• ADWOKAT WRONKI - KONENC.PL - katalog.inforam.pl

Adwokat Wronki - konenc.pl

Adwokat Wronki - konenc.pl

Ocena: 2.3/10 (7 głosów)Kancelaria adwokacka z Szamotuł oferuje usługi prawne klientom z miasta Wronki. Doświadczeni prawnicy naszej kancelarii oszczędzają Państwa czas, pieniądze oraz zwiększają znacząco szansę na osiągnięcie sukcesu w prowadzeniu spornych spraw sądowych. Wyróżniamy się zarówno wysokim poziomem merytorycznym świadczonych usług, jak i również zaangażowaniem w prowadzone sprawy i jakże konieczną terminowością. Wykonywanie zawodu adwokata wiąże się z dyskrecją. Gwarantujemy poufność wszelkich danych i informacji pozyskanych przez nas od klientów. Dane kontaktowe do kancelarii dostępne na oficjalnej stronie.Podobne strony
 • Wycena opcji menedżerskich.

  Na pewnym etapie życia zaczynasz myśleć czy sprzedać firmy i nie zacząć wszystkie od początku albo kiedy chcesz zabezpieczyć swoją przyszłość i dlatego decyzja o upłynnieniu udziałów wtedy spotkaj się z nami. Mamy swoje biuro we Wrocławiu oferujemy usługi takie jak: wycena przedsiębiorstwa. Nasz zespół to eksperci z rzeczowym doświadczeniem. Pomagamy inwestować oraz sprawdzać różne spółki, wykonujemy audyty, pomagamy w drodze na parkiet giełdowy.

 • Doradztwo gospodarcze

  OptiProfit to firma trudniąca się doradzaniem początkującym biznesmenom. Jeżeli więc nie masz odpowiednich kwalifikacji do zarządzania własną działalnością, najlepiej nie ryzykuj, a zamiast tego zajrzyj na omawianą witrynę www. Za naprawdę niezbyt pokaźną cenę możemy ci wartościowo pomóc. Bez wątpienia będzie niezwykle istotne dla twego przedsiębiorstwa. Rozpocznij w związku z tym zarabiać i właściwie funkcjonować. Zapraszamy!

 • Wycena przedsiębiorstw

  Orta Business Consulting - firma konsultingowa. Wyceny przedsiębiorstw, finansowanie, consulting. Podczas transakcji sprzedaży, przejęcia, fuzji itp. niezbędna jest prawidłowa wycena przedsiębiorstwa. Przedmiotem naszej usługi jest określenie wartości firmy w jednostkach pieniężnych. Specjalizujemy się w wycenach firm działających we wszystkich sektorach gospodarczych. Zapewniamy szybką i kompetentną wycenę spółek.

 • Biznes w Rosji

  Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się m.in. kompleksową pomocą w rozpoczynaniu działalności gospodarczej na terenie Federacji Rosyjskiej. Służymy m.in. fachową poradą oraz pomocą prawną w rejestracji spółek oraz przedstawicielstw, a także zajmujemy się pomocą w pośrednictwie nieruchomości. Dzięki nam rozpoczęcie współpracy biznesowej z Federacją Rosyjską stanie się mniej skomplikowane. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową już dzisiaj.

 • www.kancelaria-legalis.pl

  Usługi prawne na najwyższym poziomie - to właśnie charakteryzuje Kancelarię Legalis z Warszawy. W ofercie znajduje się doradztwo gospodarcze oraz strategiczne. W skład naszych działań wchodzi również likwidacja, zakładanie oraz zamykanie spółek. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www, która dostępna jest pod adresem: http://www.kancelaria-legalis.pl/. Na stronie znajduje się nasza pełna oferta.

 • Spółka jawna

  Spółka jawna to najpopularniejsza z podmiotów funkcjonujących w ramach prawa gospodarczego, to jest spółek działających w ramach Kodeksu spółek handlowego. W związku z tym spółka jawna jest bardzo często wybierana jako odpowiednia forma do prowadzenia działalności gospodarczej, dzięki temu mnóstwo internautów zainteresowanych założeniem własnej firmy dąży do zdobycia konkretnych faktów dotyczących tej spółki.

  W ramach reklamowanego serwisu przedstawiam wszystkie aspekty funkcjonowania spółki jawnej. Mnóstwo wpisów dedykuję rejestrowaniu spółki jawnej oraz sporządzaniu umowy spółki jawnej. Informuję jakimi metodami najbardziej efektywnie zawiązać spółkę jawną, co pozwoli w przyszłości zminimalizować ryzyko poważnych sporów pomiędzy założycielami spółki jawnej.

  Na wypadek jeżeli chcesz zdobyć mnóstwo wiedzy z zakresu likwidacji spółki jawnej oraz rozwiązywaniu sporów pomiędzy wspólnikami spółki jawnej, na proponowanej stronie internetowej uzyskasz także ważne dla Ciebie źródła wiedzy. Niesnaski pomiędzy wspólnikami spółki jawnej są powszechnie wskazywane trudnym czasem z zakresu bytności spółki jawnej, przez co warto abyś mógł zdobyć rzetelne porady na ten temat.

 • Upadłość konsumencka

  Blog prawniczy o upadłości konsumenckiej, czyli o tym w jaki sposób przebiega postępowanie oddłużeniowe wobec osoby nieprowadzącej działalności gospodarczej i byłego przedsiębiorcy. W jaki sposób nie mając oszczędności ani majątku wyjść z długów i zacząć oszczędzać. Blog prowadzony przez mecenas Paulinę Szwarc-Ślaski, radę prawnego specjalizującego się w upadłości i restrukturyzacji, ze szczególnym uwzględnieniem upadłości konsumenckiej.

 • Ceny Transferowe Poznań

  Firma CMT ADVISORY specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym oraz gospodarczym. Pomagamy kontrahentom z wielu sektorów gospodarki. Pracują u nas tylko świetnie przygotowane osoby, mające długoletni staż w sektorze. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym kontrahentom doskonałą klasę oferowanych usług. Siedziba naszej firmy usytuowana jest w Poznaniu. Mamy również oddział w stolicy. Na naszej stronie internetowej klienci odnajdą szczegóły odnoszące się do przedstawionej oferty.