Adwokat Wronki - konenc.pl

Adwokat Wronki - konenc.pl

Ocena: 3.1/10 (11 głosów)Kancelaria adwokacka z Szamotuł oferuje usługi prawne klientom z miasta Wronki. Doświadczeni prawnicy naszej kancelarii oszczędzają Państwa czas, pieniądze oraz zwiększają znacząco szansę na osiągnięcie sukcesu w prowadzeniu spornych spraw sądowych. Wyróżniamy się zarówno wysokim poziomem merytorycznym świadczonych usług, jak i również zaangażowaniem w prowadzone sprawy i jakże konieczną terminowością. Wykonywanie zawodu adwokata wiąże się z dyskrecją. Gwarantujemy poufność wszelkich danych i informacji pozyskanych przez nas od klientów. Dane kontaktowe do kancelarii dostępne na oficjalnej stronie.Podobne strony
 • Zarządzanie ryzykiem

  Firma Plansys specjalizuje się w doradztwie i szkoleniach z zakresu zarządzania ryzykiem gospodarczym. Dla zaciekawionych tematyką, taką jak zarządzanie ryzykiem polecamy blog Ryzykonomia. Odnosząc sukcesy pomagamy firmom stosującym odnawialne źródła energii. Oferujemy również fachowe szkolenia z zakresu zarządzania projektami. Tworzymy zgrany oraz profesjonalny zespół specjalistów. Propozycję adresujemy do różnorodnych przedsiębiorstw jak i do sektora publicznego. Szczegółowe omówienie naszych usług odnajdą Państwo na stronie www.

 • Wycena opcji menedżerskich.

  Na pewnym etapie życia zaczynasz myśleć czy sprzedać firmy i nie zacząć wszystkie od początku albo kiedy chcesz zabezpieczyć swoją przyszłość i dlatego decyzja o upłynnieniu udziałów wtedy spotkaj się z nami. Mamy swoje biuro we Wrocławiu oferujemy usługi takie jak: wycena przedsiębiorstwa. Nasz zespół to eksperci z rzeczowym doświadczeniem. Pomagamy inwestować oraz sprawdzać różne spółki, wykonujemy audyty, pomagamy w drodze na parkiet giełdowy.

 • Bey Trade

  Jesteśmy firmą handlową, której podwaliny tworzy dwudziestoletnie doświadczenie we wprowadzaniu polskich producentów na bogate i chłonne rynki krajów Bliskiego Wschodu. Nawiązując z nami współpracę powierzą nam Państwo rolę reprezentantów, dbających o wprowadzenie Państwa marki. Działamy jako reprezentanci polskich producentów na terenie krajów arabskich. Kontaktujemy się z potencjalnymi klientami, przedstawiamy ofertę producentów oraz organizujemy misje handlowe.

 • Doradztwo gospodarcze

  OptiProfit to firma trudniąca się doradzaniem początkującym biznesmenom. Jeżeli więc nie masz odpowiednich kwalifikacji do zarządzania własną działalnością, najlepiej nie ryzykuj, a zamiast tego zajrzyj na omawianą witrynę www. Za naprawdę niezbyt pokaźną cenę możemy ci wartościowo pomóc. Bez wątpienia będzie niezwykle istotne dla twego przedsiębiorstwa. Rozpocznij w związku z tym zarabiać i właściwie funkcjonować. Zapraszamy!

 • Biznes w Rosji

  Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Zajmujemy się m.in. kompleksową pomocą w rozpoczynaniu działalności gospodarczej na terenie Federacji Rosyjskiej. Służymy m.in. fachową poradą oraz pomocą prawną w rejestracji spółek oraz przedstawicielstw, a także zajmujemy się pomocą w pośrednictwie nieruchomości. Dzięki nam rozpoczęcie współpracy biznesowej z Federacją Rosyjską stanie się mniej skomplikowane. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową już dzisiaj.

 • Siegma Consult - Twoja firma konsultingowa

  Misją Siegma Consult jest zapewnienie naszym Klientom fachowej obsługi w zakresie szeroko pojętego doradztwa gospodarczego. Pomagamy tym firmom, które chcą się rozwijać poprzez pozyskiwanie dofinansowania z funduszy strukturalnych UE na takie działania jak:
  - przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych;
  - inwestycje o wysokim stopniu innowacyjności;
  - wdrażanie nowych technologii;
  - ochrona własności intelektualnej;
  - zakup maszyn i modernizacja zakładów produkcyjnych;
  - szkolenia i podniesienie kompetencji pracowników.
  Wachlarz usług oferowanych przez naszą firmę uzupełniają również porady prawne, doradztwo kredytowe oraz usługi związane z rozwojem działalności eksportowej.
  Jesteśmy firmą, która stale się rozwija i zdajemy sobie sprawę z korzyści jakie daje wejście z ofertą produktową lub usługową na rynki zagraniczne. W ostatnim czasie wzięliśmy udział w konkursie unijnym w ramach POIG Działanie 6.1 „Paszport do eksportu”. W Planie rozwoju eksportu opracowanym dla naszej firmy jest wejście na rynek niemiecki i zaoferowanie odbiorcom z tego rynku usług doradczych skierowanych na poznanie rynku polskiego, nawiązanie kontaktów handlowych z polskimi firmami, w przyszłości również określenie rynku polskiego jako punktu wyjścia na dalsze rynki wschodnie. Na skutek wprowadzenia wyżej opisanej usługi wyszukiwania partnerów handlowych na rynku polskim w imieniu przedsiębiorstw niemieckich Siegma Consult stanie się pośrednikiem w bilateralnych relacjach pomiędzy firmami polskimi i niemieckimi.
  Firma SIEGMA-CONSULT świadczy usługi z zakresu prowadzenia księgowości (pełnej i uproszczonej), sporządzania deklaracji ZUS, prowadzenia spraw kadrowych i płacowych, sporządzania deklaracji podatkowych PIT, CIT i VAT.
  Samodzielne zarządzanie finansami własnej firmy jest dużym wyzwaniem dla przedsiębiorców. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom nasze biuro rachunkowe oferuje prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów czy ryczałtu ewidencjonowanego. Świadczymy usługi z zakresu prowadzenia pełnej i uproszczonej księgowości. Obsługujemy zarówno małych podatników, jak i duże firmy z kapitałem zagranicznym. Nasze usługi księgowe obejmują nie tylko sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, PIT czy CIT, ale także w ramach podpisanych upoważnień kontaktujemy się z ZUS-em, GUS-em, NFZ-em czy Urzędem Skarbowym.

 • Wnioskownia.pl wnioski dotacje

  Starając się o dofinansowania Urząd Pracy trzeba oczywiście postarać się o bardzo dobry projekt, który będzie w stanie przekonać badających do tego, by danej firmie udzielić pieniędzy na rozwój działalności. Na naszej stronie znajdziecie Państwo bardzo liczne gotowe wnioski Urząd Pracy, które możecie swobodnie wykorzystać i przygotować w ten sposób swój wniosek w formie praktycznie idealnej, dzięki czemu znacząco wzrośnie prawdopodobieństwo jego rozpatrzenia w sposób pozytywny.


  Przygotowane przez nas wnioski dotacje są wykonane w sposób staranny i zachowaniem staranności o elementy, które powinny znaleźć się w takim wniosku, żeby w ogóle został pozytywnie rozpatrzony. Między innymi dlatego zachęcamy do naszych wniosków, gdyż macie pewność, że są one wykonane w sposób, który sprawi, że nie będzie można im nic zarzucać.

 • Upadłość konsumencka

  Blog prawniczy o upadłości konsumenckiej, czyli o tym w jaki sposób przebiega postępowanie oddłużeniowe wobec osoby nieprowadzącej działalności gospodarczej i byłego przedsiębiorcy. W jaki sposób nie mając oszczędności ani majątku wyjść z długów i zacząć oszczędzać. Blog prowadzony przez mecenas Paulinę Szwarc-Ślaski, radę prawnego specjalizującego się w upadłości i restrukturyzacji, ze szczególnym uwzględnieniem upadłości konsumenckiej.

 • Ceny Transferowe Poznań

  Firma CMT ADVISORY specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym oraz gospodarczym. Pomagamy kontrahentom z wielu sektorów gospodarki. Pracują u nas tylko świetnie przygotowane osoby, mające długoletni staż w sektorze. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym kontrahentom doskonałą klasę oferowanych usług. Siedziba naszej firmy usytuowana jest w Poznaniu. Mamy również oddział w stolicy. Na naszej stronie internetowej klienci odnajdą szczegóły odnoszące się do przedstawionej oferty.