyskasz także ważne dla Ciebie źródła wiedzy. Niesnaski pomiędzy wspólnikami spółki jawnej są powszechnie wskazywane trudnym czasem z zakresu bytności spółki jawnej, przez co warto abyś mógł zdobyć rzetelne porady na ten temat.

  Data dodania: 22 08 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Doradztwo gospodarcze - nowa strona:

Adres: