Doradztwo gospodarcze

 • G5S Kraków

  G5S Kraków

  G5S specjalizuje się w obsłudze złożonych przedsięwzięć gospodarcznych,u sługach prawno-księgowych, niewypłacalnością, stosowaniem instrumentów ekonomicznych i prawno-podatkowych. Grupa świadczy także usługi najmu pracowniczego, pośrednictwa usług, szkoleniowe, dotyczące obrotem nieruchomościami, profesjonalnym przechowywaniem, zarządzaniem i niszczeniem dokumentów. Grupa Pięciu Specjalistów - Kompleksowa obsługa złożonych przedsięwzięć gospodarczych. Usługi natury prawno-księgowej dla podmiotów gospodarczych (spółek kapitałowych, osobowych, stowarzyszeń, fundacji, jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej, indywidualnych przedsiębiorców). Pomoc dla przedsiębiorców zagrożonych niewypłacalnością. Stosowanie instrumentów ekonomicznych i prawno-podatkowych.

  Data dodania: 22 01 2021 szczegóły wpisu
 • Kancelaria Prawa Gospodarczego Adwokat Radosław Paulewicz

  Kancelaria Prawa Gospodarczego Adwokat Radosław Paulewicz

  Kancelaria prawa gospodarczego Radosław Paulewicz to miejsce w którym znajdą pomoc przedsiębiorcy borykający się z problemami z zakresu prawa gospodarczego. Nasza oferta zawiera wsparcie między innymi w dziedzinach: upadłości, likwidacji, restrukturyzacji, windykacji oraz antywindywkacji. Ponadto wspieramy również osoby prywatne, które z powodu problemów szukają pomoc poprzez upadłość konsumencką. Zapraszamy do naszego biura mieszczącego się w Katowicach.

  Data dodania: 27 04 2020 szczegóły wpisu
 • Adwokat Wronki - konenc.pl

  Adwokat Wronki - konenc.pl

  Kancelaria adwokacka z Szamotuł oferuje usługi prawne klientom z miasta Wronki. Doświadczeni prawnicy naszej kancelarii oszczędzają Państwa czas, pieniądze oraz zwiększają znacząco szansę na osiągnięcie sukcesu w prowadzeniu spornych spraw sądowych. Wyróżniamy się zarówno wysokim poziomem merytorycznym świadczonych usług, jak i również zaangażowaniem w prowadzone sprawy i jakże konieczną terminowością. Wykonywanie zawodu adwokata wiąże się z dyskrecją. Gwarantujemy poufność wszelkich danych i informacji pozyskanych przez nas od klientów. Dane kontaktowe do kancelarii dostępne na oficjalnej stronie.

  Data dodania: 12 02 2018 szczegóły wpisu
 • Ceny Transferowe Poznań

  Ceny Transferowe Poznań

  Firma CMT ADVISORY specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym oraz gospodarczym. Pomagamy kontrahentom z wielu sektorów gospodarki. Pracują u nas tylko świetnie przygotowane osoby, mające długoletni staż w sektorze. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym kontrahentom doskonałą klasę oferowanych usług. Siedziba naszej firmy usytuowana jest w Poznaniu. Mamy również oddział w stolicy. Na naszej stronie internetowej klienci odnajdą szczegóły odnoszące się do przedstawionej oferty.

  Data dodania: 24 10 2016 szczegóły wpisu
 • Likwidacja przedsiębiorstw

  Likwidacja przedsiębiorstw

  Polecamy skorzystanie z tego wszystkiego co przygotowane przez specjalistów takich jak Instytut Restrukturyzacji i Likwidacji Przedsiębiorstw (IRiLP). To właśnie tutaj syndyk, doradca restrukturyzacyjny gwarantujący wszystko co najlepsze. To właśnie tutaj możecie liczyć na nowoczesne podejście do sprawy i wszystko co doskonałe w ramach przepisów prawnych. Zapraszamy, skuteczna restrukturyzacja, prawidłowa upadłość – Kraków, Tarnów, Rzeszów

  Data dodania: 04 10 2016 szczegóły wpisu
 • Upadłość konsumencka

  Upadłość konsumencka

  Blog prawniczy o upadłości konsumenckiej, czyli o tym w jaki sposób przebiega postępowanie oddłużeniowe wobec osoby nieprowadzącej działalności gospodarczej i byłego przedsiębiorcy. W jaki sposób nie mając oszczędności ani majątku wyjść z długów i zacząć oszczędzać. Blog prowadzony przez mecenas Paulinę Szwarc-Ślaski, radę prawnego specjalizującego się w upadłości i restrukturyzacji, ze szczególnym uwzględnieniem upadłości konsumenckiej.

  Data dodania: 06 02 2016 szczegóły wpisu
 • Wnioskownia.pl wnioski dotacje

  Wnioskownia.pl wnioski dotacje

  Starając się o dofinansowania Urząd Pracy trzeba oczywiście postarać się o bardzo dobry projekt, który będzie w stanie przekonać badających do tego, by danej firmie udzielić pieniędzy na rozwój działalności. Na naszej stronie znajdziecie Państwo bardzo liczne gotowe wnioski Urząd Pracy, które możecie swobodnie wykorzystać i przygotować w ten sposób swój wniosek w formie praktycznie idealnej, dzięki czemu znacząco wzrośnie prawdopodobieństwo jego rozpatrzenia w sposób pozytywny.


  Przygotowane przez nas wnioski dotacje są wykonane w sposób staranny i zachowaniem staranności o elementy, które powinny znaleźć się w takim wniosku, żeby w ogóle został pozytywnie rozpatrzony. Między innymi dlatego zachęcamy do naszych wniosków, gdyż macie pewność, że są one wykonane w sposób, który sprawi, że nie będzie można im nic zarzucać.

  Data dodania: 24 07 2015 szczegóły wpisu
 • Spółka jawna

  Spółka jawna

  Spółka jawna to najpopularniejsza z podmiotów funkcjonujących w ramach prawa gospodarczego, to jest spółek działających w ramach Kodeksu spółek handlowego. W związku z tym spółka jawna jest bardzo często wybierana jako odpowiednia forma do prowadzenia działalności gospodarczej, dzięki temu mnóstwo internautów zainteresowanych założeniem własnej firmy dąży do zdobycia konkretnych faktów dotyczących tej spółki.

  W ramach reklamowanego serwisu przedstawiam wszystkie aspekty funkcjonowania spółki jawnej. Mnóstwo wpisów dedykuję rejestrowaniu spółki jawnej oraz sporządzaniu umowy spółki jawnej. Informuję jakimi metodami najbardziej efektywnie zawiązać spółkę jawną, co pozwoli w przyszłości zminimalizować ryzyko poważnych sporów pomiędzy założycielami spółki jawnej.

  Na wypadek jeżeli chcesz zdobyć mnóstwo wiedzy z zakresu likwidacji spółki jawnej oraz rozwiązywaniu sporów pomiędzy wspólnikami spółki jawnej, na proponowanej stronie internetowej uzyskasz także ważne dla Ciebie źródła wiedzy. Niesnaski pomiędzy wspólnikami spółki jawnej są powszechnie wskazywane trudnym czasem z zakresu bytności spółki jawnej, przez co warto abyś mógł zdobyć rzetelne porady na ten temat.

  Data dodania: 22 08 2014 szczegóły wpisu
 • Siegma Consult - Twoja firma konsultingowa

  Siegma Consult - Twoja firma konsultingowa

  Misją Siegma Consult jest zapewnienie naszym Klientom fachowej obsługi w zakresie szeroko pojętego doradztwa gospodarczego. Pomagamy tym firmom, które chcą się rozwijać poprzez pozyskiwanie dofinansowania z funduszy strukturalnych UE na takie działania jak:
  - przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych;
  - inwestycje o wysokim stopniu innowacyjności;
  - wdrażanie nowych technologii;
  - ochrona własności intelektualnej;
  - zakup maszyn i modernizacja zakładów produkcyjnych;
  - szkolenia i podniesienie kompetencji pracowników.
  Wachlarz usług oferowanych przez naszą firmę uzupełniają również porady prawne, doradztwo kredytowe oraz usługi związane z rozwojem działalności eksportowej.
  Jesteśmy firmą, która stale się rozwija i zdajemy sobie sprawę z korzyści jakie daje wejście z ofertą produktową lub usługową na rynki zagraniczne. W ostatnim czasie wzięliśmy udział w konkursie unijnym w ramach POIG Działanie 6.1 „Paszport do eksportu”. W Planie rozwoju eksportu opracowanym dla naszej firmy jest wejście na rynek niemiecki i zaoferowanie odbiorcom z tego rynku usług doradczych skierowanych na poznanie rynku polskiego, nawiązanie kontaktów handlowych z polskimi firmami, w przyszłości również określenie rynku polskiego jako punktu wyjścia na dalsze rynki wschodnie. Na skutek wprowadzenia wyżej opisanej usługi wyszukiwania partnerów handlowych na rynku polskim w imieniu przedsiębiorstw niemieckich Siegma Consult stanie się pośrednikiem w bilateralnych relacjach pomiędzy firmami polskimi i niemieckimi.
  Firma SIEGMA-CONSULT świadczy usługi z zakresu prowadzenia księgowości (pełnej i uproszczonej), sporządzania deklaracji ZUS, prowadzenia spraw kadrowych i płacowych, sporządzania deklaracji podatkowych PIT, CIT i VAT.
  Samodzielne zarządzanie finansami własnej firmy jest dużym wyzwaniem dla przedsiębiorców. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom nasze biuro rachunkowe oferuje prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów czy ryczałtu ewidencjonowanego. Świadczymy usługi z zakresu prowadzenia pełnej i uproszczonej księgowości. Obsługujemy zarówno małych podatników, jak i duże firmy z kapitałem zagranicznym. Nasze usługi księgowe obejmują nie tylko sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, PIT czy CIT, ale także w ramach podpisanych upoważnień kontaktujemy się z ZUS-em, GUS-em, NFZ-em czy Urzędem Skarbowym.

  Data dodania: 27 11 2013 szczegóły wpisu
 • www.kancelaria-legalis.pl

  www.kancelaria-legalis.pl

  Usługi prawne na najwyższym poziomie - to właśnie charakteryzuje Kancelarię Legalis z Warszawy. W ofercie znajduje się doradztwo gospodarcze oraz strategiczne. W skład naszych działań wchodzi również likwidacja, zakładanie oraz zamykanie spółek. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www, która dostępna jest pod adresem: http://www.kancelaria-legalis.pl/. Na stronie znajduje się nasza pełna oferta.

  Data dodania: 30 09 2013 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Doradztwo gospodarcze - nowa strona:

Adres: